Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Wam, \'kucie\' ;) bylo szybkie i niezbyt bolesne. Spac mi sie, wurwa, chce (to przez Was, wiedzmy jedne, ale i tak Was kocham :D). Kach, a kopa w wupe (a propos, nie rozerwalo Ci? :D) za te tasmany chcesz? :D Pyszczek lepiej :). Kundel, ja tam bym mogla wszystko na raz, ale sie powstrzymuje :D. Margot, Ty tez calego za szybko nie zezryj :D. Amok, szarmancki jak zwykle :). Tygrys, moze byc, ze burza, bo wszyscy jasyc poddenerwowani laza, w szkole np. dostalysmy opierz za uzywanie ksero - wurwa, nigdzie nie bylo napisane, ze uczniowie nie moga :P. Echhh, Ty 12 a ja tym razem ledwie 4... Powiem wiadomo komu, ze sie macac dajesz :D ;). Daimon aka niebieska, no wiesz, w sumie to z niebieskiej biedronki cudak jest :D, widzialas kiedys taka? :D e lles, tak sie w opowiadanie zaangazowalas, ze nie widzialas co my paplalysmy? :) Kai, nastepny, jak sily zregenerujemy, 4 h snu to dla mnie stanowczo za malo :D. l Linking, przeciez my grzeczne jestesmy :D. AIR, a Ciebie dokad wywialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, byc kobieta, co? :0 Zycze szybkiego dojscia do siebie i milego wyjazdu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, staram sie nie zezrec :D Ciezko jest... 😭 I co gorsza mam w domu jeszcze jednego amatora tego niebianskiego smaku... i musze sie dzielic... buuuu... :D Majorek, biedactwo ❤️ I bawcie sie dobrze z luby :D Dzien Dobry 🖐️ Bosz, jutro musze sie, wurwa, zaczac uczyc... Wurwa i jeszcze raz wurwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara no własnie :0 Ech.. a ostatnimi czasy jakoś boleśniejsze to jest.. Margot dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> macac?? aaaa hihi to byl leczniczy dotyk :P Amok ---> :D 🖐️ :D usmiech prosze, usmiech :D Dobry --> mow jasno i wyraznie co sie dzialo... ;) Majorek --> co sie odwlecze to nie uciecze :) bawcie sie dobrze :D Margotka --> ech to niebo ... :D :D :D to sie obie zazerac mozemy :D Pogonic Cie do nauki??? Marsz sie uczyc, myk, myk!! ;) hihi juz wkrotce bedziec moge bez problemu pojsc do sklepu i kupic mleczko :D ja tez musze sie wurwa uczyc, mam juz pytania do obrony :P wiec wurwa do nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundelek a juz myslalem ze zapomnialas o mnie :) a to dla ciebie za pamiec 🌼 👄 :D daimon albo bierdona niebieska no to skoro nie jestes cudak to kto ? :D czy cie przypadkiem nie znam ? :) No coz, jest wreszcie lato i generalnie nie ma mnie w domu bo siedze w ogrodzie, a nawet jak nie mam zadnego projektu do wykonania, to trzeba o wszystko zadbac, a to tez zajmuje czas. Np. nakarmic ptaki, wymienic wode w poidelku, fontanienka i strumyczek w kamnieniach, basen, trawa do koszenia, chwasty do pielenia i inne czynnosci. Tak bedzie do konca lata. W tedy znowu bede bywal regularnie. Staram sie zawsze was czytac, ale na odpisywanie to juz mniej czasu. Buska dla wszystkich 👄 i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. skończyłam :) (i ja też wurwa ;) powinnam wziąć się za pisanie pracy ;) ) 🌼 Dobry :) miło, że się w koncu pojawiłeś (no.. ja jakoś nie mogę Cię tu zastać ;) :) ) Oo niemili Ci pracodawcy.. może napisz w skrócie, co mówiłeś.. ;) może mi się przyda w trakcie szukania pracy ;) ;) ;) ;) 🌼 Kofe ..w banku i tylko 1000 brutto?? i to jeszcze jakieś niewolnictwo... hmm może lepiej nie ;) ;) Angol do przodu - gratulacje :D 🌼 Kai wracaj do zdrowia, a masz rację z fajkami (brawo) jak jest się chorym, to nie wolno jeszcze dobijać organizmu papierosami ;) :P 🌼 Air Ty pilna studentko :D dla Ciebie też gratulacje :D 🌼 Akara, no no :) umiesz sobie zorganizować wypoczynek ;) ;) U mnie w Łasku mamy Zalew - takie małe bajorko, na rzece :D więc jest gdzie i popływać i poopalać się :) :) Ja nie lubię pobierania krwi :0 🌼 Tiger kurde.. miałaś \'przygodę\' na rowerze? hmm musze hcyba jednak tam w zalełościach poczytać :) Dobrze, że chociaz fajny lekarz (ma rację z tym kręgosłupem - nie wiadomo nigdy co człowieka na starość z młodości zacznie łupać ;) ) ;) Hmm kołnierz.. zaprowadzisz nową modę w Wa-wie :D Trzym się i dochodź do formy :) Nie zdążyłam, o 14 Anioł już był w domu, z zakupami nawet ;) ale może jutro poproszę, żeby mi jedną z potrzebnych książek kupił ;) 🌼 Amok tu chya sami fani mleczka ptasiego (ja też) :D:D Nie daj się dentystce ;) ;) I nie martw się, jeszcze znajdziesz fajne żeńskie towarzycho :) :) 🌼 J23-NewBorewicz :D:D kwiatek z tesco gratis buhahahah 🌼 Gio.. jak to zablokowane?? ;) :) Miło, że tamto to tylko ściema była ;) 🌼 Elles bedaczko.. widziałam tą Waszą pogodę :( A co to za weekend za tydzień? pochwal się :P :) Ładnie kolorowo się narobiło ;) 🌼 Zdiablona i inne Małgorzaty - wszystkiego najlepszego, szczęścia i samych radości 🌼 ;) 🌼 Linking dzięki. :D ..wszelki podobieństwo przypadkowe haha :D:D 🌼 Margot gratuluję powrotu na studia :D 🌼 Daimon vel Niebieska biedronka :) aa to Ty :D Egzamin na pewno ok będzie ;) I wracaj do zdrówka :) 🌼 Kundel 🖐️ :) 🌼 Kachni 🖐️ miło Cię tu widzieć :) DLa reszty :) diabołów 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wurwa dzisiaj skupic na robocie nie mogę, to wszystko przez te tematy sabatowe nocne, wurwa :0 Dzisiaj żadnych sabatów! (tlyko zapisac prosze grzecznie jakby co i mailem dostarczyć, kontrola musi byc :P) Tygryyyyys - kofam Cie, wurwa, jestes wielki hacker, panda chodzi jak złoto :D:D:D ❤️ All - 🌻 Spadam tłumoczyć 😡 nie gadać do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony :) ale masz fajnie i jakie obowiązki :D:D Kai do roboty ! ;) ;) (jakby co to ja do Ciebie nie gadałam ;) :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pogoda dzis kapryśna jak kobieta,rano słońce potem chmury,deszcz..i burza:D..i tak na przemian...tylko czego znowu coś!! ..jak ..poszedłem na rower...tak delikatnie/kontrolnie chciałem sobie pojeździc ..a tu sru..wiadrami...ta:Pno i wrócilem jak ta..szmata:D Margotka...no ...ba ..trza se jakos radzić:) i wspierać po traumatycznych ..przygodach ...>>>gratulacje egzaminów!!:)..aha..i nie dzielny ale niedzielny..a w zasadzie ..to czwartek mamy :D Elles...ales rozchwytywana..ciekawe z jakiego powodu?? ploteczki:P.. Tygrus...pane doktore,pane doktore!!..tych maści sama nie chce wcierać ;);):D Kundel...św.duch ??..czy kakieś święto dzis :D:D;)..na rowerku ..byłem ..a weekend ..dupa wcale nie długi..trza do pracy jutro. Amok Kachni??..qrde...no ..to konferencyja..była szczytowa:):D Akara..Majorek,Kaiznudzony:):):) no..to..chyba tyle..czy cos przeoczylem .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wurwa, Borewiczy, czy Ty na rowerze nie umiesz jezdzic? Mam Cie, wurwa, podszkolic, czy co? :D :D :D (bo Holandia to nie tylko kraj wiatrakow ;), ale i rowerow :) ) A tak serio, chlopie, uwazaj na siebie! Jej, pekne zaraz przed chwila obiado-kolacja, a teraz mleczko... Jeszcze tylko 4 mi zostaly, zachowam \'se\' na jutro ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J23 wiadrami.. jak szmata... hahahahahhahahahahahahahahhahahaah no to miałeś rowerek :D Akara :D:D aleś mu pojechała.. :D:D Ja mam ochotę na jakiś soczysty owoc.. ;) tutaj mi zza okna (otwarte jest) jakoś truskawkami zalatuje :D:D hmm ciekawe jakim cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, a na co masz ochote? Dysponuje truskawkami, kiwi, pomaranczami i bananami :). No pojechalam, bo sie drugi razy w przeciagu kilku dni wywalil. Kurna, tak tu tych chlopow malo i do tego jeszcze jeden kontuzjowany ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm wszystkie mogą być :) :) Noo to masz rację, muszą uważać na siebie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie od wodza Tentagi kolnierz odebralam :) Nie wygodnie w tym cholerstwie jest grrrrrrrr A wodz jest wspanialy!!! Kolnierz zalatwil z dostawa do domu nawet :) Akara ---> tylko 4 Ci zostaly, ufff a balam sie, ze to ja sie tak tymi ptasimi obzeram, mam jeszcze caly dol i klika sztuk na gorze :D Borewicz --> no ja tez musze na rowerek chyba, tylko w kolnierzu to tak nie bardzo sie nia ;) No i wypadaloby w koncu rowerek do domq przytachac, tzn przyjechac na nim, ale wczesniej ktos musi mi go naprostowac... :P Pan doktor pojechal na urlop :) Kai --> :D :D :D muf mi haker :D moja tez jak zloto :D piknie raporciki zdaje o swinstwach w mailach i juz mi sie toto w skrzynce nie poniewiera a frrrruuuu kasuje :D hihi Majorek --> hihi doczytaj, doczytaj bo ja juz nie mam sily po raz kolejny tej historii opowiadac ;) Tez mam truskawki jakbys chciala :D Znudzony --> takie prace we wlasnym, przydomowym ogrodku moga byc bardzo przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, ja sobie zrobie shake\'a owocowego, chcesz lyka? ;) Tygrys, a kiedy zaczelas jesc? Poza tym, wez pod uwage, ze mnie ktos pomaga ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga ❤️ Tigerek :) nawet Cię o to nie proszę.. wystarczy, że musisz kołnierz nosić :) Akara zrób i dla mnie :D a oprócz owoców co do niego dodajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej..no Akara.wcale sie nie wywaliłem ...luneło wiadrami!!!!.rowerem ..to ja spokojnie se popierdzielam ..jak \"obydzika langusta\" tylko pogoda..sie stała nie przewidywalna :D..i jak luneło ..to dupa...a i do tego ..jechałem bze błotników..bo po co ..takie pierdoły ..w rowerze..noo..i wiesz....wróciłem ..jak szmata:D..a że mnie dwa razy deszcz złapał ..no ..i tak qwa..bywa:D:D Majorek...no tak ..qrde...taki urok ..:D:D:D Tygrys...jak pojechal ..a gdzie rewizyta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, niczego nie dodaje, same owocki :). Borewicz, no widzisz, zle Cie zrozumialam :). Cale szczescie, ze sie nie wywaliles :) 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..i to tyle na dziś...ci co maja weekend...zazdroszcze:) a no i ..musze sie w końcu zabrać za tą lodówke...ale to jutro :P:D:D bo juz tak za chwile będzie 2mieś:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore ;) ;) a co z lodówką? ;) Ja też zaraz idę, mięłgo weekendu dla Wszystkich :) 🖐️ Akara, 🖐️ Bore ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! :) Zajadam się właśnie truskawami z jogurcikiem i cukorem :D:D:D:D Kto chce?? Byle mało :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendu, he?..... Nie wszystkim tak dobrze, niektorzy musza jutro do szkoly ;). Niemniej jednak, milego weekendu Tobie zycze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też z weekendem dupa (sorrki za użycie słowa nieładnego;):D) Wprawdzie jutro mam wolne (i wizytę rodzicielstwa Blondyna:D) ale sobota i niedziela buuudaaa :0 Kto ten plan układał, zeby tak długi weekend skiepścić!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, Blond, przypomnialas mi, dzienks ;), lece po truskawy do kuchni:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guuuuupi kolnierz 😠 A truskaweczki juz sa w brzuszku :D Akara --> zaczelam wczoraj :) ale jem oszczednie, zeby na dluzej bylo :) Wesolej nocki i kolrowych snow :D Blondi --> tez sie tak zajadalam ale bez cukru :) smacznego :D Borewicz ---> no wlasnie na rewizyte mnie do jakiegos innego lekarza zapisal :( buuuuu lodowka nadal popsuta??? no ladnie :P Majorek --> hihihi zawsze moge go zdjac ;) wypoczywaj i sie len, no moze poucz sie troszeczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ale przeciez Ty sobie mozesz kupic jak kasa bedzie, a ja musze na nastepna porcje poczekac do lipca, ale co tam! Nie bede sie z tego powodu ograniczac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara.. no tak, bo w Holandii to w niedzielę świętują :) Blondi.. a to fatalnie Tiger trzymaj sie jakoś z tym kołnierzem ;) Aleee mnie tymi truskawkami mamicie.. a ja nie mam... :( Ok, teraz idę na serio ;) ;) Dobranoc 🖐️ 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×