Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Miałam sie nie wtrącać ale BĘDĘ tym bardziej , że \"osoby trzecie\" nieźle tu namieszały (nie wspomnę juz o pomarańczowych). Zdiablona- popieram twoje słowa w 100% i dodam coś od siebie. Też mam gdzieś to , że potem mnie pojadą co poniektóre, ale tak sie wkur..., że kurnaaa! Po pierwsze-Zosi nie znam osobiście, nie uczestniczyłam w Akcji Serce. Poznałam Zosię na innym topiku, gdy wylewałam swój żal po śmierci mojej ukochanej mamy...w styczniu tego roku... Poznałyśmy się w momencie walki o jej tatę...wspierałyśmy się, dawałyśmy sobie siłę... Uważam, że potrzeba tu TROCHĘ EMPATII moje drogie , bo nie wydaje mi się, że ktoś mógłby chcieć się dorobić na śmierci własnych rodziców!!!!! Kai- wcale nie uważam, że \'jesteś pogodna\"! Pomyśl chwilę zanim coś napiszesz! Zabolało mnie to wszystko bardzo osobiście...gdy sobie pomyślałam, że to mogłoby dotyczyć mnie, gdybym próbowała w ten sposób pomóc mojej mamie... Kai-moge ci tylko życzyć, byś przez całe swoje życie przeszła taka uśmiechnięta i bezproblemowa- ale ostrzegam- ty też kiedyś stracisz bliskich- i jak wtedy będziesz się czuć?! A tekst o \"wykreślaniu z listy adresowej\" mówi o tobie wszystko. Boże spraw, bym nie spotkała w normalnym życiu takich ludzi! Tu moge jednym kliknięciem myszki wydostać się z tego bagna rzuconych słów...w realu byłoby mi trudniej od ciebie uciec. Ufff--- ale mi para poszła. Wczułam się w to straszliwie i może niepotrzebnie...ale i tak będę bronić Zosi. Akara- też ci moge zorganizować zrzutę na te wymienione dobitnie 50 EUR- jeśli nie umiesz tego inaczej załatwić. Nie wierzę, że nie masz wogóle innego namiaru na Zosię jak ten...na forum... A dla reszty Diabłów- może poleję coś mocniejszego, bo mi ciśnienie skoczyło straszliwie jak te wszystkie wybzdurzenia poczytałam. A teraz posypie się na mnie grad słów! I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nina, popieram w calej rozciaglosci, sama bym tego lepiej nie wyrazila... przede wszystkim uwazam ze takie sprawy powinny byc zalatwiane poza forum, no i tez mnie zatkalo jak przeczytalam o tym zrywaniu kontaktow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska dronko :) - to po kieliszeczku na dobre spanko! SIUP :) I papa, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, widzisz, Zosia tez miala namiary na Margotke i Kach, a jednak uzyla takiego srodka a nie innego. Przypominam, ze to od poczatku moglo byc zalatwione inaczej, bo zaczelo sie od rozmowy na PRIV i skojarz sobie kto wyciagnal to na publiczny widok. Poza tym, wierz mi, korzystalam tez z innych srodkow przekazu. A pieniadze chce od tej osoby, ktorej pozyczalam. Wiecej nic nie mowie. Empatia?... Hmmm, przydaloby sie zeby KAZDY znal to slowo. biedronko, nie zatkaloby Cie gdyby to sie na forum nie pojawilo - a nie powinno. Tak jak wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska biedronko -> nie przeczytalabys, gdyby zosia jezor za zebami trzymala, i wlasne brudy prywatnie prala a nie wywlekala na forum, o co nieslusznie sie posadza co niektorych. Przestudiuj jeszcze raz sytuacje dziecko drogie. PZRYPOMINAM, ZE TO ZOSIA PRYTWATNA KORESPONDECJE, BEZ MOJEJ ZGODY UJAWNILA NA FORUM. To cie nie zatyka? Kolezanko etyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem na chwilke bo padam na pyziorek... Tak się źle czuje... Dziewczyny... Proszę... Dajcie już spokój. Ten topic ma być przystanią gdzie każde z nas odpoczywa i ucieka od tego bagna które nas otacza. Nie zmieniajcie tego co było. Uważam, że zawsze można się dogadać. Jeśli się chce. Staram się Was zrozumieć. Ale czasami jak czytam to co piszecie robi mi się głupio. I wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR ..muchos besitos ..👄..con gratulation !!! Ahora yo soy enferma i tengo el dolor de la cabeza .porgue ..sabes todo .. soy muy nerviosa..! Znudzony ...bedzie oki...!!!:D... Zdiablona ...:D...baba z jajnikami chyba co??? ..a nie z jajami?? karaani ...wracaj ...EMOCJE ..juz opadly ...!:D Dla pozostalych ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, trudno Ci nie przyznac racji... Wierz mi, gryze sie w jezyk ostro, ale czasami nie wytrzymuje - jestem tylko zwykla soba, daleko mi do idealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka s tobom sie zawsze nawet brzozowej sie napije:) z ust mi wszystkie slowa wyelas...ale ja meczona dzis i malo komunikatywna:( Niebieska:D no to kobitki robimi clear pod wyrkiem...pora te koty z kurzu wpier....tego znaczy wysprzatac;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, Gio, nie wiedzialam, ze Ty hablasz ;). No to Tobie tez zadroszcze od teraz. To taki sliczny jezyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę wchodzic w spory, bo mogę napisac za duzo na temat biednej, udręczonej zosi. I biała lilija straci blask... Tylko - po co? Upomniałam się tylko o dotrzymanie złozonej obietnicy, na wyzwiskach i oszczerstwach mi nie zależy, oszczędzę ich sobie, tak samo jak faktów, których niektórzy widac nie sa świadomi. Prosiłabym o to samo. Jeśli ktos chce mi nawrzucać - adres na priv widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no!! W sprawie zalegającej kasy --> niech zostanie zwrócona jak najszybciej, wszyscy mamy dość tego tematu, rzygać sie chce... Nina --> wiesz, Kai znam w realu.. i jest ona pogodną osobą. I nie jest osobą bezduszną aby niczego nie czuć w obliczu śmierci kogoś bliskiego - jestem tego pewna. Rozumiem ze bardzo z Zosia sie zbliżyłyście poprzez podobną życiową tragedię, ale są widocznie sprawy o których większość z nas nie wie... poza osobami zainteresowanymi i trudno o jednoznaczne opinie.. ktore Tobie przychodza z zadziwiającą łatwoscia. Czy nie uważasz ze trzeba dobrze wysłuchać obu stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffi, ja to bym sobie chyba wodke strzelila, wino za slabe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kląć nie będę...ale nie powiem, że monotematyczność na forum, nieco mnie drażni. Kai - już było wyżej - weźcie to sobie na prywatach załatwiajcie. Normalnie bez przesady... Kachni a Ty jak chcesz robić za adwokata to idź na prawo a potem na aplikację. Tygrysia nie robi afery a cała masa ludzi wtrąca się w sprawy, które nas nie dotyczą. Poza tym teksty typu - nie zarzucaj mi skrzynki swoimi zdjęciami - tez mogłabym to brać do siebie. Dajcie sobie ludzie torszeczkę oddechu i nie zamieniajcie się w tych co kamieniują zanim jest czas na spokojne załatwienie spraw. Każdy ma prawo do własnej opinii na temat danej osoby i naprawdę nie musimy zajmować się tutaj sporami, zwłaszcza na temat kasy. Da się to rozwiązac poza publicznymi wystąpieniami. Nic do nikogo nie mam, nie lubię agresywności i apeluje o pokojowe rozwiązywanie sporów. Poza tym ja się nie dziwie, ze Zosią już nie chce tuitaj z nikim rozmawiać. Nie wchodzi na forum, wiec po co o tym wszystkim tutaj wypisywac? Ja nie potrzebuję tych wszystkich finansowych rozliczeń. ........................................................................................................... Więcej wina, bo nie wytrzymam!!!!! DLA AKARY WÓDKA - BO CHCE SIĘ UPIĆ MALUTKA!!!! akara dawaj mi GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina ...polewaj ...aaa ..jasny gwint ...raz moge sie zalac ..a co...!!!:D Akara ...ja tak ..hablam juz od malego...:D..od malej ...?...a wszystko jedno... Elles ...troche racji masz ..ale tylko troche ..w sprawie tego..pawia ...!:D ..reszte zrozumiesz .i zmienisz zdanie ...ale na to potrzeba czasu .. Nina 28...ty wiesz ze ja dopiero teraz sobie przypomnialam ze pisalysmy na jednym topiku ..wlasnie ...wiesz w jakiej sprawie . ...po śmierci mojego ojca ...Znam twoj problem ..podobny ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no i: tak jest, sir Kofi ;) A teraz zamknijmy juz ten pieprzony temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, no przeciez mówię, że na priv... Tez wódki poproszę, przyda się. I czy możemy już skończyc temat? Bo jak na razie to wszyscy (łącznie ze mną w tej chwili) tlyko mówia o tym, żeby skończyć, a nikt jakoś nie kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio nie z jajnikami ino z jajami:D bo ja je mam i juz obra ostrzegalam odpirer...ic sie od zosi...i od calej akcji... Kai spierdalaj na smieci...bo s glupia bardzirej niz ustawa przewiduje...wladza do dupy udwerzyla???? to sie rzadz na swoich smieciach:P akara...nic nie powiem...zgadnij czemu, nie bez kozery jestes z krainy wiatrakow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani :D alez ja sie wcale nie gniewam, a to jest moja dla was 🖐️ i ❤️, bawcie sie dobrze, czasami potrzebna jest burza (w szklance wody) :), aby oczyscic atmosfere, a po niej jest piekna pogoda :) Linking ciagle zapracowany ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie rozumiem..? Na jaki temat ma mi sie zmienić zdanie? Dobra, sorry.. koniec, mam wszystko w d... i zaraz ide spac bo jutro mam cały dzień w robocie. Spokojnej nocy 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, a moze bys tak nie obrazala ludzi co? :P Kto dal Ci do tego prawo? A moze to Tobie cos do glowy uderzylo? Bez komentarza i slownictwo i wiatraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem się nie wpisywać ale myślę sobie, że nie mógł bym sobie darować... takiej okazjii. :D Dałem sobie spokój z Diabłami, bo jak juz wcześniej Znudzonemu chciałem to powiedzieć, tak w ostatnich dniach wyszło to samo. Jest tu ogrom ludzi z fałszem w sercach. A zwłaszcza te takzwane osoby trzecie. Wpier-da-la-ja sie bo taki jest ich charakter bycia. Płucizna psich wymiocin ma wiecej gębi od nich. Cieszę się, że sprawy potoczyły się właśnie tak, jak się potoczyły. Bo nie ma bardziej żałosnego miejsca i ludzi z inteligencją ponizej krytychnej, jak to jest tutaj. Nie dziwię się Kundlowi, bo chciała być dobrą przyjaciółką, ale co do reszty to zastanawiam się to mają pod tymi kopułami na szczycie swoich nieprzydatnuch do niczego tłustych ciał? ... Śledzą poczynania i szukają miejsce na swoje pięć groszy. Potrafią krzyczeć na głos o kimś i o dziwo równie głośno krzyczą, jak ktos mówi o nich. Żal mi Znudzonego... tego przemiłego człowieka o duszy uśmiechnietej niczym czteroletni mały urwis. Bo to jakby w jego domu. :( Pisałem się tu jako Dzień Dobry nieświadomy swej przyszłości w diabełkowie, bo jak wiadomo ludzie są bezmózgimi pasozytami odżywiającymi się brudami nawet życzliwych im osób. Jesteście przykładem, że pomoc bliźniemu to tylko głupota, a człowiek póty jest coś dla was wart póki coś może dawać. Taka przyjaźń \"cos za coś\". A o przeoczeniu to nawet nie ma mowy!!! To jest jawne złodziejstwo takie przeoczenie. Dobrze, że to był jedynie czteroosobowy klub dam o nikłym obrazie intelektualnym. Gdyby nie ogrom nowych diabłów topik mógłby przestać istnieć. Pożegnanie z Afryką ... to przy was nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije z wami piwko i spadam bo mam troche zajecia w ogrodzie. Trzeba miec taka pasje jaka ja mam do mojego ogrodu, aby tyle czasu jemu (ogrodowi) poswiecac. Wielu z was by nie mialo cierpliwosci i by sie pochlastalo, albo utopilo z przepracowania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, pokazałas klasę, nie ma co :( Zabrakło Ci odwagi, zeby te miłe słowa przekazać na privie, czy po prostu - lubisz jątrzyć? Za co ty mnie tak nienawidzisz, co? A było już spokojnie, zdiablona, ale Tobie widac spokój nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, pokazałas klasę, nie ma co :( Zabrakło Ci odwagi, zeby te miłe słowa przekazać na privie, czy po prostu - lubisz jątrzyć? Za co ty mnie tak nienawidzisz, co? A było już spokojnie, zdiablona, ale Tobie widac spokój nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles..>>..👄...znasz tylko fakty z połnocnej i południowej Polski... ..nie znasz z centralnej ...a one troche sie od tamtych różnia ..!:) ..ale poniewaz konczymy temat ...nabieram wody w usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×