Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Witam @zaba25 moje gratulacje za podjęcie odpowiedniej decyzji:) Tak trzymaj, jaką masz dietę, tą samą co mówiłaś poprzednio i jakie ziólka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny, Widzę że tempo topicu powolutkie tak jak dni zimowe. Ale ja też nie mam czasu za barzdo tu siedzieć. Widzę że Carolima i wioluszka walczą dzielnie. Ja jakoś gorzej mam z silną wola teraz. Może bardzo nie grzeszę ale jakoś mi ciężko. Waga wolniej spada. Na początku szybko zleciała a teraz walczę o każde pół kilo. Ważę 74,4 kg czyli 7,8kg mniej. W sobotę mam wizytę kontrolną, zobaczymy co mi powiedzą. Moniko wiem że ty masz w poniedziałek wizytę. ja idę na pierwszy ogień. I tak nie mogę w sumie narzekać bo 8 kg to dosc dużo w 1 miesiąc. Ale powiem szczerze że z mojej dietki 1200 kal. jadłam z jakież 800-900 kal. Omijałam pieczywko bo jakoś ochoty nie miałam i często na śniadanko jabłuszko samo. Może to jest powód szybszego spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i tabeleczke lekko modyfikuje m_1982.......... 26......92,2......87,3........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........91.......... 165.........15.02.2008 taka taka....... 25......95........95...........170..........31.01.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 love*me*tender.25.......87........85..........170....... ..15.01.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..74,4......... 173 ......15.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patka:) Ja wiem z poprzedniego doswiadcezni, ze kazde ominięcie jakiegos dania badz zjedzenie nie z danego posilku, np. jak ty jablko n asniadanie a trzeba pieczywo + cos tam, powoduje ze waga spada wolniej badz wcale, bo organizm musi dostawac okreslone skladniki by mogl spalac tluszczyk, a u ciebie jest odwrotnie :) tak juz zamotałam ze ni ewiem czy wies zo co mi chodzi :P u mnie caly czas -4,9 bo ważę sie dopiero w sobote albo poczekam do poniedziałku:P ale pewni enie wytrzymam i w sob sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Moniko, wiem o co ci chodzi, ale najwidoczniej na mnie działa inaczej albo po prostu spożycie mniejszej ilości kalorii powoduje iu mnie taki spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wierz mi że nie robie tego celowo tylko rano zawsze obiecuję sobie że zjem śniadanko a tu braknie czasu i łapie tylko jabłko albo czasami zdążę wypić szklankę chudego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty Moniko wytrzymujesz bez ważenia częstszego niż raz w tygodniu, ja muszę częściej bo wtedy wiem że jak nie spada to nie mogę grzeszyć i to mnie dodatkowo motywuje. dziś byłam na wczesnej kolacji walentynkowej w knajpie tajskiej i tylko warzywka zjadłam. MMMM pyszne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietkę mam podobną: 1200kcal, 4 posiłki. tym razem fajnie bo mam podane 10 wariantów śniadań, II śniadań, obiadów i kolacji i mogę je dowolnie komponować. a ziółka nie wiem jakie, to jakaś taka mieszanka i nazywa się Z-10. teraz spadam bo muszę ziółka zaparzyć, i do spania bo z nóg padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba trzymam kciuki za dietkę, zobaczysz ze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem. nie ma to jak pomoc specjalisty. teraz motywacja jest 100 razy większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem:) trochę późno, ale lepiej późno niżwcale z mężem film ogladalismy > prezent na walentynki> kino domowe (z Naszą Juleczką :D tylko takie wyjscia do kina) Patka nie ważę się, bo czytałam gdzieś ze lepiej raz na tydzien, zeby ni ebylo zaskoczeni ajak sie zje wiecej soli czy czegos tam i waga zamiast spadac to podskoczy Zaba25 ja tez mam ziolka Z-10 :) i do tego taki proszek w styropianie :> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) widze ze tabela mnie nie uwzględnila:( wiec musze dopisac ponownie siebie. ja ide jutro na kolacje walentynkową tylko nie wiem co bede mogla zjesc:P pozdrawiam wszyyyystkie I Zabce zycze powodzonka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_1982.......... 26......92,2......87,3........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........91.......... 165.........15.02.2008 taka taka....... 25......95........95...........170..........31.01.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 love*me*tender.25.......87........85..........170....... ..15.01.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..74,4......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167........29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, co tak puściutko ja tu walkę z kilogramami zaczynam, a tu topik niknie w oczach. ja też potrzebuję wsparcia i motywacji do walki o lepsze jutro. w CLO dietetyk stwierdziła, że na razie mam zrzucić 20 kg, a reszta- później się pomyśli. ale ja chcę 30kg !!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczek przepraszam za pominięcie, ale szukałam tabelki wstecz strona po stronie i ta była pierwsza, więc stwierdziłam że jest aktualna. ja rok temu jak się tam leczyłam to miałam ziółka i ananasa, ale później z niego zrezygnowałam bo zatwardzenia miałam. ziółka Z10 skończyła i dostałam jakieś inne, ale syf niesamowity to był i na sam zapach ..... się chciało spadam na razie bo pędzę do gina. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć zaba25, Powiedz mi CLA to jaki to dietetyki gdzie ma siedzibe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze wielki come back nastapił:) Ja ostatnio ciągle jakaś wygłodniała, pije , pije te kropelki a tu nic, chyba tez ta pogoda taka do bani ze tak kiepsko, ale zjadam nawet nie to 1200 tylko jakie s800 kcal, bo zacezłam sobie liczyc w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was niesmialo.........napiszcie prosze jaka stosujecie diete/?? z gory dziekuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze te z tak sie nazywa Centrum Leczenia Otylosci Saba, a zaba25 chyba w gliwicach jest al ew innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLO to centrum leczenia otyłości. ja chodzę do Krakowa, ale jest także w bielsko-białej, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Nowym Sączu, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanym i Złotoryi. dla zainteresowanych podaję stronkę internetową tego centrum. www.nadwaga.leczenie.com. polecam wszystkim, miła, fachowa pomoc- aż miło stanąć na wadze. za wizytę płaciłam 95 zł, plus zioła 40zł. dietka tania i nie wymagająca, po prostu normalne jedzenie tylko w mniejszych ilościach- oczywiście część pokarmów zabroniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zabka :) a mierząCi w tym CLO poziom wody w organizmie , zawartość tłuszczu, i przemianę materii>> i jak moze byćtwoj awaga minimalna i maksymalna przy twoje budowie ciała :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówisz. waga określa poziom tłuszczu, wody, masę ciała i prawidłową mc do budowy, a także podstawową przemianę materii i BMI. wyszło mi że mam 33kg tłuszczu- a norma to przecież 15-18kg. na początek mam zgubić 20kg, a później się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi to takie sondy przyłaczają do nogi i reki i na tej podstawie wychodzi ile czego mam, a w domu jak ważę sie na wadze, ktora niby tez ma mierzyc tluszc i wode to wychodza zupelnie inne wyniki niz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga w CLO ma takie czujniki pod stopami (wchodzi się na wagę bez skarpetek) i przy uchwytach i one robią te pomiary. mi wyszła bardzo wysoka przemiana materii podstawowa bo ponad 1800 kcal/dzień, a przeciętnie waha się u ludzi 1300-1500 tak mi powiedziała Pani dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×