Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No właśnie tego się spodziewam po tych portalach , mimo wszystko chyba wolę czaty ;) Pracę mi dowieżli , na jakis czas zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczorajszego wyeczora notuje spadek formy :( nie dość ze czuje sie dziecko przy któremu wszystko trzeba podać podsunąć to naciągnełam sobie już wszystko co tylko można :( coś w pachwinie + jakis mięsień pod łopatką o nadgarskach juz nie wspominając do tego jeszcze okropna pogoda :( i niemiły wieczór wczoraj bo znowu pewien facet nie miał wyczucia ehhhh :( to wszytko równa sie dziś kiepski dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - trzymaj sie :) :) nie znam Twojej historii bo jak przyznałam się na początku nie czytałam tych 400 wcześniejszych stron, ale nadrabiam i może poznam was lepiej, jak pozwolicie, Trzymaj się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - trzymaj sie cieplutko 🌻i nie daj sie złemu humorowi (pewnie pan strażak znowu sie odezwał ? ) , a dolegliwosci związane z chodzeniem o kulach za jakiś czas na pewno przejdą . Środek - Ty na prawdę masz zamiar czytać te wszystkie 400 stron?:) Może lepiej nie , bo wyda się że pomorzanka to największą zadymiarą na tym topiku jest:D ;) A Podczytująca nogę złamała kilka dni temu , stąd te wszystkie dolegliwości o których pisze . Na wiersz dużo osób zwraca uwagę :) Na początku topiku masz pierwszą część jego, teraz mam drugą . Bardziej pasuje do okresu życiowego w którym teraz jestem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - chciałam przeczytać, żeby być w temacie, ale może zacznę od końca :) tam na początku jakiś Rhyme się pojawia ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ja myśle ,że nie bedzie problemu dostać się z dworca na lotnisko , myślę ,że tam są bezpośrednie połączenia miedzy tymi dwoma środkami komunikacji :) Środek od Rhyme sie wszystko zaczęło ;) a potem to też tutaj różnie bywało , mam nadzieję ,że kilka dni temu to juz był ostatni atak na moja osobę ;) Podczytująca - będzie ok :) , za jakiś czas tylko zacznie przerażliwie noga swędzić .Linijka przynosi ulgę - sprawdziłam to osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - wiesz ja mam wrażenie ,że mimo tego pozornego spokoju ten ktoś i tak tutaj co jakiś czas sie odzywa . Kilka dni temu znowu była zadyma , nie wiem czy zauważyłaś ? Stonoga - nie żartuj , dzisiaj jakaś ekspresowa kuracja musi Ciebie czekać . Masz kilka dni żeby być w formie , szkoda by było ,żeby choroba przeszkodziła Ci ogladać uroki Szkocji :( Nie znam kompletnie Warszawy , ale jeśli kupiłaś plan to pewnie wiesz coś więcej na ten temat. Jeśli Ciebie uraziłam to, przepraszam 🌻 Środek - nie martw sie :) -szybciutko połapiesz się kto jest kim i na pewno nas poznasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - tylko spokojnie, ja przed każdym wyjazdem do metropolii kilka dni mam z głowy - taki stres, ale jak już dojadę to jakoś mi idzie, powtarzam sobie że najwyżej zapytam a i tak mnie nikt nie zna to jak pomyśli że gapa to jego problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko... nie urazilas mnie:) az taka drazliwa to ja nie jestem :) a ja taka jestem,ze nie nawidze sie pytac, wole sama choc wiem,ze mi to wiecej zajmie:) ostatecznie moge zadzwonic do kolegi, w koncu po to telefony :) ale chyba z mapa bedzie mi poprostu bardziej komrfortowo no i sie obawiam,ze dzis welniane skarpety na nogi i sete na rozgrzewke i pod pierzyne, bo zaczynam miec spiechchniete usta. a na fotach z czerwonym nosem nie chce byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra zaczne sprawdzać swoja orientację ;) Co prawda znam Gdańsk ale tych okolic wcale ... pewnie wyjdę też gdzieś na manowce ;) Stonoga- poradzisz sobie dziewczyno:)Teraz tylko jak najszybciej musisz załatwić to przeziebienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poradze, ale chyba cos sie dzieje w podswiadomosci bo spac dzis nie mogłam. poza tym ciagle przede mna rozmowa i decyzje:) mam juz dosc.moze powinnam sobie zen szen kupic i bede jak w reklamie?? zamienie sie na panne z zen szeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zamet sieje burze zbiera?? cos tak mi siwta:) dziewczyny wiecie bo bym zjadła?sekacza takiego swiezutkiego,miekkiego, pachnacego dymem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×