Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśniegu - kłóciłabym się;) Jak roztrzygniemy ten spór ?:D A pogoda na długi weekend pewnie jeszcze pięć razy sie zmieni ;) - przynajmniej w telewizyjnych prognozach pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa - no to wszystko jeasne :) dziękuję za oświecenie 🌻 hmm, to by trzeba było komisję powołać kremówkową - najlepiej gdzieś po środku Polski (no to może od razu wprosimy się do środka? :D ), dostarczyć komisji przedmiotowe ciacha, przeprowadzić degustację i wydać werdykt ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - jestem bardzo za dawaniem szansy, ale teraz po prostu baaaardzo się boję, już tych szans trochę miał wcześniej i nigdy takiego cudu nie było, wiesz mam takie dziwne uczucie - wszystkie moje zmysły, przeczucia, intuicje, rozsądek mówią nieeee, jedyne co by było za to ......... no i tu nastąpiła przerwa w pisaniu bo mnie odwiedził pan mąż w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środeek - a jak odpowiedziałabyś na takie pytanie: co byś zrobiła gdybyś spotkała szalenie przystojnego, mądrego, czułego itd itp pana na swej drodze, który w dodatku bardzo chciałby z Tobą "spędzać czas"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolne przysluguje za 3 maja (za to ze przypada swieto w sobote a jest wolne od pracy normalnie) to ja wiem, dlatego ja wzielma sobie 14 :) bo mam sprawde na ten dzien :) a herbate ja kupilam pomaranczowa z bergamotka i zaraz uzyje google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - jak wszystko dobrze pojdzie to pojdziemy z Pesteczka na te kremóweczki :) A Ty zrób wszystko żeby zaciągnąć Ją do siebie i bedzie naszym arbitrem ;) Co Ty na to ?:D Środek - u mnie było inaczej mój eks nie zrobił nic ,żeby nawiązać choć chociażby dialog . Pewnie myślisz O małym ...ja mialam podwójny dylemat (bo i dzieci dwoje), ale po króreś kolejnej awanturze , po którymś razie kiedy zbił dziecko , po którymś razie kiedy wieczorem leciałam sama z synkiem na pogotowie bo zrzucił na siebie telewizor a on gdzieś sobie łaził wiedziałam ,że nie jestem w stanie być z tym człowiekiem . Zresztą potem już moja mama zauważyła ,ze on miał do nas taki stosunek jesteśmy dobrze , nie ma nas też dobrze . Ale z nim to bardzo skrajny przypadek .Przeczucie to ważna rzecz,ale widać że Twojemy meżowi zależy . Ciężka decyzja przed Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, czuję się jak osaczona, wychodzi, wraca, wygłasza monolog, obiecuje, wychodzi i wraca i znowu monolog, mówię mu że jestem w pracy.......to jeszcze ostatnie 5 minut może to się nazywa że mu zależy...ale ja jestem wypompowana psychicznie, nie mogę się skupić, chce mi się ryczeć, zaczął boleć mnie brzuch, a dzisiaj rano cieszyłam się ze słońca i uśmiechałam, przepraszam was za smuty, uciekam żeby nie psuć nastroju wszystkim dookoła, (wystarczy że moi współpracownicy czuję sie niezręcznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środek jak dla mnie to powinien wiedzieć, że nie należy Cię stresować w pracy eh faceci - i skąd ja to znam hehe chyba wyślę kogoś po jakieś jedzonko bo mnie słabić z głodu zaczyna - tylko nie mam pomysłu co by tu zakupić - podrzucicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zjadłam śniadanko :) Ale Przebiśniegu na pewno niebardzo masz ochotę na to ;) pieczywo chrupkie , serek wiejski i pomodorek na wierzch :) Oszczędzam swój żoładek ;) Środek , moje zdanie jest takie samo , praca to praca a nie miejsce do roztrząsania problemów rodzinnych . Stonoga - no właśnie teraz po dietetycznym śniadanku przydałby mi sie jakiś cukierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda - dawaj to chrupkie z serkiem i pomidorkiem :) a cukierki stonoga to ja zawsze i w każdej ilości ;) :) środek czemu \"pa,pa\"? jakaś bardziej niekumata dziś jestem niż zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj , poszperam w lodówce i pewnie jeszcze jakieś tam znajdę ... :D Uwaga ... rzucam ponownie :D ...ufff doleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytująca🌻mam nadzieję , że przeczucie mnie myli i masz jednak dobry humorek ? Środek .....no wiesz trzeba koleżanki ratować jak nie mają śniadanka ;) :D Podrzuć też cos Przebiśniegowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×