Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ponoć nie tyle ważne jaki krem ale żeby go regularnie stosować, pierwsze efekty wg. ulotek po trzech tygodniach :) jak nie ma efektów tzn że kiedyś ci się zapomniało, po imprezie albo upojnej nocy, wmasować go kolistymi ruchami w odpowiednie miejsca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - mam chyba jakiś przepis na sałatkę z chińskiech zupek .Muszę laptopa przeszukać :) A nosisz okulary albo szkła ? Przy wadzie wzroku jak ich sie nie nosi , dużo szybciej powstaja zmarszczki . Gdzieś tam czytałam . Środek rzuć na chwilkę tę pracę ;) - przerwa na kawę właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - pochwaliłam się, ale zajrzyj na przepisy na go2 tam chyba widziałam . Nie mam pojęcia gdzie schowałam ten przepis , ale robiłam na pewno :) Środek ja też jestem kótkowidz:) Tyle że zamaist okularów noszę szkła konaktowe ... No i na swój zaawansowany wiek ;) - nie mam jeszcze za dużo zmarszczek :) A śmieje się i usmiecham się prawie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie:) nosze okulary:) nie wyobrazam soebie,ze moge cos dobrowolnie wsadzic sobie w oko :) przeszukaj pomorzanko prosze:) bede wdzieczna :) mnie poprostu zaczyna przeszkadzac,ze wygladam przez te zmarszczki starzej,moja mama tylu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - szkła są ok , troszke wprawy i bez problemu wkładasz je na oko . Niecierpię okularów a komfort noszenia soczewek jest dużo lepszy niz okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - też polecam soczewki, tak się wydaje na początku, potem już świata poza nimi nie widzisz, no i okulary przeciwsłaoneczne nosisz jakie chcesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek widzę że też jesteś zwolenniczka soczewek :) Stonoga - tam jest kopalnia przepisów , tylko przeglądać i gotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - sama je noszę, kilka na początku pogubiłam zanim nauczyłam sie je wkładać lub nie trzeć oczu, ale teraz już okularów nie założyłabym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ależ się rozpisałyście.. no, no aż miło. tylko ja w związku z tym nie jestem w temmacie. jednym słowem 100 lat za murzynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady :) Co słychać ?:) Środek ja też sobie nie wyobrażam ogladać teraz świat w okularkach ;) A w ogóle to mi się marzy laserowa korekta wzroku , ale drogie to jest jak diabli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jest taki teraz wybór soczewek że cos sobie możesz wybrać, tak na spróbowanie, do okularów zawsze można wrócić, a życie łatwiejsze, jedyna wada to koszty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek u nas w optycznym za parę trzy miesiecznych płaciłam 80 zł . Na allegro za takie same +pół przesyłki płacę 33 z groszem . Czysty zysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko - jakoś po mału, do przodu. Inaczej byc nie może. Dobrze, że jesteś tu chcociaz Ty mnie jeszcze pamiętasz... ;) a co u Artura? nie udziela się juz tu? Rozmawiacie o okularach, szkłach.. to i ja dozucę swoje 5 groszy. Powinnam nosic bo mam minusy ale nie noszę - tylko do samochodu, żeby kogoś nie rozjechać. No i mrużę czasem oczy - co w połączeniu z częstym smiechem daje rewelacyjne.... zmarszczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady po aferze Artur znikł . Niestety do konca sprawa nie została wyjaśniona , ktos tutaj nieżle narozrabiał :O Sama jesteś czy coę zmieniło się w tym temacie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×