Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

hehe dokładnie tez miałam ochote pojeżdzic moze pujde jeszcze jutro albo w niedziele bo to jest i przyjemne i spala sie te kalorie :) Jutro sobota kurde dobrze ze mam duzo sprzatania to nie bede tak myslec o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro we Wrocławiu ma byc 9-10 stopni wiec moze pobiegam 2 razy:) rano 30 minut i przed obiadkiem kolo 15-20:) no i spacerek z ukochanym po miescie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) ja juz pobiegalam i zjadlam sniadanko:) ja dokladnie mam wazenie za 15 dni.. mam nadzieje, ze bedzie 72.. strasznie mi na tym zalezy..:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wazenie to sobie zrobie gdzies za 12 dni bo 27 marca wtedy bedzie dokładnie miesiąc i marzyła bym zeby na wadze bylo 79 ale nie wiem czy sie tak uda ahhh no ale wkońcu miałam zamierzenia ze 5 kg na miesiac wiec musi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy każdego dnia bedzie ruch nie ma olewania :) do wakacji juz tak niewiele czasu wiec nie mogę pozwolić sobie na żadne osunięcia. Gdyby tylko zrobiło się cieplej wsiadła bym na rowerek i fruu a tu taka ta pogoda nijaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano bylo okropnie.. zimno. wialo, nawet deszcz czasem kropil.. mimo to poszlam pobiegac..:) jak sie da i nie jest az tak zle to trzeba korzystac.. mimo, ze teraz ma byc bardzo brzydko.. deszcz, snieg.. zobaczymy co z tego bedzie:) narazie u mnie 10 stopni, slonko wychodzi wiec skusze sie na spacer na zakupy spozywcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki!mam chwile dla siebie-w końcu-bo mały zasnął, ale przeziębienie jeszcze nie ustąpiło.Wypiłam juz kawę i zjadałm banana a przez ten uporczywy katar nie mam apetytu juz od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrino
Hey! Waze 96kg, chce dojsc do 90kg w kilka dni... a mianowicie do lanego poniedzialku:) uda sie? chce sie dowiedziec co Wy o tym sadzicie i prosze o szczre(nie chamskie) odpowiedzi:) z góry dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrino ważysz dużo wiec te początkowe kg beda ci leciały szybko ktos tu kiedys chyba pisał nawet ze w 2 tygodnie 15 kg zrzucił. Zalerzy tylko od tego co bedziesz jadła i jak się ruszła. Bo pamiętaj bez ruchu to bedzie ciezko Ale nadzieja czyni cuda :) wiec :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze się chcę pochwalic ze dzis piekłam ciasteczka "Amoniaczki" wyszły podobno pyszne. Podobno poniewaz ja ich nie sprubowałam nawet mnie nie korciło ha! :) to była taka mała pruba przed świąteczna Dzis się udało ich nie jeśc moze i w święta się jakoś uda :)) Dziewczyny mi sie wydaje ze ja nic nie chudne ;| Muszę wwreszcie kupic wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i dzis znowu była na lodowisku :) ogulnie ruchu dzis było duzo po wysprzatalam połowe domu odkurzałam bylam z pieskiem na spacerku w sklepie no i lodowisko tak smigałam ze ho ho hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wczoraj mialam gorszy dzien:) a dzisiaj czeka mnie tylko paczka krazkow ryzowych i 2 soczki marchwiowe z marwita- te jednodniowe i to wszystko:) oprocz tego bieganie 30 minut, ale pozniej pobiegam..:) strasznie mnie juz kolana bola.. no i dzisiaj 5 dzien a6w:D buzka! mam nadzieje, ze takie jednodniowe przejscie kalorii nie wplynie znacznie na moja wage..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno co wstalam i zastanawiam sie co by tu zjesc na sniadanie :) u mnie brzydka pogoda wiec nie wiem jaką jeszcze aktywnośc fizyczna wybiore ale coś wymśle :) Trzymajcie sie cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle waże tyle samo i nic nie chudne.. może za mało ruchu :O no i jem prawie wszystko tylko mniej i zero słodyczy.. i zero PIWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajs-Ti - ruch przy odchudzaniu jest niezbedny.. trzeba jakos spalac to co sie nagromadzilo.. bez ruchu nie osiagnie sie wielkiego sukcesu..:) takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! poprostu_karolina dzięki-dziś juz mi o wiele lepiej,jak człowiek dobrze sie czuje to i ma wiecej energii i zapału .Dzis paskudna pogoda.Moze ty mi napiszesz co jaki czas powinno się warzyc i czy też się mierzyć centymetrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja centymetr biorę co jakies 2-3 tygodnie tzn tak z kolezanka ustaliłysmy i w srode się będziemy mierzyc bo wtedy upłynie 2 tygodnie od ostatniej pomiarki aczkolwiek nie wydaje mi się zeby jakieś centymetry poleciały :( A na wagę chyba dzis wskocze u sasiadki.Zbyt często ważyc się tez nie powinno bo popadniemy w obłęd. Moze ustal sobie ze co 2 tygodnie alebo na poczatku miesiaca w srodku i jakos pod koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam z obiadku, zjadlam ryz z warzywami, bułke finska a na przekaske batonik muesli cini-minis. na kolacje kupilam sobie jogurt jagodowy 0% tluszczu i sobie zjem polowe czyli 200g. ale i tak zle sie czuje.. mam wrazenie, ze przytylam, nie mam na nic ochoty..:( jeszcze sie zwazylam u chlopaka i wazylam 75,5! nie wim jak to mozliwe- powiedzial, ze ta waga wariuje.. chcoiaz zawsze zawyzala mi ze 3-4 kg.. u mnie w domu waga ciagle stoi w jednym miejscu i tylko na niej zawsze sie wazylam.. nie wiem.. zwaze sie 30 marca rano na swojej.. jesli nie bedzie mniej niz do tej pory to odpuszcze sobie to wszystko.. widac, ze zbliza sie @ bo jestem okropnie marudna..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
Czesc dziewczyny chetnie sie do was dolacze sama mam zamar schudnac 30 kg najelepiej do konca czerwca wlasne,mam nadzieje ze mi sie to uda,musze zaznaczyc ze schudlam juz 10kg wiec zostalo tylko 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
jakie metody odchudzania stosujecie najczesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie wolno ci się poddac moja waga w domu pokazuje mi 85 kg wiec sie nie przejmój poza tym moja higienistak w szkole zawsze mówi ze z wagą to jak z samochotem co rok trzeba ja do serwisu dawac bo jej sie cos tam przestawia i własnie moze ważyc tak nie równo wiec sie kochana nie przejmuj. uk girl serdecznie zapraszamy :) a z jakiej wagi startowałs w jakim czasie schudłas to 10 kg i ile chcesz osiągnąc :) Fajnie ze w tym samym czasie chcesz zrzucic tyle samo co ja :) Powedz jeszcze ile masz lat i wzrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×