Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

a mzoe załuz sobie zeszyt w którym bedziesz pisala co jesz wtedy bedziesz mogla wyeliminowac niepotrzebne rzeczy :) mi on pomaga Kasia tylko się nie poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zostalo mi niewiele kg bo na 67 koncze bo mysle, ze to moja idealna waga..:) na pewno sie nie poddam.. 11 czerwca ide na wesele.. musze byc fajna laska nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. od tego tygodnia zabieram sie znowu porzadnie za siebie.. dobrze, ze chcoiaz mam motywacje na kontynuacje a6w.. tego na pewno nie odpuszcze.. a biegac bede chyba tak 3-4 razy w tyg bo kolana mi wysiada..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dzisiaj pochlonelam: - 5 chlebkow wasa- jedna z chuda szynka konserwowa (okolo 150 kcal) - jogurt dietetyczny ( 200kcal) - ryz z warzywami ( 500kcal) -cini minis (100 kcal) - 2 bułki fińskie ( 100kcal) - 400g jogurtu 0% tl. - (300kcal) sumujac okolo 1350 kcal.. cos strasznego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze jakies 6 krazkow ryzowych czyli plus okolo 200kcal. czyli ponad 1500kcal okolo.. swietnie.. kasia na diecie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przepraszam ale strasznie przypomniałs mi moja siostre stwierdzeniem kasia na diecie ;) 1500 to jeszcze nie jest tak masakrycznie biorac pod uwage ze mamy niedziele a co sie robie przewaznie w niedziele w Polsce ?? odpoczywa i objada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. ale juz wstapila we mnie nowa motywacja i od jutra startuje znow i zapisuje wszystko do 1000kcal potem juz tylko woda..:) dzien 5 weidera zaliczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. oj ja teraz przez 2 tyg szalenczo walcze..:) nie odpuszcze.. bede miec te cholerne 72! i nic mnie nie powstrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) ok karolina to te 2 tygodnie walczymy bardzo bardzo ostro.. jem bardzo malo i cwicze duzo.. i na pewno do 72 spadnie, a Tobie do 79 jestem tego pewna- walczymy na maksa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76- 60 do czerwca
hej kochane, chetnie sie przyłacze.postanowiłam stosowac siete dr haya + rower 1h dziennie i inne cwiczenia mam nadzieje ze sie mi uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76- 60 do czerwca
dzieki za otuche poprostu musze.Mam nadzieje ze wszystkim tu sie udai spelnią swoje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje :) ze wszystkie wrucimy i powiemy udało nam sie :) jesteśmy chude :) i dowodem ze jeśli chcę to moge :) Własnie byłam w kuchni na blacie lezał olbrzymi gar z ciastkami które sama wczoraj piekłam poprzezucałam je nałozyłam na talerz i zaniosłam siostrze do pokoju bo chłopak do niej przyszedł moze i mam ochote na nie ale nie taką zeby je zjesc bardziej mam ochote na szczupła sylwetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje:) ja wlasnie leze i ogladam zdjecia z tamego roku.. 18kg jak mialam wiecej.. masakra.. teraz jst super.. tzn w porownaniu z tamtym wygladem.. a moze wyslac ci porownanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze nie mam porownania ciala.. ale chociaz z twarzy widac..:) zreszta moze wymienimy sie kontami na naszej klasie co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie. Kiedys juz sie odchudzalam razem z kafeteria, n awet dobrze mi szlo.Przerwalam diete wyjechalam do Holandii tam poznalam faceta ktory mnie kocha taka jaka jestem. Przy nim przytylam, teraz kiedy on siedzi w wiezieniu(niestety los taka krzywde nam wyrzadzil) ja chce schudnac. Kocham siebie taka jaka jestem czyli 100kg zywej wagi na 165cm wzrostu, chce schudnac do tej pory kiedy on wyjdzie, a na to mam duzo czasu, jezdze do niego na odwiedziny i chce by widzial ze chudne i jestem bardziej atrakcyjniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj andziu.. przykro mi, ze tak potoczyl sie wasz los.. zycze ci wytrwalosci i sily.. bedzie ci potrzebna.. na nasze wsparcie mozesz liczyc:) jestesmy z Toba calym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwile poćwiczyłam dziewczyny ale mam tak wyobijane nogi po lodowisku ze dałam sobie spokuj zachciało mi się uczyc noych rzeczy na lodzie to mam mnustwo siniaków i obolałe nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w niebieksim stroju to na zawodach.. wtedy mialam 91 na koncie... a to w spodniczce to mialam 77-78 kg.:) ta reszta to takie przejsciowe:) buzka aha i odeslij mi swoje fotki na ten adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!o tak,popieram kasiulę- aniu-nie jesteś sama,przy nasnie zginiesz,bo my jesteśmy fajne i wyrozumiałe babki.Na niektórych topikach grasują jakieś wstrętne zazrośnice,niesympatyczne i wręcz odpychające dziewczyny.My toco innego. poprostu_karolina-uważaj żebyś sobie nie zrobiła krzywdy na tych łyżwach,o jak ja dawno nie jeździłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×