Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

popieram Twoje zdanie firank_o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@-miesiączka ja jem 800kcla i uwazam ze to malo.... odradzam ci taka "diete" jojo mur beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ - ja mam cały czas nieregularne, przez tą diete nic się nie zmienia póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze szybciej go stracic...twoj wybor twoje cialo... bps skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze ci tego ale mam juz troche do czynienia z dietami i mam pojecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ale ja bym nie mogła być na takiej diecie gdzie się je normalnie i w ogóle. Poza tym teraz to ja już mam wstręt do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj wybor ale ja nei popierwm tego czym predzej czy pozniej bedziesz wiedzaiala o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze tak i mam jojo 10kg na plusie:( no zaczelam 1000kcla organizmowi po takiej diecie dostarczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bps- a ile bys chciala ważyc....i dlaczego sie odchudzasz(cel?mobilizacja?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a odchudzam się bo już nie mogę na siebie patrzeć, wszędzie coś wystaje :P Niestety niezła część została mi po ciąży, no i od września u.r. też mi sporo przybyło (ok. 10kg), zresztą nigdy nie należałam do szczupłych :D na początku to chciałabym osiągnąć chociaż z 77kg. tyle ważyłam przed ciążą :) ja mam ten plus, że nawet teraz ważąc te 92kg po mnie nie widać,że to aż tyle, nikt by mi nie powiedział, że do niedawna ważyłam prawie 100kg (:() :) ja mam dużo siły w sobie i to ona więcej waży niż ja sama :D no ale niestety, sadło jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty? skąd jesteś i ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak Ci idzie to odchudzanie? :) masz jakąś konkretną dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta to 800kcal do poki nie dojde do 80kg i ruch.. potem 1000kcla i duzo duoz ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś podobnie do mnie :) ja też od dziś tak zamierzam, co dzień ćwiczę ok 1h (chyba mało) ale na razie nie mam więcej możliwości Od poniedziałku schudłam 5kg więc to jakaś mobilizacja :) Teraz stopniowo będę zwiększała kcal do 1000 Bo do wczoraj jeszcze jadłam jakieś 500kcal na dzień :/ Ale jednak przejdę na rozsądek a nie na jakieś szybkie diety cud bo to niczego dobrego wróży raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie:) jedynie szybko mozna schudnac duzo cwiczac i redukujac tkanke tluszczowa:) ciekawa jestem ile waga mi pokaze we wt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa jak teraz będzie z moją wagą, ciekawe czy trochę skoczy do góry, bo w końcu zmieniam styl odżywiania się, kurcze nie chciałabym zaprzepaścić tych 5kg, no ale liczę się z tym, że teraz po tygodniu zwiększam liczbę kalorii więc może trochę skoczyć do góry... też zważę się dopiero we wtorek żeby zobaczyć co i jak... A teraz zmykam na jakiś czas, muszę zrobić pyszną sałatkę z tuńczyka, której nawet nie spróbuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Madeleina byle do przodu :) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×