Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Witajcie!!! Dlugo mnie nie bylo bo komp mi siadl , dopiero dzis go przywiozlamz naprawy. Piszecie o tescie na glukoze ktorego ja nie mialam jeszce zrobionego bo moj lekarz jest chory i terz mnie przyjmuje jakas starsza kobieta na oko 68-70 lat uwierzycie!!! ktora mojej bratowej przepisala leki na poronienie w trzecim mies kiedy krwawila. Pogoda tez do bani WSZYSTKO jest nie tak !!! Mam dzis dola. nie wiem co pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ale jestem wsciekła! Na meza oczywiscie... Wspominałam wam ze otwarł firme, wiadomo ma teraz dla mnie mniej czasu, do tego jeszcze konczy studia. No i zeby miał swiety spokoj podczas nauki to uczy sie teraz w biurze. Szlag mnie trafia. Jakos całe studia potrafił uczyc sie w domu, a teraz mu szum przeszkadza. Dziecko juz spi wiec ma cisze w domu, ale on nie wraca bo twierdzi ze do niego bede gadac a on ma duzo nauki:/ Juz wogole nie stara sie byc w domu. I jak sie dziwic ze mnie potem brzuch boli? Ciagle na niego czekam, a potem dostaje smsa ze nie wroci. Napisał ze moze przekima sie w biorze. Kategoprycznie odmowiłam oczywiscie, bo jak raz pozwole to juz całkiem go w domu nie bede miała. Miałam 3 dni lezec i jak tu lezec jak nawet nie mam od niego zadnej pomocy w domu. Wszystko musze sama robic. Och jaka jhestem zła! Sory musiałam gdzies to wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz w duzo lepszym chumorze =), chyba troche pracy mi pomoglo ;) Dziekuje Wam kochane za mile slowa! jak dobrze , ze jestescie!!!!!;* Jagoda Tobie tez przejdzie pewnie za chwilke, albo jutro wstaniesz w lepszym humorze, czego wszyskim Mamusiom zycze! Tunciu kochana, a Ty masz magnez? Ja zazywam 2 tabl. magnezu dziennie i jeszcze dodatkowo magnez mam w kompleksie witamin, wiec dawka juz sora i pomaga mi, bo juz nie miewam od dawna skurczy ani nie twardnieje mi brzuszek tak jak kiedys. I dobrze zrobilas, repremenda sie Twojemu mezowi nalezala uwazam. Ja tez absolutnie bym mojemu nie pozwolila na jakies nocowanie w biurze! Moze sprobuj mu jeszcze raz wytlumaczyc czego od niego teraz oczekujesz i co czujesz jak on zostawia Cie w takim momencie sama! Poza tym gazetka, ksiazeczka i do lozka! Albo jakas konmedia, Koniecznie!!! A ja na badanie z glukoza 75 g ide po weekendzie i jesli zle mi wyjdzie to tzreba bedzie koniecznie na dietke, zdrowie dzidzi najwazniejsze, a ja sobie odbije te slodkosci za pare miesiecy, a jak juz przestane karmic itd itp to sobie obiecalam kupic malibu i caaale wypic z mleczkiem i kokosem i zczyms tam jeszcze hehehehehe ;P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Dunia ciekawy ten artykul, tylko obawiam sie ze pomimo iz go przeczytamy to i tak nie unikniemy takich "wpadek". Jak ogladam te wszystki cudne rzeczy dla dzieci to wiem ze trudno mi sie bedzie powstrzymac. Jagoda, Tuncia glowy do gory kazda z nas ma gorsze dni a po nich przychodza te lepsze. Dobranoc mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia_____ wcale sie nie dziwie, ze sie wkurzasz. Ja bym juz mocno po scianach chodzila jakbym uslyszala takie tlumaczenie! A czy ta dzialanosc szkolna twojego malzonka to sie teraz jakos konczy, czy bedzie nadal trwala? Bo tak wiesz, ja od razu patrze pod katem, ze potem on bedzie chodzil do biura sie uczyc i spac, a ty z dwojka dzieciakow sama zostaniesz... Coz, jesli to jakis ogropnie wazny egzamin, ostatni to wyjatkowo na pare wieczorow zakuwania poza domem bybm pozwolila (ale spanie pod bokiem), ale pod warunkiem, ze sama w chacie mialabym wszystko, co mi potrzebne. Jakies priorytety do jasnej powinny byc, tym bardziej, ze ci ta ciaza \"spiewajaco\" nie idzie :-O Sory, moze zbyt ostro na twojego meza, w sumie przeciez obcy czlowiek, obca sytuacja, ale... szkoda ciebie i twojego zdrowia. Wrrrr :-) Ja tez z tego artykulu to najbardziej zszokowalam sie tym kaskiem do nauki chodzenia. W zyciu, nie da rady, zobaczycie, ze za rok, potlora bedziemy churalnie rozpaczac ile to guzow i siniakow maja nasze pociechy po pierwszych krokach. Ale osobiscie jestem bardziej, za dostosowaniem nieco chaty do kolejnych etapow pozanwczych dzieciaka niz unieszczesliwiania go jakimis takimi ochronnymi gadzetami :-O U nas z najbardziej nietrafionych zakupow... hm, w sumie to nie byl zakup, a pozyczona rzecz - nosidelko na dzieciaka. Hania moze raz, dwa w tym bylanoszona. Jakos malo anatomiczne to dla mnie bylo i chyba malej sie nie podobalo zbytnio :-) Totalnie nie trafiona u nas byla herbatka z kopru wlsokiego. Specjanie przyslana z Polski przez zapobiegawcza rodzinke. Jak Hanka sie napila to potem nam takie wycie i cyrki odstawila, ze herbatka poszla w kat. A dziecko w zasadzie do teraz, do ok. 3 lat tylko na wodzie i mleku jechalo, cale szczesliwe i zdrowe :-D Aha, karuzeli z pozytywka nie mialam,a tym bardziej na pilota. Za to poszlam w kierunku \"rozwijania umyslu dziecka\" i Hania mila karuzele z graficznymi bialo-czarnymi kartami (wymiennymi potem na bardziej kolorowe). I tez do tego gadala i teraz raczej nei bede nowego nic kupowac. nich maly tez ma sznase postymulowac swoje szare komorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa_____ co do stanikow medeli. Gosciu ze Szwajcarii dal mi namiary na dystrybutora w Polsce. Sprawdzialm online i maja jednak zupelnie inne modele stanikow niz te, ktore tu zachwalam. Poprosilam wiec go o jeszcze jedno sprawdzenie juz konkretnych modeli i zobaczymy co mi odpowie. Poki co dal mi linka do takiej strony: http://www.medela.com.pl/index.php?page=bielizna (jakby link sie "zlamal" to trzeba skopiowac calosc i wlkeic w przegladarke) Marteczka_____ co do butelek. Ja "obskoczylam" Hanke na Avencie i bardzo sobie chwalilam. Ale teraz chyba zmienie na cos innego. Juz iwem, ze karmienie piersia u mnei skonczy sie szybko, wiec bateria flaszek bedzie kupowana juz wczesniej. Zastanawiam sie nad Dr. Brown albo jakimis innymi, ostatnio w tutejszej gazecie byl jakis ranking. Zobacze, poszperam w sieci blizej terminu. A te, o ktorych piszesz - to chyba nie ma ich w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz ci babo placek;/ ta ochrzaniłam meza ze wrocił juz o 22 i poszedł spac. Ciekawe czy zdazył sie nauczyc, bo wczesniej miał wersje ze do nocy bedzie zakuwał. Co ja mam teraz myslec/ Albo ze sie przezemnie nie nauczył, albo ze sciemniał ze ma az tyle nauki. No to dzis czeka nas znowu pogawedka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do magnezu to tez zazywam i ze ta nospa mi nie pomaga to wczoraj zrobiłam sobie konska dawke magnezu i pomogło;p Tylko ze wziełam dwie tablety na raz, a chyba nie mozna az tyle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie, chociaz u mnie za oknem tego absolutnie nie widac:-o Dunia, a masz linka do tej karuzelki z cz-b motywami?Nie widzialam takiej,a mnie zaintrgowala. Jak Matylda byla malutka, to sama Jej rysowalam kartoniki z graficznymi motywami, alez sie w nie wpatrywala!!! Naczytalam sie duzo o niesamowitym wplywie takich rzeczy na rozowoj mozgu dziecka i stad moj zapal w tym kierunku. O butelkach dr.Browna slyszlam wiele dobrego, szczegolnie dla dzieci kolkowych sa one bardzo polecane. Ceramen, super, ze humor juz lepszy!:)Powodzenia na badaniu!Nie kus, nie kus ztym malibu:-P Jaogda, dzis jest gorzej, jutro bedzie lepiej, musi byc!:-)Duuuuzo slonca na poprawe nastroju!🌼 Tuncia, no nieciekawa sprawa:-o Ja bym doradzila jak Dunia, jesli to jakis koncowy egzamin, to warto to zrozumiec i przeczekac, ale jesli to bedzie trwalo i trwalo to....pozniej bedzie jeszcze gorzej i bedzie tak uciekal, juz nie tylko do nauki, ale od obowiazkow domowych, ktorych przybedzie. Musicie sobie to jasno wyjasnic, ale na spokojnie! Bez agresji! Mam nadzieje, ze dojdziecie do porozumienia!:-) Zmykamy na spacera,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale u mnie fajniutka pogoda:), słoneczko świeci, cieplutko, ojj żeby już tak zostało, jak ja uwielbiam wiosnę :) Kurcze tak strasznie boli mnie to podbrzusze, tzn lewa strona, mam nadzieje że to przemieszczanie się macicy się niedługo skończy. Rano to się z łóżka nie mogłam zwlec. Lekarz też kazał mi dwa razy dziennie łykać nospę. Ja oczywiście nie łykam, bo ten ból jest do wytrzymania, ale nie wiem, może jedank powinnam?? A i jeszcze mnie jedna dolegliwość dopadła, skurcze łydek co drugą noc budzę się z takim właśnie skurczem, boli jak cholera!!! Za tydzień idę na usg, już nie mogę się doczekać, ciekawe co tam u mojej dzidzi!! Może teraz bardziej się pokarze i lekarz będzie mógł nas zapewnić już jaka płeć. Chociaż i tak już się z mężem przyzwyczailiśmy i mówimy ciągle do brzuszka Wiktoria:) Tunciu,najlepiej porozmawiaj z mężem, może faktycznie jak to już jakieś końcowe egzaminy to warto się trochę przemęczyć, a później będziesz już go miała dla siebie. Ja też myślę że nie unikne jakiś bezsensownych zakupów bo to wszystko jest takie śliczne!! Karuzelę zamierzam kupić właśnie na pilota, z takim panelem muzycznym!! To jest link do niej http://www.allegro.pl/item576017067_karuzela_z_pilotem_wyspa_marzen_tiny_love_nowosc.html Może przeginam ale bardzo mi się podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie smutne ,z szalejącymi hormonami,zdołowane,wściekłe,zniechęcone kobietki mam nadzieję ,że wraz z końcem zimy wasze złe nastroje też odchodzą🌼 Tuncia...no nieciekawie:( ale nasze kochane studentki Dunia i Marteczka mogą mieć rację bo same wiedzą jak to jest..więc porozmawiaj z nim bo Ty też nie masz lekko ,tym bardziej ,ze ostatnio kiepsko się czujesz(moj gin powiedzial,ze magnez to na mnie za mało i dał mi potas ,może u Ciebie też tak jest?)dużo mu jeszcze zostało tej nauki?Zgodziłabym się na poza domowe uczenie itp..ale nigdy na nocowanie z tego powodu poza domem... Nie znam Twojego męża i on może być najwspanialszy ale dla mnie (sorki za to co napiszę to tylko moje zdanie)facet to \"tylko\"facet i pomimo całego zaufania jakim darzę męża ,mam go zawsze na oku...ale to ja a nie Ty:)W każdym badz razie porozmawiaj z nim i pewnie wszystko się wyjaśni i nie stresuj się Carmen ....ja tu na jednym piwku bezalk..i szanuję je sobie tzn celebruję raz w tyg a Ty o malibu piszesz:D Dziewczyny szkoda,że nie mieszkamy bliżej wszystkie ,mogłybyśmy zrobić sobie imprezkę ,może być jak ze snu MantraElle,tylko już bez brzuszków i niespodziewanych porodów:) Co do niepotrzebnych zakupów..no oprócz kasku..miałam za pierwszym razem za dużo małych ciuszków,z racji oszczędności za duże objętościowo kosmetyki których niezużyłam,tzn..owszem oliwka,czy płyn do kąpieli tak ale kremy używane sporadycznie już nie...podgrzewacz do butelek...wogóle nie używałam,wklady do pielszek też nie..nazbieraloby się jeszcze parę pierdółek..co do karuzel ,zabawek grająco swiecących to karuzela u mojego Tomasza była nie do zdarcia ..tzn do zdarcia bo jak już wstawał i ją ściągał to miał radochę jak ją zatrzymywał a ona próbowała się kręcić..i śmiał się przy tym jak szalony,więc grająca karuzela byłą jedną z ulubionych zabawek:) Pisałyście o lodach...kiedyś lubiałam ,dopóki rodzice nie otworzyli cukierni i całe lato miałam przerąbane :-O kojarzą mi się z odciskami na palcach od galkownicy pomimo tego ,ze w ofercie mamy 76 smaków ,jakoś nie tęsknie :D Dzisiaj znajomi zaprosili nas na ognisko ...cieszyłam sie ale już zdążylam się wkurzyć,dzwoniłam do koleżanki zapytać co przynieść a ona mi...no ale Adam był umowić sie z Piotrem co piją...aha....czyli nawet nie trzeba mnie informować ,ze bede kierowcą..albo solidarnie nie pić bo ja nie mogę...albo cokolwiek...buuuuuu idę na zakupy bo zaraz zacznę też mieć zły humor.. tzrymajcie się ciepło ,wiosennie weekendowo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym malibu to ... ja sobie tak obiecalam, ze w nagrode sobie kupie, jak juz urodze, odkarmie i bede sie mogla odrobine wyluzowac ;P Tunciu i dobrze ze maz nie nocowal sobie poza domem i z pewnoscia zda egazminy! ale rozmowa (nie kllotnia) z pewnoscia jest potrzebna. Tylko spokojnie i bez nerwow! =) a magnezik jak pomogl to dobrze! Mysle ze jest zdrowszy od nospy wiec nie powinien zaszkodzic. sprobuj po trzy magneziki na dzien zamiast nospy no i oczywiscie powiedz o wszytskim lekarzowi, no ja bym to jakos w ten sposob wykombinowala.... Marteczko swietny mialas pomysl z tymi recznie robionymi przez siebie zabawkami na karuzele! Joolaa ale fajnie! ognisko bedziesz miala! No a ztymi facetami to wlasnie tak czami bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny u mnie ladna pogoda tylko mala sie jakos slabo rusza ale moze jest spokojna. wpisalam sie na blog:) dzis sobie zrobie fotke w calej okazalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, ale z jednej strony to fajowo....ognisko:-)Choc jeszcze nie za zimno?Ognisko to mi sie kojarzy ze starymi, dobrymi czasami i gitara...Teraz to chyba nikt juz nie spiewa przy gitarze, tylko jakis grajek w tle:-P Ewcisko, mam nadz.ze te bole mina...choc trzeba przyznac, ze uparte to sa:-) Ja mam podobna karuzelke, tez z tymi bajerami. I w sumie nie zaluje jej kupna, bo Matylda bardzo Ja lubila, jak sobie grala i sie krecila.Juz na przewijaku miala radoche, a pozniej ja lapala. Tylko jedna funkcja sie nie przydala- wyswietlanie na suficie swiatelek w ksztalcie motylkow, kwiatkow itp.Hmm...moze teraz by to zainteresowalo bardziej?:-)Musze sprobowac. Ale co warto kupic to lezaczek-bujaczek i mate edukacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis- milo Cie zobaczyc!:-)Zawsze to inaczej jak sie wyobraza do kogo sie pisze:) Tylko smutne oczka cos masz... Duuuzo usmiechu Ci zycze, mimo wszystkich przeciwnosci losu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No uparte te bóle, dzisiaj aż wzięłam nospę ale i tak nic prawie nie pomaga:( Nemezis miło cię zobaczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli, to czy macie ból na wysokości pępka? Mnie aż zgina w pół, a moja gin mówi, że to macica się rozciąga. są momenty, że przez to chodzić nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA TEZ MAM CZASEM BOL CIAGNACY OD PEPKA, TO PODOBNO ZWIAZANE JEST Z WYPYCHANIEM PEPKA NA ZEWNATRZ. Moj mz zdał na 5;) To była seminarka a nie egzamin. Egzamny ma juz dawno pozaliczane, bo to kujon;p No konczy juz mgr w tym roku takze potem bedziemiał wymowki tylko zparca zwiazane. No niestety przypadł taki głupi okres teraz ze jestem w cazy a on firme otworzył i obaj jestesmy nerwowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Dzisiaj bez traperskich snow:) udalo mi sie pozalegac w lozku prawie 12 godzin i z tego wiekszosc przespac… do tego wczoraj wieczorem cos okolo 2 do 3-ch godz w biurze. Wiec jestem w 7 niebie… takiego maratonu nie udalo mi sie zaliczyc od poczatku ciazy, szczegolnie, ze przez pierwsze miesiace w ogole prawie nie sypialam. Wiec sie bardzo ciesze, oby tak czesciej i wieksza nadzieja ze bede w stanie zasypiac wraz z dzieckiem o kazdej porze dnia i nocy - przynajmniej na poczatku Ewcisko - czy probowalas moze poza magnezem podwyzszone dawki potasu i wapna? Ja poza moja prenatalna witamina biore rowniez 2 razy dziennie zmiksowany potas, wapn i magnez. I wyglada na to, ze dziki nim nie mam juz bolow w dole brzucha, rzadziej twardy brzuch i z lydkami tez na szczescie spokoj. Dziewczyny jakie dawki magnezu i potasu polecili Wam lekarze? Joola - tak, taka imprezka bylaby super pomyslem, moze kiedys uda sie zorganizowac taka Jesli chodzi o artykul to warto rowniez przeczytac kilka komentarzy pod artykulem i zdania sa podzielone… oczywiscie czlowiek obejdzie sie bez tych wszystkich ulepszen, ale widac co jednym rodzicom w ogole nie sprawdzilo sie to innym wrecz odwrotnie. I tak wlasnie przypomnial mi sie temat wanienki z artykulu, z tego co wiem tutaj nie ma nawet takich na stelarzach… jednak na szczescie mam przedluzony blat przy umywalce maluszka, wiec temat jakiegos ostrego nachylania sie odpada. Dunia - czy polecasz, ktoras z wanienek dostepnych tutaj? I jeszcze jakbys mogla podac link na karuzleke. Ja natomiast podaje Wam link na bialo-czarna grafike dla maluszkow, warto wydrukowac i powiesic przy lozeczku http://www.oh-baby1.com/infstim/infstim.pdf (strona, z ktorej to wzielam http://www.oh-baby1.com/infstim/graphics.html ) Marteczka, Dunia - nie moge polecic butelek na podstawie wlasnych doswiadczen, tylko na podstawie tego co przeczytalam wybralam wlasnie dr Brwon (tutaj rozwazam szklane, mimo ze plastikowe sa bez BPA i innych “syfow” dodawanych do plastiku, z ktorego sa robione butelki, ale tak naprawde nie wiadomo co zamiast tego jest dodawane i co z czasem zycie/badania pokaza). Poza dr brown wybralam butelki w ksztalcie piersi z medycznego silikonu i rowniez z systemem obnizajacym kolki (http://www.adiri.com/ ) Mam nadzieje, ze wszystkie milo spedzacie sobotni wieczor i milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko_____ wiesz, ja bym ta nospe brala, chociaz zeby zobaczyc czy pomaga. Bo wiesz, bol bolem - na to nospa pomoze. Ale jak na moj rozum to glownie chodzi o to, zeby te napiecia w macicy zniwelowac, skurcze irp. TO jest glowne zadanie nospy, ktora nie jest lekiem stricte przeciwbolowym, ale bardziej rozkurczowym. A co do lydek - witaj w klubie. Ja tez taka mam, choc ostatnich pare nocy, tfu tfu odpukac, jakos lepiej bylo. Ale ja biore zwykle witamini ciazowe, choc mneijsza dawke, niz na butelce plus dodatkowo 2 magnezy dziennie i potas. Moze po jakims czasie w koncu zaczelo to pomagac? Bo az wylam z bolu i jedynym sposobem bylo wstac z lozka i rozchodzic, chocby i prawie na czworakach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle____ ja mam prosta wanienke, taka: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2403667 Bardzo jestem z niej zadowolona. Oprocz tego, ze ma dwa profile (jeden na dziecko lezace, drugi na babla, ktory juz siedzie - z dwoch stron) to ma jeszcze taki rozpinany hamaczek, siateczke, na ktorym kladzie sie noworodka,do mycia, ponoc dopoki peopoiwna nie odpadnie, zbey nie zamoczyc strupka. My z tego korzystalismy moze kilka razy, ale jest w zestawie :-) Co wiecej wanienka ma taki rozmiar i taki profil dna, ze spokojnie stanie ci na zlewie w domu. A jesli nie, to oddasz - bo wanienka do nabycia w zasadzie wszedzie za nieduze pieniadze. Z opniii kolezanek, wanienka z prysznicem to tez kasa wyrzucona w bloto bo z tych prysznicow wiekszosc i tak nie korzystala...Aha, mycie dzieciaka w kuchni pod zlewwem - znacie z amerykanskich filmow i reklam? :-) Sprawdzone, super sprawa, tym bardziej z tymi malymi wanienkami. Nie trzeba sie schylac, kombinowac z krzeslami czy czyms innym jakos podstawka pod wanienke. Jesli mozecie, sprobujcie takie rozwiazanie. Tu sa takie jakies rozwiazania skladane na standzie, cos w tym stylu: http://www.amazon.com/dp/B001TY55RY/ref=asc_df_B001TY55RY748695?smid=A31C28YEUF1VIV&tag=shopzilla_rev_1401-20&linkCode=asn - ale to pamietam, ze jak Hania sie miala urodzic jakos takie chybotliwe w sklepie trafilam i z miejsca skreslilam wogole z rzeczy branych pod uwage. Juz lepiej wyglada cos takiego: http://www.mothercare.com/gp/product/B000JEAF9S/sr=1-2/qid=1170157826/ref=sr_1_2/202-7918902-0687064?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44363031&mcb=core&AID=10358968&PID=1992680 Brevi bath dresser, choc to w sumie do nabycia w Europie raczej niz tu. A i o tym sa komentarze, ze nie warto, bo polki pod wanienka sa w zasadzie nieuzyteczne, chyba ze tylko na cos, co moze sie zalac, zamoczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza!!! To tak chyba pod tą pogodę!! Nudy w to niedziele wielkie, a do tego u mnie tak strasznie szaro buro na dworze, cały czas mrzawka pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewcisko - faktycznie ciszaaa, ale dzieki temu udalo mi sie nadrobic zaleglosci, choc tak czy tak staram sie czytam na biezaco :) Tuncia - trzymaj sie dzielnie ! Ja bywam straszna choleryczka i gdyby moj wpadl na taki pomysl (nocowanie poza domem) to chyba sama bym go spakowala ! Jednak nie polecam tej metody ;) rozmowa, rozmowa jak juz doradzaly dziewczyny , przynajmniej to stresow niepotrzebnych zaoszczedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy w tym tygodniu w szkole rodzenia po raz pierwszy. Cwiczenia ok, choc nie moglam we wszystkich uczestniczyc. Potem mielismy wyklad i zwiedzanie porodowki :) Wrazenia nawet dobre, akurat nikt nie rodzil , wiec spokojnie pozwiedzalismy sobie wszystko i nawet jakos mnie to nie przerazilo i moj jakby spokojniej zaczal tez do porodu i swojego uczestnictwa w nim podchodzic ;) Dostalismy kolejna porcja gratisow ;) co tez jest niepowiem mile ;) Ogolnie jestem zadowolona. Co do terminow to przewaga majowek , sa tez kwietniowki. Grupa spora, jednak w cwiczeniach jakas polowa tylko uczestniczyla... Z zakupami powolutku do przodu - kupilam rozek-becik, kocyk bawelniany azurkowy, reczniki i dodatkowe przybory toaletowe... Rozgladalam sie za koszulkami , ale jakos nic fajnego nie widzialam. Ogladalam tez te Wasze linki do koszulek i te kopertowe sliczne (przynajmniej na zdjeciu) ale mam nadzieje, ze cos upoluje na zywca ;) Pozdrawiam mamuski cieplo , aaa Pimach nie stresuj sie niepotrzebnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zmian - to brzusio napina sie czasami , ale ogolnie nie jest zle - no -spe lykam sporadycznie, jedynie magnez systematycznie 2x na dzien. Za to dzieciak zaczyna mnei traktowac jako worek treningowy i te kopniaki zaczynam odczuwac coraz to bolesniej , probowalam juz za rada Tunci stania na czworakach, aby ten dzikus w brzuchu uspokoil sie albo zmienil cel swoich atakow, ale nie na wiele to zdalo sie - co prawda jajnik juz nie cierpial ale sledziona albo inna wnetrznosc dalej swoje obrywala ;) Kurde no i byle do wiosny bo ta pogoda zaa oknem tez zaczyna dziala c na mnie depresyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzis caly dzien fatalnie sie czuje tylko bym spala to ta okropna pogoda a i troche nerwy mialam kontakt z ospa wietrzna a nie chorowalam nigdy wiec troche sie denerwuje mala znowu spokojna i ruchy mam nie za mocne napewno nie uciazliwe mam nadzieje ze poprostu spokojna jest ale przejde sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no cisza dzs była, bo pewnie wy podobne jak ja , pół dnia przespałyscie:P Byłam dzis tez w 5-10-15 i kupłam kilka ciuszkow dla dzidzi mojego Nikodemka. Tam jest taka promocja teraz ze kupujac 3 rzeczy ta 3-cia najtansza dostaje sie za 3 zł. Bardzo opłacalne mom zdaniem, a i w 5-10-15 zawsze cos fajnego se znajdzie, ja osobiscie lubie tam kupowac. No a od jutra zaczynam notowac ile razy dzidzia sie ruszy, bo zaczyna sie 30 tydzien. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja tylko się przywitać ,wczoraj na ognisku byłam i było super,dostałam koc i siedzialam blisko ognia więc nie zmarzłam:) piekliśmy kiełbaski ,ziemniaki i śpiewaliśmy,bardzo miły wieczór:) nawet dostalam piwo bezalk:D śmigam połozyc Tomasza miłego wieczorku.. Tuncia a w suwaczku masz 28 tyg,zauwazylaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×