Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

to mowicie ze bez zwyklego biustonosza sie nie obejdzie? Ja myslalam ze to moge sobie odpuscic ;/ jezuuuu tyle jeszcze mam do kupienia =l a co do fiszbin to ja nigdy wczesniej nie nosilam biustonoszy bez nich, a teraz jakos sobie takie bez fiszbin kupilam i w sumie da sie. fakt, ze nie wygladaja tak ponetnie ;P ale przynajmniej jest wygodnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia- te biustonosz, do którego linka zamieściłaś, jest super. Coś takiego by mi się właśnie przydało. Ramiączka grube i nie wyglądają, jakby miały uciskać. Niestety u nas jakoś ciężko znaleźć coś dla pań o nieco większym rozmiarze, ale zaraz popróbuję. Jeszcze raz wielkie dzięki. Tak sobie wszystko przemyślałam i chyba na początek kupie dwa. Jak będę karmić piersią, to dokupię kolejne, ale na początek chyba dwa powinny wystarczyć, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Aniu P, slicznie sie prezentujesz i nie bedziesz miala zapewne tyle problemow ze zrzuceniem kilogramow po ciazy, jak np ja ;D szczesciara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj, mialam na mysli ze bez specjalnego biustonosza do karmnienia sie nie obejdzie ;D gdzie ja mam glowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:) Marteczko ale sobie humor poprawiłam:) dobre:) Gratuluję zdanych egzaminów Mantraa co za sen...hahaha..dobra jesteś:) Dziękuję dziewczyny za miłe słowa ,pewnie nie wygladam \"aż tak źle\" mój mąż mowi,ze i tak jestem najpiękniejsza itd i ważne ,zeby wszystko skończyło się z Kubusiem dobrze a do formy wrócę. Nie narzekam ale niektóre pewnie mnie zrozumieją:) Ja wiem jak wyglądałam przed i poprostu jak patrze na siebie to jestem przerażona,ciezko się ruszać,buzi takiej pyzatej nie miałam nigdy w zyciu wogóle czuję się jak ociężała słonica ale z drugiej strony mam wytłumaczenie ,jestem w ciąży:) Mamo E taaa teraz już nie wymiotuję to i blada nie jestem:D Co do ubranek ja nie kupiłam nic roz 56,najwyzej dokupię .Tomasz miał 59 cm i 56 albo nie uzył albo użył raz w dodatku odpinało się w kroku. teraz kupiłam 62 najwyżej podwinę rękawki albo założę skarpetki Do szpitala mam już kupione trzy koszule nocne dwie z krótkim rękawem jedna z długim,dwie na guziki i jedna ze sznureczkiem zakładana pod piersiami. W szpitalu gdzie rodziłam Tomka nie można było mieć spodni od piżamy ani nawet majtek założonych a podklad miał sie tzrymać nie wiem na czym:( Aniu jakie śliczne zdjęcia,a brzuszek śliczny w porównaniu z moim taki zgrabny:) ale nie możemy wszystkie być jednakowe:) Fasolkowa mamo dla swojego i męża spokoju spakowałabym torbę już,najlepiej jak zapytasz w szpitalu gdzie będziesz rodzić o to co oni Ci zapewnią a co masz zabrać sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo narobiłas mi takiego smaka z tymi lodami, zejutro zrobie sobie takie mojej roboty:) To moj blog kulinarny jakby ktos chciał przepis:) http://sprawdzoneprzepisykulinarne.blog.onet.pl/ Cop do piżamki to naprawde ładna, wazne zeby miała albo własnie taki kopertowy dekold, albo dekolt rozpinany guziczkami, zeby nie trzeba było dzwigac całej pizamki do karmienia. Do porodu polecili mi zwykła trykotke, ale i tak pierwsze dziecko rodziłam w szpitalnym kaftanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P widze ze tez dodałas fotki na bloga...Albo ja taka do tyłu jestem, bo ich jeszcze nie widziałam.... Jolu wygladasz kwitnaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa___ jesli uda ci sie gdzies zdobyc te Medele to ja naprawde polecam. Mam duzy biust wiec sprawdzone. teraz nawet si eprzeprosilam z nimi jak mialam tego cystowego mega guziora na piersi i chodzilo o to, zebym miala nieco luzniejszy stanik :-) Teraz z powrotem leza w szafie i czekaja na swoja pore, ale fakt, wygodne i do noszenia i do karmienia bo zapinka dobrze trzyma te klapke z przodu, no i latwo tym operowac jedna reka - w drugiej z reguly trzyma sie jakos dzieciaka. Napisalam do Medeli gdzie mozna ich kupic w PL albo w Europie (tzn staniki, bo sprzety typu pompki sa dostepne). Jak mi odpowiedza, to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dunia :) Dziewczyny, pisałyście, że będziecie miały wesela, komunie i inne uroczystości. podrzucam link do ciuszków ciążowych, na jakie ostatnio się natknęłam. Ta sukienka bardzo, bardzo mi się podoba i jak na ciążowe, to nie jest zabójczo droga. http://www.modaciazowa.com/odziez_ciazowa,Sukienka_Classic,p82.html Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padnieta jestem, ale sie nie dziwie, bo przeciez skakalam po gorach w nocy ;) ach, jeszcze sie smieje! Zloszcze sie jak nie wiem, bo mialam ochote na takie lod, jakby cassata, a tu takich nie ma! tylko wanilijne, czekoladowe lub truskawkowe! Anglicy to maja fantazje! kupilam za to mase paczek magnum :) Jolu, jak ty pieknie wygladasz! Ja wiem ze tylko ty wiesz lepiej, ale ja cie przed ciaza nie widzialam a teraz masz tak piekna, lagodna i subtelna twarz. I jakie cieplo z ciebie bije! Super fotka!!!! Aniu, no nareszcie widze brzusio ;) !!!! Zgrabny i okraglutki i ty tez nabralas tego co tylko u kobiet oczekujacych sie zauwaza, tego swiatla i blysku w oczach :) Do dziewczyn w UK, ja kupowalam moje biustnosze w figleaves.com, jesli was interesuje http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwiser.asp?term=nursing+bra Ide podjesc sobie magnum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu link sie skwasil :-O Trzeba skopiowac calosc i wrzucic w przegladarke. "Sorri" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jolu brzusio masz rzeczyiście pokaźny, ale wyglądasz bardzo ładnie, powiem Ci że mam bluzkę identyczną tzn. prawie, bo jest tylko biało czarna:) Aniu P nareszcie brzusio się wybił, taki zgrabniutki, śliczny :) Martecyka gratuluje zdanego egzaminu, podziwiam Cie, ja ledwo wczesniej dawalam rade a mialam tylko prace i szkole, a ty w ciazy i jeszcze z mala. Kurcze zmienilam cos niechcacy i mi sie niemiecka klawiatura wlaczyla i teraz nie wiem jak zmienic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Mój link z ciuszkami też trzeba przekopiować, cosik nie zdziałało niestety Już czytałam z Mężem ten artykuł, który Dunia poleca i stwierdzam, ze to niestety prawda. Jak się nie wie, co potrzeba, to dobry sprzedawca jest w stanie młodych rodziców naciągać na wszystko. Sama na tą chwile już wiem, że kilka rzeczy kupiliśmy niepotrzebnie. Nawet w gazetach dla ciężarnych albo w internecie te wyprawki to jest przesada. Najbardziej nieprawdopodobny zakup, jak dla mnie, to ten kask dla dziecka, które zaczyna chodzić. Masakra. Dom jak budowa! :) Chyba, że takie rzeczy jednak się przydają niektórym.... Marteeczka, Dunia- ja też podziwiam zapał do studiowania. Jesteście wielkie. Ja w zeszłym roku kończyłam podyplomowe i to była masakra. Nie dość, że nie potrafiłam wysiedzieć tyle czasu na zajęciach, to jeszcze ten egzamin tak mnie wyprowadził z równowagi, że chyba jeszcze nigdy tak się nie bałam. Tym bardziej chylę czoła! Powodzenia! Miłego dnia! U nas goście będą na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piatkowo🌼 U mnie wlk. powrot zimy....chyba juz nikogo to nie cieszy:-oA niedlugo rozpoczyna sie kalendarzowa wiosna, i co??? Ja od wczoraj czuje sie strasznie ciezkawo (chyba naprawde moja corcia urosla przez ta podroz), ciezko mi wstawac, przekrecac sie i chodze jak kaczka. No jak hipopotam. A co bedzie pozniej, jak dojda jeszcze upaly?Choc narazie nic na nie niewskazuje,eh. Ogladnelam Jole i AnieP:-) Ania, rozjasnilas wlosy?Bardzo ladnie wygladasz:-) Jolu, Ty takze, buzia promienieje:-) No, a co z pokazaniem sie reszty?Myszka,MantraElle,Nemezis?:-) Ewcisko, jezyk klawiatury mozesz zmienic w pasku na dole, po prawej masz taka ikonke ze skrotem jezyka i tak klikasz i ustawiasz. Powinno u Ciebie tak byc jak u mnie:-) Jakie kupujecie butelki?Ja chyba pozostane wierna TommeTippe, jestem z nich bardzo zadowolona. MIalam tez z Aventu, ale sluzyly tylko awaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kasku to...powiem Wam, ze mialam chwile slabosci i sie nad tym zastanawialam! Bo jak dziecko zaczyna wstawac i sie co chwile obijac to naprawde wymysla sie wszystko, zeby tego uniknac. Ale taki kask w efekcie wiecej szkod by przyniosl...dziecko by sie prtzyzwyczailo, i jakby bylo bez tego, to juz by byla wogole masakra.No a w okresie letnim to juz sobie zupelnie niewyobrazam chodzenia w takim kasku. One faktycznie moga sie przydac dzieciom z jakimis zaburzeniami, chorobami-bo w takich kaskach widzialam wlasnie dzieci niepelnosprawne. U mnie najbardziej nietrafiony zakup to byly majtki i wkladki do pieluszek tetrowych. Raz zalozylam tetre i podziekowalam (dupinka byla cala odparzona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka właśnie teraz nie mam tego skrótu na dole. Mam Viste i może dlatego wcześniej w xp miałam. Wiem że jest jakiś skrót z klawiatury na zmianę języka. No ale już nie ważne bo po wyłączeniu i włączeniu kompa jakoś się samo naprawiło:) A ja właśnie zjadłam przepyszne śniadanko, takie moje ulubione z dziecięcych lat :) Bułeczka z dżemem truskawkowym i kakao :) Mniaam :) Artykuł też przeczytałam, kask to rzeczywiście mnie zaskoczył, nawet nie miałam pojęcia że takie są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ zimno i do mnie dotarlo, a tak ladnie juz bylo :o co prawda sloneczko niesmialo wychodzi spoza chmur ale jest zimno i powrocilam do cieplejszej zimowej kurtki. Zgadzam sie co do zakupow, wiele rzeczy okarze sie bardzo zbednych. Dla mnie to tez byly \"naturalne\" pieluszki. I tym razem tez nie bede nawet udawac ze chce byc mama ekologiczna ;) Marteeczka, ty nie masz zamiaru karmic piersia, tak? Ja zeszlym razem z butelek mialam tylko jedna, ktora dostalam tez w paczce promocyjnej i tak jej nie uzywalismy bo karmilam piersia. Tym razem tez raczej butelek nie bede kupowac dopoki malenstwo mnie \"odstawi\" a wtedy to chyba beda najtansze z tesco bo wlasnie te najlepiej sie sprawdzily z Myszka. Ewcisko, no wlasnie z klawiatura to tak jak Matreeczka mowi :) Dzis mam lenia cala geba.... i ciagle jestem zmeczona pomimo prawie osmiu godzin spania... extra ciezar chyba daje mi coraz bardziej w kosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, żeby się za daleko nie zpodziała, a może któraś chciałabywprowadzić jakieś zmiany: NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktoria...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369........26.....17.06............C...Julia/Marty na..Nowy Sacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakis gorszy dzien, az sie rozplakalam! Sniegiem zasypalo, nie moge rozpalic w piecu wiec zimno, jakies glupoty mi sie snily w nocy na dodatek mojej babci tez, a babcia wierzy w sny :/ , teskni mi sie za mezem a dopiero go zobacze w pod koniec maja poczatkiem czerwca wiec mam nadzieje ze utrafi na porod bo bedzie mogl zostac tylko z jakies 10 dni! Ogolnie beznadziejny dzien!!!! jak nic potrzebuje DUZO SLONCA I CIEPELKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, podczytuje Was ale nie pisze bo miałam wrażnie ze nie mam co pisac. U mnie ok :) 8,5 kg do przodu, młody kopie jak najęty, wyprawka już kupiona, ciuszki wyprane lezą i czekają na litość od wczoraj bo pora sie za żelazko wziaść ;) brakuje mi pieluchomajtek do szpitala i wanienki poza tym chyba wszystko jest, nawet pampersy i huggisy już zamieszkały w naszym domku. Biustonosze laktacyjne kupowałam przez e-bay z serii Moda (Matrercare) 4 szt. koszule nocne mam 2 licze że po kilku godzinach nas wypuszczą ze szpitala- oby, oby :D co do badań na cukrzyce ciażową to sie ledwo wywinełam, tu (uk) to tak dziła że jak na papierku laknusowym wyjdzie podejrzany wynik to trzeba doniesc mocz i znów badają np po dobie. Ja przed pierwszym badaniem najadłam sie landrynek i wyszedł mi cukier w moczu, odnotowali, kazali mocz doniesc, sprawdzali 2 razy i nie ma wiec wywinełam sie od badania. Czytam że łykacie masy tabletek, witammin, ja nie biore kompletnie nic, tylko kwas foliowy na początku ciaży (3 pierwsze miesiace) i witaminy dla ciezarnych, witaminy odstawiłam w 5tym miesiacu bo mnie strasznie mdliło po nich (musiałam miec czegos za dużo) i od tej pory jest ok:) oprucz rosnącego brzuszka i mega kopniaków nie mam na razie dolegliwości żadnych (odpukać i oby tak dalej) U nas wiosna nadeszła, krokusy już przekwitły, ale żonkili masa aż sie lepiej żyje :) życzę Wam duuużo słoneczka i zdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
A to ja się dopisze chociaż rzadko odzywam się na forum(za to codziennie obowiązkowo czytam) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa lilianka09...........26.....2.06........C....Malwinka............mazowieckie Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369........26.....17.06............C...Julia/Marty na..Nowy Sacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, niestety bywaja i takie dni :o przetrzymaj, za niedlugo bedzie lepiej! Moze posluchaj jakiejs dobrej, rozluzniajacej muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE, ja jaknajbardziej chce karmic piersia i mam nadz.ze sie uda! Za pierwszym razem bylo bardzo ciezko na poczatku, juz myslalam, ze nie dam rady i trzeba bedzie sie poddac i przejsc na sztuczne.No, ale udalo sie i karmilam prawie rok(takie mialam zalozenie). Butelek uzywalam czasem jak zostawialam swoje mleko i moj M. karmil, a pozniej juz do herbatek.Teraz czasem tez sie jeszcze przydaje, szczegolnie w nocy(na herbatke). U mnie tez snieg sypie, a zaraz wychodzimy spotkac sie z jedna z ost. moich kolezanek, ktore tu pozostaly...Reszta to emigracja itd.:-( I...ta kolezanka w kwietni wychodzi za maz i sie wyprowadza do meza...Eh...I smutno mi z tego pwoodu bardzo. Carmen, to taki dzien, jutro bedzie lepszy🌼:-) Buziaczek w pysiaczek:-) Annnna, chcesz powiedziec, ze po porau godz. po porodzie jest szansa, ze wypuszcza Cie do domu???Serio? Tutaj to minimum 3 dni trzymaja, zeby glownie odczekac, czy zoltaczka sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wypuszczają po 6 h jeżeli jest wszystko dobrze i jeśli akurat urodzisz w porze że pediatra jest na oddziale, jeśli np rodzisz wieczorem to trzymają do rana (jeżeli jest wszystko ok i rodzisz SN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny biore reegularnie juz nospe, bo brzuch mi twardnieje i czuje sie jakby mnie ktos nadmuchał. Ale te nospy juz nie działaja:/ Znacie jakies domowe sposoby? Bo lezec mi sie juz odechciewa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuńcia ja biorę nospę i poleguję :) czasami też w takiej pozycji półleżącej z poduchą pod plecami. Moja gin poleciła siedzenie w pozycji mocno odchylonej (moja ulubiona zresztą!) innych sposobów nie znam niestety :( ale wiem, że jak urodzę, to nospa będzie lekiem ostatecznie zażywanym. Czy Wam też się tak nic dzisiaj nie chce? Najchętniej spałabym tylko Ja biustonosza jeszcze nie kupuję, bo mój biust lubi sobie szybko urosnąć :( to samo z koszulkami. Poczekam do połowy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi sie juz nic nie chce, rano miałam zapał ale jak wyprasowałam ciuszki młodego to padam, dobrze że rosół w lodówce bo chyba bym, nic nie zjadła tylko od razu łóżko :D jejuuu jak sie zle prasuje te malenkie czapeczki - masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Witam Was prawie weekendowo, Ja rowniez jestem juz po badaniu glukozy... nastawilam sie, ze ten napoj jest naprawde paskudny... a okazalo sie, ze wypilam go expresowo i byl OK smakowo, nie byl jakos tragicznie slodki, nie mdilo mnie... mial smak pomaranczwy wyniki w poniedzialek, mam nadzieje, ze beda w normie Teraz juz bede miala wizyty co 3 tygodnie, a nie raz na miesiac Duniu - powodzenia na badaniu w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×