Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość Gruszka_zlota
Tak w poniedzialek a test moze się mylil u Ciebie wiesz że takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Cycole mnie bolą jak przy pierwszej ciąży ale wiem że nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
ninam dzieki bardzo za dobre słowa.W zeszłym miesiącu tak byłam nakręcona i pełna nadzieji ze mi sie udało... ze okres spóznił mi sie 5 dni.....zrobiłam test wyszedł negatywnie a na drugi dzien pojawiła sie @....wydaje mi sie ze duzo zależy też od psychiki..Mam wielką nadzieje ze teraz mi sie uda....choc podchodze do tego spokojniej i nie nakręcam sie az tak bardzo...co ma byc to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wiem, ale myślę, że się nie pomylił - no chyba, że jeszcze z tydzień nie dostanę@ to wtedy zrobię drugi test, ale już się pogodziłam z myślą, że w tym miesiącu nie będzie dzidzi. Ale mam nadzieję, że u Ciebie i owszem:( A Ty starasz się o pierwszą dzidzię, czy masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, no właśnie też tak myślę, że poprostu nakręcamy się za bardzo i wtedy @ sięspóźnia. Chciałabym już dostaćtej @ , zeby znowu działać:) Ale mówisz nie nakręcać się, i tak co miesiąc będziemy to robić, nie prawda???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko musisz rozpoczą dobrą passę na tym topiku!!!! bo jak narazie jest już nas 3, które niestety narazie nie zaciążyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
tak to prawda...trudno sie nie nakrecac!!!!!!;-)to przychodzi poprostu samo....ale dziewczyny trzymam za was kciuki zeby wam sie udało!!!!! Buzka wielka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Hej Wam! Ja się nie nakrecam bo o pierwsza dzidzię staralam się baaardzooo dlugo. Teraz chcialabym rodzeństwo dla niej:) Wiem co znaczy jak przychodzi @Po prostu muszę czekać i nic na razie więcej nie mogę zrobić. Uciekam po padam na twarz ze zmęczenia. Papa i glowa do góry jak nie teraz to na pewno za którymś razem się uda. Ja to wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, weszlam zeby Was troche podbudowac. rok temu bardzo staralam sie o dziecko i nic, w koncu zaprzestalam, zaczelam wiecej pracowac i wlasnie w tym roku w pazdzierniku zaciążyłam, taka niespodzianka, juz mi sie okres spoznia 11 dzien, trzy testy wyszly na taa ale w usg jeszcze nic ni ma. do czego zmierzam, ze nie nastawiajcie sie na sile , to samo przyjdzie kiedy odpuscicie troche. pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Witam:) U mnie sprawy mają się następujaco @ brak, zrobilam test i dalej nie wiem;) wyszla jakby druga kreska ale raczej cień cienia tej kreski:) albo sobie to wmawiam:) czekam dalej na @ lub jej brak jak nie przyjdzie do środy to zrobię 2 test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymamy kciuki dalej... ale u mnie ta druga kreska też była bardzo blada... myślę, że w srodę zobaczysz już II porządne kreseczki i nie będzie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Baderko mam nadzieję:) Ja mam krótkie cykle a w nocy wstawalam kilka razy do siusiu więc moze to tez przyczyna tego ze ta kreska taka bledziuteńka (albo jej nie bylo):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny!!!! Gruszko to super!!!!!!! Jak Ci się coś pokazało to napewno jesteś w ciąży!!!! Bardzo się cieszę - naprawdę!!! Baderko, a jak Ty się czujesz??? Ja dalej czekam na @, spóźnia mi się już 5 dzień, wkurza mnie to okropnie. a wiecie nigdy mi się nie spóźnia normalnie - jestem normalnie wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten topik dokładnie mnie dotyczy bo też czekam na te dwie upragnione kreski :D 20 IX mam dostać małpę, jak nie przyjdzie robie test następnego dnia. Już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Mot, super, że do nas dołączyłaś!!!!! Życzę Ci powodzenia!!! Gruszka rozpoczeła u nas dobrą passę, więc myślę, że będzie dobrze:) A masz już dzieci czy to pierwsze staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam podejrzana sprawa u Ciebie... mo0żę Ty zrób jeszcze 1 test albo najlepiej betę z krwi... ona da ci 100% pewności... :) u mnie/u nas super... zaczyna się powoli II trymestr i mdłości odeszły jak ręką odjął... także jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko może to z całej tej chęci mi się spóźnia, jak do końca tygodnia nie dostanę to może wtedy się pokuszę na jakiś teścik, już się pogodziłam z myślą że teraz dzidzi nie ma. Cieszę się, że już mdłości Ci ustąpiły, teraz to już Ci tylko zostało cieszyć się ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze dzieci więc emocje tym większe :D Co do testu Gruszki to też uważam, że test jest pozytywny. Jak pojawia się ta druga blada kreska to po paru dniach jak się robi test w 99% jest już tłuściutka :D Ninam tyle Ci się spóźnia @ - pewno robiłaś test? ALe nie doczytałam. Ja to bym robiła następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat - robiłam tes 9 w dzień spodziewanej @ i był negatywny, więc myslę, że w tym czasie napewno już by wyszedł, poprostu za bardzo się napaliłam więc to jest pewnie przyczyną spóźnienia:) A u Ciebie pierwsza dzidzia rozumiem Ciebie doskonale jak to jest czekać na tą pierwszą wymarzoną dzidzię, mi z córeczką udało się za pierwszym razem:) A i za Ciebie będę trzymać kciuki!!!!! A tu w kupie raźniej jest oczekiwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam dziękuje za ciepłe słowa :D Wiesz my przez 2 cykle się nie zabezpieczaliśmy ale to był jeszcze etap troche braku zdecydowania, więc raz było hura pracujemy nad dzidzią (choć dni akurat były teoretycznie niepłodne no ale decyzja podjęta) a innym razem zmiana planów, że może jeszcze poczekamy. Teraz po raz pierwszy trafiliśmy w te właściwe dni z deczją, że jednak chcemy już małego brzdąca. Czekam nierierpliwie jeszcze tydzień do testu :D Ninam a teraz, który to cykl starań u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam rób test - ja mysle ze wyjdzie juz teraz druga tłusta krecha... mi pozostało jeszcze 5 dni oczekiwania.... Ale nic a nic mi nie dokucza... wiec wątpie w moje pażdziernikowe szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot, napewno decyzja o dziecku nie jest łatwa, ale przychodzi taki czas, że sie chce już tej dzidzi i później jak już maleństwo jest na świecie też nie jest łatwo, bo cały świat przewraca się do góry nogami, ale wierz mi to jest warte wszystkiego!!!!! Folik - nie będę narazie robić testu, chyba że jak pisałam przeciągnie się do końca tygodnia to wtedy zrobię. Czyli test będziesz robić w sobotę???? A u mnie też przy pierwszej ciąży żadnych objawów nie było, dopiero jak zrobilam test to po 3 dniach cycki mnie zaczeły boleć niemiłosernie, więc brak dolegliwości o niczym nie świadczy!!! Ja wierzę w to, że jednak za te 5 dni bedziesz miała te II kreseczki!!!!:) Kibicuję Ci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Ja się tak nie napalam dziewczyny bo ta druga kreska to taki cień cienia jak napisalam, ale na razie @ brak za to szyjka nie opadla i cycki bola. Kupilam drugi test i czekam zeby go zrobić:) Ninam zrób test bo to za dlugo już u Ciebie, ja myśle ze beda dwie krechy zwlaszcza ze masz bardzo regularne cykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że i Ninam i gruszka powinny robić testy drugi raz - no dobra, przynajmniej ja bym zrobiła :D Ninam te wchania w sprawie dzidzi były związane z tym, że mój M przez pare miesięcy jest w domu tylko na weekendy ale dzidzi to już chcemy mieć, więc nie mam żadnych wątpliwości. Poza tym 27 lat na barometrze życia to już nie mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to pare dni do testu nas różni bo ja mam przewidzianą @ w poniedziałek, Ty pare dni wcześniej - mam nadzieję, że czekają nas w tym miesiącu dobre wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot będziemy robić tylko nie wiem kiedy powtórzyć:O A u mnie to bylby zloty strzal bo staranka byly tylko raz, to bylby cud dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×