Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

mnie najbardziej podoba się to... -W wolnych chwilach pójdą do pracy ... -Potrafią stworzyć ciepły i przyjazny dom, który jest dla nich azylem bezpieczeństwa i jako takiego spokoju. Jeśli to w ogóle w tym związku będzie możliwe ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tego w wolnych chwilach pójda do pracy..mi sie wydaje ze skorpiony sa robotne bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie...wkleilem to jako ciekawostkę....:) -Potrafią stworzyć ciepły i przyjazny dom, który jest dla nich azylem bezpieczeństwa i jako takiego spokoju. Jeśli to w ogóle w tym związku będzie możliwe ... same sprzeczności jak skorpiony...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, rozumiem że ona skorpion on bliźnięta...;) proszę bardzo... Ona: On: SKORPION BLIŹNIĘTA \"Piękny i bestia\". Przy frywolnym i beztroskim Bliźniaku, Pani Skorpion zamienia się w bestię. Sama w sobie nie ma zbyt łagodnego i delikatnego usposobienia. Jest złośliwa, uparta i zawzięta. Zazdrość i zaborczość to jej dominujące cechy. Bliźniak z każdym dniem i każdym niemal ruchem daje partnerce powody do wściekłości. On z uśmiechem i lekkością podbija świat. Nie przejmuje się zbytnio kłopotami i problemami, z resztą zawsze \"spada na cztery łapy\". Panowie Bliźniacy rzadko tak naprawdę dorastają. Całe dnie wolą spędzać na zabawie i dysputach - o wszystkim i niczym. Praktyczna i rzeczowa Skorpionica nie jest w stanie tego znieść. Matkować mu też jej nie spieszno. Ona potrzebuje partnera godnego jej. Pani Skorpion to kobieta gorąca i namiętna. Na męża wybiera sobie kogoś znacznie bardziej praktycznego i zdecydowanego, kogoś kto potrafi kochać. Ona wbrew pozorom lubi dom, tu czuje się bezpiecznie. Zależy jej na rodzinie i dzieciach. Bliźniak zaś w domu długo nie posiedzi, ciągle go coś gdzieś niesie. Poza tym drażni ją zmiennością swoich nastrojów. W seksie tez nie mogą znaleźć porozumienia. A dla niej to jest podstawowe kryterium doboru partnera. Praktycznie ze sobą nie macie nic wspólnego, poza wzajemnymi pretensjami i żalami. Ty Bliźniaku potrzebujesz kogoś kto dotrzyma Ci kroku w podbojach świata. Ty Skorpionie kogoś na kim możesz polegać i komu możesz zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory Przemo, ale tak mówią wróżki i gwiazdy :D...ale dla katie jest niezłe....:D...dlaczego???...nie wiem i dociekać nie będę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie wierze w horoskopy.....tak do konca .poza tym chetnie bym sparwdziła czy to prawda heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Astrologia, coś w tym jest! \'riplej42\' Możesz mi podać stronę tych układów partnerskich? No i przyciagnęla mnie tutaj astrologia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo szokujace te horoskopy ale nie do konca choc troszke prawdy w tym jest a Ripley daj koziorozec vs blizniak czyli ja vs moje ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenusjanko, witaj :) ... wogóle cieszę się, że tutaj jesteś (wiesz- gdzieś tam w podświadomości brakowalo mi Twojej muzyczki z poprzedniego topicu) ...:) a propos stronki ....hmm....oficjalnie podać Ci tu nie mogę, jest to zbyt poufałe dla mnie....sory, ale mogę tylko na priv.-.... bez żadnych "podjazdów" i "podtekstów" ....a może po prostu napisz tutaj jaki układ zodiakalny Cię interesuje...chętnie Ci znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, proszę bardzo Ona: On: KOZIOROŻEC BLIŹNIĘTA Dwie skrajności. Te dwie osoby nie mają sobie nic do powiedzenia. Poza ewentualna współpracą na gruncie zawodowym nie rozumieją się w żadnym innym aspekcie życia. Powodem tego są zbyt rozbieżne temperamenty i usposobienia. Poważna i obowiązkowa Koziorożec napotyka na frywolnego i beztroskiego Bliźniaka. Dla niego rzadko zdarzają się sytuacje stresujące, a gdy się pojawią unika ich lub kwituje dowcipem. Ona w takiej sytuacji zakasa rękawy i przystępuje do zmagań. Bliźniak w tym czasie ma już inne sprawy na głowie. Gdy on zaczyna żartować, ona odbiera to jako dziecinadę. Gdy ona planuje spędzenie wspólnego wieczoru , robiąc już poczynania do wyśmienitej kolacji, on już zdążył umówić ich do kolegi na "oblewanie" mieszkania. Wcześniej zapomniał jej powiedzieć. Spontaniczność to najlepsza recepta na atrakcyjne spędzenie czasu. Oczywiście przeciwnego zdania jest ułożona Pani Koziorożec, która uważa, że ludzie po to wymyślili planowanie by ułatwiać sobie życie. W sypialni niestety też się rozmijają. Gdy ona dopiero się rozgrzewa, on już pochłonięty jest czymś innym. Prawdopodobnie sami, dojdziecie to wniosku, że nie pasujecie zupełnie do siebie. I będzie to właściwa konkluzja. Podziękujcie sobie wzajemnie i rozglądnijcie się za bardziej właściwym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ' milczenie jest złotem, mowa srebrem' - a słowo pisane? Już tu nie przyjdę, nigdy nikogo nie obraziłam. Honor, duma - te słowa istnieją tylko w bajkach. W życiu liczy się tylko dobro. Chcialam sie z wami pozegnać, dziś odchodzę z kafeterii, wracam do reala. Chciałam pozostawić miłe wspomienia. Nie przeszłam na ten topik, bo na starym są kobiety zagubioe o dobrych serduszkach. One też kiedyś odnajdą swoją droge, tylko potrzebują wiecej czasu. Nigdy nie szkodziłam temu topikowi - dobrze, że powstał:) Może pomoże innym, nowym szukajacym wsparcia. Ja już nie wiem co pisać, jak pomóc innym - jedno wiem - kazdy dochodzi do prawdy sam, czas działa tylko na korzyść. Najwazniejsze, żeby w tym całym swiecie zdrad, odnaleźć siebie. Bywajcie zdrowi, mam nadzieję, że w realnym życiu bedziecie szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wenusjanka niedokładnie czyta wpisy....jutro ją znajdę..jakem skorpion katie, już szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, prosze bardzo Ona: On: SKORPION PANNA Wspólnicy w interesach. Skorpion i Panna stanowią "superduet" w sprawach zawodowych. Panny powszechnie są znane z bystrości umysłu i dogłębnej analizy problemu. Skrupulatnie, rzetelnie i cierpliwie przyglądają się danej kwestii i rozkładają ją na czynniki pierwsze. Skorpiony natomiast lotność umysłu łączą z niesamowitą przebiegłością. Nic nie jest w stanie ujść ich uwadze. Wrodzona podejrzliwość i nieufność jeszcze bardziej te zmysły wyostrza. Takie połączenie dwóch "mózgów" może cieszyć tylko pracodawcę lub ich własną kieszeń, jeśli postanowili zostać wspólnikami. Jednak na związek uczuciowy nie mają co liczyć. Nawet na krótki, ekscytujący romans. Gorące i namiętne Skorpiony, które bardzo wysoko cenią sobie seks napotykają na chłód i powściągliwość Panien. Dochodzi do tego zupełnie różne podejście do wielu innych spraw. Obydwoje są domatorami, zależy im na dzieciach i rodzinie, lecz co do ich kształtu i wizerunku mają zgoła odmienne zdanie. On urządził, by wnętrze w spartańskim stylu, a dzieci posłał do szkoły już wieku pięciu lat. Ona woli bardziej przytulny wystrój, a pociechy zostawiłaby w domu jak najdłużej. Panny wolne chwile spędzają z książką w ręku lub słuchając audycji naukowo-poznawczych. Skorpiony potrzebują trochę ruchu i rozrywki. Jeśli pozostaniecie razem Wasz związek może zakończyć się nieustannymi, złośliwymi pretensjami. W Waszym związku brak prawdziwej namiętności. Są sprawy, które Was łączą jak dom, rodzina i umiłowanie mądrości. Macie jednak odmienne temperamenty i inne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riplej dzieki.czy jakies znaki pasuja do siebie hehe? co do panny i skoprpionicy niestety sie zgadza......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak u mnie.....hmmm....;) jest...??? było...??? Ona: On: RAK SKORPION Uczuciwo-kąśliwy związek. Skorupiak z pajęczakiem. Jedno uszczypliwe, drugie kąśliwe. Na pozór wydaje się, że życie ich upłynie na wzajemnej rywalizacji pod hasłem \"kto lepiej dopiecze bliźniemu swemu\". I tak zapewne jest, gdy Rak ze Skorpionem nie przypadną sobie do gustu. W sytuacji, gdy tych dwoje pokocha się, to jedynie naprawdę i na całe życie. Skorpiony potrafią kochać, mogły by udzielać lekcji w tym zakresie osobom spod innych znaków. A uczuciowe i wierne Raki dotrzymują im w tym kroku. Oczywiście związku tej pary bardzo wiele zależy od rozwoju psychicznego obojga. Jeżeli są w stanie wznieść się ponad swoje \"gorsze Ja\" będą dla siebie wspaniałymi partnerami, których połączy prawdziwa więź. Pani Rak bardzo kobieca, delikatna i łagodna, otoczy opieką cały dom. Męski Skorpion, przy niej wzmocni swoją wewnętrzną siłę, stanie się bardziej przebojowy. To pozwoli mu zdobywać świat sukcesu. Z właściwą sobie zaciętością będzie wspinał się po szczeblach kariery. W ich sypialni można spodziewać się prawdziwej powodzi namiętności i ekstazy. Tak naprawdę wszystko zależy od Was i Waszej życiowej dojrzałości. Jeśli zaakceptujecie swoje wady i unikać będziecie nikomu niepotrzebnych kąśliwości stworzycie fantastyczny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
Riplej nie lubisz pomarańczek, ale ja Cię bardzo, bardzo lubię. Bądź raz wielkoduszny i wrzuć na topik wodnika i pannę. Plisss👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff, ale się porobiło...... Właśnie wróciłam i oczom nie wierzę....... Atrakcyjna, nie sądziłam, że potrafisz być taka złośliwa.....Cóż-przemyślę przez noc, czy warto z Tobą polemizować ( ze mnie też niezła zołza, więc mogłybyśmy się pokłócić, a po co?) Pewnie masz ochotę mi dowalić, że przez to z mężem mi się nie ułożyło....Nic z tego, Kochana.Nie ten trop. Dziś nie piekłam ciasta, ale 20 razy wychodziłam z psem.Boże, kobieto, tak to Cię boli?...Nie przesadzaj i wreszcie uśmiechnij się pełną gęba:) Antychryście-jutro przeanalizuję Twoją twórczość :) Ufff...niezły młyn......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak bardzo.... i tu się mylisz, ....bo riplej lubi wszystkich i nie jest wcale wielkoduszny...:) ....lecz jak każdy skorpion nie lubi tylko, kiedy mu ktoś na \"ogonek\" nadepnie...:D ok. do rzeczy...ona wodnik?...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, witaj, ...tylko bez wazeliny...;)...ciasta dzisiaj nie piekłaś...???hmmm...zawiodłaś mnie...:D ....z pieskiem trochę Ci współczuję...;)...koty (moje) mają kuwetę wystarczy dwa razy dziennie posprzątać...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×