Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mery :)taaaka niespodzianka gratulacje i trzymaj sie cieplutko :D ja tak wogole cos czuje ze luty bedzie owocny w II na tescie (niekoniecznie mi sie to przytrafi,ale same zobaczycie :D ) czestuje was pachnaca kawa i tostem z dzemem na dobry dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne podejście Kruszyna :) Brawo :) Jak u mnie sie tym razem nie uda to ide na żywioł :D nie bede niczego sprawdzac, mierzyc i zobacze czy sie uda. Jak narazie to czuje że @ sie zjawi w tym miesiacu :O ale nie zamierzam sie załamywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Grażka to inne wizje mialysmy z tym przeczuciem,zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja tylko o sobie pisałam :) innym mam nadzieje sie uda :):) a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie oznak @ raczej nie ma,temp dzis mierzyla i dosyc niska ale pod pacha bylo i nie mierze regularnie wiec nie wiem czy to jakis spadek czy tak jest caly czas ,szkoda ze sie jakiegos usg w oczach nie ma i nie mozna podejrzec co tam sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - ja teraz mierzę temperaturę, ale już w innym celu :) I to pomaga. Z drugiej strony fajnie by było urodzić na początku 2010 roku, dlatego stresu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć i tak jak przychodzi @ to dołek jest przez 2 dni, a potem nowa energia, nowe siły i same dobre myśli :) Teraz czuję kłucie w jajniku, a to dopiero 7dc. Więc albo owulka przyjdzie wcześniej, albo znów jajnik chce a nie może :P Myślę że będzie powtórka z rozrywki i luteina na wywołanie, ale to się jeszcze zobaczy :) Chciałabym żeby ten cykl skończył się II grubymi kreseczkami na teście, ale jak będzie inaczej to już doktorek się zajmie tymi leniwcami moimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna- dlugie masz te cykle?? ja max 27 dni,przynajmniej czekac dlugo na to "rozczarowanie "nie musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - ostatni cykl trwał 47 dni i zakończył się tylko dlatego, że dostałam luteinę. Jeszcze wcześniejszy trwał 37 dni. A ten - zobaczymy :) Jestem dobrej myśli, mój mąż też. Przecież fasolka nie bedzie chciała zostać u ponuraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj to sie naczekasz, moja kolezanka po 70 dni cykle miala, juz miala sie leczyc powaznie na to az tu nagle zaszla w ciaze i w niedziele teraz urodzila sliczna dziewczynke(tak w skrocie opisalam hihi), ale przy takich cyklach widac tez jakos mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - to czekanie może nie będzie długie, bo gin już tam jakieś medykamenty zastosuje :):):) Bardzo mu ufam, także jestem spokojna. To dopiero mój 2 pełny cykl staranek, więc jestem na samym początku i narazie nie ma się czym denerwować. Choć jak gin postawił mi diagnozę PCO to byłam podłamana parę dni, a teraz już ok :):):) PCO nie przekreśla ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jasne że PCO nie przekresla ciąży. Koleżanka mojej siostry też ma PCO i jest w ciąży :) Ma urodzic w moje urodziny:) prawdopodobnie chłopczyka :) ważne tylko żeby trafić do dobrego lekarza a Twój pewnie jest bardzo dobry skoro same cieżarne w poczekalni siedziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie kruszynka :) wszystko ma swoj czas a zaufanie do lekarza to polowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMA WIEM ILE ZNACZY DOBRY LEKARZ po poronieniu myślałam ,że już nigdy się nie uda cały czas miałam jakieś problemy jak nie z @ to z czymś innym. Zmiana lekarza w pażdzierniku i jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery jeszcze raz wielkie gratulacje! Te testy owu na prawde dzialaja :D:D:D Kruszyna, ja to nawet czasem sie ciesze ze mam PCO bo przynjamniej teraz mam bardzo krotkie cykle, 25 dni! I jak sie nie udaje to prawie zaraz znow przuchodzi staranie, bo jest owu :) W tym miesiacu nawet troche wczesniej bo 11dc. kupilam wczoraj nowy billet i lece przez Warszawe, bede w Londynie dzis o 22, wiec pewnie na 24 dojade do domu :( pozno, ale bede budzic ukochanego :) przynajmniej bede sie starac. Kruszyna ja nie biore zadnych pigol na stymulowanie, a tylko na wyrownanie @, i super dzialaja. Wszystko jak w zegarku i moja gin uwaza ze nie widzi zadnych przeszkod aby mi sie nie udalo w najblizszych miesiacach. Moze pogadaj ze swoim aby ci skorocil cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - jakie tabletki bierzesz? CLO czy coś innego? Mój gin pewnie coś poradzi, ale jeśli nie będzie owulki to skrócenie cykli nic nie da. Także narazie cierpliwie czekam, czy będzie owu w tym cyklu. jeśli owulka kochana będzie i endometrium będzie grubsze, to musi się udać :) Będzie serduszków jak mrówków :D:D:D Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore codziennnie rano metformax a od 16 do 25dc duhpaston. Pobudzil mi jajniki do dzialania i przez to mam krotsze cykle 25dni. Ja mialam to samo, ze jajniki wygladaly jak ser szwajcarski, ale zadne jajo nie bylo dominujace i nie chcialo zejsc :( z tymi pigulkami wszystko pieknie mi dojrzewa i dziala. Te tabl to nie sa w sumie na skorcenie cykli, ale przez to ze tak dobrze dzialaja to cykle sa krotsze. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :) Kruszyna, na pewno bedziesz miala owu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i mialam na mysli CLO a nie PCO - chyba nigdy nie zapamietam :D zespol policystycznych jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - CLO wzmaga owulację i działa podobno dobrze na wiele aspektów płodności :) Niektóre dziewczyny mają podobno bóle głowy i inne efekty uboczne, ale tego się nie boję. Dla fasolki wszystko :) Trzymaj kciuki za mnie proszę, oby moje "leniwce" wzięły się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mogą być krótsze dzięki braniu Duphastonu, podobnie luteina działa. No ale zobaczę co mi gin za miesiąc powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna widze ze dobrze sie znasz na temacie :) Super, zawsze cos sie sama dowiem! Ja na poczatku nie moglam spac przez jakis tydzien, ale w sumie nie wiem czy to bylo jakies dzialanie uboczne, czy nerwy... Teraz czuje sie swietnie, czuje jak mi jajniki pracuja i po raz pierwszy czulam owu! Bolalo jak niewiem, ale tak jak piszesz dla fasolki wszystko! Kruszyna na pewno bedzie wszystko super, mloda jestes, jajniki tylko potrzebuja delikatnego kopa i zaraz zaczna produkowac jak dzikie! Moj mnie dzis odbiera z lotniska, chyba go w samochodzie zaatakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - atakuj!!!!!!!!!!!!! A ja trzymam kciuki co by się jajeczko "zaprzyjaźniło" z dorodnym chłopakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Dorka - takie rozstanie moze wam dobrze posluzyc ;) pewnie,ze atakuj a co.dobrze ze busem nie jedziesz okwitlabys, ja kiedys do londynu 28 godzin jechalam myslalam ze zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Dorka. Okna umyłam, podłogę zmyłam. Gniazdka wszystkie są zamontowane, żyrandol wisi. Teraz tylko umeblować, ale z tym poczekamy. W \"kuchni\" już zerwana podłoga i działamy dalej. Zaraz jedziemy do sklepu z karniszami. Oglądaliśmy dziś jedne, ale strasznie drogie i dlatego chcemy jeszcze gdzieś zajechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to mnie rozbawilas z tym jajeczkiem i chlopakiem :) Dzieki dziewczyny, bede atakowac! no moze nie w samochodzie, bo zimno, ale w domku :) Juz na sama mysl mam motylki w brzuchu :D:D:D:D No ciekawe czy jajo doczeka ;) Najlepsza moja mama, zaproponowala ze da mi kase na hotel zaraz kolo lotniska aby nie tracic czasu i energii! Oj jak ona pragnie wnukow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - no wiesz, czasami uda mi się coś fajnego napisać :D Mocno trzymam kciuki i bardzo chciałabym żeby Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka niezła ta Twoja mamuśka :) Poproś chłopa, żeby wyjechał troszkę wcześniej i samochód nagrzał. A w domu powtórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×