Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dziewczynki chyba mi się nie udało.... Pojawił się śluz taki jak często przed @, przypomina płodny, ciągnący :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, to jescze nic nie znaczy, przeciez nie masz krwawienia. Nic sie nie smuc i nie zalamuj ze sie nie udalo, bo podobno jak sie jest w ciazy to wlasnie sie ma taki sluz prawie jak plodny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, jest pomieszany biały z przezroczystym, ciągnie się :(((( A wiesz coś może na ten temat??? Z tego co wiem to w ciąży jest biały i lepki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam caly czas bialy i wlasnie taki lepki, w dzien kiedy robilam test tez byl bialawy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna zabraniam Ci sprawdzać śluz i sie zamartwiac :O pierwsze objawy ciąży są niemal identyczne jak na @ wiec niczym sie nie martw! jak nie umiesz wytrzymać do piątku to jutro zrób test ale ja radze poczekac do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka a Ty jak tam sie czujesz? ja najgorzej z rana tak mnie ssie w zoladku ze musze biszkopta zjesc,jutro chce isc na badania i nie wiem jak na czczo wytrzymam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja dobrze się czuje z małymi przerwami na mdłości :) czasem pobolewa mnie głowa ale jakoś daje rade :) A może weź ze sobą jakąs kromkę i po badaniu od razu zjedz, moja siostra tak robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamierzam wziasc cos tam do jedzenia,nie wiesz czy do badania glukozy tzreba jakis plyn wczesniej wypic?? a Ty kruszyna glowa do gory :) co ma byc to i tak bedzie :)tzreba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D pozdrawiam Was wszystkie i ślę buziaki👄👄👄 ja dziewczynki mam remacik w domu i kompletnie nie mam kiedy klikac :o i jak by tego było mało to dopadła mnie grypa więc odpuściłam sobie staranka w tym miesiacu :( ogólnie dupowato sie czuje jak to przy grypce Moja @ wypada mi na 12 .03 jak któras może to niech zmieni mi w tabeli :) ściskam was i uciekam do wyrka 👄👄👄 Kurcze chyba tylko ja jaszcze nie zafasolkowałam :o Słac mi tu migusiem pozytywne fluidki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla nie jestes jedyna niezafasolkowana... jeszcze kilka nas zostalo :) bidulo kuruj sie! A co sie z Kasia dzieje? Zaginela pod tymi pracami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............12...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................6............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........??? Syla dużo zdrówka Ci życzę i śle fluidki ciążowe 🌻[kwiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój banan uciekł nie ma go :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wczoraj byliśmy na zakupach kupiłam potrzebne rzeczy na imprezę i kupiłam sobie śledzie w occie bo za mną chodziły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo grazka teraz ma juz dzidzie i jest wazna :D:D:D:D:D:D ale super tabelka wyglada! juz tylko kilka nas zostalo na gorze, to takim optymizmem mnie napawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ważna :O Sylwinka ja nie mogę Cię tak cały czas faworywowac :P teraz najważniejsza jest Kruszyna :) trzymam cały czas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale jak narazie to chyba nie bede pisac z Wami ale cały czas bede trzymac kciuki za niezaciążone ❤️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chociaż byś mogła mi pomachać to nic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja i tak wiem że Kruszynka jest w ciąży a jaką temperaturę dziś miałaś Kruszynko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia właśnie nie jest ok dlatego nie mam głowy teraz do pisania. Mam nadzieję, że szybko bedziecie zafasolkowane :) trzymajcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz grazka zdenerwowala Sylwinke, i beda sie bic :(:(:( Mi tez sie wydaje ze Kruszynie sie udalo, bo temp wyzsza... Bardzo mocno trzymam! Oj bedziemy z kruszyna swietowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mi ten post nawet dzis odpowiada,same ogorki mi wystarcza no i moze ociupinka rybki zawsze sie dziwilam ze baby w ciazy cuduja z ogórami a dla mnie dzis ogorek na wage zlota !!! ze sklepu kupilam ale nie umywa sie do swojskich slone zielone cos,jutro od mamy wygrabie ze 2 sloiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - ojjj nic nie kapuje ale widocznie masz powod:( szkoda ze nie bedziesz pisac bo jestes najblizsza mi terminem tu :)ale wracaj jak najszybciej do nas z zarodkiem dzidzi czy bez kazda wazna tu jest!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×