Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka ja idę na 9.20 :) Mnie lekarka nie zabroniła, ale ja jakoś nie szaleje - nie mam ochoty za bardzo :( Kurcze ja już chcę 19.03 i USG, żeby zobaczyc moje maleństwo :) No i próbuję się umówić na USG 4D, ale tam cały czas jest zajęty numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna powiedz mezowi ze musi sie podwojnie starac jak chce synka i cie wtedy nie zostawi w spokoju :D:D a ty bedziesz w szpagatach chodzic :D:D:D Ja zjadlam swoj lunch i wlasnie zamowilam sobie jeszcze apple pie z mcdonalda, ale dzis glodna caly dzien jestem :D:D:D kruszyna, a kiedy spodziewana owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to super :) Ja ostatnio miałam koło 100, ale mierzyłam w ciągu dnia, już po śniadanku glukometrem mojemu przyjaciółki, która ma cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - super, bardzo się cieszę :):):) Polusia - pogoń ich tam żeby telefony odbierali! Jak nie to ja ich telepatycznie zmobilizuje, że od Polusi muszą telefony odbierać :) Nieważne że zajęty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie ze super wyniki! na przyszlosc prosze nie panikowac:D:D:D ale rozumiem, bo ja pewnie tez bym sie troszke zdenerwowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, według tego ostatniego cyklu, to owu powinna być za jakieś 3 - 4 dni, ale śluzik mi się ładny przejrzysty zrobił, także może będzie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na igraszki sie dziewczynom wzielo ;) jak nic mi nie dolega,zadnych mdlosci,boli to powiem wam ze nawet bardziej mi sie teraz chce,az czytalam czy to normalne,ale pisali ze bardziej ukrwione i wrazliwe wszystko i ochota moze byc :) pisalo nawet ze niektore kobiety pierwszy orgazm przezywaja dopiero w ciazy :) to akurat sie mnie nie tyczy ;),ale ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - ja to chyba jakimś wyjątkiem jestem, bo dla mnie norma to 2 orgazmy za jednym podejściem :P A wczoraj 4 były, no i zasnęłam w 2 minutki ze zmęczenia :D:D:D:D Chyba się tak dobraliśmy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna udało Ci się ich zmobilizować :D I na dodatek zwolnił sie termin na 18.03 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fart, bo jak dzwoniłam tam wcześniej to były terminy za miesiąc, więc już się umówiłam do mojej gin na USG i to miało być dodatkowo za miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri widzisz, jest ok:) to super Dorka no to nie wiem, moze jeszcze napisze cos, a tam telefonu nie ma??? kurde moze cos innego znajde jeszcze>?? mecze sie w tej pracy..Kruszyna Ty to naprawde jestes niezla:) libido masz maksymalne chyba;D szacunekD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka - no wieeeelki szacunek,co Ty jadasz dziewczyno ze takie orgazmy masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tel, ale nie chcialam dzwonic z pracy. bede wydzwaniac jak sie nie uda teraz i bede sie umawiac... kruszyna szalona!!!! ja to chyba bym sie ruszac nie mogla! ja po dwoch zapadam w spiaczke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem w sumie byle co :P:P:P:P Ale długa gra wstępna to podstawa moim zdaniem :D:D:D:D Potem to ja mogę góry orgazmami przenosić :D:D:D:D A poza tym dobranie partnerów że tak powiem rozmiarowo-wzwodowo-duchowo :D:D:D:D Polusia no widzisz, jakbyś jeszcze kiedyś taki problem miała to służę telepatią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do temperamentu, to niestety mój M ma troszkę mniejszy, także czasem muszę obejść się smakiem :P:P:P:P Ale czasem jak damy czadu to się nie mogę z łóżka do łazienki zwlec :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ja czasami nie wytrzymuje dlugiej gry :D:D:D:D Moj czasami spojrzeniem mnie juz z nog zwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie smiejemy ze latwa jestem, ale wiem ze to dlatego ze sie super dobralismy, bo wczesniej tak nie mialam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ide po barszczyk knorra :p a tak serio to gotuje ziemniaczki z kapusta kiszona i zeberka,maz dzis meczyl mnie o martwego zwierza na talerzu,miesozerca jeden,wczorajsze krokiety mu nie podeszly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no racja, czasami to sie rzucamy na siebie od razu :):):) Suri - mój też jest mięsożercą prawdziwym, lepiej ubierać niż karmić :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u mnie urwanie głowy, ciągle coś sie dzieje :) Dzisiaj kupiłam sobie tunike ciążową :) brzuszek rośnie, ale jeszcze nic nie przytyłam. w poniedziałek mam wizyte u gina, mam nadzieję że wszystko ok. W nocy męczą mnie koszmary :O szkoda gadac... Anna mam nadzieję, że jeszcze pojawią sie dwie kreseczki :) Trzymam kciuki:) Kruszyna ale masz fajnie :) 4 orgazmy :):) No no :P U mnie przytulanki cały czas, nic sie nie zminiło i nawet jest lepiej bo nie ma tych myśli czy sie uda czy nie :) dla całej reszty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak jak byłam z Madzią w ciąży to cały czas było przytulanko aż do 7 miesiąca :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna że po 4 orgazmach ty jeszcze potrafisz złączyć nogi a do łazienki nie musisz iść kup sobie pampersa i po sprawie :P:P :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dzięki za buziaka :):):) Wiem czemu tyle razy szczytujesz bo w górach mieszkasz :P Jak tam piesek? pewnie rośnie :) Polusia no czuje sie dobrze, nawet za dobrze i czasami myśle czy wszystko ok bo ani razu nie wymiotywałam, tylko małe mdlości mam od czasu do czasu :) a Ty jak sie czujesz? Brzuszek rośnie? cały czas trzymam kciuki za staraczki i śle fluidki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×