Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

a dlaczemu cud ?:( oglądałam wczoraj 39 i pół i Philla miasto było :) ładnie tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz,aż tyle macie :) ale nie zazdroszczę tego ostatniego :( a nie wiedziałam ,że u was jest żużel ?:)mój Damek lubi żużel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 Smutna niedzielo witaaaaaj :D Widze,ze nie bylo Cie z powodu ukochanego.Szkoda,ze wyjezdza ale zobaczysz,nim sie obejrzysz On powroci:D Tez sie coiesze,ze Twoj topic tetni zyciem a czyja to zasluga???:):P hahah ale mieliscie wczoraj zabawe:P To sie naprodukowaliscie z tego co widze;) Nie nadazam czytam:P Kurcze u mnie tyle sniegu nasypalo i co gorsza naeal sypie,ze nie mozna przejechac przez moja ulice:O PS.Jak Wam minely walentynki, tzn.dzien walnietego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)🖐️ Kurde aż wstyd ,miała wczoraj pomachać do Niedzieli i co ?skleroza kurde :) Niedzielo miło ,że napisałaś :) boziu ile te twoje rozłąki jeszcze potrwają ?:)Jakby ci się nudziło to wal na topic :) Moje walentynki minęły jak każdy inny dzień :)nie obchodzimy takich świat :) ale za to kupiłam sobie nowy telefon :P:D noooo co sobie będę odmawiać :D z resztą moja nokija coś szwankowała ,starość nie radość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Angel :) dziękuję za pozdrowienia i wiedz że i ja o Tobie pamiętam, co u Ciebie? ja siedzę w pracy (nareszcie!) i dzięki temu nie mam dużo czasu na myślenie i tęsknoty (chociaż w tym akurat praca nie przeszkadza) Na wspólne mieszkanie też jeszcze sobie poczekam, więc w tym względzie niestety nic się nie zmienilo a czasami jest tak ciężko.. Pozdrawiam bardzo serdecznie i odzywaj się czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko haha jak mnie tutaj znalazlas?:):)Az milo mi sie zrobilo:P Pozniej wpadne na Twoj topic,tam gdzie sie udzielasz najczesciej:D No to fajnie,ze u Ciebie jest ok:) PS.Jak Ci leci w pracy???:) I widze,ze nadal zyjesz na odleglosc:O ryjku moj dzien walnietego tez minal jak kazdy inny bo ja uznaje ten dzien za dniem jednej,wielkiej komercji.Najlepiej na tym dniu kto wychodzi? Sprzedawcy itp.:) Ja mam 14stego lutego w kazdy inny dzien tylko nie 14.02 :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - Polak potrafi a Cytryna tym bardziej ;) hihi W pracy jest ok, wiesz to dopiero 1,5 miesiąca więc ciągle się uczę, ale bywają dni że nie mam czasu zjeść czy napić się a są też takie jak dziś że moge wejść tu i coś napisać lub poczytać. A poza tym że wreszcie pracuje nie wiele sie zmienilo, chociaż...kto wie, kto wie ;) A jak Twój luby? Jak wam sie układa? Wszystko dobrze mam nadzieje :) (niestety nie mam kiedy śledzić waszego wątku, ale obiecuje zaglądać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko czyli wszystko u Ciebie jest ok:D U mnie ..w skrocie tez jest ok:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnnaaaaaaaaaa
Nie wierzę w związek na odległość.Byłam,kochałam ,a zostałam oszukana.Nie wierzę juz nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Nie wierzę w związek na odległość.Byłam,kochałam ,a zostałam oszukana.Nie wierzę juz nikomu"" co ma piernik do wiatraka? Tak samo mogl Cie facet oszukac jak bys nie byla z Nim w zwiazku na odleglosc:P Widocznia ta odleglos tylko rozstanie przyspieszyla:P Pamietajcie --> co ma byc to i tak bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Aniołku nie ma sensu się bulwersować, niektórzy nie potrafią przyjąć prawdy i będą obwiniać wszystko tylko nie siebie. Cytrynko witam :) Kimkolwiek jesteś :) No matka założycielka mogła by poprawiđ frekwencję :) Jaśminowa - uważaj bo mam sentyment do jaśminu :) Ryjku ja żużel to tak sobie, wolę zapasy, judo, lekką atletykę, bobsleje i takie tam :) Ale fakt faktem że tutejszy klub jest wysoko w tabeli. Ja spędziłem walentynki na pogrzebie. Niestety daleko od Małżowinki a Ona miała przecież urodzinki. Mimo to uważam dzień za udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ale po co usprawiedliwiasz sie??:):):):):):) Jutro mamy srode popielcowa....moja lodowka zapelniona jest roznymi rybami i serami....moja rodzina zwariowala:P Wiecie,ze wnet minie rok od mojego wypadku malego w skutek,ktorego musiala miec operowany nadgarstek..czas leci szybko...za szybko:O ooo wlasnie dostalam eska z horoskopem "Wieczorem spotka Cie niespodzianka. Doznasz dawno oczekiwanej rozkoszy" haha dobre tlyko czy to sie tyczy dzisiejszego wieczoru czy jutrzejsego? Ja dzis nigdzie nie wychodze i z nikim sie nie widze:P Ech te horoskopy....a ten co traz dostalam,tzn.ten portal co mi wysyla co wieczor smsa z horoskopem to wiecie ,ze do dzis sie kazdy sprawdzil hehe,....powaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phill ale kto tutaj sie bulwersuje? Na pewno nie ja:D Kurcze tez miales walentynki...dzien walnietego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bu :) Dzisiaj mam dostać telefon :)kurde mam nadzieję ,że sprzedawca z all nie oszuka i przyśle nowy :O a wiecie kurier ,który mi go przywiezie zna na pamięć moje nazwisko :D nio już tyle razy mi przywoził różności :D nawet wie ,że jak frontowe drzwi z kamienicy będą zamknięte to ma iść bocznymi :D A mój Damek miał wczoraj dyskotekę ,ale przednia zabawa była :D młody poginał na parkiecie z dziewczynami jak szalony :D były konkursy i takie tam zabawy ,nauczyciele także szaleli na parkiecie z dzieciarnią :Dhehe fajna bibka była :) Co do horoskopów to ja nie czytuję i nie wierzę :)ale mój michu to jak psychiczny ,wróżby ,senniki sriki tiki :O gorzej jak baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×