Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Na pogrzeb naszego topicu ,bo nam dyszy resztkami sił :( nad czym tu się rozwodzić ,topic nam umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz związki na odległość wymagają wytrwałości :) Nic dziwnego że co rusz ktoś odpadnie :) Ale jestem nie wyspany :) Raptem dwa latka i już wypadłem z wprawy w pokonywaniu trasy :) Pomyśleć że w sunie nie tak dawno to się kursowało kilka razy w miesiącu, a teraz to po jednym wyjeździe na pół roku to nie ma sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze aby znów wpaść w rytm a potem poleci już z górki :) Drugi dzień pełen słońca i ciepłego powietrza zaliczony :) super pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ryjekkk Białe lilie :) Moja miłość. Lubię dostawać lilie i nie ważne, że ludziom kojarzą się z pogrzebem. Hehehe... Długi weekend udał mi się, a był wyjątkowo długi, bo od środy :) Spędziłam go w Krakowie u mojego M. i tego mi było trzeba, mam nadzieję, że będę teraz miała dobry humor na kolejne 2tyg jak nie będziemy widzieć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) Jak fajnie ,nie umieramy jednak :) Lilian czy ty jesteś naszą Lily czy nowa osóbką na topicu ,bom się troszkę pogubiła ?:) Mnie się lilie także podobają :) są takie ....dostojne dla mnie o niebo piękniejsze niż róże ;) Dzisiaj u mnie deszczowo :) Jutro muszę iść na rozmowę do US do bardzo ,ale to bardzo nieprzyjemnej pani naczelnik :O Jak myślicie iść na tzw .chama czy lepiej ofiarę losu ?:O:D Albo najpierw ofiarę losu i zagubione cielę a jak nie wypali to pazury wyciągnąć ?:D Jakąś taktykę obrać muszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku bez znajomości meritum trudno powiedzieć. Najlepiej przygotować się merytorycznie i o ile to możliwe wysłać laskę na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee tam ,ja wiem co mam jej powiedzieć ,z tym to ja problemu nie mam :) tylko jak do chama zagadać ,czyli tak jak ona traktuje czy udać świętą walniętą i niech pluje sobie potem w gębę ,że jakaś tam koza ją skasowała :) To jest ta naczelnik co ci kiedyś pisałam ,co życzy do siebie mówić na pani magister inżynier i co tam jeszcze można dodać przed a nie na per Pani :) no i że woli gadać z facetami :Obabki traktuje jak ścierwo :Onawet koleżanki z pracy :(a jej ulubione słowo to" NIE ":D Wygląda na to ,że ta babka to chodzący PMS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku tak czy owak szanować Cię musi. Jak nie ma jakiś powodów żeby Cię ścigać to ja bym ją podkapował gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) Topic umiera?Od kiedy?!!!Nie mozliwe! On NIGDY nie umrze!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd ,no kurcze wstyd !!! Angel nic nam sie nie pochwaliła jak tam na "swoim":( Jak sobie człowiek sam nie wyobrazi to się nie dowie :(buuu A Misska to gdzie jest ?Pewnie znów pieniądzory przetraca ,ta prztracjuszka jedna ta ,powsinoga kurde a koleżanki i kolegę to głęboko ma A wiecie co ?(pewnie i tak nikogo nie ma ,ale co tam :O)Wczoraj zbijając bezczelnie bąki czyli nudząc się chwilowo ,oglądałam serial(nie wiem czy to serial ,ale leci w odcinkach to załóżmy ,że serial :D)" Dlaczego ja " No i oglądam i na koniec tego że serialu był gość ,który zgwałcił jakąś tam dziewczynę i chciał ja udusić czy coś tam ,no i ten gostek to ja wam mówię wypisz wymaluj Phill :DChoć nie wiem czy Phill w realu wygląda jak na zdjęciu ,które nam tu podał ,ale jeśli brać pod uwagę zdjęcie to łeb w łeb Phill:D No i teraz nie wiem czy się bać czy śmiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...gdzie sie podzialiscie?:/ Ja mam usprawiedliwienie na swoja nieobecnosc...brak neta na nowej chatce:P Ryjku.....jestesmy tam nie cale 2 tyg.i jeszcze nic takiego na ten temat (czyli mieszkania) nie mam co powiedziec......ocieplaja blok i codziennie o 7 mamy pobudke i to mocna hehe.....zobaczymy po miesiacu jak przyjda rachunki:P:P:P Parapetowki jeszcze nie zrobilam bo trudno jest zgrac znajomych w tym samym czasie (data i godz.ta sama:/) Za tydz.Andrzejki sa:D a dzis...mam rocznice ze swoim R....6 lat!Dla mnie to "kupa" czasu :P Pozdrawiam:D PS.Ryjku czyzby to byl philll w tym programie DLACZEGO JA?hehehe....ja tego nie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja
napisałeś "jesli powiesz odejdź to odejdę" więc proszę odejdź już, nie udało się, pewnie nie mogło , w moim sercu na zawsze pozostaniesz - Twoja .... żona nigdy nie przestane cię.... bo nie można nie ... marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj a cóż to za poplątanie emocjonalne ?? Ryjku możesz być spokojna:) Jestem tak przystojny że kobiety się nie bronią, a jak się nie bronią to nie ma gwałtu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no i to wszytko tłumaczy ,bo dziewczyna nie bardzo przestraszona była po tym całym ataku ;)chyba jej się podobało :D Nie no ,ale na serio ten gość co grał tego "gwałciciela" to podobny do ciebie na zdjęciu :)nie kłamię ,jak bum cyk cyk ;) Czekolada :P a powiem ci ,że ostatnio mi się śniłaś :D coś się darłaś do mnie a ja nic nie słyszałam :) to chyba był znak :classic_cool: Robię nowy placek :) mam nadzieje ,że wyjdzie :) Jak nie wyjdzie to ...to....dam komuś kto lubi zakalce :O Udaj się ,udaj się {zaciska kciuki }:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO Czekoladka powróciła. A z Misską się na tym meczu nie pobiłaś ?? :) Bo Miska to też szalik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie Czekolada się bije jak stary kibol :O Jak dobrze ,że jej nie zarosiłam do siebie :O jeszcze by mi szyby w oknach powybijała :O a to wandalka jedna !:O Jak to mówią "Cicha woda brzegi rwie ":O Zalazłam na allegro super figurkę słonia ,szukałam bo chcę postawić sobie na parapecie w pokoju (mam takie widzi misie i już ) no i kurde jest problem :( Kto jest po wypłacie albo rencie ...albo emeryturze czy cuś ?Bo mnie brakuje 900 zł do tego słonika :( mam już 50 :classic_cool: Liczę na was :classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ,może wygląda jak żywy ,ale jest nie żywy :D to indyjska figurka słonia ,ale znalazłam innego jeszcze :) kosztuje 5 dyszek tyle ile mam ,ale przesyłka 25 :( to zbieram teraz na przesyłkę :classic_cool: Piątal od Czekolady ,od Philla ,od Misski i dyszka od Angel bo ona ma kasy jak jak lodu po tej Holandii :classic_cool: dobry plan obmyśliłam hehe:classic_cool: Co do placka to się udał :) nawet dobry wyszedł :) W sobotę moja młoda ma urodziny :) szukam pomysła na tort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×