Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Czekoladko po 1wsze witay 🌼 po drugie ja nie chce SIEBIE upiekszyc tlyko obrobic foteczke:) Program juz mam sciagniety i tearz musze zobaczyc hna czym on polega:D Ja tez nie wiedzialam,ze istnieje windows 7 i jednak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ,ja nigdy nie miałam wątpliwości że ty zdolna bestia jesteś :classic_cool:zawsze wiesz co i jak :classic_cool: O mój grzebacz w zeszłym miesiącu tak ładnie naściągał upiększaczy ,ze dwa razy windowsa wgrywał :classic_cool: to się nazywa majstersztyk :D Czekoladko czekam na impr z muzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdolna, zdolna :D a teraz wróćmy do tematu przewodniego naszego topicu... nie, nie, nie chodzi o związki... raczej o... dziś na obiad zupa krem z zielonego groszku... a poza tym bigos się szykuje...mmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tylko się nie przerażajcie tą muzą :D:D Angel, Twojego konta na nk to jeszcze nie widziałam... jak wszyscy to wszyscy :P 3 posty pod rząd... wymiatam... ciekawe kiedy tu będzie można edytować swoje posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a teraz wróćmy do tematu przewodniego naszego topicu... nie, nie, nie chodzi o związki... raczej o... dziś na obiad zupa krem z zielonego groszku... a poza tym bigos się szykuje...mmmm.... \" ahahahahaha dobre stwierdzenie:P Ja dzis mam odpoczynek od kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladko ja Ciebie nie widzialam w ogole i nikogo na NK nie widzialam:P Tylko co nie ktorzy powklejali swoje fotki...ja tez dalam ale link do fotki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, no problem.... wchodzisz do Filla i podejrzewam, że ma jedną osobę z Żor w znajomych :D a do Filla, każdy wie, że wystarczy wpisać philozoph :D kto skoczy do sklepu, bo mi się nie chce? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku jasne, trzymaj browarka:) Fajny jest ten program i co najwazniejsze po polsku:D Czekoladko....no zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocolatko aaaaa mlodziutko wygladasz:D Ladnie ladnie.....to co..tez chcesz mnie luknac czy nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....i co,widzisz mnie? Chyba,ze nie ma Cie w tej chwili na NK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy kurde za amory ślecie :P Angel ja też jestem u czekoladki :D możesz i mi zaproszonko wysłać :D Mam jeszcze Misskę :classic_cool: Philla nie mogłam dodać do zaproszonych ,bo mi się mężuś zbuntował :D :classic_cool:ale z niego zazdrośnik:classic_cool:Mrrrrrr:D Kurde szukam na YT piosenki :D ale zapomniałam tytułu i wykonawcy :D to se kurde poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wlasnie widze,ze zaproszenie polecialo.....ryjku to przynajmniej podaj inicjaly to Cie zaprosze badz wyszukaj mnie u czekoladki.....przed chwila mnie dodala do znajomych wiec wyszukasz mnie bez problemu ,poza tym juz keidys mnie widzialas:) Oooo moze missska zgodzi sie aby dodac do znajomych ...ja i phila zapytam sie jak beda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotke,ktora dzis dodalam na NK to dzieki ryjkowi moglam zrobic taka obrobke:D ...bo ona mi podala ten genialny program:) PS.Ryjku,fakt...meza masz zazdrosnego na maxiora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jestem tuż za Phiilem, z małą :classic_cool: ma pięknie rozdziabiony pyszczek :classic_cool: właśnie muchę łapała:D A moje imię znasz:) zapominalska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :classic_cool: cholera zazdrosna jak zawsze :D Mam kolegę z podst.kiedyś oglądaliśmy z mężulkiem portal randkowy na o2 i tamten mój kumpel się ogłosił :D nawet zdjęcie dał :D a mój powiedział ,ze mam od niego zaproszenia nie przyjmować :D bo głodnemu chleb na myśli :D zapomniał tylko ,że ja mam z dzieci i wspólne życie :D Tak to jest wziąć sobie zazdrośnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku uz Cie dodalam na NK:) Ja tez naleze do osob cholernie zazdrosnych ale staram sie z tym walczyc....efekt jakos nie do konca m isie podoba i tym bardziej R ....ale On tez potrafi byc zazdrosny ale nie az tak jak Twoj facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam ogólnie nie przeszkadza :) bardziej podnieca :D :classic_cool: Angel zara se wejdę na tę n-k :classic_cool: Kurde i dalej szukam tej piosnki oj będę szukała do usranej śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk o ktorej piszesz? tlyko jedna mam w ramce...tlyko do ramki dalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że te pierwsze co pokazuje profil to to przerobione :) jeszcze do ciebie nie wlazłam :D tylko przyjęłam zaproszonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem :) teraz zobaczyłam :D My małej zrobiliśmy z tym misiem :D fajne też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakim miesiem?:P Tam co siedze na fotelu? Nie kojarze zbytnio:P Zreszta....bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×