Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka馃尲wiedzia艂am, 偶e kogo艣 mi przypominasz i nie mog艂am ogarn膮膰 kogo艣-teraz ju偶 wiem:D A ja lubi臋 si臋 k艂贸ci膰:P W pracy minimum raz dziennie musz臋, a jak nie w pracy, to gdzie uj艣cie moje z艂o艣liwo艣ci musz膮 mie膰:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 czyli pr贸bujesz szcz臋艣cia na forum? :) Tu si臋 nie ma z kim k艂贸ci膰 porz膮dnie :P No co ty, powaznie m贸wisz 偶e ci J膭 przypominam? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲nie pr贸buj臋 szcz臋艣cia, bo w艂a艣nie jak co艣 pisz臋 wyra偶aj膮c swoje zdanie, a kto艣 bierze to za atak-sorry, ale tak si臋 nie da k艂贸ci膰, bo nawet polemizowa膰 spokojnie nie mo偶na. Po prostu m贸wi臋 co my艣l臋, a jak komu艣 si臋 nie podoba moje zdanie to przepraszam, ale nie m贸j problem. Jestem czasem chamem, ale taki m贸j urok widocznie i wiesz co? DOBRZE MI Z TYM:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲a tak poza tematem, to dzi艣 normalnie zamieniam si臋 w kucharza i pichci膰 b臋d臋 zapiekank臋:D A na dodatek 3 raz krew mi lecia艂a:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim, elfik, wszytsko wskazuje na to, ze poronilam i dlatego mi sie okres tyle czasu juz spoznia... :( co do chorobska to zakupilam dzis syropek, niby jakis cudny i od razu dziala, no zobaczymy czy faktycznie takie cudo z niego :P jeszcze na domiar zlego, przemarzlam wczoraj, bo zapomnialam pradu kupic, no i kolo polnocy zabraklo i cala noc i rano marzlam.. dobrze, ze mala cieplo ubrala, to ona chociaz tak bardzo nie zmarzla... bylam na zakupkach dzis, bo m isie proszek do prania i plyn do naczyn skonczyl. o, mala sie budzi chyba ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 a ja tam lubie twoje chamstwo :) cham chama pozna na odleg艂o艣膰 :) Oooo gratuluj臋, ja to nie wiem, co dzi艣 mojemu zrobi臋 na kolacj臋. Dzwoni艂 do mnie i powiedzia艂 偶e upatrzy艂 w sklepie dla mnie... uwaga uwaga... pas do po艅czoch + po艅czochy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ivette 馃尰 ja to poroni艂a艣? i piszesz o tym tak po prostu? i prosz臋, wyja艣nij mi, jak to pr膮du nie kupi艂a艣 i ci si臋 sko艅czy艂 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲 Ojj Ty 艂obuzie:p No prosz臋 gotowac sie zachcia艂o, ciekawe co albo kto Ci臋 sk艂oni艂 :P Mi艂ego wieczorka i weekendu dziewcz臋ta, bo ja raczej dopiero w poniedzia艂ek tu zajrz臋 albo nie:P To zale偶y czy ciekawie b臋dzie;) Spadam z pracy馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲no to Osobisty chyba planuje zako艅czenie celibatu:D Ja obieca艂am, 偶e dzi艣 zrobi臋 kolacj臋 i b臋dzie to wreszcie co艣 innego, ni偶 tosty, wi臋c zapiekank臋 zapodam:) Nigdy wcze艣niej nie robi艂am i jestem ciekawa, 偶e si臋 uda. Ale jak nie b臋dzie to i tak zje i marudzi膰 nie b臋dzie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 ty patrz, ja nie wiedzia艂am 偶e ty masz zap臋dy kulinarne :) A co do Osobistego, czort go wie, co mu po g艂owie chodzi :) A co do celibatu to nic nie powiem ;D czarna 馃尰 no to mi艂ego weekendu, a jak chcesz, 偶eby by艂o ciekawie, to my ci mo偶emy zapewni膰 rozrywk臋, niech si臋 tylko pojawi kto trzeba i my, naczelne chamid艂a tego topiku, zrobimy swoje :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲a no mam:) Nie pami臋tasz moich koreczk贸w:P A powa偶nie m贸wi膮c mam czasem natchnienie na gotowanie:) Dzi艣 kolacja i jutro obiad nawet zrobi臋:D 艁adnie nas okre艣li艂a艣:NACZELNE CHAMID艁A-bardzo mi si臋 to spodoba艂o:P:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 bo ciagnie sw贸j do swego :P A co to te koreczki, co to za filozofia, kawa艂ek pomidora, kawa艂ek sera i li艣cie :P nie, no pyszne by艂y :] ciesz臋 si臋, 偶e nie b臋dziesz jada膰 sama :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲chodzi艂o mi nie o smak, a o artyzm:P Przecie偶 tak pi臋knie by艂y u艂o偶one i w og贸le:D No, ale Twoje te偶 by艂y wykwintne i z pomys艂em i mia艂y wi臋cej sk艂adnik贸w:D Kiedy艣 zaprosz臋 Ci臋 na obiadek:D to zobaczysz czy nadaj臋 si臋 na kur臋 domow膮:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zaliczy艂am na db+ m贸wicie mi pani MGR hahaha Ide nadrabia膰 wasz posty, sporo tego, ale to fajnie!!!! Obiad ju偶 zrobi艂am tak偶e jestem wolna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 fakt, u艂o偶one by艂y nienagannie :) To ewidentnie 艣wiadcczy, 偶e masz talent kulinarny :) A ta twoja herbata... MMM zdolniacha z ciebie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita 馃尰 a czemu nie na 5? :P Nie, no 偶artuj臋. GRATULACJE PANI MGR :P teraz masz ju偶 m臋偶a, wykszta艂cenie, trza si臋 zabra膰 za robienie dzieci :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mika馃尰 grzecznie odebra艂a艣 oj 艣liczny b臋dzie piesek gratuluj臋 emi馃尰 ale ty g艂upoty gadasz na pewno kto艣 da rad臋 :] mnie raz zgas艂 na skrzy偶owaniu i tak jako艣 si臋 wkurzy艂am 偶e wysiad艂am kaza艂am ojcu prowadzi膰 ale cii ja nie mia艂am prawka zreszt膮 nadal nie mam ale coraz bardziej sie zastanawiam bajeczka馃尰 oj ale te studia m臋cz膮ce s膮, a ja si臋 staram 艂ykam prochy i ciesz臋 si臋 偶e mam weekend wreszcie na wygrzanie dziadostwa bo Marcin wraca i bed臋 mog艂a si臋 wreszcie sob膮 zaj膮膰 czarna馃尰 dobre piwko nie jest z艂e ivette馃尰 ale z tego co wiem poronienie si臋 zauwa偶a? Nie mo偶na sobie stwierdzi膰 偶e chyba porani艂am dlatego si臋 okres sp贸藕nia bo poronienie jest zwi膮zane z utrat膮 krwi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲super, bardzo si臋 ciesz臋, GRATULACJE! Ofim馃尲to lecz si臋 i kuruj:) Mi 3 raz krew z nosa posz艂a i czuj臋 si臋, jakbym si臋 nie czu艂a. Ja dziewczynki uciekam, bo do szewca lec臋 i na zakupy, a potem do gar贸w:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲---heeeej jak to sie nie ma z kim k艂贸ci膰??A ja to co patyk od kaszanki???? Rzucaj temata i dawaj jedziemy :-P to偶 ze mnie pyskacz nad pysakcze hahaha :-D Ivette馃尲---zaraz zaraz po pierwsze to Ty by艂a艣 w ci膮偶y?? Po drugie jak si臋 okres sp贸藕nia to chyba wr臋cz przeciwnie jest si臋 w ci膮偶y :-O a po trzecie to to poronienie to jakby艣 mi臋dzy wzmiank臋 o sprzataniu a o gotowaniu wrzuci艂a :-O Ita馃尲---gratulacje!!!!馃尲馃尲 Onfim馃尲---no kuruj sie kuruj 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尰 oj lecz臋 si臋 a偶 mi 偶o艂膮dkiem wykr臋ca mam dok艂adnie 8 lek贸w do za偶ywania praktycznie 3 razy dziennie rzygam ju偶 tym wrr, a tobie cz臋sto leci krew z nosa mo偶e trzeba co艣 tam przypali膰 ? elfik馃尰 a jak si臋 wykuruje to przyjedziecie i mnie zbiorowo nie napisz臋 wyruszacie bo g艂upio brzmi :P Odpisali ci z pedegree? Dranie normalnie emi馃尰 zapomnia艂am nadmieni膰 przerobi艂am wreszcie Hausa do ko艅ca a teraz zabieram si臋 za Grey musze sobie uporz膮dkowa膰 wszystko bo mam dziury w tym serialu jak w serze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲---rozruszamy :-P Emi馃尲---dok艂adnie tak samo mi sie skojarzy艂a ta wzmianka :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 albo kto艣 tu jest niepowa偶ny albo ja jestem nieczu艂a na ludzkie tragedie. Tyle w tym temacie. onfim 馃尰 nie patyczakiem, tylko drewniakiem albo rzadziakiem :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲to dawaj...jedziemy. Dlaczego w ka偶dym po艣cie nie piszesz czego艣 do mnie?! Normalnie szkoda s艂贸w! Emilka馃尲tak si臋 czuj臋, 偶e si臋 nie czuj臋, 偶e jak przesz艂am troch臋 po 艣wie偶ym powietrzu to od偶y艂am,ale nadal marnie. Ofim馃尲dzi艣 tylko mi leci krew tak cz臋sto, a ostatnio to nawet nie pami臋tam kiedy lecia艂a, wi臋c s膮dz臋, 偶e to zwyk艂e os艂abienie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×