Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emi🌼---no zmyslna bestja z tym doczepianiem kłaków A Ty fotek z Alfons and dziwka party nie widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepg🌻 spicetki to chyba nie moja epoka :] eh coś mi się humor popsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ juz jestem po, w miare poszło. jedno pyt. zadała nam, z materiału ktorego nie było. ale luz, chyba bedzie dobrze. widze nowe osoby,ale nie poczytam co u Was bo dzisiaj tez mam nauki troche:o teraz ide obiad robic:) do zoboaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a czemu Ci się popsuł? Ja mam cały dzień kiepski. sonia 🌻 mnia mnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---spicetki to moja epoka a ty żeś tez z mojej epoki mniej więcej więc sie po prostu przyznaj nie bylas trendy i tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 co to w ogóle jest? ? ?? heh nie mogę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 miło że wpadłaś :) rzepq🌻 bo się martwię elfik🌻 dobra nie byłam trendy :P przyznaję się bez bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie było hiciorem " If ju łona bi maj lover " hehe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 miło że wpadłaś :) rzepq🌻 bo się martwię elfik🌻 dobra nie byłam trendy :P przyznaję się bez bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem , niestety nic nie mogę na to poradzić, ale nie martw się będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---leeeeć tylko na kominy uważaj Onfim🌼----jeszcze powiedz ze beverly hills nie ogladalaś to juz w ogole z toba nie gadam :-P Sonia🌼---no ba hicior jak sie patrzy :-P Ja tez sie w końcu zwijam może już sie ogarnął ten pluszowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniu 🌻 nie przesadzaj ja cię traktuje z nalezytym szacunkiem , ide na dól może jest coś w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 no wiem staram się być dobrej myśli ale i tak się denerwuję elfik🌻 oglądałam ba i czytałam nawet:P sonia🌻 ja chyba śmiem być najstarsza :/ chociaż chciałabym się mylić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały!! Miejcie litość dla początkującej matki! :-P Onfim 🌻 z pewnością nie jesteś najstarsza - najstarsza to chyba jestem ja :-P Co do tego, że zawsze masz odmienne zdanie... Ja też tak się momentami czuję ;-) Pytasz o poród - w szpitalu byłam o 10, a Tosia była na świecie o 12:20 :-D Ktoś pytał o Strzygę - ja też nie nadążam... Swoją drogą - Strzyga ja mam wrażenie, że Ty sobie dziewczyno sama na własne życzenie życie komplikujesz. Z jednego dziwnego związku wprost w drugi jeszcze dziwniejszy... No ale z drugiej strony pytanie, czy te związki są dziwne tylko z powodu facetów, z którymi się wiążesz... Jadzia 🌻 gratuluję mieszkania! Myśmy też zaczynali od materaca na podłodze i jednej szafki nocnej, ale kiedy to było... Ale wspomnienia są jedyne! :-D Elfik 🌻 dzielny ten Twój Miśkowy! A ja żadnych zdjęć nie dostałam :-( Emilka 🌻 czy ja mogę nie mieć Twojego zdjęcia? Zmykam, bo coś muszę zrobić - dzisiaj Tosia cały dzień wyła, więc nic nie zrobiłam... Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 a ty ile masz:> Ja się tak nie czuję tzn że mam odmienne zdanie ale dziewczyny tak mówią że tak mam :D E no to ekspres ja każde po 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×