Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfik-- siostro馃尰 u mnie slychac szum komputerow w biurze, no i klikanie na klawiaturze:) a tak poza tym to zjechalam na jakis czas do polski, znaczy sie na taka dluzsza chwile. wyremontowalam podworko i czesciowo dom. poszlam do pracy coby nie oszalec siedzac w domu, teraz planuje zakup samochodu. z ostatnim chlopem rozstalam sie chyba pol roku temu i jak na razie nei pojawilo sie nic co warte by bylo wzmianki:) moje robienie dobrego wrazenia chyba dzisiaj bedzie moim glownym zajeciem:) prezes wyjechal, dyrektor wyjechal, i bezposredni przelozony tez wyjechal:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sipp 馃尰 ja teraz te偶 pracuj臋 w firmie zajmuj膮cej si臋 konstrukcjami stalowymi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sipp 馃尰 a gdzie D. posia艂a艣, 偶e ju偶 nie jeste艣cie razem? jak nie chcesz, to nie odpowiadaj:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mika-- D. poslalam w diably. zdraznil mnei do granic wytrzymalosci. ja sie nie nadaje do zwiazku z niedouczonym egoista

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia馃尰 na z艂e nastroje sprz膮tanie jest najlepsze ale dobrze 偶e ju偶 lepiej kasiula馃尰 dzia艂a sipp馃尰 witaj elfik馃尰 podobno tak si臋 robi ka偶d膮 rzecz膮 kt贸r膮 chcesz psa nauczy膰 ale chyba dotyczy to takich podstaw nie spodziewam si臋 zeby pies tak sam z siebie ta艅czy艂 np ita馃尰 my艣l臋 偶e skoro tak ma艂o masz czasu to chyba kot by艂by mniej inwazyjny mika馃尰 no faktycznie nie weso艂o madziczek馃尰 zmie艅 nr telefonu A nam zdech艂 pies ten co sobie na polku by艂 szkoda gada膰 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sipp-wydaja mi sie,ze dobrze zrobilas puszczajac go w diably...Jestes wyksztalcona,inteligentna kobitka,zaslugujesz na szacunek.gratuluje odwagi,bo uwierz mi nie kazda stac na taka decyzje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moja przyjaciolka np;pozornie jest szczesliwa matka i zona.A za tym cudownym obrazkiem idealnej rodziny,kryje sie niezbyt sympatyczna prawda.Pracuje 10 godxin dziennie,maz ciagle pije,oszukuje,ona nawet drewno na opal sama rabie podczas gdy on spi na kanapie.A ona jeszcze sie zapozycza na samochod dla niego,mimo,ze on nie ma prawka.Ale jezdzi.No i oczywiscie ciagle zmienia prace,wiec praktycznie na okraglo siedzi w domu.Katasrofa!Kiedys myslalam,ze ona sie gdzies zagubila,a teraz to juz sama nie wiem co myslec.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Zaraz si臋 po偶ygam. bleeeeeeeeeeeeeeeee ale mi 藕le :/ By艂am wczoraj na koncercie Homo Twist z kole偶ank膮, by艂o super! Wypi艂y艣my po 3 piwa, luzik, ale oczywi艣cie podkusi艂o mnie, 偶eby sobie papierosa zapali膰. jednego. no i mam dzi艣 efekty. sipp 馃尰 witaj namea 馃尰 o kurde, same in偶yniery :) madziczek 馃尰 ale ty chyba nie masz zamiaru wr贸ci膰 do A.? Bo偶e, jak ja tu wytrzymam do 19.00 ... a wczoraj zn贸w wysz艂am z pracy godzin臋 p贸藕niej :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Madziaczek nie za szybko!!! Onfi kot raczej odpada Naema to zapraszam na kapu艣niaczek pierny bardzo pierny Czarna oj dzia艂oby si臋 dzia艂o hahahha Jadzia jestem Mika wsp贸艂czuj臋 a mocno boli? Nie posz艂a艣 na zw. lek. By艂am za艂atwi膰 jedn膮 spraw臋 i na ryneczek wskoczy艂am, kurcze od jakiego艣 czasu to raz w tyg lub raz na 2 tyg na rynku si臋 znajduj臋 hahah, ale akurat s艂o艅ce wysz艂o i by艂a przerwa mi臋dzy jedn膮 ulew膮 a drug膮 tak偶e przyjemnie mi si臋 pospacerowa艂o, widzia艂am 艂膮dn膮 kurteczk臋 fioletow膮, ale ostatnio kupi艂am p艂aszczyk tak偶e sobie odpuszczam. Dziewczyny spa膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jeszcze 30 minut i do domu, normalnie zanudzic sie na smierc chcialam dzisiaj:( wole robic cos konkretniejszego niz tylko dobre wrazenie:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sipp podpisuje sie pod tym co napisa艂a艣 wszytskimi swoimi 艂apkami blee zastanawiam sie co na obiad zrobic hmm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sipp dobrze, 偶e chocia偶 masz tak膮 mo偶liwo艣膰 w swojej pracy hahah bo ja nie mam takiej niestety, 6 listopada jest zwo艂anie rady nadzorczej i chyba si臋 wszystko wyja艣ni czy b臋dziemy zlikwidowani czy nie hahah w sumie mi to wszystko oboj臋tne jest Jadzia to ja zapraszam na kapu艣niaczek i na klopsy w sosie pomidorowym (musz臋 po nie wskoczy膰 do mamy) ja ich nie b臋d臋 jad艂a tylko kapu艣niaczek( spotka艂am dzis znajom膮 pani膮 na rynku i to jest kolejna osoba kt贸ra twierdzi, 偶e schud艂am, a ja do niej, 偶e nie, 偶e to czarne spodnie robi膮 swoje a ona, 偶e nie, 偶e te偶 na twarzy schud艂am) dziwne na wadze tylko 1 kg zjecha艂am w d贸艂 przez d艂ugi okres czasu. Ja za nied艂ugo te偶 si臋 zwijam z pracy , chcia艂abym wskoczy膰 do galerii po drodze( ju偶 od p贸艂 miesi膮ca si臋 do niej wybieram i zawsze mi si臋 nie chce) bo poszukuj臋 kilku rzeczy od d艂ugiego czasu Macie jakie艣 plany na popo艂udniu lub wiecz贸r?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A zapomnia艂am doda膰, 偶e pr贸buj臋 od d艂u偶szego czasu unika膰 m膮cznych rzeczy typu makaron, ry偶, kasza i je艣膰 dr贸b lub ryb臋 z warzywami na obiadzik, ale nie mog臋 trafi膰 na jakie艣 dobre i smaczne mro偶onki warzywne, a tak to za zaleceniem Miki jem du偶o nabia艂u i chyba to przynosi efekty. A r贸wnie偶 zapomnia艂am wam powiedzie膰, 偶e u mnie jest BURZA z piorunami hahahahaha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 no to fajnie 偶e si臋 koncert uda艂 jadzia馃尰 ja nie mam humoru za bardzo siedzie膰 ita馃尰 dlaczego odpada?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia馃尰 pies nam zdech艂 taki kundelek kt贸rego mieli艣my przy budzie i nikt nie ma poj臋cia co mu si臋 sta艂o dzi艣 rano ju偶 by艂o po wszystkim :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita 馃尰 a m贸wi艂am, ze to przynosi efekty:) jadzia 馃尰 z tym nabia艂em to zadna rewolucja.... poszukam chwile moich wypowiedzi, to skopiuje Ci to

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia ju偶 mam. Najpierw dyskusja by艂a o diecie kopengaskiej: strzyga to, ze ktos tam napisal, ze poprawia metabolizm, to nie oznacza, ze tak naprawde jest. To jedna z najbardziej destrukcyjnych diet, uboga w skladniki odzywcze. Zaden posilek nie odpowiada zasadom zdrowego odzywiania. Wymeczysz swoj organizm przez dwa tygodnie, schudniesz - nie zaprzeczam, ale glownie bedzie to utrata wody. Wiekszosc osob wie, ze podstawa skutecznej diety jest pozywne sniadanie, ktore nakreca metabolizm na reszte dnia, a kazdy posilek ma miec duzo duzo bialka i reszte skladnikow takich jak weglowodany i tluszcze w odpowiedniej proporcji. Nie wmowisz mi, ze kawa i suchar, to prawdziwe sniadanie. Jesli chcesz naprawde skutecznie schudnac, to poczytaj o diecie south beach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×