Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia przeciesz wiem ze zartujesz:-) Ja juz sie zbieram bo musze jajka wypucowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek Ci z wiadra przyłoże i nie ma zmiłuj:D🖐️ Nie lubie chodzić do kosciola z koszykiem bo wkurza mnie jak każdy zaglada mi do niego :o 😠 Zresztą nie wiem czy z nim tam dojde:D Tzn. Z zawartoscia koszyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.... więc ja się tu chyba w poniedziałek nie pokaże..:D jedna plama ze mnie zostanie!! Iwa to kto pójdzie jak nie ty?? a przecież każdy ma swoj koszyk to po co miałby do Twojego zaglądać..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia zagladaja kazdemu! Kto jaki ma i porównuja do swojego czy ma ładniejszy... Szczególnie takie młode dupy:o:/ To mnie wpienia:o Pozostana po tobie tylko płatki:D🖐️ Zaopatrz sie w porzadny parasol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię sobie parasol z liści łopianu..:D a ja nie mam się czym bronić.. chyba że zwerbuje Ktosika do mnie i mi węża na Ciebie pożyczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa! miałam na mysli węza ogrodowego..:p a Ty skąd wiesz że ma za któtkiego? widziałaś??:p a pogoda nawet nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kontekstu zdania można się było domyślić:p a z reszta sama wymyśliłaś że ten wąż to nie ogrodowy..:p ale nie piszmy już, Ktosik może poczuć się urażony..:D a ja na chwilkę zmykam..:( muszę zjeść śniadanie w postaci soli mineralnych i słońca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×