Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

A mi jest żal tej laski... Połowa z was tu sciemnia! Podniecacie sie nie wiadomo czym:o Niby dorosli a zachowujecie sie sami jak dzieci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm masz racje :o Ale nie krzycz juz po mnie😭 myslalem ze najbardziej mnie lubisz z kafe😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles git pi....i zasady
nie chce mi sie juz zaczerniac:D bede w nocy🖐️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy to za wcześnie czy za późno, ale życzę Wam WESOLUTKICH I RADOŚNIE SPĘDZONYCH ŚWIĄT Wielkanocnych ! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomawiacz ja wlasnie chcialbym zapuscic klaki:D Ale nie spytam jej sie o to:D:D:D:D:D nie do kolan tylko taki maly.niektore to lubią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to jest seksowne, ale pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez która może zapamiętać cię na długo :o:o:o Gol to futro z twarzy i nie wydziwiaj;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwudniowy zarost, a wąsy, to nie to samo. Wizualnie zarost podoba się części kobiet, choć nie wszystkim. jednak nie da się ukryć, że drapie. Oczywiście jest to pozytywne jak drapiesz kobiecie podbródkiem plecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet ma brodę i wąsy...:) I mnie to nie przeszkadza...:) Szczerze ...:) Nie zwracam na to uwagi...:D A tak wto witam/....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×