Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

🖐️wieczorkiem. Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę Wam życzenia, Niech się spełnią wasze wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie Wam radość w tym Nowym Roku. WESOLYCH SWIAT! 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie Was WSZYSTKIE ! Spóźnione , lecz bardzo serdeczne życzenia cudownych, rodzinnych i spokojnych , w zdrowiu spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół Świąt Bożego Narodzenia - przesyłam dla Was wraz z buziakami. Neta będę miała dopiero po Nowym roku - smutno mi z tego powodu. Opiszę wszystko jak tylko ponownie mi go uruchomią. Ich przeprosiny i przyznanie się do ewidentnego błędu - dla mnie niczego nie zmienia. Mogę tylko ciskać małolepszymi !!! Jestem u mojego syna i razem z Nimi spędzam świeta. Cieszę się , że nadal trwamy - tyle stronek napisałyście :) . Jestem z Wami. ale o tym wiecie. Jeśli mi się uda to jeszcze się odezwę - wszak mam możlowość. Ściskam i całuję Was bardzo mocno. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolqazabrze.
Witajcie wszystkie kochane koleżanki🖐️👄 Loniu👄 Ja również zyczę Ci z całego serca Weosołych Świąti Szczęśliwego Nowego Roku 2009. najbardziej zdrówka niech ci dopisze, pomylsnosci, dożo pieniędzy i co sobie najbardziej życzysz. Pozdrawiam również twoją rodzinkę i całusy odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SWIATECZNIE👄 LONIU 👄 witaj, ciesze sie, ze zajrzalas do nas, my rowniez tesknimy za Toba i mam nadzieje, ze w nowym roku bedzieesz juz z nami! JOLCIA 👄 przywitala nas w swiatecznej kreacji :D w czerwonej sukience. Wigilia minela w gronie rodzinym, po wieczerzy wigilijnej przyszedl Gwiazdor, ile to radosci mialy maluchy :D przy rozpakowywaniu prezentow. A i o starszych tez nie zapomnial :D Dzis pogoda nam dopisalala, wiec po obiadku wybralismy sie na spacer, bo ile mozna spedzac czasu przy stole. Pozdrawiam cieplutko i zycze milego 2-go dnia Swiat. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWIETA, SWIETA i.... po SWIETACH. U mnie bylo dzis gwarno :D teraz juz cisza, MM przed telewizorkiem a ja do Was. Kochane moje mijaja kolejne swieta, jedni sie radowali inni pograzeni w smutku...... ogladalam wiadomosci i az w glowie sie nie miesci ile znowu osob zginelo na drogach w wypadkach samochodowych, czy w wyniku wybuchu gazu. Ot... zycie. Teraz czekamy na Sylwestra i Nowy Rok, ciekawe co nam przyniesie? Pozdrawiam cieplutko spokojnej nocy zycze!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami jeszcze świątecznego dnia. Kończą sie,jak zwykle wszystko w tym życiu. Do wtorku jest z nami Córcia i to jest najważniejsze. Dzisiaj przymroziło - powietrze jakby zdrowsze i fajnie,śniegu nie ma,ale jak dla mnie to lepiej. Wigilia,choinka,kolacja z oplat6kiem,prezenty - wszystko ok,tylko,że niepotrzebnie człowiek tyle przy okazji zjada. Zyczę Wam dobrego odpoczynku po tym odpoczynku.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami bardzo serdecznie :) Livio Globusie Anulko Jolu AnnoKrystyno Miałam bardzo udane święta. Wypoczęłam i obżarłam się jak niedźwiedź :D W Gdyni pogoda dzisiaj fantastyczna - słońce świeci, jest lekki mrozek. Ja wracam do siebie, mam do pokonania jakieś 120 km. Mam nadzieję, ze szczęśliwie uda mi się wrócić do chaty i autko nie zawiedzie. Smutno mi bardzo bez neta, nawet sobie tego nie wyobrażacie - ale może już niedługo. Oby !!! Nawet poranna kawa bez Was ni diabła mi nie smakuje :( No cóż. Pech nie opuszcza mnie, toteż już nic mnie nie dziwi - tylko zadaję sobie pytania: dlaczego to zawsze mnie spotyka jakaś paskuda? Trzymajcie się cieplutko - przesyłam Wam same serdeczności na Nowy Rok. Niech Wam się wszystko spełnia, czego sobie życzycie. Tęsknię - ....... Bardzo mi brak tego okienka i możliwości jakie daje. Wasza Lonia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Szczęśliwie wróciliśmy do domu.Święta mignęły i już po nich. Spełniły się moje marzenia - upłynęły one w zdrowiu i spokoju. Na żywo mogłam uściskać mich wnuków.Podróż troszkę zmęczyła nas, ale jutro mam nadzieję będzie okej. Uśmiecham się do Was serdecznie{uśmiech]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie babki:) Powoli wracam do rzeczywistości.Więc nastawiam budzik i wstawajcie. Kawa razem z Wami smakuje lepiej. Miłego dnia.Później napiszę dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dzien dobry! Witam Kochane dziewczyny👄 a szczegolnie Globusika.👄 Ciesze sie, ze wrocilas szczesliwie. Swieta szybko miely a przed nami Sylwester i Nowy Rok, jakie macie plany ? Zycze milej niedzieli i przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jaki piękny dzień.Za oknem biało, bo pocukrzyło śniegiem. Odsypiałam wczoraj- chyba zmęczenie - po podróży.Dlatego wcześnie dzisiaj wstałam. 👄👄👄dla wszystkich.Dobrego i radosnego dnia. Kawa najlepiej smakuje mi w domu przed komputerem, razem z Wami. Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dzien dobry! Globusiku👄witam. Wstalam rano i nie zagladalam , zeby nie robic sobie apetytu na kawke, bylam juz oddac krew na badania. Teraz pije moj duzy kubas kawki . U mnie sniegu nie widac ale zapowiada sie ladny dzionek, sloneczko przebija sie przez chmurki.:D Livia cieszy sie jeszcze Coreczka , AnnaKrystyna szusuje na stoku , Lonia bidulka walczy z netem.Jolu a co z Toba? Czy odsypiasz jeszcze swieta? Zycze milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane juz niewiele zostalo nam do konca pozegnania Starego Roku, wiec...... Zostawmy Staruszka w spokoju odrzućmy pretensje i żale on w trudzie odchodzi i znoju a my urządzamy dziś bale … Zostawmy Staruszka, zostawmy i dajmy mu czas na refleksje. Niedawno był młody, postawny, lecz gorzkie odebrał tu lekcje . Zbyt wiele miał tu do zrobienia, zbyt dużo na świecie się dzieje, zbyt wielkie w nas były pragnienia, zbyt duże w nas były nadzieje . Więc jednak pożegnać go warto niech nikt się już nad nim nie znęca, a bramę zostawmy otwartą niech wejdzie Radosny Następca. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PÓŹNIEJ JOLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak można za Wami nie tęsknić.Tyle miłych słów odczytałam po powrocie. Ogromnie Was szanuję . Pozdrawiam.Chciała bym napisać tak dużo, jednak troszkę brak mi czasu.Na Sylwestra przyjeżdża do mnie koleżanka, o której pisałam wcześniej. Chcę coś świeżego przygotować do zjedzenia. Myślę, że po Nowym Roku będę miała luz i w tedy dam sobie upust. Najserdeczniejsze życzenia na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sgh.waw.pl/kolegia/kes/aktualnosci/zyczenia_noworoczne/szampan.jpg Witam Wszystkie Panie, zostawiam szampana dla nas! GLOBUS-- Y LIVIA -- Y JOLA-- Y LONIA-- Y ANNAKRYSTYNA-- Y i ja -- Y Mile kolezanki Sylwester to jak wiemy wieczor zabaw, tancow i radosci, a radowac sie musimy bo taki ma byc caly rok. Radosny, wesoly, pogodny - i na pewno taki bedzie. Smutki odchodza, radosci zostaja a przed nami nowe zadania i nowe wyzwania. Tak od lat powtarza sie ten schemat i jak co roku mamy nadzieje na ten nowy szczesliwszy rok. Stary rok odchodzi wielkimi krokami, wiec wszystkie zle chwile zostana za nami. Nowy niech przyniesie duzo zdrowia i radosci i niech nam nie szczedzi szczescia w milosci...... Znamy te zyczenia i wierzymy w lepsze jutro i napewno nam sie spelni tylko bardzo, bardzo musimy tego chciec, czego Wam i sobie z calego ❤️zycze...... ... .... Wasza anulaczarnula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Wstawaj szkoda dnia" pukam do Waszych drzwi. Piję kawę i planuje zajęcia na ten przed ostatni dzień bieżącego roku. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już z Wami - córcia wyjechala dzisiaj o godz.5 00,po tych nowych zmianach na koleii mozna dostać fisia,żadnych logicznych zmian,tylko połączenia dalekobieżne - na krótszych trasach - problemy. Fajnie bylo mi z nią - nie było czasu pisać. Jak Wam wiadomo,na Wilię miałam mojego ulubionego gościa \"Królową Mrozu\" - opłatkiem podzieliła się ze mną na taką odległość,że zaledwie ręki jej starczyło , zresztą nie tylko ze mną - ale z wszystkimi. Smieszne to,radości mi jednak nie potrafiła zepsuć - były MOJE DZIECI. Tak więc zgodnie z moimi życzeniami jakie wpisałam przed świętami - prezentów było kupę - i rózgi na d... tyyyż. Aby nie bylo za fajnie - zawsze jakiś zimny prysznic przyda się, np. w postaci mojej Królowej. W jakiejś telewizji usłyszalam,że słowo nara - jest staropolskim pożegnaniem.No to NARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ostatni raz budzę Was w tym Starym Roku, ostatni raz piję kawę z Wami. "Mija rok dobry rok , z żalem więc żegnam go" - słowa piosenki Seweryna Krajewskiego, które wyciskają mi łzy. Wszystkie moje KOLEŻANKI życzę WAM, aby w tym NOWYM ROKU nie opuszczało Was zdrowie.Abyście miały powody do radości, a jeśli pojawią się problemy, życzę sił do ich pokonywania. Życzę WAM i sobie aby nasza przyjaźń jeszcze bardziej się umacniała, abyśmy zawsze mogły na siebie liczyć. Miłych , wesołych ZABAW SYLWESTROWYCH. Ja jestem w domu, czekam na koleżankę , myślę, że będzie miło. Ściskam WAS wszystkie.Do życzeń dołącza się MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - to ostatni już dzień tego roku. Ja także składam Wam wszystkim drogie Panie NA KAŻDY DZIEŃ NOWEGO 2009 ROKU WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI,RADOŚCI A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Dziewczyny 🖐️ i ja macham do Was ostatni raz w tym roku! Juz za pare godzin przywitamy Nowy 2009 Rok.Ciesze sie, ze Was poznalam i 👄mocno! Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasza przyjazn, za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2009 Roku •´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ......\\~~~~~/.....\\~~~~~/ .......\\~~~~/.......\\~~~~/ ........\\~~~/.........\\~~~/ .........\\~~/...........\\~~/ ..........\\~/.............\\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\\........../ ****\\. GLOBUS, LIVIA, JOLA, LONIA, ANNAKRYSTYNA. Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Swiadomosc, ze gdzies ktos istnieje, kto mnie rozumie i o mnie mysli mimo odleglosci i niewypowiedzianych uczuc przemienia me zycie w kwitnacy raj." Dziekuje, ze jestesie!🌻 👄🖐️❤️ Wasza anulaczarnula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze Stary Rok i zdążyłam Was wszystkie ucałować👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DZIEWCZYNY DOSIEGO ROKU. Piję z Wami szampana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM w NOWYM 2009 ROKU! 🖐️ MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY! Spiesze do Was z kawka albo goracym barszczykiem :D WSTAWAC!!!! Pozdrawiam serdecznie i 👄 Was zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Chętnie napiję się barszczyku.Wyobraźcie Sobie,że wypiłam pół kieliszka szampana i leczę "kaca" do tej pory:D:D. Najlepszego dla WSZYSTKICH PAŃ w tym NOWYM ROKY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Jestem Anka, pochodzę z lubelskiego. Też chciałam pogadać,ale w tej chwili nic mądrego nie przychodzi mi do głowy.Muszę poczytać o czym piszecie. Więc na razie pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widze, ze dzis barszczyk smakowal lepej anizeli kawa, no coz wcale sie nie dziwie.... po takiej szampanskiej nocy. :D Jolu my tez spedzilismy w domku w gronie znjomych i rodzinki . Jak syowa sie czuje, kiedy ma termin rozwiazania? Globusiku :D to bylo za malo, ja wypilam 3 kieliszki szampana \" kaca\" mialam ale chyba po papierosach :D Witam serdecznie nowa kolezanke Andzie 52 🖐️ zycze rowniez najlepszegoo w Nowym Roku! Dziewczyny czy jestescie zmeczone???? Zapraszam na lampeczke szampanaYYYYY i.......... powspominajmy :D http://martynkaa.wrzuta.pl/audio/qqdbhxiIsT/wojciech_gasowski_-_gdzie_sie_podzialy_tamte_prywatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×