Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Zelka kaj Ty żeś te ciuszki zczaiła? Nie widziałam :(...dobra wiem na poczcie...:)...niestety nie mam dostępu ..................................czas na drugie sniadanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, wyłącz, proszę Capsa, w internecie oznacza krzyk, a i czyta się niezbyt wygodnie. Jeśli przesuwasz nogę do góry, to spokojna głowa, na brzuchu nie leżysz. Tupo, nie za wcześnie test obciążenia glukozą? Według tabeli z linku poniżej wykonuje się je między 24 a 26 tygodniem. W karcie ciąży mam miejsca na wpisanie wyników testu przy 50 i 75 gramach, więc tu, czyli 75 gramów, akurat nie ma nic dziwnego. http://twoja-ciaza.com.pl/badania.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Dziewczęta, Spajk gratuluje synka, zobaczysz będzie OK nie ma się co na zapas martwić Tupa dobrze, że wszystko dobrze moja gin. też tetna słucha a potem robi mi szybkie USG żeby pokazać serducho bo ja tego tętna nie słyszę, jogi powodzenia na USG zdaj nam relacje szczegółową, Koteczek na noc frytki nieładnie, A mnie po dzisiejszej nocy wszystko boli co chwile się budziłam z bólem biodra na przemian lewe prawe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te nieszczęsne biodra dają nam popalić. Mnie wczoraj cały dzień bolało, a dzisiaj jest lepiej. Nie wiem od czego to zależy. Może figle z mężem podziałały rozluźniająco :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ramach wyjaśnień napisałam czeskie powitanie i potraktowało je jak przekleństwo sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też od kilku dni śpimy na kanapie, ale wcześniej materac też był twardy, więc to akurat mi nie przeszkadza :) lepiej niż na miękkim - to dopiero bym była obolała rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mięciuchno lubię chociaz nasz materac w sypialni jest taki średni nie za twardy nie za miękki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Pikle dziwię się właśnie dlaczego tak wcześnie mi to badanie zleciła?...Mam nadzieję że nie ma żadnego powodu :( Kumpela też miała wcześniej tak w 21tc. :) bez powodu więc może nie mam się czym martwic chyba...Cos mi ta lekarka szaleje z tymi badaniami...Morfologie też co miesiąc robię i mocz a też niby nie trzeba i nie wszyscy mają ...A ja już toksoplazmozę miałam, białko...:) Dobrze jest nie ma sie co martwic :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my wogóle nigdy nie mieliśmy wygodnego łóżka - właśnie sobie wybieram wreszcie porządny materac. liczę na to, że będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kurka...rano na czczo prawie litr soku pomarańczowgo wypiłam i teraz mam czadowe rozwolnienie, że tak napisze delikatnie :( buuuu, jak leczyc rozwolnienie w ciąży?...jak nie urok to sraczka :( ...ja też wolę na mięciusim spac...od twardego bolą biodra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz po ślubie mieszkalismy trochę z rodzicami i tam mieliśmy strasznie niewygodne łóżko (kanapę) i powiedzieliśmy sobie że jak tylko się przeprowadzimy to kupimy sobie super wygodny materac, zapłaciliśmy za niego 4 razy więcej niż za ramę łóżka ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze łóżko także nie należy do wygodnych. Poza tym przydałoby się trochę większe. Może po remoncie coś kupimy. Ja generalnie wolę spać bardziej na twardym niż na miękkim. Tupa - chyba węgiel będzie najbardziej odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety strasznie ubolewamy nad faktem, że musieliśmy się przenieść na kanapę. Mieliśmy super łóżko i super materac. Łóżko juz wyniesione, a materac jeszcze stoi, bo nie mamy jak go przewieźć. Łóżko zajmowało cały pokój, a gdzieś musi spać maleństwo... Fajnie się przenieść z kanapy na łóżko, a teraz znowu na kanapę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypialnia to jednak fajna rzecz duże łóżko, którego nie trzeba codziennie ścielić a teraz na kanapie niestety wszystkie bety trzeba skochować bo nie ma się jak poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za 3-4 lata będę znów mogła z lubością rzucić się na łóżko i mieć gdzieś chowanie pościeli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czuje sie juz calkiem dobrze...:)) na 15 mam wizyte-usg polowkowe:) zauwazylam ze 2 razy juz dzisiaj zrobil mi sie bardzo twardy brzuszek:(troche sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha, podpytaj lekarza co z tym brzuszkiem :) czekamy na relację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha nie martw się na zapas, powodzenia na USG, Ja na 15 mam wizytę u dermatologa ciekawe co powie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda dzisiaj straszna...az nie chce sie wz domu wyjsc:P wczoraj ogladalam kolyski dla dzidzi,bajkowe:) jak dzisiaj sie dowiem plec dziecka to od razu jade zamowi kolyske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha nie martw sie tym brzuszkiem, to normalne mi tez bardzo często twardniał brzuszek, lekarz powiedział, że to normalne... biorę magnez na to i czasami no-spę, jest znacznie lepiej bo teraz brzuszek twardnieje mi góra 3-4 razy na dzień a wczesniej to szkoda gadac... ;/ ale na szczęscie minęło :) miłego popołudnia !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I jakoś pokonałam tą sraczkę, to dobrze se czasami tak organizm przeczyścic hehe!!!Brzuch pusty,a dźwięki dziwne wydaje ...dziękuję za rady z tym węglem ;) u nas na Górnym Śląsku Ci go dostatek ;) ...Pogoda dziś dziwna, śnieżna i zimno:( ...Kapucha powodzenia na USG, dobrze będzie ;) ...Co do brzuszka, mnie sie wczoraj ginka pytała czy mi się napina, albo czy jest twardy i czy boli...a ja jej że nie, czasami jest twardy jak się najem...ale zbadała mi go i powiedziała że mięciutki i że jest okey:)...najgorzej jak boli i się spina tuż nad sklepieniem łonowym tak mówiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Martusie! PO CHOLERĘ TAK KRZYCZYSZ DZIEWCZYNO?:p Jogi*** ja kupowałam, mama kupowała i się uzbierało - niestety ja od nikogo nic nie dostanę, stąd te zakupy, bo jakbym potem miała na raz to kupić, to uff...dużo kasy by poszło. Wszystkie raczej unisex, oprócz dwóch sukienek - nie mogłam się opanować, bo liczę na córę;) Dużo było kupionych na promocji - np.pajacyk zielono niebieski (jakoś pod koniec w ost. mailu) rozpinany z dwóch stron chicco przeceniony był z 99 na 10zł:) Tylko dlatego,że był troszkę przykurzony Za to ubranko jak do chrztu też zapłaciłam 9zł:) A jest nowe:) Nilly** To Ty masz fajnie z tym swoim małżem:) mój w sponsora chyba nigdy się nie zabawi:( Spajk*** gratuluję synia:) Nereczki na pewno się poprawią do czasu porodu. Tupa to się ciesz. Ja dopiero pierwszą morfologię miałam robioną, a pierwszy mocz jeszcze przede mną:/ Na tą biegunkę może węgiel po prostu? Kapucha*** daj znać jak poszło:) Fajnie,że już lepiej się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa już widzę,ze nie tylko ja o tym pomyślałam;) Skończyłam 16tc, zmieniłam stopkę. Na babyticker brzydkie to dziecko w 17tygodniu:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zakupach, wracam a tu kartka w drzwiach ze spółdzielni, byli odnośnie tej wody, jednak skarga poskutkowała, odrazu sie zjawili, tylko szkoda, że mnie w domu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka fajny, uszka coraz wyraźniejsze więc niedługo bedzie głosy poznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale jakieś takie pomarszczone - chyba,że to według twórcy jest lanugo.. Mało artystyczne to dziecko w tym 17tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×