Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Violesiu dzieki:)Jestem w szoku,że tak małe implanty,a cycki całkiem pokazne:)Bardzo ładne Violesiu:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chuda;-) violusia to jest półprofil ale niech tam będzie,wyślij ty kobieto męża na kurs fotografowania;-);-) no,bardzo dobrze wygladają z boku ;no no takie małe implanty a taki efekt,fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam 3kg tuszy;-);-);-)chciałabym wazyć 47kg,mam nadzieję,ze schudnę ze stresu przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
becia - no fajne te twoje cycki, 375 a takie w sam raz. No ogłupieję tu od tych wymiarów :P Dobrze, ze są takie fora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
becia, twoje są dla mnie troche za duże. Ale te co ja wybrałam 275 i 325 są za małe. Dzięki dziewczyny!!!! A mój mąż chodzi i się śmieje, że zboczona jestem, bo tylko siedzę i cycki oglądam, a nim się wcale nie interesuję hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz nie są wielki,wiec dobrze sie zastanów nad implantami dla siebie,żebyś nie żałowała,bo dla B to szkoda kasy i tego całego zachodu związanego z op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka robiła u tego samego dr co ja ,ma taki sam impl co ja i wyszły jej o wiele mniejsze ode mnie,także nigdy do końca nie wiadomo jak to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesiu czytałam meila,dzięki,odpisałam,sprawdź tak jak mówi becia(serwusik becia-twoje piersi jako jedne z pierwszych ogladałam,mam je w swojej galeryjce cycków) ten sam implant daje inny efekt u każdej pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do wypowiedzi samanci-hoana ma zajefajne cycuszki,a jak fajnie o nich mówi-lewusek i prawusek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia a ty coś napisz ,bo jeszcze pomyślę,żeś się na mnie wkurzyła za mój komplemencik za figurę,kobieto uwierz mi ,ze chciałabym mieć taką talię jak Ty,Samanta,Hoana ,Maja i ktora tam jeszcze taka smukła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież tam Meduza! Teraz to wygladam konkretnie z tym cycami. Wyszły mi naprawde duze cycki, widać zwłaszcza w bluzce typu tuba. NO gaaaalante!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno mnie nie było, ale widzę że Violesia masz nowe bimbałki, proszę wyślij mi fotki chciałabym zobaczyc twoje bliźniaki, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Violesiu sa super!:)ale Ci dobrze juz jestes po:)dzieki za zdjecia.Agniesia3,masz podobne wymiary do mnie,ja mam pod 73,w 83:),ja biore 400,mysle ze przy naszych wymiarach mniejsze sie nie oplaca...,a ile wazysz?i ile wzrostu?mozesz mi podeslac swoja wyjsciowke?ja Ci moge moja podeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaa1981rocznik
Witam koleżanki! Jestem nowa na forum, podobnie jak wy marzy mi się duży biust mam 185cm wzrostu, 68kg, 75a, dosłownie porażka!Bardzo źle się czuję w swoim ciele ,zwłaszcza jak wyjdę na plaże i spojrzę w około "małe dziewczynki" mają wiekszy biust ni ja" to jest bardzo przykre.Prze z to cierpię.Myślałam o dr Szczycie z racji tego, że mieszkam w stolicy-niestety moim problemem jest brak kaski!jestem tak zdesperowana, że jestem w stanie kredyt wziąśc tylko po to by poczuć się prawdziwą kobietą!(pewnie co nie którzy z was pomyślą, że jestem nie odpowiedzialna) Niestety nie stać mnie na wyłożenie 15tyś. Co mi radzicie drogie koleżanki, czy niektórzy z was również posuneli się do takiego kroku?troszkę się boję.... Cieszę się z waszego szczęscia, niestety mnie nikt nie może wesprzeć psychicznie!pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze trafilas :)tu otrzymasz wsparcie:) odpowiedz,porady,fotki ,trzymanie kciukow,mozesz pytac ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia , dzięki za fotki , piersi są superowe. Przy Twojej drobnej figurce muszą wyglądać imponująco. Gratuluję Magdusia 1981 ja sama podpisałam wczoraj umowę kredytową , śmieję się, że biorę cycki na raty. Alexar 81 co u Ciebie , napisz jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia zapomniałas o mnie :-( ,poprosze o foto Saas u mnie wszystko ok,dziś po raz pierwszy chodzę sobie bez bandażu,jest super!!!cycuszki mają się świetnie,już wogóle nie bolą a ja wróciłam do normalnego życia z tym że szczęśliwsza :-D już nie mogę się doczekac kiedy założę bikini :-) aaaaa Dziewczynki a kiedy będe mogła sobie pozwolic na bzykanko??? i czy mogę dekolt wystawiac na słońce???(tzn nie leżec plackiem ale jest pogoda a ja chodzę w koszulce na ramiączkach i siłą rzeczy promienie padaja na dekolt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziękuje bardzo za wszystkie komplementy :) Kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia1981 - ja też jestem ze stolicy i robiłam u dr Bromy - do szczyta są okropne kolejki, ja miałam i tak sporo czasu na czekanie ale w przypadku tego lekarza jeszcze sporo dłużej by się zeszło (wtedy, czyli w sierpniu ubiegłego roku czekało się 4-5 mies na konsultację i chyba 7 na op.. zgroza.. poszłam do bromy, na kons czekałam nie wiem czy dwa, moze 3 tygodnie, op mogłam mieć miesiąc później, ale mi termin późniejszy pasował. cycki wyszły ekstra, wiec chyba ten szczyt trochę przereklamowany ;) ) Alexar - sex po 14 dniach (zalecenia większości z beauty, ja nie pamiętam ile dr mi mówił), opalanie zależenie jak ci Twój dr powiedział - ja mogłam po miesiącu, inni po pół roku dopiero mogą.. takie chodzenie w koszulce po słońcu nic Ci nie zrobi ;) najwyzej chroń filtrem dekold zeby się nie przypiekł - widadomo czym oni go nam smarują przed op i jakie to moze wywołać reakcje na silne słońce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
Dziękuję za słowa otuchy... nie tak bardzo boje sie bólu jak narkozy mam chore serce i kiedys przy znieczuleniu ogólnym dostałam zapaści i boje się ze nie wybudze sie z narkozy lekarz chirurg nic nie pytał o badania ekg kazal mi tylko zdrobic usg piersi grupe krwi i szybkosc krzepniecia... moj internista mowi ze nie mam zadnych przeciw wskazan do poddania sie narkozie ale jakas blokada wewnetrzna pozostaje... a tak wogole jakie opinie slyszeliscie o klinice warszawskiej medifem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Dziewczyny! Troche sie wystraszyłam wczoraj bo dostałam temperatury wieczorem, co prawda nie dużej prawie 38, dzisiaj mam troszke ponad 37. jak mi sie zwiekszy to zadzwonie do lekarza o porade, ale najpierw chcialam Was sie zapytac czy to cos niepokojącego, cycki normalnie troche pobolewają ale jeszcze ręka mnie jedna boli cała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu az mi głupio, ale nie mam fotek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
aha... mam piersi w rozmiarze małe B robie implanty 250 jaki wyjdzie mi rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesiu dzięki za fotki, twoje cudeńka wyszły super, następna szczęśliwa cycolinka, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×