Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola, witaj :) Pati, nasza klasa...:P Tęskniłam za Wami, ale cały dzień biegałam, załatwiałam i chcę wreszcie w ciszy rozkoszować się Waszym towarzystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!Fajnie że jesteście.Tyle razy Cię wywoływałam Meg po Twoim zniknięciu i cisza...w końcu wróciłaś.Czemu się nie odzywałaś? Chmurko a Ty kiedy miałaś pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati__nie ma za co.Ja to czuję mówię Ci ;) Ale się najadłam matko!pękam 3 kanapki to stanowczo za dużo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, miałam pracowity dzień... Jak się zmęczę, to od razu kłuje mnie w brzuchu, chciałbym trochę odpocząć. Dobranoc, dziewczynki! Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus ostatnio cierpie na brak wolnego kompa ale staram sie czytac nasze - wasze wypicinki wiec wiem co w trawie piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a wy juzpewnie poszlyscie spac wszystkie:D takze ja tez ide dzisja troche ciezki dzien mialam ale spoko juz jest lepiej.To do jutra.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:D Ale widze ze nikogo niema:( jak zwykle zreszta.Ja wlasnie juz po sniadanku jestem i pije kawke,a rano jak bylam w wc to taki brazowawy lekko sluz dziwne niewiem czy tak ma byc czy to przez to ze owulka sie zbliza:D dzie popoludniu eM wyjezdza o 18 takze bede sama i jak ktos bedzie to mozemy popisac.A za 1j przywoza znajomi nam kota znow porobie fotki i wam pokaze:D a pozniej o 10-11 jedziemy na zakupy. Odzywajcie sie jak co:Dczekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. KLaudia ja tez mam taki skrot tylko ona cos Ci chyba nie tak napisala,bo w okolicach 5-6 tygodnia maluszek ma ok 2-3mm.Ja na zdjeciu z usg mam napisane 0.28cm. znowu pogoda sie u nas zrobila,wczoraj troszke popadalo,ale to dobrze,bo powietrze sie odswierzylo,bo strasznie duszno bylo. Obiecalam dzis eMowi,ze zrobie zrazy na obiad,wiec mam troche roboty.Chwilke jeszcze poplaszcze tylek i ide sie brac do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania witaj:D fajnie ze jestes ale ja tez tylko na chwilke dluzej bede mogla posiedziec wieczor bo eM wyjezdza na lotnisko z kolga bo jego zone jada takze od 18 bede sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola. Dzis widze,ze cisza na topiku bedzie. Zaraz ide sie ubrac i biore sie za obiadek. Jeszcze jakies sniadanko bym musiala zjesc,ale nie chce mi sie nic robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania To starsznie tu cicho to ale coz wkoncu weekend to ikt niema czasu na forum siedziectyloja:D tzn my:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wpadłam tylko na chwilke przy okazji porannej kawki:) Muszę się za chwilke zabrać za jakies porządki, bo w tygodniu zawsze brak czasu no i za pakowanie się!Mamy tydzień urlopu i jedziemy nad morze:) Prawdopodobnie czasem się odezwe, zwłaszcza jeśli brzydka pogoda będzie:) Buziaki i miłego weekendu-tygodnia :) Klaudia, Beatka---ciesze się,że wszystko dobrze i jesteście już chociaz troszkę spokojniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam milego urlopu zycze i mam nadzieje,ze bedziesz miec super pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babki. Meg, fajne określenie, podoba mi się:) Co robicie, kobietki? Ja zasuwam w domu, latam, zaraz idę sprzątać, ale przyjdę jak tylko mi się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Spacer. Ja gotuje sobie ziemniaczki i zjem obiadek.Potem musze sie przebrac i do pracy... A tak spac mi sie chce,w ogole zmeczona jestem strasznie,no ale komu ja to mowie..;) Jutro i pojutrze tez na popoludnie,ale w przyszlym tyg mam tylko 2 razy na popoludnie. Sprzatac mi sie dzis nie chce,moze jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie zbieram do pracy, Milego popoludnia Babolki.Zajrze pozniej.Moze do tego czasu ktos sie odezwie :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki A jadziś od rana gotuje sprzątam itd... ale juz koniec bo brzych mnie strasznie boli chyba sie przeforsowałam ehhh Z eMn już jest ok gadamy troche ale nie chce mi sie nic a jeszcze zajmuje sie 2 dzieci hi hi i ide z nimi wnet na takie miasteczko rowerowe jest tam od 16 impreza z odazji dnia dziecka miała być tydzien temu ale przełożyli ze względu na pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D My wlasnie wrocilismy z zakupkow nic sobie nie kupila tylko oczywiscie jedzonko dzis od 18 bede sama i bedzie mi sie nudzilo takze pewnie bede zagladala:D Takze do popisania pozniej Ania Milej pracy zycze:D Buziaczki:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny nie piszcie tyle i wszystkie na raz,bo sie serwery wieszaja!! U mnie w pracy nuda,caly czas na necie siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no strasznie sie dziewczyny rozpisaly no nie? jakby nie my to ten yopik by upadl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem znów ale pewnie nikogo niema ale co tap chociaż coś napisze. Więc dziś nawet brzuch nie boli ale jest napięty gorzej z cycochami nawet ich dotknąć nie chce bo taki ból.i cały czas jakieś dziwne zapachy czuje i mnie naciąga hmmm ciąża ciąży nie równa to jednak prawda bo brzy 1 nic mi sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Lola co u Ciebie jak staranka Ja mam dziś strasznie płaczliwy dzień i ciśnienie mi skacze chya byle do poniedziałku bo sie denerwóje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×