Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Beata i widzisz my wiemy co jest grane mowilysmy ze wszystko w porzadku nie potrzebnie sie denerwowalas i tez fasolke poco ci to bylo ,ale teraz masz sie cieszyc tym ze jest wszystko dobrze i z badania na badanie fasolke widziec wieksza i dbac o siebie:D super gratulacje!!!!:D buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko!! Bardzo sie ciesze,a jak mowilysmy,ze wszystko jest ok to nie sluchalas pindo Ty jedna!!! Strasznie sie ciesze.Chodz tu bo musze Cie usciskac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio witam Niestety nie mam zdięcia bo powiedział gin że teraz bez sensu zdięcie robić ale później bedzie sesja zdięciowa Ale sie ciesze że jest ok A Moja córcia jak sie cieszy i każe mi opowiadać jak dzidziuś wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata widzisz jak tu wszystkie trzymalysmy kciuki za Ciebie:D super ze jest wszystko w porzadku:D A u mnie chyba owulki nie bedzie tak jak planowo na jutro czy srode ma byc:( niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz zmykam na M jak milosc bede pozniej.papa pisajcie sobie narazie same:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nastepne badanie we wtorek za tydzien..i nie moge sie doczekac.Chcialabym uslyszec jak serducho wali. Glowa mnie dzis strasznie boli..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio miłej nocki Ania już lece Lola ja też tak stwierdziłam że miałam pare cykli bez owu. ale sie udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke szkoda bo w chwilach watpliwosci czy wszystko aby napewno ok moglabyc popatrzec na kropeczke z przymruzonym oczkiem i w pamieci przywolac bicie serduszka ... i rozesmiac sie ze wtedy tez tak sie martwilas no wiesz co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a mi lekarz dal fotki.Mam nawet fotki samej macicy i jajnikow jak bylam na pierwszym usg bo odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u fryzjera bylam i od razu lepiej :) REA-jezeli chodzi o eMa to ja sama do konca nie wiem jak to bylo i jak jest....byl koniec,najpierw z jedo strony...a pozniej z mojej,ale kontakt byl caly czas w miedzy czasie pojawil sie NOWY i podobalo mi sie jak sie staral,ale to trwalo krotko....ja myslalam o M i NOWY tez jakos tak przestal sie interesowac....Z M zaczelismy sie spotykac,byla rozmowa bylo bzzzzz :) i postanowilismy,ze ciezko byc osobno...wiec chyba jestesmy razem,widujemy sie jak czas pozwala,to on przyjezdza do mnie ja u niego nie bylam od kilku tyg...ttylko czasami mowie ze nie mam czasu,ze nie dzis,moze w nast tyg :) i to chyba mu sie podoba.Jak juz jest to jest spoko,spacery,rozmowa,cudowne bzzz(w tym zawsze sie dogadywalismy heheh)szampan,masaz itp :) spiecia tez sa,bo ja sobie nie dam....ale patrze na to z dystansem,bo on nic nie mowi o przyszlosci,ja nie pytam(ale mi to nie odpowiada) zyje z dnia na dzien,ale do momentu,az postawie ultimatum...jejku ale sie rozpisalam..nuuuudyyyy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKO____ tak się cieszę, że wszystko w porządku ORCIO____ już się uzależniłaś od nas :) Chciejko___- bądź szczęśliwa i pamiętaj, że masz nas i... siostrę on-line hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde widze ze wy mnie chyba unikacie niema was wogole jak ja jestem:( ale pewnie jestescie zajete bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po bardzo dłuuuuugiej przerwie! U mnie nic nowego...@ powinna być 6 czerwca ale do tej pory nic oprócz tego że od dnia okresu zaczęłam lekuchno plamić ale nie krwią tylko takie plamki brązowawe. To plamienie już mi się skończyło. Dziś 32 dc, przed chwilą robiłam test i jak zwykle pojawiła się jedna paskudna krecha więc nie wiem co się ze mną dzieje, dlaczego @ się spóźnia i dlaczego te plamienia...Wkurza mnie już wszystko i powoli tracę nadzieję że kiedykolwiem nam się uda, naprawdę. Zawsze przed @ bolą mnie piersi, teraz zupełnie nic mi nie dolega...Spacerku dzięki że o mnie jeszcze pamiętasz.. Buziaki dla Ciebie i maluszka!!!! Nie wiem kiedy zacznę 12 już cykl starań bo nie wiem kiedy @ przyjdzie! Wypisuję się z tabelki ale będę czytać i Wam wszystkim kibicować! Powodzenia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23 Jeszcze raz powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREEN -TEA_ ONA witaj wskakuj do naszej tabelki, jest stronę wcześniej i zostań z nami. Odkąd tu jestem to zrobiłam się spokojniejsza, mówię Ci jest lżej przezywać smutki z kimś kto przechodzi, a najlepiej przechodził to samo ,a teraz jest w ciąży. Jest wtedy nadzieja , że nam się też kiedyś uda. Co do jednego ten topiki jest.... taki....jakby Ci powiedzieć .... bardzo ale to bardzo uzależnia hihi. Napisz coś o sobie i jeśli masz takie życzenie to bądź jedną z nas :) - szczęściar topikowych :):):) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIARENKO LNU____ Ja protestuję !!!!!! absolutnie. Już to przerabiałam i wiem , że bez topiku jest jeszcze gorzej, proszę zostań z nami, będzie i mnie raźniej - ja staram się już tak długo , ze rachubę pogubiłam :) a jestem starsza od Ciebie i wiesz, że mnie jest trudniej niż Tobie Kochana :) Ziarenko.... ja też czekam na @ ale już przestałam tym czy dostanę czy nie obarczać cały świat i stresować siebie i eMa. Kiedyś nie dostaniemy tej małpiatki @ hihi i to z powodu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko____ wiesz ile ja łez wylałam.... za każdym razem jak przychodzi @ Na pewno czytałaś Klaudię i jej wypowiedzi i tysiące wypowiedzi innych dziewczyn z różnych topików... i moje zdanie jest dokładnie takie samo.... dopóki nie nauczymy się swojej mapy ciała będzie ciężej. Wyliczanki były dobre w przedszkolu....typu ... dni cyklu na pół i wyjdą dni płodne... ja tak na przykład nie mam. A dowiedziałam się dopiero o tym jak poszłam na monitoring . Być może dlatego jeden rok straciłam na starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ a teraz witam w cudny poziomkowy dzionek hihi Nie zapraszam na kawę, bo już skończyłam....zaraz biorę się do pracy, bo na długi weekend mamy gości aż z Zielonej Góry. A ja nadal czekam na @ i jeśli dostanę w czwartek @ to chyba się obwieszczę ekspertką mojego dziwnego ciałka i jeszcze dziwniejszego mózgu :) u mnie....35 dc temp.36.9 i tyle... szyjki ie szukam , bo pojutrze sama się znajdzie... hihi znudzi jej się ta jamka :) FERMINKO____ oczywiście pamiętam o twoich przepisach :) na pewno do jutra rano Ci napiszę to sobie może coś upieczesz :) Spacerku____KLAUDIA_____ ANIA_____BEATA___ poproszę o fluidy :) a ja w zamian dostarczam Waszym fasolkom :) LOLA___ nikt Cie nie unika, widocznie dziewczyny czasem są bardziej zajęte... wiesz jak to w domu - nie tylko przyjemności EWIKA____ wracaj na topik, gdzie Ty kochana się podziewasz? wczoraj ... no rozumiem, że byłaś zmęczona po niedzieli ale dziś powrótki poproszę FOLIKU____ ja nie chce, żebyś gdzieś tam sobie była, ja chcę żebyś była z nami (tu najładniej jak potrafię merdam do Ciebie ogonkiem, które nie mam) poproszę ładnie :) :) :) :) tak nawet ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki.. U mnie pogoda dzis gorzej niz okropna..Obudzilam sie,patrze przez okno a tam niewiele widac oprocz tego,ze dachy domow mokrusienkie..ehh..koniec dobrego i ladnej pogody... Pati Widze,ze samopoczucie calkiem dobre. Ja jestem okropnie niewyspana..Po pracy wskocze do wyrka.Wczoraj myslalam,ze przyjde do domku i szybciutko poloze sie spac-tak zrobilam,tyle ze eMowi sie jeszcze pogadac chcialo..nawijal i nawijal... A tak w ogole to co sie dzieje z tymi Babolami?co Pati? Moze wszystkie sie wypiszemy z tabelki,co??? a co tam...Biedna tabelka zawsze ona obrywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana u mnie dzis tempka spadla czyli owulki chyba nie bedzie na to wyglada.a sama juz niewiem witam airenko Lnu cos cie dlugo nie bylo. Ja pije kawke i zaraz sie do pracy zbieram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no rozumie przy domu to zawsze jest sie zajetym nie tylko przyjemnosci tak jak napisalas.Mi dzis tempka spadla takze pewnie owulki nie bedzie a nie to nie laski bzzz.A wlasnie co do bzz to pewnie dzisiaj bedzie jak co drugi dzien:D A teraz spadam do pracy.BBede wieczorkiem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Elemencikom mojego nowego nalogu... hi hi . Pati sluszna racja -od wczoraj jakos mi razniej jest w waszym gronie wiec... ZIARENKO WRACAJ bo bez dziewczyn bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×