Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
W jakich latach robiłaś te implenty u Polaka? Skąd wiedziałaś, że były wadliwe i jakiej były firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor już od kilku lat nie pracuje na tych implantach bo pewnie chodzi ci o Implanty PIP chyba każdy slyszal o tej aferze sprzed lat, ja robiłam w tamtym roku u niego i mam implanty SEBBIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ja wybieram sie wkrótce do dr Polaka na plastyke brzucha. ćzytalam opinie , sa i te dobre sa i złe. Ale mi nie zalezy na tym ,aby doktor rozmawiał ze mna był milutki,czy tym podobne. zalezy mi tylko na dobrze wykonanej pracy, na tym żebym była szczęsliwa z nowego brzuchola.;) jak bede po wszystkim to postaram się napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nowa czy ktos moglby mi podac adres do doktorka? Interesuje mnie plastyka brzucha z liposukcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zwracam sie z pytaniem do pan ktore powiekszaly piersi u dr polaka i mialy ciecie wokol sutka: czy nie macie problemow z czuciem w sutkach? znam kilka dziewczyn ktore co prawda mialy siecie pod piersia u innych lekarzy i nie maja czucia wokol blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ja miałam ciecie wokół sutków, jestem 8 miesięcy po operacji, czucie miałam z tego co pamiętam chyba od początku, jestem bardzo zadowolona i z piersi i z wyglądu blizn których nie widać praktycznie, także dobra robota polecam dr Libora , jestem mu wdzięczna ze odbudował moja kobiecość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka wielkosc implantow masz? umiejscowione pod miesniem czy pod gruczolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikowo777
Miałam cięcie wokół sutka, blizn praktycznie nie widać, z czuciem bywa rożnie, czasem nadwrażliwe, innego dni praktycznie nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkam27
Witam, jestem dwa tygodnie po operacji plastycznej powlok brzusznych. Blizna goi sie bardzo ladnie, brzuszek jest jeszcze obrzmialy, ale jestem bardzo zadowolona . Dr Libor Polak jest sympatyczna osoba, usmiechniety i kompetentny. Pielegniarki sa bardzo pomocne i cierpliwe. Czyli ogolnie ocena 10/10. Niedlugo mam w planie zrobic operacje piersi i ha pewno wroce do dr. Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma 365ml wiecej sie nie dalo bo jestem drobinka ;) wyszlo mi z tego 70 E wiec spory biuscik jak na mnie wczesniej nie mial nic kompletnie 0 , implanty pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr.Polak jest przemiłym lekarzem przed operacja i w chwili płacenia za zabieg niestety po operacji staje sie oschły i opryskliwy(kiedy potrzebujesz go najbardziej) a piersi i tak mam do poprawki...nigdy wiecej u niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym się akurat zgodze , po operacji doktor już jest inny nie taki milutki jak wcześniej, ale ja co do piersi nie mam zastrzezen , sa rowne i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu masz do poprawki co z nimi nie tak? Kiedy mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie doktor był miły do ostatniej wizyty. Przez całe trzy miesiące kiedy jeździłam na kontrolę był zawsze miły i uśmiechnięty często żartował i widać było jego zadowolenie z efektu po operacji. Piersi wyszły piękne , równe i jestem zadowolona. Ile jestes po operacji ze twierdzisz, że masz piersi do poprawy? Ja jestem 3,5 miesiąca po.... I cały czas obserwuje jak się zmieniają na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowwaa
Witam. Jestem półtora roku po operacji powiększenia piersi u polaka. Może zacznę od początku. ... na operacie umawialam się mailowo, nie jeździłam do Czech, wysłałam mu tylko zdjęcie piersi i szybko odpisał jaki rozmiar będę mieć i kiedy termin. Czekałam około miesiąc. Kiedy już przyjechałam to obejrzał mnie jeszcze raz i stwierdził że jednak będę mieć większe implanty bo jestem wysoka, powiedzialam ze chce ciecie pod piersia, bardzo mnie przekonywal zebym wybrala kolo sutka,jednakże stałam przy swoim i jednak sie zgodzil, choc mine mial nie tega,później robili mi badania i pobrali krew około 9 rano i wyniki krwi doszły o 15stej i musiałam czekać do 16stej na operacje. Nie wygląda to tak jak w telewizji, malutki pokój, sala operacyjna wygląda jak zwykly pokoj,kiedy tam weszłam nie powiem , bardzo się bałam,czułam się jak by mi nie legalnie chcieli jakieś narządy wyciąć hehe . Położyli mnie na stole,dali zastrzyk i ..... później obudziłam się po w ciemnym pokoju,nikogo kolo mnie nie było, ból był straszny,nie mogłam oddychać, płakałam z bólu, nawet nie mogłam nikogo zawołać bo tak bolało że nie mogłam oddechu złapać, po pół godziny przyszła pielęgniarka i dała mi coś przeciwbólowe go, trochę przeszło, ale ból był cały czas. Na drugi dzień każali mi sie wykompac,nie mówiąc o tym ze z łóżka nie mogłam stać i do toalety siku zrobić, ból był nie do wytrzymania, w ogóle się mną nie opiekowali, czułam się tak jakby mnie tam nie było, zero pomocy,z łaska mi kawę zrobili i później cały czas musiałam chodzić żeby krew do drenow leciała .w końcu po 14 tej przyszedł lekarz i sciagneli mi opatrunki i dreny (nie bolało tak strasznie) założyli stanik i czekałam do 16 żeby wyjść. W domu bolało całe dwa tygodnie bardzo cały czas, nie poszłam juz do niego nas ściągnięcie szwów, znalazłam innego lekarza,zapytał tylko gdzie robiłam, kiedy mu powiedziałam, powiedział ahaaa ... jedna pierś goila się super, druga wyglądała tak jakby były dwie na sobie. Teraz wygląda to dużo lepiej chociaż jest to trochę widoczne. Aha mam włożone po 500 cc.ogólnie odradzam z czasem myślę że lepiej wydać wiecej i mieć dobrą opiekę, przez pierwszy miesiąc żałował am bardzo i nie jedna łzę wyLalam. Teraz jest ok. Juz często zapominam ze miałam robione piersi. Nie odradzam operacji bo moje piersi nie są idealne,lecz są w ogóle ;) i mój mąż jest też bardzo zadowolony . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobićCzyNierobić
No nie powiem, wpis powyżej mnie pięknie przeraził. Tyle, że kompletnie się nie zgadza z tym, co ja pamiętam. Miałam operkę teraz w maju i owszem, pokoik był mały ale za to pojedyńczy i naprawdę salon by mnie zabił, bo bym do łazienki nie doszła. Moja opieka była pełen full wypas, pielęgniarki na każde zawołanie (się nie krzyczy tylko wzywa brzęczykiem -czy jak to się zwie fachowo), przeciwbólowych nikt mi nie żałował, do kibelka też bez problemu z pielęgniarką podreptałam. Gatki mi zdjęła, podciągnęła i w ogóle latały wokół mnie jak wokół śmierdzącego jaja. Też się obudziłam juz po zmroku, akurat mi kroplówkę zakładano i od razu, czy pić, czy w porządku i w ogóle. Naprawdę nie wiem, czy w ciągu 1,5 roku taka zmiana w standardzie obsługi zaszła ale ja naprawdę nie mogę złego powiedzieć. Salka operacyjna owszem - nie spodziewałam się standardu klinki w Dubaju ale naprawdę nie było gorzej niż w rodzimym szpitalu (w którym również sama szłam na blok operacyjny). Poza tym, bądźmy szczerzy - tu się płaci połowę tego co w Polsce, więc i polski standard prywatny należy dzielić na pół. Ja tam wiedziałam, że luksusów nie będzie ale i tragedii nie było. Doktorek bardzo uprzejmy, przyjemny - jestem już po pierwszej kontroli i też zostawił po sobie dobre wrażenie. Nawet w szoku byłam, że pielęgniarki polski dość dobrze kumają i nie było problemu, żeby się porozumieć. P.S. Kawa rzeczywiście była do d**y ale za to dawali każdą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robić czy nie robić. .... cieszę się że już jesteś po i że się zdecydowałas. Zgadzam się z Tobą bo ja miałam identycznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czy ktoras z was mogla by podac mi swoj numer tel zadzwonie chciala bym sie dowiedziec na temat powiekszenia piersi u Polaka konsultacje mam wyznaczona na 02 06 2015 jestem pełna obaw i chciala bym pogadac z kims kto juz to u niego przeszedl podam swoj email aldi09091983@wp.pl prosze o numer tel oddzwonie napewno pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyneczkabeauty
Hej ja miałam robione piersi u Polaka prawie rok temu, efekt jest świetny! Nie było żadnych problemów. Co do sali operacyjnej i opieki po operacji także jestem zadowolona i pomimo bólu dobrze wspominam,,,, uwierzcie mi, że byłam operowana dwa razy w prywatnej klinice we Francji ( nie była to operacja plastyczna) i opieka po hmmm wcale jej nie miałam a u Polaka pielęgniarki były na każde zawołanie pomagały iść do łazienki dały pić, jeść ( bułkę czy coś takiego) tez musiałam chodzić po korytarzu bardzo długo tylko ja w nocy juz wstałam i chodziłam nawet pielęgniarką w szoku była :-D :-D :-D a ja chciałam aby jak najszybciej i najlepiej mi krew do drenow splynela ;-) na konsultacji byłam trzy razy trzeci raz z moim przyjacielem francuzem, który robił u Polaka z mojego polecenia liposukcje i tez efekt był super...... Doktor miły przed jak i po na korytarzu jak spacerowalam podszedł z uśmiechem na twarzy zapytać jak się czuję itd. Jeżeli kiedyś będę chciała jeszcze powiększyć piersi to na pewno tylko u Polaka! Dziewczyny nie przesadzajmy z żądaniem niewiadomo jakich luksusów ja tam wole być w skromnej CZYSTEJ klinice a niżeli być jak byłam tutaj w fr w Wielkiej prywatnej klinice gdzie wszyscy maja na ciebie wyje.... A ceny operacji takie, że cycki u Polaka bym z 30 razy zrobiła ;-) pozdrawiam serdecznie :-) martyneczkabeauty@gmail.com w razie jakichkolwiek pytań pisać śmiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam A czy dr. robi inne ciecia ? :) Od 10 lat robi wokół brodawki!! Kochane, zastanówcie sie dobrze za nim wybierzecie tego chirurga !! Jesli Czechy to przeciez macie Dr.Brzuchański! Kobietki, ktore chca sie sadzisz z Polakiem :) Jestem jego pacjentka z przed 8 lat... Porażka ;) Jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co teraz widzę , chłopina nawet galerii nie zmienia hehe... przecież to jakaś kpina... a was kobitek nadal przybywa hmm Widocznie jego urok osobisty działa ;) pozdrawiam i Z Całego serducha odradzam ps. mam nadzieje ze juz wkładek PIP nie pociska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pomniejszane piersi u Polaka rok temu i jest super M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny zastanawiam się między polakiem a brzuchąnskim. Każdy z nich ma negatywy i pozytywny, ceny te same. Polak nie chce dać mentorów bo twierdzy, że piersi po nich są twarde. Ją natomiast nie chce cięcia po otoczce. Czy którąś się mu kiedyś postawiła i nalegała pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny zastanawiam się między polakiem a brzuchąnskim. Każdy z nich ma negatywy i pozytywny, ceny te same. Polak nie chce dać mentorów bo twierdzy, że piersi po nich są twarde. Ją natomiast nie chce cięcia po otoczce. Czy którąś się mu kiedyś postawiła i nalegała pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piersi robilam u Polaka i ciecie na otoczce praktycznie jest niewidoczne , minal rok od operacji a piersi dalej sa rowne i piekne! Jestem szczesliwa, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja robiłam piersi w styczniu tego roku u Polaka. Cięcie miałam pod piersią i jestem bardzo zadowolona blizna jest mała . Gdybym miała wybierać lekarza raz jeszcze na pewno dokonałabym tego samego wyboru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odradzam operację nosa u dr Libora. Ja miałam rok temu i wyglądam gorzej niż przed operacją. Doktor zapewniał mnie, że będzie dobrze, a wyglądam jak karykatura. Zrobił fuszerkę, a gdy byłam u niego na ostatniej wizycie i powiedziałam o moich obawach powiedział tylko jest dobrze i tak musi być, a jak coś nie pasuje możemy zrobić drugą operację. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota ł
Hej dziewczyny! Czy ktoras ma termin na 6.10.2015 u dr polaka?? ja tam chyba bede w tym terminie piersi robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mowisz ze chyba bedziesz miec? Moze dziewczyny sie jakies odezwa , ja mialam operacje w tamte wakacje piersi sa sliczne ;) pozdrawiam i polecam doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam operacje na dniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×