Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jak tam wasze samopoczucie? Mnie ostatnio zaczęły strasznie boleć piersi, spać w nocy przez to nie mogę:( Od kilku dni mam też takie dziwne uczycie w żołądku,tzn. jestem głodna a nie mam ochoty jeść bo wszystko jest podpadające i zmuszam się do jedzenia. Z reszta w ogóle jakoś na jedzenie nie moge patrzeć, jedyne co toleruję to śledzie we wszystkich postaciach :) W środę ide do lekarza na usg, ciekawe jak to będzie, czy coś już zobaczę. No dobrze to wracam do mojej pracy, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikom
na jedzenie też nie mogę patrzeć przez co mnie ssie w żoładku. wizytę mam umówioną na nastepny piątek mam nadzieje że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) alla23- my przekazliśmy już wieści rodzicom, po prostu nie mogliśmy się powstrzymac :) Bardzo się cieszą. A wy gdzie dziewczyny się podziewacie? tak malo piszecie pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka2+1- to ja tez tak mam, w brzuchu burczy z glodu, a jeśc się nie chce, ale od kiedy siedzę na urlopie w domu, to jest już lepiej, więcej jem...piersi też mnie cholernie bolą, a do gina idę chyba 12 lutego. Cale szczęście, że mi przeziębienie przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABKI
witam dziewczynki!! dawno mnie tu nie było. a co u mnie??? no wiec zrobilam jakis czas temu dwa twsty wyszly negatywne ale to pewno dlatego ze za wczesnie je robilam. od dluzszego czasu boli mnie w podbrzuszu(tak jak to bylo przy pierwszej ciazy) no i @ spoznia sie mi juz a moze dopiero 2 dni. pieri mnie nie bola( ma zawsze przed @ bolały). mysle ze dzieciaczek juz tam sziedzi. test zrobie za dwa dni . a do gin. wybiore sie gdzies za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABKI
maz stwierdzil ze jesli okaze sie ze jestem w ciazy to dopiero powiemy o tym rodzince jak juz bedzie cos widac np. w 4 miesiacu(no chyba ze sie domysla). nie przeszkadza mi to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! gratuluje Tym co zaciążyły ! sama jestem z pazdziernika ;] mam sentyment do tego miesiaca wiec postanowilam wejsc ja mam termin na sierpnia ;] brałam tabletki antykoncepcyjne ponad dwa lata odrzucilam je bo moj narzeczony pojechal na Misje pol roczna jak przyjechal 1 cykl staran i udalo sie ;] brzusio rosnie jest juz duzy ;] napoczatku robilam 2 testy i nic ale nie dawalo mi to spokoju czulam ze jestem w ciazy i zrobilam 2 dni po terminie spodziewanej miesiaczki i na dwoch testach wyszly 2 kreski z tym ze ta jedna byla malo widoczna taka blada ale BYla powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ASIU- tobie wyszly na poczatku testy negatwyne tak jak w moim przypadku a teraz tez czuje ze jestem w ciazy ale jakos szczerze to nie mam checi robic testu bo boje sie ze znowu pojdzie cos nie po mysli. jesli wszystko bylo by ok to termin mialabym na 19 pazdziernika. nie trudno to obliczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ale tu ciszaaaaaaaaaaa... moze ja was odstraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zalapałam na pazdziernik przypuszczalna data 11-10-2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
sylwio- to twoje pierwsze dzieciatko??? wiesz juz na 100% ze bedzie dzieciaczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jakos tak rzadko zagladam bo kiepsko sie czuje mam mdlosci przez caly dzien,zmuszam sie do jedzenia,bo wogole nie mam ochoty jesc. Rodzice juz wiedza ciesza sie razem z nami. A jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeśli nie macie nic przeciwko temu to przyłączę się do was. Dziś rano zrobiłam test (5 dni po spodziewanym terminie @) wyszły mi dwie kreski. Jeszcze jestem oszołomiona. Mam już córeczkę i teraz mam nadzieję że doczekam się kolejnego, zdrowego maleństwa. Teraz idę już spać ale jutro po południu na pewno do was zajrzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
u mnie samopoczucie bez zmien moze dlatego ze to poczatek ciazy dopiero jakis 4 tydzien. margolciu- jak wspominasz pierwszy porod?ile trwal?? czy boisz sie drygiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondy82
Witam!!! Ja mam termin na 9 październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dołączam się do Was, ja mam troszkę doła :( bo 29 stycznia miałam dostac @, a miałam tylko 2dniowe plamienia, zrobiłam test, wyszły dwie kreski, jedna bledsza, na nastpeny dzien znowu zrobiłam test, tez wyzły dwie, i jeszcze 6 lutego i tez dwie krechy, wczoraj byłam u lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, ale mowi ze widzi jakies maleństwo 3 tygodniowe, i kazał przyjsc za 3 tyg. Bolą mnie piersi juz jakioes 2 tygodnie, jestem ciagle spiąca, kurde strasznie sie boje ze moze okazac sie ze nie jestem w ciąży, a bardzo chcemy dzidzię, przez te 3 tyg. bede chodzącym kłębkiem nerwów :( jesli wszystko bedzie ok to tez bede miec termin na pażdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma28
witam myśle ze jestes w ciazy skoro test i lekarz to potwierdzil :) zycze powodzenia i pozytywnego myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondy82
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik.......................... Blondy82............26...............8 październik.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze jestes w ciazy moje pierwsze objawy jakie byly to oczywiscie brak @ ale tez sennosc strasznie swedzial mnie brzuch i bolaly piersi wiec mysle ze na 100% jestes, no tylko czekac na potwierdzenie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki jeśli chodzi o poród to teraz jeszcze o tym nie myślę, bo nawet u lekarza jeszcze nie byłam by potwierdzić wynik testu. Jeśli chodzi o pierwszy poród to nie było jeszcze tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Polecam wszystkim znieczulenie , bo bez tego mogło by być kiepsko :) Wody zaczęły mi odchodzić o 9 rano pierwsze bóle miałam około godz 16 a urodziłam o 22.30 więc jak na pierwszy poród to chyba nie tak długo. Ogólnie było całkiem znośnie ale podstawa to przyjazna i fachowa opieka na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to juz moje drugie dziecko i jestem przerazona bo starsze dziecko ma dopiero rok tak u mnie to juz pewne ppotwierzdil to ginekolog i test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a ja gdy tylko dowiedziałam sie ze jestem w ciazy pierwsza moja mysl była jezu jak ja przezyje drugi porod przy pierwzsym grozila mi cesarka bo byłam zbyt waska ale dalam rade i urzodzilam siłami natury ale lekarz powiedział ze przy 2 jak bedzie takie duze to cesarka a ja sie panicznei boje cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, dawno mnie nie było.... leżałam w szpitalu na podtrzymaniu. Okazało się, że miałam ciążę bliźniaczą, jeden pęcherzyk jest martwy ale za to w drugim było już widać tętno !!! Piękny widok. Teraz mam leżeć plackiem w domu, a za dwa tygodnie do kontroli. A jak tam Wasze badania USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a czemu Blondy wywalila mnie z tabelki hę? no to porawiam PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik.......................... Angela24............26...............7 październik......................... Blondy82............26...............8 październik......................... u mnie też potworne mdlości, a rano to już tragedia, tak mi szarpie żoładek że szok! no ale trzeba to jakoś przetrwać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i byłam u gina jest pęcherzyk ciążowy, za 3 tyg. mam przyjśc na podejrzenie serduszka :) no i mam już kartę ciążą i muszę zroibić trochę badań... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, malo sie u Was udzielam, chociaz tez na poczatku pazdziernika najprawdopodobniej bedziemy mieli malenstwo. JAk Wy sie czujecie??? Dla mnie ostatnich kilka dni bylo koszmarnych - lodowka mi smierdziala, jakies dziwne zachciewajki, wciaz musialam cos jesc, bo inaczej bylo mi potwornie zle... Dzisiejszy dzien jest troszeczke lepszy, chociaz to jeszcze nie ideal... co do innych objawow, to pobolewa mnie czasami podbrzusze, biust wiekszy, ale nie boli.... I to chyba wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
witam ! u mnie jak narazie zero wymiotow tylko piersi mnie strasznie bolą az czasem nie idzie dotknac. a tak ogolnie to ciagle towarzysza mi mysli jak to bylo podczas pierwszego porodu i B O J E S I E!!!! staram sie nie myslec o tym ale to nie takie latwe! do gina. wybiore sie za 1,5 miesiaca. chyba ze cos mnie zaniepokoji to wczesniej. mam nadzieje ze to bedzie chlopczyk, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssssssssss
babki tylko zdąż przed 10 tygodniem bo nie dostaniesz becikowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ciężarówki:-) Ja dzisiaj testowałam,w walentynki i pojawiły sie piekne 2 kreseczki:-) Zatem jestem pazdziernikówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. to napawde z tym becikowym jest tak że trzeba przezd 10 tyg do gina iść, czy dopiero to planują??? co do cesarki to wszytko zalezy od punktu widzenia, ja przeżyłam cc i np nie wyobrażam sobie SN, brrr.... az mnie ciary przeszły...bo każdy inaczej przezywa poród naturalny i inaczej cc..ja jak słyszę że kroś rodzi 24h to mi słabo:P:P:P a dla pocieszenia moja córcia ma dopiero 9 miesięcy:) co do tabelko to ja bym proponowała ułozyc wg terminu porodu??? co Wy na to??? mi gin na razie wyznaczył 1 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×