Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość agusiaradom
Korciuchna przypomniałaś mi o otrębach (na mnie działały) kiedyś miałam problemy z wypróżnianiem ale to kilka lat temu i zapomniałam jakie metody stosować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
czesc dziewczynki no u mnie pogoda sie poprawiła możę jest troszke chłodnawo ale świeci słoneczko wiec jest ok. A co do płuci to nie mam pojecia czasem jem słodycze a czasem kwasne ogórki to zależy od dnia w tym tygodniu nabiał wcinam na potege a szczególnie ser żółty i pomidorki bez pomidorka to by sie nie obyło. Ostatnio miałam też napady na grapefruty i kiwi. Chciała bym by była dziewczynka ale najwazniejsze by było zdrowe zreszta to moje pierwsze dziecko wiec co bedzie to bedzie. Za to teraz meczy mie ta piekelna zgaga nie moge jesc nic tłustego nigdy nie miałam tak czesto zgagi a teraz co drugi dzien a czasem codziennie. Może wiecie dziewczynki co jest w ciąży dobrego na zgage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! U mnie dziś tez pochmurno i humor tez mam lekko pochmurny.... Ale może przejdzie ;) Lenistwo mnie ogarnęło, na dworze chłodno nie chce sie nawet tam wyjść... w domu tez sie siedzieć nie chce... Chyba widzę u siebie brak zdecydowania :> Straszne Chyba mamy dziś dzień marudy ;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
A ja stwierdziłam że nie bede siedzieć w domu tylko ide na spacer może z narzeczonym przejde sie do zoo albo nad wode do Arturówka a jak nie to na ul.piotrkowskiej i w manufakturze jest świeto Łodzi może sie tam przejde jeszcze zobacze ja też mam dzien niezdecydowania sama nie wiem gdzie che iść .Pozdrawiam Miłego dzionka życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nawet nie wiedziałam, ze dziś dni Łodzi :) Fajnie, na pewno dużo się będzie działo. To miłego dnia tasia!! Szkoda, że mnie tam dziś nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
dziewczyny czy wy farbujecie włosy?? ja już nie mogę na siebie patrzec, odrost ma już ze 3cm, a wlosy blond, odrost mocno ciemny, dopóki nie skończą się plamienia muszę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia, ja byłam u fryzjera już jakiś czas temu... Co prawda miałam pewne wątpliwości, ale popytałam dziewczyn w pracy i mówią, że farbowały i nie było żadnych problemów z dzieciaczkami, więc poszłam. Myślę, że nie należy przesadzać... Co prawda w Twoim przypadku, to może bym sie jeszcze chwile wstrzymała, ale potem zrób sobie jakieś pasemka dla Twojego lepszego samopoczucia ;) Ja będę musiała sie wybrać za jakieś półtora, dwa miesiące :) Dziś szalejemy, idziemy ze znajomymi na obiad do knajpki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
Ja też mam takie odrosty że ho ho ale wstrzymam sie jeszcze troszeczke ide na wesele 20 czerwca wiec do fryzjera pójde 18 albo 19 czerwca ja już też na siebie patrzeć nie moge. słyszałam że lekarze odradzaja farbowania włosów w pierwszym trymestrze ale pózniej to chyba możne może nie za czesto i słyszałam coś o amoniaku żeby lepiej używac farb z mała ilościa amoniaku albo wogóle żeby nie było amoniaku. Ale nie wiem czy to prawda myśle że lekarz bedzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to z amoniakiem jest problem tylko dla mamusi, bo jego zapach może powodować nudności ;) Dlatego zlecają farby bez amoniaku, albo farbowanie w wentylowanych pomieszczeniach. najlepiej powiedzieć fryzjerce, że jest sie w ciąży. A lekarza można spytać swoja drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
dziewczyny jak wy robicie te wszystkie bużki kwiatuszki ja próbowałam i mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
i znów nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
normalnie jakas ciemna masa ze mnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_23
buzka : i ) a kwiatuszki sama nie wiem moze w prewferencjach zaraz poprubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszelkie buzki,kwiatki i tym podobne znajdziecie tu: http://forum.o2.pl/emotikony.php Jesli chodzi o farbowanie to ja odwazylam sie kilka dni bo juz nie moglam na siebie patrzec. Z tego co wyczytalam to jedynie zapach amoniaku moze spowodowac mdlosci, ale same skladniki wspolczesnych farb nie maja ujemnego wplywu na plod. Przede mna jeszcze wizyta u dentysty na czyszczenie (na szczescie zadnych ubytkow nie mam). Jak na razie zaobserwowalam ze mam bardzo wrazliwe zeby i dziasla i czesto przy myciu krwawia... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Jestem wściekła. Wybrałam sobie fajne spodnie, ale pomyślałam, że sie zastanowie jeszcze, poszłam kawałek dalej, kupiłam biustonosz, wracam a tu stoisko zamknięte holera. I zostałam bez spodni. Zastanawiam się czy lepiej wziąść takie które teraz pasują?? a jak mi pupcia urośnie ?? jak mierzyłam 38 to na mnie wisiały ale nie wiadomo co będzie za kilka miesięcy?? A wy jak kupujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Ja mam takie same rozterki co do spodni, dlatego jeszcze nie kupiłam. Już dawno niektórych swoich starych nie mogę założyć ale wytrzasnęłam z szafy elastyczne i w nich chodzę na co dzień. To właśnie dlatego że nie mam pojęcia jak dobrać takie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska200
witam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska200
Witam wszystkie listopdówki:) ja tez termin 14 listopad wg ginekolog wg USG 5 listopad 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tasia1985 ja byłam pod tą manufakturą, ale jak dla mnie za głośno i za dużo ludzi! rozbolała mnie głowa i wróciliśmy szybko do domu!zdecydowanie bardziej wolę teraz spacery po lesie czy parku :) agusiaradom ja wybieram się do fryzjera na pasemka, tylko jakoś dojść nie mogę ;) co do spodni to ja jednak kupuję rozmiar większe ;) no, bo w sumie na pewno jeszcze urosnę ;) baska200 🖐️ fajnie, że dołączyłaś do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) Dziewczynki ja farbowałam włosy w 1 trymestrze. Po pierwsze farba bez amoniaku, po 2 balejaż na folie- pasemka. Nie zaleca się żeby farba miała styczność ze skórą głowy. Przy balejażu tak na prawdę farba ma styczność ze skórą tylko przy zmywaniu. Przed pójściem do fryzjera pytałam o to lekarza i samą fryzjerkę. No i trzeba uważać na czas trzymania farby bo zwykle w czasie ciąży włosy są albo bardziej podatne albo mniej - fryzjerka musi sprawdzać :) Mi niedziela minęła w towarzystwie rodzinki i było miło :) Ale szczegóły jutro bo jestem padnięta i uciekam do łóżeczka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Ja tez farbowałam chyba w 2 miesiącu i myślę, że wszystko będzie OK :) Dotleniłam sie dziś za wszystkie czasy. Byliśmy nad Wisłą ze znajomymi, zrobiliśmy ognisko, kiełbaski, ziemniaczki... Pychota :D Dobrze, że sie pogoda poprawiła, bo inaczej byłoby ciężko ;) Panowie tak się raczyli piwkiem i wódeczką, że mój chłopek zasnął na wersalce w dużym pokoju i chyba nie dam rady go stamtąd ściągnąć :/ No cóż będę wredną żoną i niech tam sobie śpi ;) Nie będę sie z nim szarpać.... To do jutra i kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Właśnie wróciłam od rodziców. Pokazałam mamie i siostrze (taty nie było) pierwszą fotkę maluszka. To dobranoc! Słodkich snów życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea dzieki za ten link o buzkach i kwiatuszkach normalnie tyle się namordowałam i nic mi z tego nie wychodziło.gawit_79 ja nie byłam w manufakturze najpierw mój narzeczony wyciągnoł mnie na żużel a pózniej poszliśmy do domu bo mnie po tym warkocie tych motorów też głowa rozbolała . Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Jak tam samopoczucie w poniedziałek?? Bo u mnie zdecydowanie sennie... A do tego wszystkiego siedzę sama w pokoju w pracy, bo koleżanka i szefowa pojechały w delegację.. Niby fajnie, ale nawet nie ma do kogo buzi otworzyć :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Hej :) a samopoczucie całkiem niezłe - trochę mnie mdliło z rańca, ale zjadłam kanapki i teraz jest ok :) teraz mam ciągle apetyt na kanapki z masłem i z pomidorem ;) My byliśmy w weekend poza miastem i super wypoczęłam :D I widzę, że mam dużo do nadrobienia w czytaniu ;) a propo ciuchów też muszę wybrać się na zakupy i znaleść sobie jakieś spodnie - mam jedne jeansy, w które wchodzę, ale po kilku godzinach siedzenia w pracy zaczynają mnie cisnąć. Także dziś wpadłam do pracy w super wygodnym dresiku ;) nic mnie nie ciśnie, nic nie uwiera i jest ok ;) dobrze, że nie muszę wkładać eleganckich strojów ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×