Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Witajcie dziewczynki,nie było mnie tu ponad miesiac i nawet nie prubuje nadrobic zaleglych stronek bo wyprodukowałyscie ogrom... Wczoraj wróciłam z Polski a mieszkaliśmy u mamy gdzie nie miałam internetu a czas spedzałam tak intensywnie że nawet do kafejki nie miałam czasu zajsc:(wiecie mama w szpitalu,wesele brata,odwiedziny rodzinki...prawde mowiąc to zamiast wypoczac jak to na urlopach bywa to wrócilam bardzo zmęczona... Gawit strasznie to miłe ze pamiętałas o mnie i napisałas na NK bo szczerze mówiąc to myslałam że zapomniałyscie już o mnie👄 narobilam w polsce zakupów- mam już łóżeczko,mzateracyk,pościel,rożek,wózek,troche ciuszków i kosmetyków dla małej. Mam nadzieje że forum nadal szczesliwe i wszystkich z Was wszystko dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ale koleżanki dziś rozpisane :) agusiaradom dostałam fotki...ale masz piękny i duży brzuszek :) Po za tym wyglądasz ślicznie :) spa_cja wysłałam Ci zaproszonko na NK :) Co do zachcianek to ja mam je baaardzo sporadycznie, a prawie wcale. Po za tym, że od początku ciąży nie ominę ogórka kiszonego lub małosolnego :) Po prostu nie mogę go nie zjeść, a ogórki podobno na chłopca się je, a tu dziewuszka :) natalie82 puściłam Ci moje fotki :) gawit ja mam termometr elektroniczny i raczej nie będę kupowała tego do czoła. deseo dziękuję za milutkie słowa :* :))) Hamuda miło mi Cię poznać, a i widzę, że termin mamy podobny :) Lecę wypakować zakupy, bo dopiero wróciłam, a mężul niedługo wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia te placuszki z kaszy gryczanej to jak robisz?? Możesz dać przepis, bo mnie to zaciekawiło, nic takiego nigdy nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja troszkę "zalatana" ale też dużo odpoczywam... dlatego tylko prosze o zdjątka :) a nadrobię jutro jak troszkę uporządkuję swoje rzeczy... ach te zusy itp... Zdjęcia ślijcie na adres iwusia25@wp.pl będę wdzięczna i nie zapominać o mnie bo tu jeszcze wrócę :) Ps narobiłąm zakupów w coccodrillo :) ale raczej dla córci chociaż dla mojego brzuszkowego synka też już kilka kupiłam ale takie na później :) bo jak się urodzi to będzie w tych ameliowych chodził... ale cii nie mówcie mu :) buziam i lecę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandruniaK, deseo dziękuję za miłe słowa. Drugi dzień odczuwam pobolewania brzuszka więc pewnie znowu rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda uf! normalnie mi ulżyło, jak napisałaś! super, że wróciłaś chociaż zmęczona :( a jak się czuje mama ? mam nadzieję, że teraz już będziesz z nami na bieżąco! 😘 co do termometru to ja też mam taki elektroniczny, tylko zastanawiam się, jakby co (oczywiście moja Lenka też będzie okazem zdrowia ;) ) to jak takim elektronicznym zmierzyć małej temp? Podszykowałam sobie wszystko na gulasz. zaraz muszę mięsko podsmażyć, a potem zacząć gotować, bo to troszku trwa :D jak mąż wróci to jedziemy do mamy, bo kończy dziś 50 lat :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Gawit jeszcze raz za troske❤️ z mama dobrze kończy naświetlania a pani doktor mowi ze już nie ma ognisk rakowych i teraz tylko do kontroli trzeba chodzic co pół roku:) Teraz będę zaglądac na bierząco bo aż do kwietnia nigdzie sie nie wybieram na dłużej no chyba że tak pod koniec listopada na porodówkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo Agusia Agulinka Alexandrunia dziekuje za fotki :) odpisalam wam krotkie wiadomosci. na prawde pieknie wygladacie i kazda w innym stylu :) kazdy brzuszek jest inny i kazdy jest piekny. sliczne jestescie! wysla wam swoje na dniach :) jesli jeszcze ktoras mamuska ma ochote cos wyslac to jakasia1980@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit i bardzo dobrze, że sobie pospałaś :) To może być ostatnia szansa ;) Ja dziś wyjątkowo wcześnie wstałam, bo razem z mężem... jakoś tak mi się obudziło. Jutro tez trzeba będzie wstać wcześniej bo na 7 do laboratorium, żeby mieć to jak najszybciej za sobą :D Agulina i tak trzymać! W końcu jakieś przywileje się nam należą :) Co prawda ja nie wiem czy miałabym tyle odwagi, żeby się tym kolejkowym babkom wciskać przed nos :O Ale jak najbardziej popieram! Hamuda, fajnie, że wróciłaś i się odzywasz :) Może w wolnej chwili nadrobisz nasze wypocinki... No właśnie powiedź, jak tam mama. No chyba, ze nie masz ochoty się tym dzielić. A ja się trochę wkurzyłam dzisiaj :( Od lipca u mnie w pracy podwyżki, a ja jak przystało na ciężarna dostałam po tyłku 😠 Do rozdania było całe wielkie 3% a mi naliczyli tylko 1%... Niestety była to podwyżka motywacyjna, wiec nie mam jak się tego nawet czepić :O Mam tylko nadzieję, ze moja pulę dostanie koleżanka, która została aktualnie w pracy jako jedyna w zespole, a nie ta która we wrześniu kończy macierzyński. Bo inaczej to już byłoby totalne chamstwo se strony szefowej. No ale tak to jest... ciężarówki zawsze muszą swoje odrobić :O Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu Hamuda sie odezwala, nikt tu kochana o Tobie nie zapomnial, wszystkie czekalysmy na wiadomosci od Ciebie, cieszymy sie,ze wszystko u Ciebie dobrze, no i,ze juz zaopatrzona w wiekszosc rzeczy dla malutkiej:) natakie82 wyslalam Ci fotki...jak kogos pominelam,a ma ochote to dajcie znac to powysylam:) Alex no to umawiamy sie na przyszly tydzien,tylko po wieekendzie dam Ci znac jaki konkretnie dzien to sie zgadamy... Agulina narobilas mi ochoty na nalesniki z truskawkami i w ciagu sekundy znalazlam sie w kuchni:D a golabki uwielbiam i tez mi narobilyscie ochoty tylko kurcze nie pamietam ktora o nich pisala;) a placuszki z kaszy gryczaniej tez nigdy nie jadlam i musze sprobowac wiec tez poprosze o przepis:) no i w ogole ostatnio mam taki apetyt,ze strach pomyslec, no i na slodycze to juz w ogole,ciekawe co to wyjdzie z moja glukoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialińska i mili bardzo dziękuje za miłe przywitanie👄 Kurcze piszecie o takich smakolykach że aż mi ślinka cieknie a ja mam już 15 kg na plusie więc musze przystopowac trochę,mam nadzieje że uda mi sie to tutaj bo w Posce wszystko takie pyszne że jakoś niczego nie mogłam sobie odmówic🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit pisalas mi kedys adres takiej hurtowni, ktora jest bardzo dlugo w tyg otwarta, mozesz mi podac jeszcze raz bo gdzies zapodzialam karteczke z wszystkimi adresami hurtowni w lodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili chyba chodzi o ten sklep "mama i ja" ? jest czynny w tygodniu do 19, w soboty do 18, a w niedziele do 16 :) a adres to Piłsudskiego 135 :) mają bardzo duży wybór! od wózków to mi się w głowie kręciło ;) ale mają dużo, dużo drożej niż w tej hurtowni na Duńskiej 19 o której Ci pisałam kiedyś. ale ta na Duńskiej czynna tylko do 17 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki moje kochane własnie tak sobie przegladałam stronki i wyczytałam że bardzo czesto tu o mnie pytałyscie i martwiłyscie się troszkę bardzo to miłe naprawde❤️chyba powinnam przeprosić teraz że tak długo sie nie odzywałam👄kochane jesteście❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Brzuszki zyjecie?? u mnie grzmi i nietety cos pogoda sie psuje, a ja jak na zawolanie malo sie nie wsciekne tak mnie glowa strasznie boli.... wypralam dzis kolderke i podusie dla niunia, no i kombinezoniki sztuk 3. poukladalam ciuszki w szafkach a jaki to cholera ma sens to nie wiem bo jak je wszystkie wypiore i wyprasuje musze to samo zrobic jeszcze raz:) no ale przynajmniej jakis porzadek juz jest:) no i zastanawiam sie nad kombinezonem, bo na zime mam ale rozm 74, cholerka trochu za duzy ale w sumie moge podwinac rekawki i nogawki, a na 4 mce nie oplaca mi sie kupowac nowego za ponad 100 zl, na wiosne mam 2, wiec ktorys zawsze bedzie. trochu szkoda mi kasy bo jak niunia cieplo ubiore i wloze do gondolki i tak przykryje kocykiem to nie bedzie widac ze wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja mam kombinezonik na 68. pewnie też będzie za duży, ale nie zamierzam kupować kolejnego! masz rację, że jak się dzieciątko włoży w gondolkę, przykryje, to nie będzie widać, że kombinezonik przy duży :D cały czas czekam na męża :D zaraz ryż mi się dogotuje i sobie zjem :D już burczy mi w brzuszku, mimo, że jakieś pół godziny temu pojadłam winogrona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda - no wiesz? Jak mogłaś pomyśleć że o Tobie zapomniałyśmy?!? Ściskam Cię serdecznie i przesyłam buziaki ❤️ AleksandruniaK - przyślij mi coś na emaila to w zwrotnym odeślę Ci ćwiczenia bo ni cholery nie mogę wysłać do Ciebie żadnej wiadomości :( Dzięki dziewczyny za wszystkie zdjęcia i poproszę o następne --> hanka83@interia.eu Agulinia - ja też sobie powtarzam że zacznę ćwiczyć od jutra ale jakoś nadal nie mogę się zebrać hihi... Póki co kończę się pakować i wyprowadzam się do rodziców a oni nie mają internetu więc przez jakiś czas nie będę tu zaglądać :( No chyba że mój mąż pójdzie na rękę i się wyprowadzi ale jakoś w to nie wierzę żeby był aż tak uprzejmy... Trzymam za Was wszystkie kciuki i być może do zobaczenia na forum albo na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hamuda :) o Tobie się nie zapomina. spacja wysłałam Ci zaprozenie na nk dziewczyny ja nie mam aktualnych zdjęc jak któraś ma ochotę to poproszę o fotki hammer4@op.pl jak zrobię to odeślę. powiem szczerze że nie chce mi się wyławiać wszystkich emaili :) nie gniewajcie się. jak was czytam to wpadam w popłoch bo ja nie mam nic dla małej dosłownie nic zero. moje kochanie chce zakupy robić w październiku dopiero. ja mu się nie dziwię bo teraz nie mamy na to czasu. ja siedzę w domu ale nie mam prawka i raczej po wózek się nie wybiorę autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda fajnie ze sie znalazlas :) Dziewczyny ale Wy dobre rzeczy robicie, jak nie ciasto z malinami to golabki czy placki z kaszy. Ja chyba nie mam takiego drygu kulinarnego ale zjesc lubie i to dobrze. Bardzo mi brakuje teraz w ciazy tatara czy serkow plesniowych :) Hanka czemu musisz sie wyprowadzic z domu? :( Ja jutro wybieram sie na zakupy z przyjaciolka ktora ma juz 10miesiecznego synka i ma mi pomoc w wyborze smoczkow butelek i tym podobnych rzeczy. Michaa nie martw sie ze nie masz nic dla dzieciatka, my tutaj glownie kupujemy na raty - rozkladamy w czasie wydatki, a wy podjedziecie sobie i kupicie wszystko za jednym zamachem :). Mi niestety coraz bardziej doskwiera kregoslup :( Dziewczyny korzystala ktoras z Was z nawilzacza powietrza? Chce kupic bo mieszkamy w nowym mieszkaniu i jest strasznie suche powietrze, nie chce by maluch mial problemy z drogami oddechowymi. A moj maz dostal dzis kolejny antybiotyk i zobaczymy co to da. Mam zakaz zblizania sie do niego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo ja jak mialam problem z wilotnoscia powietrza to w zimie jak sie juz palilo, to na grzejniki kladlam mokre grzejniki ale to byly problemy czasowe. a jesli masz suche powietrze w mieszkaniu to nawet sie nie zastanawiaj tylko kup nawilzacz bo to naprawde potrzebna rzecz, a dzidzius jak bedzie miala suche powietrze to bedzie mu sie caly czas chcialo pic i pozniej sa rozne tez problemy z gardelkiem. poki co mam termometr z pomiarem wigotnosci i pilnuje by nie spadla ponizej 55 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za zdjątka. wszystkie ślicznie wyglądacie i macie piękne brzuszki, jak widać ciąża Wam służy:) Jak juz odpisałam jak tylko bede miala swoje aktualne zdjęcia od razu Wam wyślę. Hamuda super ,że nam się znalazłaś , bo my tu naprawdę się o Ciebie martwiłyśmy. Miło Cie znowu "widziec" na naszym forum. Deseo ale mi smaka zrobilas ty tatarem, bo jak uwielbiam no ale teraz to niestety nie mozemy go jesc, a szkoda. Bylam dzisiaj w auchan i zakupilam butelkę aventu 125 ml, dobre ceny tam mają na smoczki i butelki wlasnie,smoczki z aventu to tansze sa niz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania83 wysłałam Ci już moje fotki na hanka83@interia.eu :/ deseo czytasz w moich myślach jeśli chodzi o tatarek czy serki pleśniowe Jeśli chodzi o nawilżacz to ja mam taki w domku http://www.allegro.pl/item702608532_nawilzacz_powietrza_ultrasonic_z_jonizatorem.html ale muszę stwierdzić, że działa extra ale jak są wszystkie okna zamknięte, niestety na upały się nie nadaje, bo w domu robi się sauna:/ Kupiliśmy go z mężem, bo w zimę jak się załączy grzejniki to jest bardzo suche powietrze aż nos się zatyka, a jak będzie mała to nie chcemy żeby miała problemy z noskiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia Hanka dziekuje za fotki :)) odpisalalam wam tez krotka wiadomosc :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Noż Hamuda! Wreszcie się odezwałaś! Super, bo tu się niepokoilismy! I się już pieknie wyposażyłas w produkty dla maleństwa! Brawo! Też jestem za nawilzaczem powietrza. To zdrowe i potrzebne dla dzidzi, zwłaszcza jeśli ktos ma w domu zbyt suche powietrze. Placuszki z kaszy gryczanej robi się prosto. Dwa woreczki ugotowanej kaszy mieszam z podsmażona cebulką (mozna bez) do tego 2 -3 jaja sól i duzoooo pieprzu i juz gotowe smazymy na oleju. Tylko dośc tłuste wychodzą i trzeba na ręczniki papierowe wyłozyć. Dziś do tej masy dodałam kubek serka garni i super wyszło. Bo z kaszy (2 woreczki), jednego serka grani lub kostki twarogu, cebulki i 2-3 ugotowanych i pokrojonych drobno jajek robie nadzionko do nalesników (jak za geste to smietany mozna dodać) do tego sól i mnóstwo pieprzu i mozna nadziewac, a potem tylko podpiec w piekarniku na rumiano i mniam, mniam. Do takich nalesników lub placuszków sos pieczarkowy i place lizac. ew. kefir jakis. deseo - na kręgosłup tylko chyba lezenie i to na boku oraz masaż i ćwiczenia - spróbuj kocie grzbiety pocwiczyc, by wzmocnic mieśnie grzbietu. michaaa - nie nerwuj się brakiem rzeczy dla maluszka, ja tez jestem jeszcze w lesie, czekamy na połowe wrzesnia i na potwierdzenie płci,ale wybrałam sobie wstepnie wózek i łózeczko i znalazłam w necie fajne posciele i ciuszki, poza tym korzystam z linków, które dziewczyny podrzucaja. Zapisuje skrzetnie i potem rusze na zakupy. Moj stale mówi,co Cię tak pili :-). Ale ja chciałabym juz - po prostu! Nacieszyc się drobiazgami dla dzidzi. hihi gawit, pewnie gdybym była sama to bym się nie odważyła skorzystac z tej kasy, ale miałam "duże plecy" - Przem mój niedałby zrobic mi krzywdy - z nim mogę wiecej. hihi. Ale brat to powinien normalnie powiedziec tej kobiecie,ze niech zamieni z nim -a on chetnie postoi! Niektórzy chyba się rodzą tacy durni i swiniowaci! ;-) Miłego wieczoru! Uciekam testować banana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie mam się czym stresować ale czasem dopadają mnie czarne wizje że wcześniej urodzę. nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. teraz dobrze się czuję a później nic nie wiadomo. kumpela która ma termin 2 tyg wcześniej już ma prawie wszystko z wyjątkiem wózka. mam nadzieję ze się wyrobię. pozdrawiam i spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×