Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

hej chyba nie nadrobie czytania bo jestem zmeczona bylam dzis na zakupach kupilam wozek TAKO JUMPER GT zólto czarny taki jak przesylalam link i to za 1290zl z wszystkim wiec spoko ale nigdzie nie moge dostac fajnego a taniego kombinezonu wszedzie ponad 100zl ;/ poza tym mam juz wiekszosc rzeczy dla dzidzi wiec teraz tylko spokojnie czekac .... jutro rano kolejne badania krwi i pierwsze zajecia szkoly rodzenia jestem ciekawa co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nadia! Ja znalazłam wprawdzie kombinezon z marzeń ale kosztuje 188 zł więc może obejdę się smakiem. Za całkiem fajne uważam za to zimowe kombinezony z 5-10-15, kosztujące 75 złotych (74 z końcówką) bo są sensownie zrobione (chociaż zamek jest tylko jeden ale sięga aż na plecki więc w miarę dobrze rozpina się to ubranko), w tym mają stopki i rękawiczki osobno co ułatwia ubranie maluszka, i materiał jest niezły. Zwróć na nie uwagę, może ci się spodobają. Ja w każdym razie może taki kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka oszalalam jak zobacyzlam ten zestaw co wkleilas linka! tyle czesci w tak pieknej cenie. no i bockie sa te wzorki. jaaaaaaa normalnie cudo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... u mnie już od tygodnia w 5-10-1 są kombinezoniki. Nie rozumiem dlaczego u ciebie tak się spóźniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, tego produktu już nie ma, link kieruje do archiwum. Wykupiłaś, szczęściaro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaGd - zapisz sobie namiar na sprzedawcę bo wiem że ta laska wystawia co chwile te kombinezony, wczoraj nie było rozmiaru 68 a dziś już był i od razu capnęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a w co ubrac chlopca okolo miesiecznego na chrzest zima??? nie mam pojecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka:) rzadko teraz bywam, ale gonitwe mam......a jak juz jest czas to padam....myslimy o przeprowADZCE......no i troche mamy lazenia. thekasia- ja moje pierwsze chrzcialm zima (co prawda nie w Polce, ale niewazne przeciez) i mialam do niej takie grube biale spodnie+kurtka z futerkiem (cos jak kombinezonek)....malo tego wykorzystane przez dwoje dzieci kuzynek tez do chrztu.....tylko mala miala 3 mies wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski! Jak samopoczucie w niedzielny poranek? Ja staram sie myslec pozytywnie. Jutro chce isc do tego lekarza co robil mi usg, bede czatowac pod gabinetem, moze znajdzie dla nas chwilke by jeszcze raz spojrzec na nereczki Adasia. Z tego co poczytalam to moj synek ma podejrzenia pielektazji czyli jedna miedniczka nerkowa jest rozszerzona, a nie powinna, moze np zalegac w niej mocz i stad takie poszerzenie. Ale czesto jak dzidzius jest juz na swiecie to nerki biora sie do roboty i juz jest dobrze, bo niby teraz nie dzialaja na 100%. Zobaczymy jutro jak bedzie, moze maly wysikal juz wszystko i miedniczka sie zwezyla. Dziekuje Wam ze trzymacie za nas kciuki :* :) Hania niski masz ten cukier, za duzo to Ty chyba nie jesz :) Calineczka wyniki masz na granicy normy, ja mialam takie same, jestem na diecie i mam glukometr, ale tak zadecydowal moj lekarz, skoro Twoj mowi ze ok to ok. Zawsze mozesz ograniczyc slodycze, biale pieczywo, soki czy slodkie owoce. Olcia uwazaj na siebie :) mozna by bylo rzec patrz po nogi, ale teraz to juz ciezko :) brzuszek zaslania :). Madzia ja swojego meza puszczam teraz gdzie chce, powiedzialam mu ze to jego ostatnie hulanie, bo za miesiac bedzie musial juz wiecej w domu siedziec bo im blizej porodu tym blizej ma byc mnie :), a potem Adasia :). Ja nie musialam klasc sie do szpitala w zwiazku z cukrzyca, widze ze Ciebie to nie uniknie. U mnie za duzo jest dziewczyn na patologii ciazy by kladli do szpitala z powodow cukru. Wydaje mi sie ze przyjmuja Cie do szpitala na 3 doby bo szpital dostaje kase - pelen zwrot z NFZtu kiedy lezy sie min. 3 doby w szpitalu :) Ale dobrze ze zrobia Ci wszystkie badania, to duzy plus :) Ja kombinezon kupilam na allegro za 30zł z przesyłką, jest uzywany ale niezniszczony, drugi mam od przyjaciolki po jej synku. Takze moze poszukajcie wlasnie na allegro. My dzis jedziemy na imieniny bratowej meza i cos czuje ze dzis diety nie bedzie :), troszke pojemy :), ale mam zawsze glukometr przy sobie wiec jak cukry ida w gore to pije duzo wody i staram sie pochodzic troche i dziala :) A dzis konczymy 32 tydzien, zaczyna sie 33 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie ogladam posciele na allegro. Zastanawiam sie ile kompletow potrzebuje - 2 starcza? Mysle sobie ze moze przescieradel przydaloby sie wiecej. Wiem ze na poczatku poduszka i kolderka to raczej ida w odstawke, zreszta mam spiworek dla malucha, wiec najpierw moze uda mu sie spac w spiworku. Zastanawiam sie tez nad baldachimem - ladnie wyglada, ale jest zbiorowiskiem kurzu i roztocza - takie slyszalam opinie a co Wy na to? kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki niedzielnie :) Widzę po postach, że w ten weekend forum nie opustoszało :) Moja niunia wczoraj tak się kręciła, aż się się przekręciła głową do góry :/ Jeszcze się nie urodziła, a już doprowadza mnie do stresów i frustracji :( Nie wiem czy jak pojadę w 31tc na USG to ona jeszcze od tego czasu nie fiknie parę set razy koziołków do czasu porodu :( OlaGD na szczęście mój mąż NIE kibicuje Polsce, bo to strata czasu i tak przegrają, tylko Włochom :) A, że Włoskie mecze puszczają późno i na kodowanym programie to mam spokój :) No i zmiana stopki z 28tc na 29tc :) Kilogramy na razie bez zmian (jeszcze do +8 mi trochę brakuje:) ) :))) Idę coś wykombinować na obiad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewczyny :) Kurcze, chyba się w końcu zarejestruje na tym allegro... Bo jak tak patrze na te rzeczy które tam wyszukujecie to część mi się zdecydowanie podoba :) Ola muszę zatem zajrzeć do 5-10-15 i sprawdzić te kombinezoniki :) Męzu z wesela grzecznie wrócił o 23:30, więc nawet wcześniej niż obiecał. Ale jak to określił, jeszcze godzina i by się nie pozbierał z podłogi, tak panowie kielichami obracali... A i tak był nieźle zakręcony ;) Ale już wstał i robi śniadanko :) Deseo, mam nadzieję, że z tą nereczka malutkiego wszystko będzie OK, i ze lekarz znajdzie dla Was jutro czas :) Co do szpitala, to lekarz dał mi to skierowanie tak na wstępie, bo stwierdził, ze potem go przekonam, że nie ma takiej potrzeby. Sam powiedział, że dieta by sprawę załatwiła, ale on chce mieć pewność, bo za bardzo o tę ciążę walczyliśmy :) Dlatego za bardzo mu nie marudziłam, bo wiem że się przejmuje. Też tak myślę, że na 3 doby mnie zatrzymają, więc jak pójdę we wtorek rano to mnie wypuszczą w piątek rano. Ale jak dla mnie mogliby to zrobić w czwartek po obiedzie ;) Nie mam ochoty tam iść, ale jakoś przeżyję :) Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESEO trzymam kciuki za ciebie i malenstwo, i zycze ci teraz duzo spokoju bo czasem cos wyglada bardzo groznie a pozniej okazuje sie ze jest wszystko oki:) ja wizyte mam dopiero na 14 wrzesnia i sie boje, ale wiem tez ze u mnie z krwia sa problemy od zawsze, pije zazkwas z burakow-4 szklanki-bokiem mi juz wychodzi, jem papryke, no ale co z tego skoro moj organizm nie przyswaja. niby lekarz do ktorego chodze ze jezeli to sie nie zmieni to beda wczesniej wywoalywac porod zeby tylko niuniu osiagnal wage ponad 2 kg i pozniej mi beda przetaczac krew, a co najgorsze mam minusowa i ciezko z taka krwia wiec zabieg bedzie napewno zaplanowany. jak bylam mala to mialam przetaczana krew od taty ale pozniej mial czerniaka i to go juz wyklucza jako dawce, a z rodziny tylko ja i on mamy minusa ( + dla dawcy, - dla biorcy), ale jakos musze sie uzbroic cierpliwosc. w kazdym razie jestem dobrej mysli:) a co do poscieli to ja mialam 3 komplety poscieli i wytsraczylo, dlatego tez teraz nie zamierzam juz dokupowac. milej niedzieli Brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie :) Deseo - wszystko będzie dobrze, zobaczysz :) w końcu mamy szczęśliwe forum :D OlaGd - nie ma za co :) Ja generalnie nie jestem zwolenniczką zakupów przez internet, bo lubię wszystko sama zobaczyć i dotknąć, ale ceny ubranek dla niemowlaków zmusiły mnie do zakupów na allegro - jest sporo taniej i wybór na prawdę duży. Przyznaję że wczoraj poszaleliśmy z mężem i zrobiliśmy zakupy za ponad 400 zł ale mam już 3/4 wyprawki :) Można znaleźć sprzedawców, którzy mają jakieś promocje, np my większość zakupów zrobiliśmy u gościa, który za zakupy powyżej 200 zł daje przesyłkę gratis. Myślę ze gdybym w sklepach robiła zakupy to kosztowałoby mnie to sporo więcej. Byle jakie body kosztują średnio 17-20 zł a ja kupiłam niektóre za 10.90, czy półśpioszki za 7.90 zł- tak więc spora różnica :) No i kombinezon udało mi się znaleźć za 30 zł już z przesyłką. W sklepie poniżej 100 zł żadnego nie widziałam. A do tego jak ktoś jeszcze coś doradzi i podpowie to super, ja mam koleżankę, która allegro zna od podszewki i non stop w tym siedzi i na prawdę potrafi znaleźć cuda i okazje :) Madzialińska - ja mniej więcej z tych samych powodów trafiłam do szpitala - po prostu nadgorliwość lekarza, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Myślę, że inaczej traktuje się te ciąże wywalczone i cieszę się że są lekarze którzy zdają sobie z tego sprawę i nie lekceważą niczego. Szpital nie szpital, nigdy nie ma tego złego, przynajmniej zrobią porządną diagnostykę :) U mnie spokojna niedziela, obiadek mam z wczoraj więc nie gotuję więc będziemy dziś wypoczywać do góry brzuchem :) Pogoda nie zachęca do spacerów, no ale podobno już jutro ma być ładnie :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę! Wracając do fenoterolu to zdecydowanie wielu lekarzy przecenia jego zalety a nie bierze pod uwagę wad. Do myślenia daje wiele wypowiedź dziewczyny (czytałam na forum na kafe), która od 28 tyg go brała a jak się dziecko urodziło to lekarz pierwsze co powiedział do pielęgniarki to żeby sprawdziła małego bardzo dokładnie bo jest fenoterolowcem..... Mój lekarz twierdzi, ze są leki które mają udowodnione działania niepożądane i fenoterol do nich należy... Oczywiście jeżeli to jedyny sposób podtrzymania ciąży no cóż pewnie też bym brała dalej... Ejmi z tą waga to ja bardziej skłaniam się do tego 200g na tydzień przynajmniej mój mały w ciągu 2tyg przybrał 390g od usg wykonanego przez mojego lekarza a tego w szpitalu... Ja mam zamiar zakupić na początek dwa komplety pościeli i takie z baldachimem bo bardzo mi się podobają. Mam natomiast dylemat co do wanienki bo te tradycyjne nie bardzo mi się podobają a inne takie jakieś małe. Jaką kupujecie??? Macie już cos upatrzone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam głupie pytanie:) Po co wam 2,3 komplety pościeli do łóżeczka? Z synem miałam 1 komplet i teraz będzie z niego korzystać Juleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas pogoda nie rozpieszcza :) a to świeci słońce, a to za chwilę jest pochmurno, ale cały czas jest zimno, chociaż jak dla mnie w sam raz :D w domu chodzę w bluzce na ramionkach :D Ja mam dziś rodziców na obiedzie, ale wszystko mam już podszykowane, tylko wystraczy postawić na gazie :D Ja za kombinezon dla małej zapłaciłam 39 zł. jest nowy. kupiłam na allegro, ale babka była z Łodzi to sobie odebrałam sama :D Generalnie większość rzeczy na allegro jest taniej niż w sklepach, zwłaszcza jak się kupuje od jednego sprzedawcy. ja mam jeszcze do kupienie dla małej takie pierdółki typu szczotak, grzebień, nożyczki, ceratka pod materac itd. i dla siebie to co potrzeba do porodu :) no i wózek i łóżeczko. Komplety pościeli kupiłam 2. jeden z baldachimem, a drugi tylko poszewka na kołdrę i podusię. i tak na początku zamierzam kłaść małą w śpiworku bądź rożku. miałam nie kupować z baldachimem, ale, że mamy tylko jeden pokój, to ten baldachim będzie mi służył do zasłaniania małej światła , znacyz tv wieczorem jak ona już będzie spała, a my z mężulem coś tam oglądali :) Natomiast prześcieradeł to myślę, że kupię 3-4, bo to zawsze może się pobrudzić ;) No a tu moje ostatnie zakupy :D pościel http://www.allegro.pl/item719895846_13cz_posciel_90x120_rozek_2el_posciel_gratis.html karuzela http://www.allegro.pl/item717566073_karuzela_z_lampka_pozytywka_4_wzory_nowosc.html i kombinezon http://www.allegro.pl/item702552596_nowy_baby_code_kombinezon_r_68_6_mies.html Miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom no ja myślę, że po to, że jak jeden wypiorę to drugi założę a to zima wiec pranie tak szybko nie schnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie, oj długo się nie odzywałam bo jakaś taka "Zalatana" byłam. No i mam efekty, ale mów babie, że ma leżeć a ona dobrze się czuje... i teraz już tak świetnie się nie czuję troszkę połążę i boli mnie albo brzuch albo tak mnie w dół ciągnie i naciska na krocze, chociaż wydaje mi się, że mały nadal poprzecznie ułożony bo czuję go bardzo po bokach... ale teraz już zbastowałam tzn mniej się ruszam. Pokoik już domeblowaliśmy- mamy bardzo małe mieszkanko i jak wyciągnęłam od taty ubranka po małej o dziwo mam dużo unisex na początek więc zakupy odpadły :) ach kupiłam tylko kombinezon i 4 pajacyki- chciałabym jeszcze jeden taki polarkowy zakupić i na malucha wsio. Dużo kupiłam dla większego w cocodrillo na wyprzedaży no i dla małej stos :) na za rok :). I wracając do pokoiku poprostu mi się w komodach nie zmieściło więc dokupiliśmy jeszcze jedną i jest gites :). potem jeżdziliśmy wózki oglądać i się chyba na taki zdecydjemy, który chyba poleciła mi jedna z was. naczytałam się o nich byłąm obejrzeć inne ale cholernie ciężkie są i cenowo też nie są najtańsze a na ten nowy jest we wrześniu promocja- podwójny w cenie pojedynczego :) 300 zł taniej zawsze coś- obejrzyjcie wygląda dziwacznie i tak cały czas się obawiam czy mały będzie miał tam wystarczająco miejsca no ale w naszym wyadku to chyba jedno z lepdzych rozwiązań http://www.strollermama.com/philandteds-sport.htm bo np ten wazy 11 kg a graco - bardzo fajny tzw tramwaj 18 kg... jest różnica a dorzucić wagę dzieci to się zajadę n a śmierć- i to zimą :O. kupiłam tez kołyskę :) mam nadzieję, że fajna będzie i bujaczek s graco - oj taki słodki ale bardzo drogi... jednak sprzedam naszą huśtwakę i mam nadzieję, ze niewiele będę musiała dołożyć. http://www.allegro.pl/item727230402_graco_hustawka_sweetpeace_promocja_wysylka_24h.html fajnie się w sklepie prezentowała, zamówiłam z usa wyszła o prawie 50% taniej ale musze czekać około 4-5 tyg. a kołyskę taką wybrałam http://www.allegro.pl/item734175752_ss_first_years_kolyska_lozeczko_przewijak_5w1.html jeszcze też nie mam ale będę cierpliwie czekać. to co musze kupić jeszcze to ten wózek i jakieś duperele np smoczki nowe do butelek - bo mam ich sporo :), i dla mnie do szpitala jakieś wkładki/podpaski bo wszytsko inne mam :) i nie martwcie się tak tymi koszulami moja po porodzie i po praniu wygląda jak nowa :) ale polecam te w ciemniejszych kolorach bo może być conieco widać. i wiecie co zaczynam bać się porodu :O ach cóż począć. no i dogadałam się u mnie w pracy :) jupi, że na czas mojej nieobecności zostawią mi wszystko: lapa, auto, telefon :) więc nadal będę miała swój :P i to kombi :P więc wózek wlezie bez problemu hiihi i będą na mnie czekać 3-4 miesiące a potem mam wrócić bo jak nie... to mnie zastrzelą :) ale ja i tak planuję jeśli mały będzie zdrowy po takim czasie wrócić do pracy. Mój pracodoawca to naprawdę złoty cżłowiek :) to chyba tyle co się u mnie dzieje- a mam jeszcze parę problemów wychowawczych z córcią ale to nie będę Was chyba nimi zanudzać. i odliczam dni do odstawienia leków i możliwości biegania wszędzie- bo ja nadal ciutek pracuję, ale bardziej wirtualnie. A za 3 tygodnie odstawić mamy fenoterol. teraz wam trochę odpiszę :) thekasia ja będę chciała w jakimś białym ubranku :) ale myślę, że nasz będzi emiał koło2-3 miesięcy a na wierzchu będzie miał kombinezon ecri - już taki kupiłam w H&M http://www.allegro.pl/item728456166_h_m_cudowny_kombinezon_spiworek_62_68_czapki.html o taki zakupiłam :) i myślę, że będzie ok - nie będę go stroić w jakieś niewygodne garnitury ewentualnie zakupię jakiś elastyczny. madzialińska- wyglądasz super :) brzusio pokaźny :) deseo ja też trzymam kciuki Ola- oj bidulko- o kulch kiedyś śmigałam ale nie w ciąży :P aa takie można sobie wypożyczyć w sklpie z art do rehabilitacji gdzieś przy wojewódzkim. deseo nam 2 koplety wystraczyły :) i starczają do tej pory - jednak nie wiem czy musisz już teraz kupować ten drugi bo gwarantuję Ci że pościel zaczniesz używać za kilka miesięcy a teraz jedna CI wystraczy aby ubrać łóżeczko - no chyba że masz tam jakieś ochraniacze i inne rzeczy, które jak będziesz prać to musisz zmienić to wtedy kup dwa komplety. A jak nie będziesz teg używac to kup tylko prześcieradeł ze 3 sztuki. Baldachim używałam ale dlatego, że było za jasno w pokoiku i mała mi nie spała- ale owszem kurzu masa... agulinka79 daj już spokój z tym fenoterolem bo my co go bierzemy - ja od 20 tc to wiesz nie chcemy jeszcze tym się dodatkowo stresować. DZziękuj Bogu, ze nie musisz go brać!!! też dużo czytałam o nim i wiem, że ma skutki uboczne- jak wszytsko- myślę, ze nawet leki typu luteina lub dupaston też je mają, jednak cóż mamy począć... co lepsze dla dziecka?? ausiaradom- 2 kompelty by jedne uprać a drugi założyć :P gawit ładne te rzeczy co kupiłaś :) ale ja mam już to po córci więc nie będę kupować następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie pieluszek falnelowych ja używałam: podkłądałam pod główkę na podusię- nie musiałam jej tak często prać jak mała ulewała :) kładłam na przewijak, jak szliśmy do lekarza to na niej wazyłam małą i rozbierałam na niej, do okrycia buźki jak wiało a wychodziliśmy i jako lekki kocyk. mam 5 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie Ja mam okropną noc za sobą, moj wczoraj poszedł na mecz na stadion a potem z chłopakami na piwo, a mnie od jego wyjścia cały czas brzuch bolał, tak jak na okres. Wzięlam wiec nospe forte, a tu nic zero ulgi, poszlam wiec sie wykapac, bo zawsze letnia woda dobrze dziala na takie bole , a tu dalej nic , zero ulgi.Przestraszylam sie bardzo, do 2 meczylam sie w lozku wkoncu poplakalam sie z tych nerwow:( Kurde ja to od początku ciąży praktycznie żadnuch bóli , a tu wczoraj taka niemiła sytuacja, O 2 moj wrocil i jeszcze do 3 ogladał ze mna tv, bo ja nie mogłam zasnąć. Wreszcie jakoś udało mi sie usnac, ale rano obudzil mnie znowu ten sam ból, wiec od razu śniadanko zjadlam i nospe wzielam i dopiero wtedy mi przeszlo. gdyby nie bylo dzisiaj poprawy to bym juz do lekarza dzwoniła. Na razie poki co jest ok. Dzisiaj wieczorem mam to spotkanie w szpitalu z tą położną co ma byc ze mna przy porodzie,wiec wypytam czy to normalne ten moj bol podbrzusza, ale baaaaardzo długi. No i przez to humor od rana nie najlepszy mam, dobrze chociaż , że dzidzia co chwilę się odzywa, chyba che powiedziec mamusi , ze tam u niegho wszystko ok:) milej i spokojnej niedzieli wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie fenoterolu. Mój synek fenoterolowy, przez m-c dostawałam go w kroplówkach w szpitalu i jak się urodził miał troszkę wzmożone napięcie mięśniowe. Obyło się bez rechabilitacji, był tylko pod kontrolą poradni rechabilitacyjnej dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w 5-10-15 ale kombinezoników tutaj jeszcze nie mają... Za jakiś czas dopiero zaczną ściągać. Więc trzeba się jeszcze uzbroić w cierpliwość ;) Co do pościeli to myślę o zakupie dwóch komplecików i zdecydowanie bez baldachimów i tych wszystkich dodatków. Jeden kupiła mi już mama :) Ale na razie to muszę kupić materacyk, prześcieradełka i wypełnienie do tej pościeli :) A w ogóle to stwierdzam, że jestem ze wszytskim w polu i przez ten szpital następny tydzień pójdzie w diabły... Potem już na serio muszę chłopa zagonić do roboty ;) Iwusia, zwolnij już Kobieto i troszkę odpocznij :) Z tego co piszesz to prawie wszystko masz już dopięte, więc czas na trochę luzu ;) Fajnie, że masz spokojna sytuacje z pracą. Natalie, cieszę się ze ten ból już minął i mam nadzieje, ze się znów nie pojawi. Podpytaj swoją położną o to, może coś sensownego poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×