Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

sto lat dla kochanej Zuzi i Olgi :)))))))) trzymajcie sie malutkie i duuuuuzo radosci z zycia :)))) Ola fotki wyslalam :) GAwit witam i ciebie w klubie umeczonych mam :( wyczytalam gdzies wlasnie ze z tym viburcolem to dyrektywa UE. no tak...oni to dbaja o zdrowie dzieci...az za bardzo ! no ale co zrobic... ja tez mam viburcol -w zapasie- ale nam nie bardoz pomaga wiec tylko czasem zapodaje dla spokojniejszego sumienia ze cos robie w kierunku uspokojenia tomka. a u nas zadne nowosci. nocki ciagle do du...py. przynajmniej o tyle lepiej ze wrzeszczal krotko- po smoku zasypial...na kolejne gora pol godziny....no ale powoli do przodu...kiedys w koncu sie unormuje. mija rok a ja ani jednej nocy nie mialam normalnej. nasz rekord to chyba 4 godziny bez ryku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wspolczuje ci strasznie!!!! u nas tez sie cosik porobilo i sa pobudki co 2 godz:( i ogromne całuski dla solenizantek:) pysznego tortu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gapa ze mnie bo o naszej Oldze zapomniałam :O Dla O🌻L🌻G🌻U🌻N🌻I również przesyłamy moc całusków urodzinowych! 🌻 Krzyś śpi więc szybko piszę bo czasu nie wiele.. Gawit - a skąd wiesz, że viburcol na receptę teraz jest? Ja w sumie nie wiem czy u nas on działa czy nie, może trochę faktycznie uspakaja, ale to nie jest drastyczna zmiana. Mam jeszcze kilka czopków wiec się nie martwię, od urodzenia Krzysia nawet całego opakowania nie zużyliśmy. Wiem jedno - na ząbkowanie to on nie pomaga, wtedy tylko syropki pomagają. No i nockę mieliście okropną :( Ale powiem, Ci, że Martynie teraz włos się sypnął :) normalnie grzywkę ma boską i chodzi pięknie :) Podobna jest coraz bardziej do Pawła :) Deseo - super, że imprezki się udały :) my czekamy na nasze z niecierpliwością :) A jeśli chodzi o zabawki to ja ostatnio zrobiłam selekcję i część oddałam bo na prawdę może się tego fura uzbierać a mały i tak woli miskę od prania :) I gratuluję zakupu działki :) szczerze, to myślałam, że już ją dawno kupiliście :P Czekam na fotki urodzinowe :) Agulinia - ja dziś zdziwiona, że masz wolny dzień, ale sobie przypomniałam, że w zaduszki nie pracujecie :) Zatem korzystaj z wolnego dnia i....posprzątaj, ugotuj popierz no i zajmij się wszelkimi przyjemnościami hihih :) A ten katar to się Was uczepił jak rzep psiego ogona, może warto pójść po jakiś specyfik na receptę? OlaGd- wskazane wolniejsze czytanie ;) ja też czasami tylko rzucę okiem co na forum i poskładają mi się jakieś głupoty i potem siedzę i myślę ;) Listku - dużo zdrówka dla Was! prawo serii :( jak się coś zacznie chrzanić to leci po kolei :( współczuję! zdrowiejcie zatem 🌻 Madzialińska - udanej imprezki urodzinowej :) Młodamamuśko - mam nadzieję, że poszukiwania niani dla Basi będą szczęśliwe i powrót do pracy nie będzie trudny - chociaż co ja gadam...na pewno będzie, ale musisz zaufać doświadczonym mamuśkom w tej dziedzinie. Powodzenia! Ja już się trochę obrobiłam w domu, na szczęście obiad mi odchodzi bo wałówkę dostaliśmy. Mały wstanie to idziemy na spacer, a potem jedziemy na zakupy bo nam się mnóstwo produktów pokończyło. A i jeszcze zapomniałam Wam napisać, że Krzyś mnie bardzo zaskoczył. Narzekałam mamie, że z niego taki słaby uczeń jest bo i papa nie zrobi i mówić nic nie mówi i tak dalej. No ale moje dziecko kojarzy doskonale bajki. My mu czytamy bajki odkąd skończył 5 miesięcy i my je znamy już na pamięć i często mu je opowiadamy bo Krzysiak lubi słuchać. No i mały w ogóle uwielbia te swoje książeczki bawi się nimi, przewraca, rzuca, ogląda i tak dalej. Siedział sobie z tymi książeczkami i przebierał, zaczęłam mu mówić "kaczkę dziwaczkę" a on się rozejrzał i ze stosu książek wyjął właśnie "kaczkę dziwaczkę" Myślę sobie - przypadek. No ale ok, mówię mu następną bajkę, a on znowu wyjmuje tą książeczkę co trzeba - tym razem "spóźniony słowik". Prób było 6 i wszystkie prawidłowe! Młody kojarzy książeczkę z bajką! Tomek też nie wierzył i zrobił mu taki test i znowu Krzyś powtórzył :) Zatem jesteśmy pewni, że on wszystko rozumie :) no ale papa nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się tak na szybciaka. Dziękuję za życzenia dla Olgi. 100 lat, 100 lat.... dla Zuzi i spóźnione dla Adasia. Zeby zawsze na ich buziach uśmiech był i żeby im się dobrze wiodło:) My dziś mamy imprezę więc jestem w szale przygotować. A Olga jak na złość nie chce spać. I obawiam się, ze padnie jak goście przyjdą. Spadam ją po raz setny położyć. Wpadnę wieczorkiem lub jutro. Deseo super fotki:) Fajnie tak się cofnąć w czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo ale Adas mial super imprezke :)))) i jakich fajnych gosci, tyle bobaskow :)))) szczesliwy malec :))) no i piekne fotki na podsumowanie roczku :) z takiego malenstwa wyrosl taki przystojniaczek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności... przez cały weekend od piatku nie było nas w domu tylko wczasowaliśmy sie u mamy mojej:)a raczej Miłosz sie wczasował bo wszystko mu było wolno a ja pomagałam w sprzątaniu po remoncie:) ale i tak fajnie sie było wyrwac z domu:) poczytałam co u was więc jakoś staram sie byc na bierząco:) DLA WSZYSTKICH ROCZKOWYCH SOLENIZANTÓW I SOLENIZANTEK WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ:) Jejku do tej pory nie moge uwierzyc ze tak szybko to minęło:) Ejmi mój Miłosz mowi papa ale jak kiedyś robił tak teraz graniczy to z cudem:)za to dziś też wykrylam u niego nową umiejętność:)ostatnio czesto bawiłam sie z nim wrzucaniem klocuszków do garnuszka i dziś zauwarzyłam że zaczyna odrużniać kształty:)byłam w szoku...mówię mu daj kwadracik a on daje daj kółeczko a on daje:)tez powturzyłam parę razy bo uwierzyć nie mogłam:)ale za to żeby kosi kosi albo papa pokazał to sie uparł i nie pokarze lobuz mały:) Ela wiem co czułaś zapalając świeczki za Twoje aniołki:/ ja raz poroniłam i do końca życia nie zapomnę tego uczucia...za każdym razem jak o tym myślę to mi sie płakać chce....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu trudny temat wiem...ale mam pytanie choc od razu zaznaczam że nie musisz odpowiadać!!!można wiedzieć w którym tyg poronilas?? ja w 10 tyg a i tak było to dla mnie strasznie trudne...a u Ciebie to chyba bylo pózniej?? Przepraszam za takie pytanie... czytając Twojego bloga i post pt "no i stało sie" to jakbym czytała swoje myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spóźnione życzenia dla Adasia. cały dzień o nim myślałąm tym bardziej że moja mam wczoraj 50 lat skończyła. STO LAT dla ZuZi i Olguniu tylko samych dobrych chwil w zyciu :):):) deseo gratulację zakupu ziemi. trzymam kciuki za budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi bo chciałam zamówić viburcol w doz, bo tam raczej wszystko dla Martyny zamawiam, bo jest ciut taniej i pisało obok niego, że rek na receptę nierefundowany 😠 Kurde chciałam pooglądać zdjęcie, \jakie mi wysłałyście, ale coś mi poczta szwankuje :( deseo ja też myślałam, że kupiliście już dawno działkę! kurde ja się napaliłam na taką jedną w granicach Łodzi, obok fajny sąsiad, bo znajomy ;) i działka , jak na okolicę, to nie taka droga, ale póki nie pracuję, a Paweł nie ma umowy na stałe to nikt nam kredytu nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie popisze bo zle sie czuje wiec tylko WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA ZUZI I OLGUNI buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi Gawit bo umowe ze sprzedajacymi podpisalismy na przelomie lipca i sierpnia, ale w zeszlym tygodniu podpisalismy akt notarialny wiec teraz dopiero formalnie jestesmy wlascicielami Ejmi jestem pod wrazeniem ze Krzys kojarzy bajeczki, niesamowite :) on to wogole debesciak jest bo niespelna roczne dziecko ktore jest w stanie wysiedziec kilkadziesiat minut przed bajka to ewenement, moj nie jest w stanie sie skupic na niczym dluzej. Toszi czekamy na Twoje zdjecia :) Dzis mialam wolne, ale jutro juz do pracy, na szczescie moj dzial jest juz wyremontowany wiec wreszcie zasiade do swojego kompa. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo - dziękujemy za fotki :) Adaś urodzinki miał czadowe, kolorowo i zabawowo :) No i Aga na fajny pomysł wpadła z tymi fotkami, bo można sobie porównać te małe szkraby z roczniakiem - niesamowita zmiana :) Ja zaraz poszukam jakiś naszych fot i Wam powysyłam :) A co do Krzysia, to myślę, że to skupienie uwagi zawdzięczamy właśnie czytaniu bajek. W mądrych książkach piszą, że czytanie wyrabia u dziecka umiejętność skupienia i słuchania. I u nas rzeczywiście ta dziedzina jest mocno wyrobiona, bo teletubisie mamy w formie pełnometrażowej i Krzyś pełne 1.5 godziny może siedzieć i oglądać. Ja mu pozwalam na 20-30 minut bajki, bo 1.5h to już przesada, ale on wysiedziałby do końca. No...ciekawa jestem jak nam pójdzie z nauką siusiania do nocnika, ciekawe czy wtedy też mały będzie się tak skupiał hihihi :) Albo teletubisie będzie oglądał na nocniku ;) Ehh uciekam, wymęczona jestem po aerobiku, w ogóle dziś długi dzień bo od 6 na nogach...uciekam spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Melduję, że żyjemy i mamy się zdrowo tylko czasu cosik nam ostatnio brakuje:o Dla Adaśki, Zuzi i Olgi moc życzeń i buziaków! 🌼🌼🌼 Wczoraj miałam składać maluchom życzenia ale byłam już tak zmęczona że padłam... Tym bardziej, że my mieszkamy niedaleko cmentarza więc od soboty mamy bezustannych gości;) A to ręce chcą umyć, a to siku, a to jeszcze coś... Gawit - a w której okolicy macie upatrzoną tą działkę??? No i nie zazdroszczę nocki... U nas niestety Małgosia też ostatnio coś się budzi, co prawda ze 2 razy ale zawsze:o A jak idzie szukanie lokalu??? Deseo - gratuluję zakupu działki! No to teraz czekam z niecierpliwością na relacje z placu budowy:) I rezerwuję jako pierwsza parapetówę :D Agulinia - zdrówka dla Maliny! Mam nadzieję, że niedługo ten katar zniknie! Listku - zdrówka! Dla Ciebie i męża:) To Wam się posypało... Młodamamuśko - trzymam kciuki za szybkie znalezienie odpowiedniej niani:) A co do powrotu do pracy to nie będę się wypowiadać, bo ja nie pracuję i mam to szczęście że nie muszę się jeszcze rozstawać z Małgosią (mi to by chyba serce pękło, bo ja to jestem straszna kwoka):D Tyle chciałam Wam jeszcze napisać ale oczy mi się zamykają więc idę spać bo jutro przed południem czeka nas kontrolna wizyta u pediatry:o Spokojnej nocy Wam życzę a maluchom kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca mamuśki:) my juz od 5 na nogach:( masakra!!! 7 rozumie ale zeby 5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już troszkę lepiej się czuję, teściowa dalej się małą zajmuje, a ja poleguję żeby się jeszcze trochę wyleżeć...to jest straszne być chorym przy małym dziecku... Wybaczcie że wcześniej nie złożyłam życzeń, ale same rozumiecie mam alibi w postaci chorobowego samopoczucia Tak więc Adasiu, Zuziu i Olgo życzę Wam zdróweczka i dawajcie jak najwięcej pociechy swoim wspaniałym rodzicom :D Ostatnio Emi siedzi z babciami i jestem w szoku, bo jedna babcia ją nauczyła dawać cześć a druga nauczyła jak robi krówka i tak słodko muczy :) aż w szoku jestem jak ona szybko to kapnęła, chyba muszę jej więcej pokazywać i powtarzać różne rzeczy, bo te nasze dzieci to coraz mądzrzejsze istotki :) Ela oj 5 rano współczuję...moja się budzi o 6:30, a tak fajnie spała do 7:30 i przez tę zmianę czasu godzina mniej, może wieczorem jakoś Michałka przetrzymaj, o której chodzi spać ? Ejmi u nas skupienie jeszcze na dalekiej drodze, Emi za dużo rzeczy rozprasza, czytanie bajeczki to 5min, a bajka do 20min A na nocniczku to dużo zabawek musi byc wokolo :) A z bajeczkami to Krzyś zdolniacha :D ale was musiał zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja korzystam z okazji że Szymcio śpi, a ja mam chwilkę jeszcze zanim do pracy wyjdę, bo dziś na popołudnie mam, zatem składam najserdeczniejsze życzonka, zdrówka i radosci dla Adasia, Zuzi i Olusi :) 🌼 . A Adaś niesamowity. Dziękujemy za zdjęcia :) Aż miło popatrzeć jak te nasze dzieciaczki się zmieniały z mc na miesiąc. Pierwsze urodzinki widać też udane. Super!!! No to uciekam!!! Buziaki :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Oj u nas też ostatnio pobudki są z samego rana. Znowu od 6 były śpiewy :O No ale to wszystko przez to, że w dzień mamy kiepskie drzemki bo raptem 1.5 godziny, potem mały wieczorem już jest dętka i pada zaraz po 19-stej, dosypia do 6 wiec 11 godzin śpi i swoją normę wyrabia. Ja dziś jestem w jakiejś kiepskiej formie, nic mi się nie chce i jakaś taka ociężała plączę się po domu. chyba sobie trzeba zapodać jakiegoś red-bula czy coś, bo zajęć mam sporo ale weny do działania zero. Książę śpi więc biorę się za obiadek. A Listku - nie pochwaliłam fotek Emilki :) śliczne :) kiecę mała ma nieziemską i te krzywe nóżki - słodkie hihi :) Ja jak patrzę na te kuloski krzysia to mi się śmiać chce :) Ale loki macie zarąbiste :) Hania - powodzenia na kontroli u pediatry! zmykam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis tak jak Ela padam napisze tylko ze przyszly mi te pampki z promocji co zamawialam przez neta a wam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja standardowo nie mam kiedy nawet pisac, podczytuje co piszecie,ale gorzej z pisaniem. Dluzszy weekend u nas minal spokojnie, a w dzien wszystkich swietych patryczek grzecznie po grobach z nami jezdzil.Zmiana czasu pzeszla bez wiekszych zmian u nas, maly spac chodzi o ok.20 i spi do 7.30,wiec podobnie jak przed zmiana. I od poniedzialku usypiam malegow lozeczku, tzn odkladam i on sam mi usypia W poniedzialek zajelo nam to 45 minut, jak szedl spac na noc,ale wczoraj juz jednynie 5:)wiec sa postepy. I oczywiscie najlepsze zyczenia dla Adaska, Zuzi i Olgi.Sto lat dla was maluszki. Patrys juz mnie ciagnie,ide go wykapac. milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczęta! Chciałabym tylko dodać,bo nie wiem czy zauważyłyscie,jak Krzysiaczek był cudnie uczesany, gdy wystepował z kwiatami do Maliny. Pełna klasa. Ale cudne fotki Ejmi, taki był maluski,a taki chłop wyrósł. Listku, jak maż się ma? i jak TY? Dobrze,ze masz pomoc, bo w Twojej sytuacji naprawdę jest ciężko. Zdrówka. My mamy nawilzacz od roku, bo przed urodzeniem Małej kupilismy. Bardzo się sprawdza i super,ze też zakupiliscie. Podobał mi się też taki jak Wy macie,ale my trafiliśmy na promocję w Tesco i wtedy kupilismy nasz. http://kraina-dzieci.com.pl/product_info.php?products_id=955&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-11&utm_content=955 A i najwazniejsze : 100lat dla naszego dzisiejszego Jubilata - Olisia od barbasi. Ja czuje,ze Basia nadal wyszywa tego bałwanka ;-) - w końcu zima idzie - i dlatego nie ma dla nas ostatnio czasu. Ale my pamiętamy i całujemy Was! Deseo - no własnie też chciałam pisac,ze przecież w wakacje kupiliscie działkę,a teraz coś kombinujecie hihi.. Ale akt to najwazniejsza sprawa. Teraz mozna już pikniki urządzać - zimowe. hihi Co do nas, to katar jest. Po nasivinie i euphorbium dajemy Mucofluid i niestety jakoś niewiele zmienia. Ale moim zdaniem póki żłobek zakatarzony to i MAlina z tego nie wyjdzie. A Maniulka dziś miała taki super humor. Ostatnio dała nam trochę w kość, marudzeniem i zawodzeniem,ale od kilku dni musze bardzo pochwalic, bo nie ta dziewczyna. Dla mnie tam musiał być jakiś skok lub inne licho, bo na forum dzieciaki głupiały i to było widać i czuć.a teraz znów Mała ma lepszy nastrój. I jak ona gada. Nawet pani złobkowa nie może wytrzymac hihi, bo buzia jej się nie zamyka i jak się skarży wieczorem przed snem i chyba coś opowiada... :-) I jestem pełna podziwu dla umiejętności Waszych dzieciaczków. Normalnie trzeba się przyjrzeć Malinie, może ma jakieś ukryte talenty. ;-) Hanka - jak tam po wizycie? Madzia - a Wy jeszcze balujecie? Gawitku, oj nam się też marzy domek,ale póki ja nie mam umowy na stałe i nie zapowiada się bym miała w najblizszym stuleciu, to niestety bank nam kredytu wystarczającego nie da. Szkoda. Martasku - dla mnie kształty i ich rozpoznawanie to wyższa szkołą jazdy - brawo dla Miłosza. Dziś próbowałam Małą nauczyć rozpoznawac trójkątnego klocka,ale nic z tego hihi. I nie pamiętam czy skomentowałam Wasze fotki. Jejuś. Skleroza nie boli. Dobra, umykam. Zasypiam. Też odczuwam zmianę czasu. Niestety na gorsze hihi, bo jakoś się nie wyspałam jeszcze. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listku - ja miałam taki sam nawilżacz - uważam, że jest bardzo dobry, ale mój niestety się spalił :O I teraz mamy z tej samej firmy tylko inny model, ale uważam, że ten co masz jest lepszy. My codziennie już włączamy nawilżacz bo my mamy bardzo sucho w domu. Teraz staram się dużo wietrzyć mieszkanie póki jeszcze mrozów nie ma, ale i tak na wieczór mus jest włączyć nawilżacz i on nam chodzi cały wieczór. Też stoi w pokoju Krzysia. Widziałam fotki na nk Zuzi z roczku - ale piękny torcik mieli :D pewnie niedługo Madzia napisze jakieś szczegóły :) Agulinia - przecież ja małego wcale nie czesałam do tych zdjęć :D same mu się tak włosy ułożyły. Teraz ma długie i już mu wchodzą w oczka więc po urodzinach Krzyś idzie z tatą do fryzjera :) No i nam się szykują jednak 3 imprezy urodzinowe :) dziś na spacerze spotkaliśmy nasze mamy spacerowe i one wszystkie pamiętają, że Krzyś niedługo ma urodziny, więc nie ładnie będzie ich nie zaprosić na tort :) zatem w czwartek impreza numer jeden - moja rodzinka plus chrzestni, w piątek impreza numer 2 - spacerowe mamy z pociechami, w niedzielę impreza numer 3- rodzina T. Normalnie nie wiem jak ja to wszystko obrobię...ale co tam, raz w roku mogę ;) Spadam dziewczęta bom styrana po aerobiku, a tu jeszcze cały zlew garów do mycia....ehhh. BUźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia mi jeszcze nie przyszly ale jak sprawdzalam na statusie wysylki to juz wyslane wiec pewnie lada dzien beda:) Ejmi to widze ze czeka cie tyranko w kuchni, znam ten ból, ja juz mam stale opracowane menu, stala sałatka, tort ten co ostatnio raffaello tylko robie taki duzy na chyba 4 warstwy biszkopta i podwojna masa to wyjdzie wyzszy i wiekszy a dwoch mi sie nie chce robic. zastanawiam sie tylko jakby czyms ozywic ten tort np jakims dzemem tylko co pasuje do bialej czekolady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdyby dziś ktoś chciał odkupić Martynę to jeszcze bym mu dopłaciła :( mówię Wam maskara! cały dzień na rękach i cały dzień przepłakała :( chyba w całym swoim życiu się tyle nie napłakała co dziś :( teraz zasnęła, a ze mnie chyba to całe zdenerwowanie spływa, bo siedzę i wyje :( Nie popiszę więcej, bo nie mam siły :( Hania - działka pod Andrespolem, a szukanie lokalu odpuściłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAwit ja mam nocnego marka a ty dziennego...badz dzielna...moj chociaz w dzien jak aniolek jest, sam sie soba zajmuje. ciagle sobie chodzi, bawi sie, ale w nocy ehhhhh. szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu ja na statusie nie sprawdzalam bo zapomnialam ale na kopercie pisalo data nadania 29 .10 thekasia w mam dziecko na grudzien jest artykuł Ratunku, mój maluszek placze jeszcze nie czytalam ale moze sie przydac tylko nie wiem czy masz w pobliżu polski sklep z prasą moja dopiero zasypia i tak wczesnie a i budzi sie wczesnie :/ wiec uciekam myju i nynu bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela - moim zdaniem dżem jagodowy pasuje do białej czekolady :) No i nie ma wątpliwości w kuchni się obrobię strasznie, ale poprosiłam mamę, żeby mi zrobiła ze 2 dania i przywiozła, bo ja nie dam rady sama wszystkiego zrobić. Zresztą zapowiedziałam, że nie wiadomo jakiej imprezy to nie będzie tylko tradycyjny obiad, kawa i tort. Gawit - a co się dzieje? czemu Martyna tak buczy? zęby? Ja zamiast już się przekręcać w łóżku to siedzę...mały zasnął przed 20-stą a od godziny budzi się co chwile i wyje. Wydaje mi się, że ma katar, zobaczymy co będzie rano, ale jeśli coś złapał to kaplica :O W ogóle nocki u nas w dalszym ciągu pozostawiają wiele do życzenia, standard to moje 3 wędrówki w nocy do niego.... chyba lepiej spał jak miał pół roku, wtedy pamiętam, że zdarzały się takie tygodnie kiedy spaliśmy całe nocki i zero pobudek. Nie wiem czy te dzieciaki to teraz tak wszystko odreagowują w nocy to co w dzień się wydarzyło? Może to jest przyczyna - dużo wrażeń? Ehhh szkoda gadać... idę, może dziecko łaskawie da trochę pospać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia a poszukam, w sumie powinnam tu dostac gazetke. a jak nie mama mi kupi i przywiezie jak bedzie jechac do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zaczynam pic melise bo nie daje rady... maly najedzony, po mocnej melisie,syropie przeciwolowym... zasnal...i po 15 min ryk....na cala chate...uspilam go i znowu po 15 minutach wrzask...podchodz, tule, daje smoka i odpada...co jest do cholery??????????? macierzystwo zaczyna kojarzyc mi sie z męczarnia...nie wiem jak dlugo to zniose... dla mnie niezlwyklym cudem jest 5 pobudek. zwykle jest ich okolo 10. i to od razu zaczynaja sie wielkim wrzaskiem...nie spi praktycznie tylko czuwam. czuwam od tygodni a moze nawet miesiecy. nigdy wczesniej bym nie pomyslala ze tak mozna zyc..i jeszcze wstac rano, opiekowac sie samej samiutkiem dzieckiem do godz 19 a praktycznie cala dobe..i jeszcze miec sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×