Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość M@ewka
Do dremabrzeg polecam ci www.pod-arkadami.eu byłam tam ostatnio oglądać salę jest przepiękna ale mój termin jaki chciałam był zajęty. Ale może Tobie się uda. Polecam bo jest tam idealnie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi2312
Jak mam właśnie rezerwacje Pod Arkadamii, zastanawiam się tylko czy te filary na parkiecie nie będą przeszkadzać w zabawie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy domek
w Czerwionce ,jedzenie fatalne ,odradzam raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony mogę polecić wam zajazd Rycerski w Czeladzi. Idealne miejsce na zorganizowanie wystawnego wesela. Sala wygląda oszałamiająco, zwłaszcza jak się ją odpowiednio przystroi. Jedzenie bardzo smaczne, porcje odpowiednie. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laguna??
Witam:) Mam pytanie do ludzi którzy organizowali wesele w hotelu Laguna w Niewieszy. Interesuje mnie jaka jest cena za osobę przy ponad 50 gościach no i co się wlicza w tą cenę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-laguna
W Lagunie mają bardzo szeroką ofertę, ale w podstawowej wersji z tego co się orientowałam nie ma do czego się doczepić. Nie ma ciast, alkoholu, napoi poza wodą, kawą i herbatą bez liczenia ilości. Najlepiej zadzwoń to podadzą Ci wszystkie info. Ja byłam kilka razy na obiedzie i imprezie firmowej i z całą pewnością mogę polecić. Ostatnią imprezą na jakiej byłam organizowaną w Lagunie to styczeń 2013, bardzo dobre jedzenie, wręcz nie do przejedzenia, kolejny raz nasza firma postawiła na Lagunę. Narazie tylko się rozglądam, bo plany wesela to 2-3 lata, jak dojdziemy do własnego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o chodzi o zajazd Rycerski, to podłączam się pod zachwyt tym miejscem. Jest coś w nim takiego magicznego, że aż chce się tam wracać. Byłam tam na dwóch weselach, a ostatnio nawet na kolacji z mężem. Bardzo żałuję, że nie było tego miejsca, kiedy ja brałam ślub ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka90
hej, czy ktoś może powiedzieć coś o Gospodzie u Wrochema? Zwłaszcza chodzi mi o jedzonko, czy smaczne i czy gościom niczego nie brakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Hotel Rycerski! W tym roku byłam tam na dwóch weselach i było fantastycznie. Uwielbiam takie klimaty, rodem z XVI wieku. Można się poczuć jak prawdziwy szlachcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa_Juliana
W Rycerskim jeszcze na wesleu nie miałam okazji być, ale byłam tam przy okazji chrzcin. Bardzo fajny wystrój tam jest i super jedzenie. Bardzo podobały mi się te wszystkie elementy, które wiszą na ścianach. Generalnie widać, że restauracja jest bardzo zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie skubanie
a gdzie jest ten rycerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesencja
a ja byłam w zeszłym roku na weselu w Książęcej Bażantarni pod Pszczyną i bardzo mi się podobało, ładnie położony, autentyczny zabytkowy budynek z wyjściem do ogrodu i lasku...urokliwe miejsce z klimatem, ale na takie niezaduże wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel/Zajazd Rycerski znajduje się w miejscowości Czeladź na naszym kochanym Śląsku. Wiele osób( w tym i ja) pisało już o wspaniałych urokach tego miejsca. Bardzo fajnie skomunikowane, z ciekawym wystrojem i pyszną polską kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz333
Witamy wszystkich, jesteśmy w trakcie poszukiwania sali weselnej w okolicach Tych. Bardzo spodobała nam się Mirabell i Corona. Jeśli jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat tych dwóch lokali to będziemy wdzięczni. W razie czego podaję nr tel jak by ktoś chciał się podzielić wrażeniami. 535943249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-dorado
Witam wszystkich. Chciałam się podzielić z wesela które było zorganizowane w Sierotach Pod Arkadami koło Pyskowic. Piękna sla z pięknymi żyrandolami które dodają jej dużego uroku. Bardzo miła obsługa której nie trzeba szukać bo jest non stop na sali, choć mi to troche przeszkadzało na brak intymności ale dla jednych jest to zaleta a dla innych jak ja wada. Kolacja podawana jest płonąca i serwowana przez samego szefa kuchni, dużo jedzenia i bardzo dobrego. Piękne obejście z fontanną choć teraz nie działała i letni domek. Polecam bo ja nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Tychy to polecam nowootwartą restaurację "AB" na Oświęcimskiej. Byłam tam jako gość na urodzinach i pośrednio jako osoba poszukująca sali na swoje wesele w czerwcu. Bardzo ładna i gustownie urządzana sala i dobra polska kuchnia. Jeśli chodzi o wesele to myślę, że sala jest do 100 osób by swobodnie się bawić.. polecam do odwiedzenia. Co do cen to jak na razie mocno konkurencyjne ze względu pewnie na to, że knajpa dopiero wchodzi na rynek... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel123
Hallo Dziewczęta, ja będąc 06.04.2013 na weselu u znajomych, byłam w restauracji/hotelu Biały Dom w Paniówkach. Rewelacyjne miejsce, smaczne jedzie i cudne sale. Z tego co wiem są tam 4, ja byłam na weselu do 100 osób, miejsca na sali dalej sporo przy takiej ilości ludzi. Druga sala do Gostyniec na Gostyni. Bardziej swojsko, ale smaczne jedzenie jak u mamy :) w obu tych miejscach możliwość noclegów jakby kto potrzebował :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk-sale
Ktoś coś wie jak wygląda wesele w restauracji żagiel w Niewieszu? Kilka już osób odradzało mi to miejsce, ktoś coś wie może więcej na ich temat? Wcześniejsze wpisy czytałam ale nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
w Białym domku fajnie jest to prawda,jedzenie też dość dobre,zbyt dużo chemikali nie dają do jedzenia,tylko że tam jest kilka sal i goście się mieszają i jedzenioa brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk-sale 2
Szuk- sale po co zadajesz takie głupie pytania, jeżeli słyszałeś złe opinie to rób wesele gdzie indziej i nie wywołuj intryg. Każdy wie, że te opinie pisze zazdrosna konkurencja lub pół debile które nie mają co robić tylko srają gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaus
Dużo słyszałam o Sali Pod Arkadami w Sierotach, więc z narzeczoną pojechalismy tam aby zrobic rekonesansi ROZCZAROWANIE. Szefostwo potraktowało nas jak piate koło u wozu, chyba mają komplet bo w ogóle nie są zainteresowani klientami. Poprosiłam o menu - nic specjalnego, sala była juz przygotowana na przyjęcie to jak dla mnie - wieś tańczy i śpiewa. Po tym jak nas potraktował właściciel to miejsce jest spalone, a te rzekome stoły które uginają się od jedzenia niech sobie w dupę wsadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
ale im w dupę te stoły się nie zmieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda monia34
Ty Klaus a ty to lezbijka? wypowiadasz się jako kobieta a pojechałeś z narzeczoną? zastanów się co piszesz i nie oczerniaj tu nikogo.Na tym forum można dzielić się opiniami a nie poniżać nikogo bez racji.Udeż w stół a nożyce się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciekawych
Oj widze że kogoś zazdrość ściska że u innych stoły się uginają z dużej ilości dobrego jedzenia. Skoro się uginają to nie ma co się dziwić że wszystkie terminy już są zajęte. Skoro wieś nie odpowiada to po co tam się pchać na siłę, śą lokale w mieście. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
to hujowe te stoły skoro się uginają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autokar1
Ty popychaczka, to napewno nie jest Twój pseudonim tylko rzeczywista ksywka, sądząc po Twoim wyborowym słownictwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don wasyl
Przecież to widać , że te wypowiedzi są stronnicze, ten ktoś co pisał , że te wpisy robi konkurencja ma swiętą rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
a kto powiedział że to mój pseudonim,mnie tak wszyscy nazywają to ja tez wszędzie takie imię podaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×