Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Na solarium to i ja muszę się wybrać, może humor mi się poprawi. Leje u mnie od rana i zła jestem bo dziś zajęcia na fitnessie są tylko do 11 i nie poszłam bo mąż musiał jechać na szkolenie i nie miał kto zostać z małą. Pójdę dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj gorąco :P wlasnie wrocilam z biegania z pieskiem po lesie :D hmm ja dzis zjadlam na sniadanio-obiad nuzke z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczyny sie dzis trzymacie?ja wlasnie pije kawke, mam tyle nauki ze juz nie wiem za co sie zabrac;/ dzis zjadlam: -mandarynka -wasa z ogorkiem -kurczak ok 100g i troche surowki z czerwonej kapusty w planach dzis 40min hula hop, 30min biegania, cwiczenia na brzuch(abs i brzuszki), mam nadzieje ze sie nie rozleniwie i zrobie co zaplanowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj: 4 kawy :P zupka pomidorowa i teraz zjadlam jablko... Do tego troche sobie pocwiczylam. zrobilam ponad 200 km autkiem , bez hamulcy bo mi siadły.... a zapieprzalam jak glupia bo do pracy na 12 mialam byc, a wyszlo ze na 14 dojechalam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właśnie wróciłam z biegania. Jestem padnięta! Przebiegłam 9 km no cóż bywało lepiej ale i tak nie jest źle uważam, potem zrobiłam 40 pompek i 100 brzuchów więcej nie dałam rady. Dzisiejsze oczyszczanie poszło mi tak sobie bo oprócz soków zjadłam jedną kluskę :P i orzechów trochę :D Mimi nareszcie się pojawiłaś! Spodnie w rozmiarze 34? gratulacje! To Ty się już nie masz z czego odchudzać. Tequilka Ty to jesteś outsiderka! Nie mam pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cucarach zajebiste śniadanie :D ale proszę jedz choć odrobinę więcej. Wiem ja też bym chciała tak umieć mało jeść ale to niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola dla mnie waga w sumie taka mogłaby zostać ale ta skóra na brzuchu:( Koleżanka mi mówiła że są jakieś zabiegi u kosmetyczki, coś z prądem i to pomaga, chyba spróbuję. wkurzam się bo jak siedzę to taki fałd skóry mi wisi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie z biegania wrocilam:D nie wiem ile km przebieglam ale biegalam 30min dosc szybkim tempem:) hula hopem 50min pokrecilam:) pozniej jeszcze brzuszki porobie, dziewczyny wy robicie takie pelne brzuszki czy takie jakby pol-brzuszki(cos jak w A6W)?? Cosmopola po oczyszczaniu skurczy Ci sie zoladek i bedziesz mniej jadla. ja zrobilam dwa dni tylko na sokach warzywnych i teraz mniej jem:) Tequilka widze ze znow wracasz do formy dietowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi masz sliczna i slodka coreczke!wczesniej jakos nie obejrzalam zdjec!cudna! jak patrze na takie zdjecia to czasami sama juz bym chciala miec takiego bobaska a mam dopiero niecale 21 lat:D no i partnera brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mnie dziś mój synek obudził o 6.30 o zgrozo ! W niedzielę! Właśnie piję kawusię z cukrem :D ale z brzozy jest połowę mniej kaloryczny. Mimi ja teź się oreinowałam w kosmetycznych zabiegach i te zabiegi z prądem to nic innego jak brzuszki dla leniwych. Ja na razie walczę robiąc brzuszki i smarując tym kremem z vichy i drąc rękawicą sizalową. Myślałam też o jakimś suplemencie ujędrniającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro ważenie!!!!!!!! 20 kwiecień ! Jak to zleciało! Tzn że jesteśmy już ze sobą dwa miesiące!!!!!!!!! SZOK! A ja znów chyba nie osiągnę celu dziś na wadze 54 kg :( ale dzięki wam to jest 54 a nie 59 tak jak dwa miesiące temu :D no i to co tygodniowe ważenie i wpisywanie do tabelki mnie bardzo motywuje! Ukłony w stronę Cucarach!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A ja właśnie wróciłam z fitnessu i zjadłam trzy tosty z szynką z indyka i z pomidorkiem. Miałam małego pomocnika w postaci mojej córki, która jadła razem ze mną:D więc pewnie zjadłam mniej niż miałam zamiar;) Jabłuszko dziękuję bardzo, zdjęcia są mało aktualne Natalka jest już dużo większa. Robię brzuszki codziennie po sto i trzy razy w tygodniu fitness po 60 min. Cosmopola mnie też Natalka ostatnio obudziła o 5,30! Dobrze, że napisałaś o tych zabiegach, brzuszki to ja sama robię i nie muszę za to płacić;) Pozdrawiam i ściskam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ale mocna mikrodermabrazja na brzuch może pomóc, tylko że jest droga i trzeba więcej zabiegów Jak mi nic nie pomoże to zainwestuję w nią, bo chirurga to raczej się boję czytałam na innych forach jakie problemy mają dziewczyny po plastyce brzucha i dziękuję bardzo. Mężowi zawsze mogę powiedzieć: "widziały gały co brały" :D a zresztą. Nie jest tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim turbo odchudzaczkom:D:D kurcze faktycznie Cosmopola juz prawie 2miesiace razem, tzn ja troche krocej jestem z Wami bo pozniej dolaczylam ale baaardzo mi pomaga to forum:) dzis zjadlam jablko, mandarynke a teraz kawka:) pocwiczylam juz troche, hula hop i brzuszki i mam full energii:) niestety musze sie uczyc;/ a jest taka ladna pogoda:(:( co do warzenia to ja sie zwarze dopiero w piatek(24.04) jak do domu pojade:( chyba ze dorwe w akademiku od kogos wage:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hejka dziewczyki :) Cosmopola fajny suwaczek hehe no i super, że już się zbliżasz do celu! Jabłuszko heh nauka, znam ten ból, też msuzę się dziś zająć nauką, a do tego wypełnić wreszcie PIT! Grrrr;/ a tak fajnie byłoby gdzieś się ruszyć. Ja dziś średnio dietkowo - śniadanie i obiadek co prawda ok, czyli bardzo dietetycznie i skromnie, natomiast w międzyczasie grzech - Cortina. Ech... uwielbiam lody, mogłabym nimi zastąpić nawet posiłki. Szczęścliwie waga jest łaskawa i wskazała dziś 67.8 :) ech ;/ jeszcze prawie 8 kilo przede mną!! Byłam dziś w solarium i mam mega energię, a i opaleniznę też już super :)) Dziś planuję zjeść tylko jednego Danonka wieczorem :) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
hi:) mnie juz troche nie bylo ale msle zo to przezbrak tegoo cennego czasu...uf ja wlasnie leze sobie z kotkiem ...dzisiaj zjadlam bardzo malo i boli mnie rzoladek..:( pozdrawiam:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj pobalowalam z wodka, ale nic wiecej nie zjadlam i mnie zmiotło... hehe Dzisiaj mialam wolne, tzn teraz juz jestem w pracy :( iii: -4 kawy -zurek (rano na kaca) :D -bulka grahamka -5 winogron,jablko i gruszka -kilka chipsow :P -3 galki lodow :) niezbyt dietkowo, ale co zrobic... Ja jutro sie nie zwaze bo nie mam gdzie... i boje sie... Dzisiaj mialam fajny dzien... Pomimo kaca:) Bylam w krakowie i super dzionek spedzilam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
no toO naprawde fajny dzien^_ w Krakowie ja tam bylam tylko raz w Aquaparku xD ale bylo milo mimo wszystko :):] mialam=66 kilo mam=62 kilo bede(inaczej bym chciala)=z 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opela heh ja w krakowie zazwyczaj jestem 2 razy w tygodniu:) Jutro autko oddaje do mechanika wiec niestety albo stety zostane skazana na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop!!!dziewczyny!!!nie spac!!!!!szkoda dnia:D hihi odwolalil mi dzis pierwsze zajecia i dopiero wstalam no i oczywiscie kawke pije:D wczoraj bylo dietkowo, duuuuzo cwiczen na brzuch, hula hop, bieganie, jestem z siebie zadowolona:) kolezanka mi wczoraj powiedziala \"ale ty zajebiscie wygladasz!nie musisz sie juz odchudzac\" dla takich chwil warto sie odchudzac!bardzo mi to humor poprawilo:D milego dnia wszystkim!;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla was ;-))) macie bardzo silną wolę i ja przy was mam mobilizację i osatatnio stanęłam na wagę jest 2 kilogramy mniej hura !!!!ale ostatnio się zaniedbałam i nie biegam i juz dwa tygodnie nie byłam na aerobiku ale od dziś poprawię musze wrócić do formy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto poszlo w odstawke :P Na rowerku zrobilam jakies 10 km tylko... Wypralam polowe wykladzinki bo juz mi rece do duu wchodza:P a dzisiaj listonosz przyniosl mi miniowe co kupilam na allegro... o zgrozaaa... musialabym schudnac chyba z 5 kg zeby ja ubrac:) Jutro sie zwaze rano.... Ide sobie peeling kawowy zrobic i do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling zrobiony i 500 x na skakance.... a w pracy czeka mnie ze 3 godziny sprzatania.... Brzuszkow juz nie robie, moze czasami, bo brzuszek mam ok, troche tluszczyku jest ale jest plaski, tylko ta cholerna du pa i nogi.... Skakanka i rowerek ostro bedzie w ruchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sobie pofolgowałam: -trzy tosty z szynką i pomidorem -pasztecik z grzybami -kajzerka -jajecznica z dwóch jaj:(:( A dopiero ta godzina, najgorszy głód dopada mnie wieczorem. Na dodatek pewnie nie pójdę dziś ćwiczyć bo M musiał gdzieś jechać. Zamierzam kupić sobie tabletki TURBO SLIM brała może to któraś z Was? Teqilka u mnie dupa i nogi chude tylko brzuch doprowadza mnie do szału! Jak stoję to jest ok, tylko jak siedzę to to fałda skóry wystaje:(:( Aga no gratuluję dwa kg na minusie, brawo! Jabłuszko skoro koleżanka pochwaliła to musi być super! Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam dzisiaj rozmowy w toku,kobity wazyly ok 200 kg, szczerze to im wspolczuje :( Ja dzisiaj jak przymierzylam ta miniowe to sie biore za siebie ostro... Dzisiaj: -3 kawy -grahamka -kromka chleba z pasztetem -jablko -szparaga gotowana i dzisiaj wyjatkowo wypilam ze 2 l wody, i co chwile gonie do kibelka :P:P Dzisiaj jeszcze jak zglodnieje to szparage sobie ugotuje i koniecc. Boje sie wieczorkow bo wtedy bym wszytsko zezarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Mimi u mnie jest odwrotnie!brzuch ok ale nogi za grube;/;/ ja tez dzis ogladalam rozmowy w toku... to straszne:( trzeba dbac o siebie!!! dzis spotkalam sie z kolezanka z ktora nie widzialam sie od 2 tyg i tez powiedziala ze schudlam!jejku jak to motywuje!!!:) szkoda ze nie mam wagi bo sama widze ze od swiat schudlam:) chyba przejde po wszystkich pokojach w akademiku w poszukiwaniu wagi hehe bo nie wiem czy do piatku wytrzymam:D jakos dobrze mi idzie ostatnio odchudzanie:) diety sie trzymam, cwicze, mysle ze to glownie dzieki bieganiu tak chudne!dziewczyny goraco polecam!!!:) no i mozna sie uzaleznic od tego:) piszcie jak tam dzis i Was:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja mam zamiar zrobić sobie jutro bardzo restrykcyjny w jedzeniu dzień. Zobaczymy co wyjdzie z planów. Teraz jestem po godzinie ruchu: 30 minut ćwiczeń i 30 minut tańca :) Polecam Wam płytę Beyonce remixed z szybszymi wersjami jej piosenek. Super się przy tym ćwiczy. Heh dziś chciałam pojeździć na rowerku, ale jedną dętkę mam przebitą. Buuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×