Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

:) Maya mam twardy caly czas, czasem mniej czasem bardziej, ale jakby takie napady ze skurczami minely (odpukac), zaczelam brac jeszcze Aspargin zamiast samego magnezu, przynajmniej skurcze lydek mnie omijaja jak na razie. Torba do szpitala to u mnie jeszcze na razie marzenie, zajme sie tym pod koniec miesiaca dopiero, nie wybieram sie nigdzie szybciej niz w listopadzie :D i kropka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mango a ja dla odmiany chcialabym urodzic wczesniej chociaz pare dni ale aby w pazdzierniku:) no ale my tu sobie mozemy chciec-nasze dzieciaczki i tak wyjda wtedy kiedy beda chcialy:P a czy wy tez bolesnie odczuwacie niektóre ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Maya powiem ci ze na szczescie juz te ruchy zazwyczaj nie sa bolesne, ale jeszcze calkiem niedawno jakis tydzien temu az czasem mialam lzy w oczach jak gówniarz kopał :) Ale zdarza sie ze jak na sile wciska nóżke pod zebra to przyjemne nie jest i nawet faktycznie boli. Dziś ide do pani gin zobaczymy jak tam młodzież rośnie, juz sie doczekac nie moge, tylko nie znosze badania szyjki, jezu to takie meeega nieprzyjemne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj znalazlam u babci gdzies zakopany w różnych szmatkach kaftanik ktory sama nosilam :D jest juz mocno sfatygowany, ale wzielam bedzie na noc do spania :) jakis taki sentyment mnie ogarnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jakie plany na dzis? mnie babcia odwiedzi, nie bede sie nudzic:) wczoraj bylismy na tych zakupach ale powiem wam ze ja juz sie nie nadaje na chodzenie po sklepach, kregoslup moj nie daje rady... przeszlam kawalek i modlilam sie zeby sobie juz usiasc, w domu tak tego nie odczuwam ale w teren to juz sie nie widze... u mnie kopniaczki nie bola, bo tych kopniaczkow juz nie ma praktycznie wogole, tylko same rozciagniecia, nieraz tylko jak sie za bardzo wyrozciaga to nie mam jak oddychac i wtedy obracam sie na rozne boki zeby mały dal spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też mam dziś wizytę. i modlę się żeby mi powiedział że to już nie długo :P ale małej dobrze w maminym brzuszku bo na dworze wiatr i deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dajcie znac dziewczyny jak tam wizyty;) a o ktorej je macie?Ja czekam na kolezanke z bylej pracy-ma przyjechac popołudniu i posiedzimy i pogadamy troszke:Dmiedzy czasie chce zrobic zapiekanke z makaronu,bo juz zupy i ziemniaki z kotletami mi sie znudziły...na dworze moze nie jest tragicznie,ale ja to juz czuje jesien..powoli tez mysle jakby tu poustawiac i co gdzie powkladac zeby bylo wygodnie jak maly zamieszka w naszej sypialni... jest strasznie mala ale mam nadzieje ze sie pom iescimy:D mamy tez drugi duzy pokój ale jakos malo w nim przebywamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja tez juz mam dosc tych wszystkich kotletow, wogole mies mam dosc. a tak wogole to juz na nic nie mam ochoty nic mi sie nie chce jesc. ciezko mi dogodzic napawde... najchetniej to bym sie zywila samymi owocami i to by mi wystarczylo... a i slodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta na 15:00, później lece do babci a pozniej byc moze na ploteczki do kolezanki, ale to jeszcze nie wiem, na pewno wieczorem podziele sie nowosciami :) Maya a tak z innej beczki... Jak ci idzie chodzenie? Już sie toczysz czy jeszcze normalnie? Bo ja jestem strasznie wkurzona ze juz jak kaczka chodze i nie moge na to nic poradzic, chocbym nie wiem jak sie starala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 15 więc jeszcze troszkę i muszę zacząć się szykować. jakoś od paru dni mam dobry humor :) dziś troszkę smutno i pusto w domu. Kacper po raz pierwszy po chorobie poszedł do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dam znać zaraz jak wrócę, chyba że urodzę :) hihi fajnie było nas sporo w jednym czasie na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja torba spakowana czeka już prawie miesiąc :) ale co tam jeszcze tylko maksymalnie 24 dni ( biorąc pod uwagę że 14 przenoszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio jakas nerwowa jestem, na wszystko reaguje histeria, i wszystko mnie denerwuje, niby wiem ze to juz niedlugo, ale w zasadzie nie usmiecha mi sie perspektywa chodzenia z takim balonem przez nastepne 2 miesiece, dlatego zazdroszcze Izie i Nunusi, a chce doczekac do listopada zeby maz zdazyl przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mango Ty teraz narzekasz a zobaczysz co bedzie pozniej, ja nie sadzilam ze moze byc tak ciezko w poruszaniu sie, ja niewiem jak dam rade jeszcze ten miesiac, jeszcze dwa tygodnie temu jak jechalam na wesele to nie myslalam ze w tak krotkim czasie tak ciezko bedzie sie ruszyc. a najgorzej jest z przewroceniem sie z boku na bok lub wstaniem z lozka, ale co tam-damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nieduzy brzuszek taki waski i szpiczasty i jeszcze nie narzekam na chodzenie.niektóre rzeczy mi ciezko robic ale nie jest zle .tylko ciezej mi oddychac i zgaga mnie meczy jak wiecej jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nastrój mam dobry ogolnie-czasami mnie smutek dopada ale rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zgage odkrylam maalox, to sa tabletki do ssania ale w przeciwienstwie do rennie nie sa takie granulowane i sie nie rozpadaja w buzi, i sa baaardzo skuteczne, czasem moze glupio to zabrzmi mam jedna tabletke na 2 razy bo tak szybko pomaga, zaluje ze wczesniej nie poszlam po porade do apteki. Apropo brzucha ja mam juz 108 cm w obwodzie moze dlatego tak juz zaczynam marudzic bo sie boje ze bedzie znacznie wiecej a wcale mi sie to nie usmiecha :) na szczescie rostepow na razie dalej nie widac. Cos ostatnio ktos proponował aktualne zdjecia brzuszków ale chyba jakos temat umarł :) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 100 cm w najszerszym miejscu:) wogole lekarz mowi ze bede miala nieduze dziecko.. mnie zgaga az tak mocno nie dokucza-raz na jakis czas ja poczuje wiec nie biore nic na nia ale dzieki mango za rade-jak mocno da mi popalic to juz wiem co brac:) a zdjecie brzuszków to dobry pomysl:) ja zaraz wezme sie za zrobienie i poprzesyłam wam na poczte...tylko musze znalesc baterie od aparatu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę to ja nie wiem gdzie mieści się moja mała. chyba w ogóle mam bardzo mały brzuch bo mam w zależności od ułożenia mojej kluski 100-108 cm w najszerszym miejscu brzucha :P zrobię fotkę ale wyślę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pare min wysle wam dziewczynki 4 zdjecia brzuszka:) i czekam na wasze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu dzis sie nasz topic rozruszal a do mne babcia przyjechala wiec nie bardzo mi pasuje pisac... eh zdjecia mam na kompie takie sprzed 2 tyg a teraz beboch jest duzo wiekszy poprosze D zeby zrobil wieczorkirm zdjecie i wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czemu ale wydaje mi sie za na zdjeciach jest wiekszy niz w rzeczywistosci:P no ale przeciez jeszcze urosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny mango:) i twój jest bez tej lini brazowej,ja ta linie mam od jakiegos 5 miesiaca ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mialo nie byc na cafe dzis popołudniu ale cos kolezanka sie opóznia wiec jestem:) juz nie mam co ogladac na tym necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe maya ja mam tez przekopany net wzdluz i wszerz, i w zasadzie nie powinnam juz grzebac bo znowu znajde cos co mnie przerazi :) i bede panikowac hehe Musze nadrobic stracony czas z ukochanym dr hałsem ale zaraz musze sie zbierac wiec nie oplaca mi sie wlaczac nawet, wiec pewnie na dobranoc zrobie sobie seans chociaz z kilku odcinkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×