Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ciamcia, szyubko rob test, nawet dzis z popoludniowego moczu, takie zaczynajace sie plamienia moga powodowac poronienie, ja uwazamze jestes w ciazy,ijak te plamieniajuzci sie skonczyly to oki,ajaknie to rob test iszybko jutro dolekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie, mi w poprzedniej ciazy test wyszedl dopiero w 47 dniu cyklu, a w tym cyklu w 30 dniu, wiec to roznie bywa zalezyna jaki test trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana janiechce cie straszyc, ale lepiejdlawlasnego spokoju zrobic, niby dobre sa quick vue, albo bobotest, ja osobiscie mamzaufanie do bobo, chociaz teraz mi quixx wyszedl odrazu przed uplywem 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. wczoraj miała przyjść @ a jej nie ma do dzis- robiłam dziś testa i oczywiście ani cienia nadzieji :( wiec jak tylko się zjawi i pójdzie sobie ide do lekarza i koniec kropka- coś musze z tym zrobić. ale wiecie co czytałam na innych forach że testy lubią się bardzo mylić- ze kilku dziewczyną cały czas pokazywan negatyw a dopiero w 8 tygotniu ciązy pojawiła sie bladziutka kresunia- juz sama nie wiem czy jest jakiś sens ich robienia skoro az tak sie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy pozytywny byl w tym 47, chociaz troszke wczesniej tez pojawila sie druga kreska ale gdzies po 2-3 godzinach wiec ninby niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie chcesz mnie straszyć, ze to moze być ciąża czy masz cos gorszego na myśli? Ja już sama nie wiem co o tym myśleć ... Myślałam że to moze @ przyjdzie, ale ja po latach łykania tabletek anty nie wiem co to bolesna miesiaczka i nigdy nie miałam żadnych objawów bolesnych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama też tym się pocieszam- mam cały czas nadzieję iz jednak się udało- dopóki @ nie przyjdzie nie stracę wiary :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na ciaże i jej objawy- moja znajoma miała np miesiączke przez 3 miechy i jak poszła na kontrolne badania do gina to powiedział że jest w 4 miesiącu ciąży- a objawów nie miała żadnych- więc wiecie co mnie już nic nie zdziwi- kobieta jest nieprzewidywalna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o te plamienia, bo plamienia w ciazy czasem sie zdarzaja, ale niestety zdarza sie tez ze sa oznaka czegos niedobrego, wiec najpewniejsza bedziesz jak pojdziesz jutro rano na bete, i bedziesz miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego znieczulenia?? idziesz normalnie do laboratorium, nie musisz byc na czczo, pobiora Ci krew i po kilku godzinkach bedziesz wszystko wiedziala, ja mialam niska, 28,3, ale to juz swiadczy o bardzo wczesnej ciazy, jutro ide jeszcze raz zobacvzyc czy dobrze rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc dziewczyny! jak wam minal weekendzik??? mi zdecydowanie za szybko;) czekam na dobre wiesci od was jutro! testujcie i dzielcie sie dobrymi wiadomosciami:-))) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
nie traccie wiary mi sie wydaje ze jest duze prawdopodobienstwo ze sie udalo skoro spoznia sie wam @... jednak ten sierpien nie okaze sie az tak niełaskawy jak przypuszczalysmy:) buziaki, milego wieczorku. uciekam bo nikogo chyba nie ma:) do uslyszonka jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie! moje słowa skieruje głownie do anulki, przeciez pisałaś, że na bete idziesz w poniedziałek!teraz nagle masz juz wyniki? i jakis test trzymałas 2-3h?matko święta, chyba czegos tu nie rozumiem i nie strasz ciamci, bo to akurat w niczym nie pomoże, oczywiście niech idzie do lekarza i wtedy będzie spokojniejsza!!! a tak ogolnie gdzie reszta?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinko, mialam isc w poniedzialek, ale wspominalam ze ide w piatek do ginekologa, a ten po zrobieniu mi usg nastraszylmnie ze to moze byc ciaza pozamaciczna i wyslal do szpitala, a tam mi zrobili bete i wyszlo 28,3, wiec wczesna na szczescie ciaza a nie pozamaciczna i po usg wyszlo w szpitalu ze sie zagniezdzi jajeczko w macicy, wiec nie mow mi ze krecem nie wyobrazasz sobie co przezylam przez ta noc w szpitalu, a co do ciamci, to jej nie strasze tylko dobrze radze bo przezylam poronienie i wole dmuchac na zimne, ale i tak wierze zejest oki u niej wszystko, bo zdarza sie czesto ze ma sxie plamienie w dniach kiedy powinien byc okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi co do testu, to taksie sklada ze nie wyrzucam odrazu zrobionego testu tylkopo jakimsczasie do niego zagladamczymoze cos sie zmienilo, czasem kreska druga jest tak jasniutka ze ja widac jakten pasek testowy wyschnie od moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamietajmy, ze to jest temat :pozytywnie nastawione! a tak wogole to ja chyba do tego podchodze jakos inaczej, mam swoj rozumek, nie nakrecam sie przez to ze mi ktos cos gada, do staran o dziecko podchodze tez bardziej na luzie, nie mozna dac sie zwariowac....wiadomo, ze to nie jest łatwe, ale przez podpuszczanie potem można sie przykro rozczarować.... jakos tu j było ak zaczelam pisac było fajniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sieze bylo fajniej, nie pisalam o szpitalu bo caly czas sie tym bardzo denerwuje, jutro musze zrobic bete i zibaczyc czy dobrze rosnie, wiec naprawde nie mialamochoty wam tego wszystkiego opisywac, a po drugie to forum jest po to zeby sobie pomagac, a kjak ktos ma juzpewne doswiadczenie w tych sprawach to moze innym poradzic, wiec wolalam ciamcie przestrzec, zrobi jutro bete i bedzie miala wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×