Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Maadaa_szkoda, ze nie mierzysz od początku cyklu to byc wychwyciła, kiedy jest skok temperatury i mogła bys sie za jakies 14-16 dni spodziewac @ lub wlasnie testowac. Ja mam długasne cykle. Wg tempki w poprzednim cyklu owulka byla w 30 dniu, a cykl mial 44 dni. Teraz owulka byla w 21 dniu, czyli cykl będzie trwał około 35 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że ta senność już mi minęła.... w koncu mam juz koniec pierwszego trymestru!!! :) A co do płci to nie mam pojecia co bedzie. Ale biorąc pod uwage te wszystkie rózne przypuszczenia, że na dziewczynke ma sie ochote na slodkie, ze dziewczynka urode odbiera (mam caly czas jakie ssyfy na twarzy) to pewnie bedzie dziewczynka. Ale szczerze to wolalabym chłopca!!! Zobaczymy :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś wyspałam ;) Budzę, się patrzę na zegarek, a tak 10.11 :D Tysia - gratuluję synka :) !!! 🌼 Ciesze się, że u Was wszystko ok. żoli, AAA - czekam na wiadomości z wizyt u lekarzy i trtzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pozno sie zabralam za to ale juz teraz bede sumienna. Kolejny cykl caly bede mierzyc. obiecuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ja wiedzialam ze chlopak ;) nie bylo innej opcji. Chociaz różowe sukieneczki bardziej mi sie podobaja..... U mnie jedzenie kwaśnych/ostrych rzeczy na chlopaka sie sprawdza ;) ale syfy na twarzy mam ;/ Także urody mi nie dodaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - gratuluje SYNECZKA! :) ja ide do lekarza w sobote, właśnie dzwoniłam zaproponował sobote bo będzie to skonczony 6 tydzień, a najelpiej po skonczonym 6 wszystkie badania wykonac tak mi rzekł :D a ja chcialam juz jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim dziewczynkom, a ja melduję, że wczoraj w koncu poczułam dzidziolka w brzuszku :) niesamoite uczucie, jakby pod ręką przepływała rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia gratuluję syniolka, ja też myślalam ze bedzie syni o uciebie. ja mam połowkowe usg za dwa tygodnie i wtedy moze tez już się dowiem c mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi jejku super ze dzidzie juz czujesz ;) ja nie moge sie juz tego doczekać ;) Za to wczoraj na usg widzialam ze maleństwo sie rusza ;) niesamowite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia podobno po 16 tygodniu można już poczuć ;) to już niedługo bedziesz czuła jak fika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie głowa boli. SZOK!!! Bibi_fajnie, ze dzidzia juz daje znac o sobie. To napewno cudowne uczucie. Żoluś_jak doktorek mówi, ze lepiej w sobote to w sobote idz. Pewnie Ci ciężko wytrzymać. M Cię juz w zeszłym tyg wyganiał. Będziesz się mogła przeniesc do dolnej tabelki :) Wiesz moze jak tam nasza Koralinka i jej staranka? Magdalenka_jak będziesz juz po wizycie to daj znac i też przeskakuj na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jak widac radosc M to sam czlowiek jeszcze bardziej sie cieszy ;) Ja zmojego męża wczoraj sie caly wieczor smialam bo jak dowiedzial sie ze syn to mu usmiech od ucha do ucha z buzi przez caly wieczor nie schodzil ;) Trzech jego najlepszych kolegów ma synów więc on sie cieszy ze tez bedzie mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_problem w tym,że my nie mamy sie narazie z czego cieszyć. M to sie uparł, ze musiało sie udac jak przytulanka były 5 dni podrząd (od 4 dni przed skokiem do dnia skoku tempki włącznie). I że jak nie teraz to kiedy ma się udać. Cięzko mi zachować rozsądek i spokój jak M mnie tak nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, nic nie poradzisz....... A może wlaśnie trezba takiej silnej wiary jaką ma twój M żeby sie udalo ;) Trzymam mocno kciuki, żeby dostał swój wymarzony prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Radosna trzymam za was kciukasy i ślę z samego brzuchola fluidki do ciebie kochana, uda sie, jak ci bedzie smutno to myśl o mnie i o tyśce, my smęciłyśmy kiedy się nam uda, ze już brak siły, ze już tak chcemy i udało się to i tobie sie uda na pewno. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie tak czasem,ze nie mozecie w robotce wysiedziec? Ja tak mam dzis. Nie moge sie w ogole skoncentrowac. Myśle o pysznym obiadku od tescia - dzis spagetti, mniam mniam...... A wy co dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis u nas ziemniaczki duszone z kiebaska, boczkiem i cebulka, mniam Radosna, nie gadajmz o jedzeniu bo mi juz w brzuchu burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, nie gadajmy o jedzeniu, bo mi gula rośnie.... mam straszny problem, wszystko mi cuchnie i nie mogę jeść, a jestem strasznie głoooodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamietam trzeba wejsc w moje konto na samej górze i tam sie gdzie ustawialo podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie jem kanapke :-) apropo jedzenia to wczoraj juz w lozku bylam i mnie taki glod napadl o 22.00 ze musialam wstac i zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio weszłam i tam jest kilka słów o sobie, albo sygnatura /stopka. wpisałam w to sygnatura stopka.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi musisz próbowac. nie oamietam dokladnie jak sie to wstawialo.... wiecie co, zasluguje na lanie, bo znowu na necie zamowilam jakies rzeczy dla dzidziusia ;/ kurde, powinnam sie powstrzymac jeszcze troche ale nie potrafie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby przesądna nie jestem i nie do końca wierzę w te różne rzeczy, ale sama jeszcze nic nie kupilam :)oglądam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu na moim osiedlu utworzyła sie gruba na wodny aerobik dla kobiet w ciązy :) Zaczynam w czwartek :) Nie moge sie doczekac :) Jak sie rusze to bede sie lepiej czuła :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×