Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

olena to super! ja mialam w planie nie pytac o plec, ale im dalej w las... juz sie nie moge doczekac, zeby to wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena gratulacje:-) Ja już wstawiłam zupkę i powoli się gotuję, dziś cały dzień krzątam się po domku i sprzątam bo faceci nigdy wszystkiego nie dopilnują, nie wiem co by było jakbym wyjechała na dwa tygodnie:-) Badka jak Ci idzie z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście?:-) Motylek85 powiedz koniecznie jak to jest z tą zaleznością między długością nóg a płcią. Bo mnie tez zdziwilo na usg że kośc udowa była o kilka dni jakby "krótsza";-) Gratuluję udanych badań:-) A wiecie co do płci naszły mnie refleksje, wygląda to tak że mężczyźni chcą chłopaków a kobiety dziewczynki. Ale potem przecież na ogół mamusie kochają synków a tatusiowie swoje córeczki;-) Ale coś w tym jest że syn jest facetowi potrzebny, mój m mówi że mu wszystko jedno co będzie drugie-ale taki cwaniak bo synka już ma;-) Nawet teśc mi powiedział ze co jak co ale wnuka jeszcze nie miał- tylko wnuczkę a to chyba jednak nie to samo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...chłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...chłopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn............????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin........chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów......chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek.......????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW...dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom...dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa....dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia.........????? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....niespodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI................????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom....chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno....chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....dziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birmingham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica........????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolska.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin.......dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22..09.06.....15.03.....Łódź........chłopczyk LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.granica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie...dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn..niespodzianka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie......chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......????? inowa............29..........15.06....22.03......śląskie.............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03......podlaskie............????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03.....pomorskie............????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpacie......????? Olena119......24........19.06....26.03.....pomorskie..........chłopczyk asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok...........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok...........????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom.............????? Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie............????? Pozwoliłam sobie ponanosić nowe wiadomości o płci dzidziusów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ja już po obiadku posprzątałam, a synek poszedł trochę z moją siostrą na plac zabaw - więc chwila wytchnienia :) poukładałam szybko wszystkie jego zabawki, bo jak on jest w domu - to sprzątanie wygląda tak,ze wszystko ma stać tak jak on sobie obymslił i jeszcze mały cwaniak mówi,że przecież jest ładnie i nie trzeba tej sterty zabawek wynosić z pokoju dziennego do jego haha troche mnie biodro zaczęło ciągnąć i nawet nie mogę się położyc na lewym boku - oby to tylko chwilowe, bo wiem że niektóre kobietki mają taki ucisk do końca ciąży,,a to komicznie wygląda jak idę i nagle mnie zegnie haha olena- gratuluję, też skakałam z radosci przy pierwszej ciąży jak się okazało,że chłopak :) nika - no mój mąż taki sam cwany, chłopaka już ma, to przy drugim mu obojętnie :) ok kłade się trochę, bo zaraz znajomi mają przyjsć - a ja padam z nóg, niby nic takiego nie zrobiłam..ale jak się leży połowę ciąży, to teraz podstawowe czynności i juz się zasapie i kręci się w głowie... miłego weekendu wszystkim - i oby cały czas spływały pomyślne wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze czy ktoras z was pamieta na ktorej stronie jest ten przepis na kotlety drobiowe bo szukam szukam i nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell ja nie wiem gdzie ale skopiowałam więc wklejam Kotlety drobiowe Składniki: 1 pierś (połowa "serduszka") 2 łyżki mąki pszennej 1 łyżka mąki ziemniaczanej 1 łyżka majonezu 2 jajka 10 dag żółtego sera Sposób wykonania: Pierś pokroić w kostkę (sześciany o długości krawędzi 1cm, tj o objętości 1cm^3). Ser potrzeć na tarce o dużych oczkach. Wszystkie składniki wrzucić do dużego płytkiego naczynia, przy czym tutaj uwaga: jajka bez skorupek! . Wszystko wymieszać aż powstanie jednolita masa z kostkami mięsa. Z powstałej masy usmażyć placki na rozgrzanym do przezroczystości oleju. Na jeden kotlecik przypada 2-2,5 łyżki masy. Z podanych składników otrzymamy 4-5 kotlecików. Podawać z ziemniakami i dodatkami, np ogórki konserwowe, czerwona kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki! My raczej myślimy o łóżeczku tradycyjnych. Te Drewexu są ok. Nie wiem dlaczego ale mnie jakoś nie przekonują te turystyczne. KoleŻanka radziła mi abym kupiła sobie zwykłe ale takie na płozach z funkcją bujania.. czy jakoś tak. U niej się bardzo sprawdziło. Wystarczyło pobujać i mały już spaŁ.Ja obstaje narazie przy tradycyjnym. Natka - narazie próbuje różne warianty diety :) ale chyba jakoś źle mi to wychodzi, bo cały czas chodzę głodna.Stanęłam na wagę i nie wierzyłam. W niecałe 3 dni spadło ze mnie 1,5 kg. Lekarz mi mówił, że waga będzie teraz spadać i żeby się tym nie przejmować, bo dziecko ma z czego sobie pobierać. W końcu teraz odżywia się prawidłowo jedząc wszystko co zdrowe. Łatwo mi było odstawić słodycze, soki itp, bo tego nie jadłam dużo. Gorzej z owocami szczególnie tymi słodkimi jak winogrona i gruszki, oraz bułeczki i chlebek biały, pizza itp no a gotowane rzeczy ciężko mi przechodzą przez gardło. Wczoraj jadłam ziemniaki z piersią gotowaną.. bllee odrazu mi się jedzenie szpitalne przypomina. Tylko marchewki z groszkiem do tego brakowało :) Ogólnie da się przyzwyczaić. Czuję się lżejsza i nie taka objedzona jak czasami miałam. Motywacją jest zdrowe dziecko. Natka a Tobie lekarz mówił coś w kontekście cukrzycy o porodzie naturalnym ? Ja leczę się jeszcze na tarczycę i zaczynam się zastanawiać czy to wszystko może mieć wpływ na poród siłami natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mnie nadal meczy katar, wizyte mam w przyszly piatek, juz nie moge sie doczekac;) Olena wszystkiego najlepszego:) Gratuluje udanych usg:) Dziewczynek coraz wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała witaj w gronie smarkających:-) Badka gruszki możesz jeść, dostawałam w szpitalu tyle że 1szt. a nie pół kilograma. Na temat porodu nic nie mówił ale podobno grozi nam dzieciątko o wysokiej wadze urodzeniowej co jest wskazaniem do cc, ale mam nadzieję ze tak nie będzie. Ja kupiłam sobie glukometr bardzo jest pomocny bo jak mimo tego że nie minęła wymagana przerwa w posiłku a jestem głodna to mierzę cukier i jak jest ok to coś małego jem. Na początku miałam glukometr optium omega, ale nie sprawdził mi się i wymieniłam na optium xido, dużo dokładniejszy w wynikach i łatwiejszy w użyciu, dodatkowo nie jest drogi na allegro około 35zł i paski też można tak kupić w aptece kosztują około 50zł a na allegro ostatnio zapłaciłam 29zł z przesyłką. Wagą tez sie nie martw w ciągu 2 tyg powinno sie unormowac i znów zaczniesz przybierac na wadze tyle ze wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mam Euphorbium taki lek homeopatyczny który nie szkodzi kobietom w ciąży, podają go nawet niemowlakom. A tak poza tym to domowe sposoby, herbata z cytryną, gorący rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka wszystkiego najlepszego. widze ze nie tylko ja spodziewam sie drugiego chlopca:)) z jednej strony fajnie bo beda sie jeszcze razem bawili autami i mój Dawidek chcial braciszka. Co do łóżeczek to my tez wolimy tradycyjne łóżeczko niestety po starszym synku wyrzuciłam łóżeczko a było w idealnym stanie...no i dwa tygodnie po tym jak je wyrzuciłam dowiedziałam sie ze jestem w ciąży...hehe...został mi tylko przewijak bo wszystko powydawałam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie można znaleźc testy wózków? Też słyszałam o tych trujacych substancjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki :) dziś cudowny dzień, byliśmy na kolacji, a mój M nawet się kelnerce chwalił, że będzie syn - cudowne uczucie widzieć go takim dumnym, i mały mnie to kopie jak piszę :) I DZIĘKUJE WAM ZA ŻYCZONKA - TO MOJE NAJPIĘKNIEJSZE URODZINKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek lozeczko turystyczne piekne, zmienic materac i bedzie gitek ,starczy na dlugo...ma rozpinanie z boku wiec jak bedzie wiekszy bedzie mogl sam wychodzic z kojca;) znajoma u mnie byla i miala ze soba dla swojego roczniaka takie lozeczko turystyczne i bez problemu moj maluch 3 letni moglby jeszcze w tym spac hehe(ale ma juz swoje lozko na swoj rozmiar), zreszta razem z tym roczniakiem sobie tam lezal i wyjsc nie chcial cwaniak;) Mam w PL porzadne lozeczko, z szuflada, ktore sie rozklada na starsze dziecko i minus jest taki ze bydle wielkie a lozeczko turystyczne zawsze jak cos mozna ze soba zabrac;) i wcale od takiego drewaninego lozeczka nie jest gorsze... Natka pisalas ze nie wiesz ile ci takie turystyczne posluzy, a powiem ci ze tyle samo co drewniane;) zawsze tak jest ze cos sie kupuje z mysla o dluzszym czasie uzytkowaia a co do czego to chce sie po jakims czasie kupic cos nowego itd. (wiec cos moze dlugo posluzyc ale sami zmniejszamy czas jego uzytkowania na rzecz nowego lozka dla 2 latka np.;)) do jego pokoju hehe. Megan lozeczko przesliczne;) Mamula niezla ta kolyska, takiej jeszcze nie widzialam, mi sie podobaja strasznie z drewnianym bujakiem hehe i co najlepsze znajoma MA i mi pozyczy wiec kasy wydawac nie bede musiala... i ktos pisal cos o bajerach..z reguly tak jest ze czesto cos jest po porstu nie przysatne bo dziecko nie bedzie tym wogole zainteresowane i tyle ale o tym to sie czlowiek dowie pozniej;) no no a ciuszkow tez juz troche mam, glownie z nexta i mathercare...body i pajacyki..oprzec sie kuzwa nie moglam:O co do tych badan. skoro quinny to maja to co zawieraja te tansze wozki:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Właśnie się obudziłam, a M. jeszcze śpi. Wczoraj wieczorem rozbolał mnie brzuszek i musiałam wziąć no spe, na szczescie po jednej przeszło. Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki ja na tak ogólnie wpadłam się przywitać :) widzę że zaczął się temat łóżeczek my jesteśmy za klasycznym drewnianym na płozach a do teściów wstawimy turystyczne i właśnie mój mąż stwierdził że on to by już zamawiał bo jak się nam zwali kupowanie wszystkiego na raz to masakra finansowa będzie ;) i w sumie ma rację ale ja jakoś jeszcze się wstrzymuję pewnie ze strachu :) Isabell ja też usg we wtorek :) Fajnie dziewczyny że wychodzi wam wszystko ok na usg :) a teraz zmykam szykować się na wesele dzisiaj jedziemy a nie chce mi się jak diabli zwłaszcza że mały od 2h tak kopał że spać mi nie dawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, my też kupujemy łóżeczko normalne drwenaniane najprawdopodobniej białe bo tak będzie wyglądał cały komplet mebli dziecka i jego pokój. ja dziś mam dzień sprzątania, wczorajsze USG - synuś w drodze wprowadził mnie w rewelacyjny nastrój, i mam pełno energii. życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Mój poród też jest planowany na marzec. Mma dwa terminy. Pierwszy z miesiączki 19 marca, a drugi na podstawie usg- 23. Nie wiem, czy tak mogę włazić z bytami w Wasz topik bez zaproszenia. Ale zawsze to łatwiej i raźniej dzielić z kimś swoje zmartwienia i w ogóle masę wątpliwości. Płci dzidziusia niestety nie znam. Chociaż czuję, że to dziewczynka:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ...chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... ....????? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. ...chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22..09.06.....15.03.....Łódź........chłopczyk LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......śląskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03......podlaskie. ...........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03.....pomorskie...... ......????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119......24........19.06....26.03.....pomorskie.... ......chłopczyk asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom... ..........????? Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........????? Anulkowa......20..........12.06.....19/23.03...lubuskie/zachodniopomorskie...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel1982 :) Dziękuję:) Wpisałam lubuskie i zachodniopomorskie, bo jestem z ok Zielonej Góry, a narzeczonego mam z ok Koszalina. Także mieszkam sobie raz tu, raz tu:) Nie ma to jak u mamy:) Na stałe przeprowadzę się, kiedy będziemy mieli już własne mieszkanko... Mieszanie z teściami nie jest niczym przyjemnym. Nie chcę, żebyście pomyślały, że jestem jakaś rozpieszczona albo coś w tym rodzaju... Ale nie wytrzymałam presji życia z przesadnie oszczędnym teściem i wróciłam do domu:P A co do łóżeczka... Myślę, że wybierzemy takie tradycyjne, drewniane z szufladą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Anulkowa witaj u Nas:) Co do mieszkania z tesciami to mam takie samo zdanie.My tez wynajmujemy mieszkanie choć u jednej jak i drugiej rodziny sa warunki bysmy mogli zamieszkać.Jednak nie wyobrazam sobie zycia na kupie z rodzicami ,zreszta teraz jk się odwiedzamy to się bardziej kochamy i za soba tesknimy. Co do łozeczka to my tez jesteśmy za drewnianym ,tradycyjnym a pewnie takie turystyczne kupimy jak bedziemy czasem nocowac u rodziców lub gdzieś wyjeżdzać. Ja ostatnio mam straszne wahania nastroju od płaczu do śmiechu dobrze że mój M to rozumie :) Wczoraj zreszta mój M totalnie się wzruszył bo akurat trzymał rękę na brzuszku jak mały kopnął ,łzy mu wyszły i nie mógł wyjsc z podziwu że taka maliznai juz tak kopie:) Miłego dnia Babeczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ...chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... ....????? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice....... chłopczyk badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. ...chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22..09.06.....15.03.....Łódź........chłopczyk LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......śląskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03......podlaskie. ...........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03.....pomorskie...... ......????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119......24........19.06....26.03.....pomorskie.... ......chłopczyk asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom... ..........????? Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........????? Anulkowa......20..........12.06.....19/23.03...lubuskie/ zachodniopomorskie...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) nie bylo nas troche, pojechalismy sobie nad morze do znajomych, juz nas lata cale zapraszali a pozniej znowu nie mielismy netu :-( uaktualnilam tabelke poniewaz na usg nasze dziecko bylo baardzo dla nas mile no i dowiedzielismy sie, co ma miedzy nozkami :-) no i bedziemy miec synka :-) powiem Wam, ze wymachiwal tym swoim malym fiutkiem bezwstydnie i nogi rozkladal ze hej :-) wszystko jest super, kolejne usg za 4 tygodnie. z moim lozyskiem jest ok, podnioslo sie, teraz jest na "scianie przedniej wysoko". takze sie z tego bardzo ciesze. powoli zaczynamy sie szykowac do przemeblowania mieszkania zeby koncem roku lub poczatkiem stycznia moc pomalowac i umeblowac pokoj malego, poza tym jakbysmy wszystko zostawili na ostatni moment to finansowo byloby ciezko.. postaram sie jakos czesciej zagladac ale nie ukrywam ze sie przyzwyczailam do braku netu i jakos mnie nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulkowa :) witajcie brzuszki :) Ja właśnie wróciłam z zakupów :) dziś postawiłam na zadbanie o siebie...kupiłam preparat do pielęgnacji biustu (Perfekty, jest dla kobiet w ciąży i matek karmiących), peeling do mycia ciała (podobno afrodyzjak :) ), bo ostatnio moja skóra zaczyna szaleć, na nogach pojawiają mi się jakieś krostki, takie jak po wrastaniu włosków i jeszcze wzięłam olejek do kąpieli (z jakimiś fitoferomonami - cząsteczkami miłości...pewnie pic na wodę fotomontaż :) ale ładnie brzmi). Wszystko po to by jak najbardziej natłuszczyć skórę, mam nadzieję, że uniknę rozstępów...ale kto to wie. Miłej soboty wam życzę! A mam jeszcze pytanie na jaki rozmiar kupić pierwsze śpioszki? Wiem że są wśród was mamy...doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×