Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Nika gratuluję!!! To będziesz mieć teraz piękną córcię w domku!!! Natka witaj z powrotem!!! To ci paskudy cię zarazili :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka- wielkie dzięki - przejrzę sobie wszystko. Mam wrażenie, że cały czas jestem głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo że cieszycie się ze mną:-) Badka nie martw się dietą, wyjdzie Tobie i dzidzi na zdrowie, nie utyjesz bardzo. Przypomina mi to dietę na której byłam kiedy karmiłam synka alergika. Też gotowany kurczak, ryż i niektóre gotowane warzywa. Na poczatku wydaje się że to koniec świata ale potem już leci a i Twoja waga to bardzo polubi;-) Do wszystkiego się można przyzwyczaić, kwestia motywacji. A dziecko to chyba największa motywacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam dzisiaj mieszane uczucia. Dzwoniłam do szpitala w sprawie badań prenatalnych. Dowiedziałam się, że jak najbardziej kwalifikuję się z tą moją tarczycą do takich badań...ale...jak się okazało, że jestem w 20 tyg ciąży to już za późno...teraz to oni mogą zrobić mi tylko usg, a takie (jak to powiedziała mi położna przez tel) mogę zrobić wszędzie. Co wy na to ??? Chodzę do dziada prywatnie, kasę mu płacę, a on nie mówi mi ,że w mieście obok jest prowadzony program badań prenatalnych w ramach NFZ, do którego ja z racji mojej choroby się kwalifikuję!!! Nie wiem tera co z tym fantem zrobić. Pojechać chociaż na to usg? Muszę mieć na nie skierowanie od mojego gin. A co on powie, teraz po fakcie, że ja chcę iść gdzie indziej na usg (nie wiem czy to usg będzie się różniło czymś od tego które on mi robi). Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Ja już po USG jest wszystko dobrze i baaaardzo sie cieszymy z M, Dzidzia ma już 21cm i waży 410gr tylko ja mam dużo wody ale jeszcze w normie:))) łożysko na ścianie tylniej wysoko:))) Pozdrawiam was wszystkie gorąco... P.S. siusiak ma już 11mm:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ....chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... ....????? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. . ..chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia 22 09.06.....15.03....Łódź........?????? LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......slaskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03...podlaskie.... ........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie........ ....????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie.. ........????? asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom... ..........????? Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........????? znowu musze sie dopisac bo mnie niema na tej liscie:( Tak wogole to czesc wam dziewczyny nie było mnie od poniedzialku bo byłam bardzo przeziebiona i nie mialam na nic siły teraz mi juz troche przeszlo. Ja jutro tez na USG i juz nie moge sie doczekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ....chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... ....????? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. . ..chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia 22 09.06.....15.03....Łódź........?????? LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......slaskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03...podlaskie.... ........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie........ ....????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119.......24.........19.06....26.03.....pomorskie.. ........????? asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom... ..........????? Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś was nie ma wieczorkiem...zatem miłych snów brzuszki :) Dajcie znać jutro, co myślicie odnośnie tych badań prenatalnych...i tej mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek- tak jak już wczesniej gdzieś pisałam takie USG prenatalne robi sie trzy razy w czasie ciąży no i na to pierwsze faktycznie jest już zapóżno bo robi sie je do 14 tc i ono jest najbardziej popularne bo ma wykluczy wady genetyczne płodu... drugie robi sie między 20-22tc i trzecie pomiędzy 30-34tc każde na co innego. No i takie USG nie różni sie jakoś szczególnie od standardoewgo, poprostu trwa dłużej i jest dokładniejsze lekarz mierzy np: przepływowośc, prawej i lewej komory serduszka, wszystko, wszystko, przynajmniej u mnie tak było dzisiaj i lekarz mówił że to USG prenatalne, takie JAK TO KTÓRE MIAŁAM W 13TC tylko u mniejszych dzieci na podstawie np. przezierności karkowej oblicza sie prawdopodobieństwo np. zespołu downa, tak teraz u starszych maluszków wyklucza sie np. wady serduszka. Ja chodze do lekarza prywatnie za każdą wizyte płace 150pln (każde z krótkim usg), a za takie USGprenatalne z płytą i 7zdjęc 250pln. I lekarz sie nie pyta czy chce czy nie poprostu mówi że zbliża sie czas na kolejne... zresztą już na pierwszej wizycie dostałam kartke z info co jaki czas wizyty i w jakich okresach jakie usg i inne badania np. krwi i moczu... Myślę że jasli masz taką możliwośc to zrób koniecznie takie badanie bo naprawde jest rewelacyjne, super jest tak podglądac swojego maluszka my z M już sie zastanawiamy do kogp jest podobny:))) Chyba do mnie:)))) A co do pani która powiedziała ci że jest za póżno to myśle że sie nie dogadałyście, albo ona jakaś nieprzytomna jest. A lekarz-nie wiem to dziwne bo jeśli nawet sam nie robi to przynajmniej powinien cie poinformowac że można. Dlatego ja chodze do lekarza prywatnie do specjalistycznej poradni położniczo-ginekologicznej naprawde sobi bardzo chwale obsługe,zaangarzowanie lekarzy i tp. fakt nie jest najtaniej ale to tylko9 m-c a mam pewnoś że w razie co to sie mną odpowiednio zajmą. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i na takie USG nie potrzebujesz żadnego skierowania tylko troche kasy. No i wiem jeszcze że nie wszędzie je robią bo to wymaga odpowiedniego sprzety, a nie jakiegoś ultrasonografu z lat 80, a wiesz jak jest w NFZ:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa gosia---- skąd dokładnie jesteś??? Może jesteśmy sąsiadkami:))) Ja mieszkam w Rąbieniu dokładnie pod łodzią za teofilowem ale przed Aleksandrowem................... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) wczoraj wróciliśmy późno z Poznania, więc juz się nie odzywałam i powiem Wam, że badanie prenatalne to akurat w moim przypadku to to samo co mam na każdej wizycie hihi a jeszcze na dodatek u mojej ginki wszystko widzę o niebo lepiej :) Okazuje się,że mam bardzo dobrą ginkę - bo ona wszystko dokładnie sprawdza na usg przez te moje ciągłe plamienia - co wizytę!! Ale nie żałuję,że pojechałam bo przynajmniej ktoś zobaczył na wszystko innym okiem :) Jestem bardzo zadowolona bo wszystko jest IDEALNIE :) Moje maleństwo ma już 510g (a tydzień temu 400g) Jedynie co dodatkowo mi zrobili to przepływy w komorach serduszka-prawidłowe, w pępowinie są 3 naczynia i odpływy też prawidłowe, a łożysko I stopień dojrzałości na ścianie tylnej no i nadal nisko ujścia, ale lekarz powiedział,że nie można mówić jeszcze o łożysku przodującym - bo może się podnieść, ma na to jeszcze 2 miesiące, więc narazie nie ma czym się martwić..... Goyek - k ochana, jeśli lekarz nie robił Ci szczególowego usg z przepływani, nie sprawdzał wszystkich narządów dzidzi, kosci, twarzoczaszki itd. - to idź na to usg prenatalne, tymbardziej,że jest za darmo....w szpitalu powiedz,że chcesz zrobić badanie prenatalne miedzy 18-24 tygodniem ciąży z anatomią płodu - tak to się nazywa. natka- fajnie,ze juz wyszłaś ze szpitala. Z tym białkiem to sprawdziłam sobie wyniki z poprzedniej ciąży i też tak samo miałam, więc u mnie to chyba taka norma....a w 3 trymestrze to juz trzeba bardzo tego pilnować, żeby nie doszły obrzęki, bo to jest objawem gestozy... ktoś pytał o aparat do ciśnienia w lidlu - a więc okazało się, że tylko w gazetce był hihi bo wcale nie dowieźli, ale jakaś babka zapewniła,że lidl nie dostał ich na czas i będą w sobotę - a chętnych na nie było baaaaardzo dużo :) jest to aparat naramienny - automatyczny, zapamiętuje chyba 80 wyników i pokazuje tętno - fajny, a normalnie kosztuje o wiele więcej...a te co są takie na nadgarstek - w tesco nawet już po 30zł to słyszałam,ze oszukują i źle pokazuja ciśnienie... olena- powidzenia na połówkowym i wszystkiego NAJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i termin porodu przeskoczył mi o tydzień z 17.03 na 11.03 ale narazie nie zmieniam stopki, zobaczymy jak dalej będzie to wyglądało :) a no i lekarz podczas usg zapytał,czy znamy płeć, a my się zaczelismy smiać,że nawet jakbysmy nie znali to nie da sie ukryć - bo maleństwo akurat na usg wypieło się do nas klejnotami haha i tylko ślepy by tego nie zauważył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj u tego gina prywatnie. I powiem Wam że nie widzę żadnej różnicy w traktowaniu pacjentki przez mego gina z NFZ a tego prywatnego. Jednym słowem mój lekarz jest OK. Na dzień dobry ładnie się przedstawił i zapytał czy zamierzam dalej prowadzić ciąże u swojego lekarza …na co odpowiedziałam „raczej tak” ….No i pyta co się dzieje, no więc ja że podejrzewam infekcję….a więcej na żadne dolegliwości nie mogę się poskarżyć. Infekcję faktycznie potwierdził przepisał mi tabletki dopochwowo i taka maść dla mnie i męża Pimafucin. Sprawdził dziecku puls, jest OK. dziecko ułożone miednicowo, ale jeszcze ma czas na zmianę pozycji ;) Po za tym wszystko jest w porządku i wszystko OK. W sumie to chyba poszłam tam trochę bez sensu, wyrzuciłam w błoto 80 zł….ale przynajmniej te grzybki wyleczymy sobie z mężem ;) No i mam porównanie, że NFZ też są porządni, mili i uprzejmi lekarze ;) Po za tym jeśli chodzi o warunki….u mojego państwowego lekarza, rozbieram się w miejscu gdzie mam toaletę i bidet. A tu gdzie byłam (prywatnie) spodnie musiałam zdjąć przy biurku lekarza, mało to komfortowe :O Wizytę u swego gina mam 17-go i wtedy będę miała połówkowe USG….i doczekać się nie mogę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ goyek: wklejam Ci linka z dokładnym opisem parametrów jakie są brane pod uwagę podczas usg"genetycznego" II trymestru uwierz,że bardzo się różni od zwykłego na dobrym sprzęcie i tylko nieliczni specjalisci mają certyfikaty do ich wykonywania..lista w necie do odszukania...osobiście robiłam w zach-pomor. u dr. Piotrowskiego robiłam podczas poprzedniej ciązy(dzidzia ma teraz 1, 5 roku) i teraz(termin na 18-go marca :-) więc Was podczytuję) jeśli masz się martwić to jednak zrób ,bo masz czas pozdrawiam wszyskie marcówki ps. mam już trzy córki19,14 i 1,5 roku i czekam na synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jeszcze odnośnie tego co powiedziała polożna: generalnie to usg najbardziej miarodajne jest pomiędzy 18-20 tyg. bo maluch ma na tyle miejsca,że moze swobodnie się obracać,potem niektóre parametry są nie do uchwycenia wierzę,że wszystko jest z Twoim maluszkiem w porządku i nie stresuj się niepotrzebnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piątkowo, ale Wam zazdroszczę tych badań... ja muszę jeszcze poczekać 2 tygodnie:( i to mnie właśnie zastanawia - bo moja gin mi powiedziała, że najlepiej zrobić to badanie w 22-23 tc, bo wcześniej to maluszek może być za mały jeszcze i trzeba by było robić kolejne itp itd, a jak później, to wszystko będzie widać dokładnie, tu piszecie, że badanie to najlepiejrobić między 18 a 20 tc, bo maluszek jest na tyle mały, że może się swobodnie kręcić.... no i zgłupiałam ale nic, zaufam swojej gince i cierpliwie poczekam na usg połówkowe za 2 tygodnie dziś zmierzyłam swoją "talię" (a raczej wspomnienie po niej) i mam 85 cm... a normalnie miałam 65... czyli maleństwo rośnie:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże te Wasze dzieci:-) Mamula, Aaga super że dzieciaczki zdrowo rosną. M wczoraj pierwszy raz bardzo wyraźnie wyczuł jak Maluszek się porusza i cieszył się jak dziecko:-) W końcu się wyspałam, nie ma to jak w swoim łóżku:-) zmykam na śniadanko i później zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny olena119 - Wszystkiego naj z okazji urodzinek... widze, że jesteś skorpionek jak ja ;) Potem więcej napisze, bo w pracy jestem ;) Miłego dnia brzuszki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wczoraj byłam na usg i rozumiem dziewczyny które się denerwują, bo ja o mało jajka nie zniosłam. Wszystko jest ok. płec potwierdzona czyli chłopak. Niestety nie mogłam sobie pooglądac dokładnie, bo maly sobie ziewnął i odwrócił się plecami, zakrył buzię rączkami i śpi. Gin powiedział,że dla mojego komfortu ustali następny termin już za darmo żebym sobie poodlądała dzidziusia dokładnie. Bo z medycznego punktu on wszystko już widział ale chce żebym ja też była zadowolona jak płacę pieniądze. Nika i motylek gratuluje córeczek. ja też po cichu liczyłam że może coś się zmieni odnośnie płci, ale jestem zadowolona że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -1967-asiulekpołówkowe tak..g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki! Olena wszystkiego NAJ:-) Miło czytać wieści o Waszych usg:-) Teraz już co dzien to nowe relacje:-) Widzę że wszystkie się denerwują strasznie i dlatego to takie miłe bo najpierw stres a potem tyle radośći. Goyek ja też bym poszła na dodatkowe usg, ważam że nawet dwóch lekarzy na tym samym sprzęcie może się dopatrzyć różnych rzeczy-poza tym dziecko różnie się układa. Asiulek myślę że słuchaj się swojej ginki moja mi kazała przyśc 22-24 tydzien ale przecież nie wytrzymałam i pobiegłam w 23cim tygodniu, czyli miałam 22 i 3 dni. W każdym razie Twój lekarz ma już swoje doświadczenia i widocznie tak mu najlepiej wychodzi badanie. Opowiem Wam coś..wczoraj wieczorem mój m pojechał po pieska na biegunach którego wyłowiłam na allegro. Mam manie kupowania zabawek i za chwilę zaczniemy je chyba wystawiać na korytarz;-) Synek nie widział zabawki bo już spał. Zastanawialiśmy sie jak zereaguje bo z jednej strony boi sie nowych zabawek ale też uwielbia zwierzęta, na spacerze piszczy na widok ptaszków, piesków itd. No i rano jak go zobaczył pieska to tak piszczał w niebogłosy że moja niunia w brzuszku nagle zwinęła się cała i uciekła na prawą stronę. Nie mogłam aż oddychać, z lewej strony brzuch się zapadł a z prawej zrobiła się wielka gula;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstryknęło mi się... miało być--połówkowe tak--znacznie póżniej ale genetyczne właśnie wcześniej..taka różnica pomiędzy nimi m.inn. swoje robiłam już drugi raz i do tej pory nie ogarniam wszystkich parametrów ; wiedziałyście,że kość palucha dużego u nogi nie może być mniejsza niż tego przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sama pomimo tego,że byłam w 20-tym na genetycznym dostałam zaproszenie od p. dokrora na wizytę w 23-cim tygodniu celem nagrania płyty,bo podobno mały będzie już "ładny" :D:D czyli lepiej widać na pewno rysy twarzy jeszcze raz duża bużka dbajcie o siebie i dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka - wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka Tobie i maleństwu, spełnienia marzeń i dużo radości na co dzień:) 100 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny właśnie wróciłam z USG i dzieciątko jest zdrowe i duze bo waży 622g na 22tc. ale mama troche zawiedziona bo nie bedzie parki...okazało sie ze to chłopak...ale dobrze ze zdrowy. pozdrawiam wszystkie brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Gosia gratulacje, same dobre wieści :) A ja dziś z rana się zestresowałam na maxa, budze sie rano i pluje krwia, przeraziłam się strasznie! Z nosa czasem przy wydmuchaniu mam troche krwi i dziasła też niby troche, ale dzis to , że plułam to prawie mi serce staneło. Pobiegłam z rana do lekarza, osłuchała mnie, zajrzała do gardła i wszystko ok, musiało jakieś naczynko chyba pęknąć i zebrało się z rana. Ale co strachu to moje A dziś mi się śniło że bzykałam się na całego z James T. Kirkem ze Star Treka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja też mam syna o imieniu Dawidek i też byłam trochę zawiedziona, ale na tym topiku dużo jest mam które będą miały drugiego chłopca tak jakoś raźniej. Ale najważniejsze to to że wszystko w porządku i tego się trzymajmy. My mamy problem z imieniem dla dziewczynek jest dużo fajnych a dla chłopca to jakoś trudno coś wybrac. Dziewczyna bonda ależ miałaś sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze dobrze wam te usg wychodza...extraa dziewczyna bonda mialam tez kiedys taki sen nie jeden co do bzykania;) he np. dzisiaj :P bo ostatnio rezygnuje z seksu..libido spada i wszystko przeszkadza ale kto teraz skorzysta na tym to skorzysta:P i na pierwszym planie bedzie hehe Almeria ja tez bede miala pewnie drugiego chlopoka, zobaczymy po porodzie ale tak cos czuje;) i sie na to nastawiam, byle zdrowe bylo....ale fajne miec dzieuszke, kupowac jej kiecuszki itd i wogole potem z mamusia bedzie trzymac sztame ehhh no coz cieszmy sie z tego co mamy:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×