Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

hejka moje kochane Panie;) Maniu ja mam w domu taką książeczkę z mnóstwem tabel,wykresów i innych do obserwowania siebie,więc na razie na tym bazuję i tam sobie zapisuję-zawsze można wracać do poprzednich cykli i sprawdzać jak to tam było:) Sisi kochana oby się udało.Trzymam za Ciebie kciuki i jestem szczęśliwa,że i Ty wreszcie znalazłaś porządnego lekarza-to naprawdę 3/4 sukcesu!!!Ale będziesz sexowna w czerwonej kiecce:D Fragolinko kochanie 7 dni przed @ to zdecydowanie za wcześnie na test!!! Ależ Ty jesteś niecierpliwa:) Asha kochana udanej imprezki Ci życzę:)) AWybaw się i upij za wszystkie czasy..Ja mam taką ochotę się upić,że szok:D Nulla mnie też bawią komenty kargulka-ciekawe tylko czy to on czy ona?? Kiki i Zadra co u Was??? Buziaki moje drogie-ja dziś cały dzień siedzę u kumpeli,bo nasi wyjechali na mecz :( :***Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fragolka Ty niecierpliwcu nasz:P No kochana dobrze,że nie dajesz sobie wejść na głowę,bo całkowicie by Cię pozbadli :)) haha Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Jak ja uwielbiam piatkowe wieczory M idzie na pilke a ja mam z 3 godz tylko dla siebie. Wlasnie otworzylam winko i ser brie i przygotowuje sie do farbowania wlosow. Ktoras moze wypije ze mna bo nie bede tak sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi 3mam kciuki zeby tym rasem in vitro zadziałała. Pozytywne myslenie czyni cuda. Fragolka poczekaj do terminu @ z tym testem fajnie by bylo jakbys pierwsza przerwala nasza zla passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola nie prawie czarne to ja mam naturalne a teraz coś w stylu mahoniu tylko dla odcieniu. Strasznie posiwialam przez ten rok staranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to pijemy kochane;)) A ja zmykam do koleżanki znów,bo nie przeżyję samotnie wieczorek :(( Kochane życzę dobrej nocki :*** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik - ja nie pomogę w tym temacie, nie mam pojęcia Fragolcio - łobuzie, no może troszkę Cię namówiłam na ten test, ale powiedziałam zebyś na luzie zrobiła, wkońcu masz na stanie kilkanaście teścików :D i jak nie wyszło to dalej za kilka dni kolejny hehe aż wyjdą 2 kreski, powodzenia oby tak było Katarynko - ja się zalogowałam na 28 dni, ale póki co nic sie tam nie dzieje, nie znam tam nikogo, więc tylko wrzucam swoją tempkę i analizuję. A jak u Ciebie staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik.bb inseminacje wykonuje sie w klinice gdzie maja urzadzenia w laboratorium do odwirowania nasienia. Dziewczyny,kolezanka bierze slub jutro w Szczecinie. U nas jutro jest swieto Zjednoczenia Niemiec i wszystko jest pozamykane i ulice poblokowane. Kolezanka postanowila w niedziele wröcic do Berlina i wtedy zrobi przyjecie. Nawet mi to pasuje bo maz zdazy sie wykurowac;) Sisi ja myslalam ze szykowalas sie na inseminacje nie invitro? Rzeczywiscie lekarze szybko zaczeli dzialac. U mnie najpierw rozmowa,2 razy badanie krwi,nasienie i ponowne sprawdzenie jajowodöw. I potem cos mi powiedza co dalej. Ja to wszystko przechodzilam 7 lat temu. A teraz na nowo wszystkie badania:( No nic jak trzeba to trzeba. A w niedziele na przyjeciu za duzo nie moge pic bo w poniedzialek mam sprawdzane jajowody. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ja witam:) Ascha ja chcialam inseminacje ...bardzo....widocznie doszedl do wniosku ze nie ma po co:( I dowiedzialam sie ze pani anestezjolog to Polka:) Jest tam kilka osob roznej narodowosci...wiec z dogadaniem sie nie ma wogle problemu:D Doktor przezywal ze jak byl w Irladni to widzial wiecej polakow niz Irlandczykow(w barach) i ze polacy to wodke pija a nie whisky ha ha ha. Widocznie w Anglii jeszcze nie byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka - zaufaj nam - bardzo ładnie Tobie w tym kolorku, a blond - miałaś już? jeśli tak to wrzuć gdzieś fotkę, to stwierdzimy, ale ja osobiście jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić :D Ja dopiero wstałam 15 minut temu!! i już na kafe siedze;) miłego dzionka dziewczyny. Sisi - lekarze wiedzą co robią, najwidoczniej w twoim przypadku ivf jest najbardziej wskazane . Czy już wiesz kiedy?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia - jeśli natura blondynką cię obdarzyła to na pewno będzie ci do twarzy :) a jak się mają sprawy z twoimi "objawami" ?? kiedy kolejny raz testujesz?? :D Sisi - będziesz się jakoś szczególnie przygotowywać przez ten miesiąc? wiesz jakiś kompleks witamin, czy coś w tym stylu. Jeśli masz skłonności do przeziębień czy wyskakujących opryszczek warto już teraz o tym pomyśleć. Pozdrawiam Cię słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi - jeśli chciałabyś porozmawiać z tą dziewczyną która jest w ciązy metodą ivf mogę podesłać linka do forum, na którym ona jest i do niej zaganiesz, ona starała się 4 lata o dziecko. Jak byś była zainteresowana to Ci wyślę link. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie dzisiaj tez dzien lenia. Wszystko pozamykane bo swieto narodowe. Za to jutro sklepy beda czynne;) Ciesze sie sisi ze atmosfera w klinice dobra. Ja takie uwagi ze polacy to tylko pija uwazam nie na miejscu,a slysze je czesto! Do tego stopnia ze niemcy mysla ze polacy pija wödke jak wode,np.do obiadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dzieki serdeczne:)...ale wole nie nakrecas sie rozmowami z ciezarnymi...chyba mnie rozumiesz:P Ja specjalnie nie bede przygotowywac sie ,witaminy jem tak czy innaczej codziennie ,kwas foliowy ostatnio w polsce zakupilam.....juz kazali mi brac:) Bede sie jedynie starala nie stresowac i nie wkurwiac z byle powodu:O bo z natury nerwuska jestem i jak cos idzie nie tak to czesto mam zalamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i leja w gardla w restauracjach,barach itd.....nie ma mowy o piciu pod sklepem czy innych miejscach publicznych...:P Ale pija wiecej niz Polacy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne sisi - rozumiem Cię doskonale, ważne to złapać dystans i nie nakręcać się niepotrzebnie Ascha, kiki, sisi, fragolcia, katarynka i pozostałe dziewczyny - życzę miłego weekendu... nie wiem czy dam radę jeszcze tu zajrzeć w weekend. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja w sumie bedac tutaj pije wiecej niz ..kiedy bylam w polsce:P Moj tak samo,u niego w pracy chlopy maja lodowke na piwka i sa bardzo w szoku ze Moj nie pije z nimi po pracy:D Oni wszyscy wala po 3-4 piwka i dopiero do domu,i tak jest co dzien! Ale co kraj to obyczaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×