Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dorota-----------
Dirty,nikt nie ma i nie bedzie miał takich oczu :(Nie tylko Ty chcesz Go za mężą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Dziewczyny na ponizszym linku do bloga jest swietne zdjecie Michaela drugie od gory, gdzie MJ jest w czarnym zakiecie z haftami i czarnych okularach. Ktos wie gdzie moge to zdjecie zobaczc w calosci? Jest tam sliczny http://ilovemichaeljackson.bloog.pl/?ticaid=69bb6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyn ktury chciał byc
białym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliss kuuuuur
oddam Ci za darmo słowniczek ortograficzny, biedny, człowieczku. z ortografią można jeszcze coś zrobić, ale na głupotę chyba nie ma rady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam się dzieje w Encino
paralizator oni pisza ze 3 tyg temu zamówił do domu do obrony w razie cus i ze dzieci nigdy nie miały go w rekach zrobili dochodzenie i skonfiskowali paralizator ciekwe czeu w ameryce kazdy ma prawo posiadac broń poza tym Adwokat zapewnia ze wszystko robione jest aby dzieci iały jak najlepsze warunki i ze pracownicy moga przychodzic i robic co cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy Blankiet zamówił przez internet i ze reczta nie miała nic wspólnego tylko ze co jaka strona to piszą ze kto inny zamówił.... cholera zaczyna sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba jednak
syn Jermaina- Jaafar zamowil ta bron. nieciekawie to wyglada. moga sie czepiac babci,ze zle sie opiekuje dziecmi. slyszalam,ze w Encino mieszka 16 osob,w tym ten chlopak z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuzwa zaczynaja sie czepiac zobaczycie ze bedzie sie działo bo przeciez Jacksonowie a nie przecietny kowalski tam mieszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LarryNimmer
Viewer's Response to "Michael Jackson: The Untold Story of Neverland" http://www.youtube.com/watch?v=dY2Vf-kiGbw The new film, "Michael Jackson: The Untold Story of Neverland" premiered on February 17, 2010 during the Santa Barbara International Film Festival. These are viewer's response to the film. Clips from the film can be seen at http://www.nimmer.net. The original film was completed shortly before Michael's death. It was re-edited after his death to include scenes from his memorials.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie film bardzo się podobał, szczególnie ta część prezentująca tancerzy - niesamowicie tańczą! :) A samego MJ zobaczyłam od zupełnie innej strony, szkoda że po raz ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowici!:) Owszem,zagladam tu,jednak nie jestem w stanie wszystkiego przeczytac:) abraja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej, dopiero sie przyjrzałam, widzicie jakie ma uda? dosyc duże w porównaniu z TII, ba, dwa razy wieksze...ciekawe czy takie mial normalnie, czy to akurat okres kiedy zasmakował w czymś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz agus niedały my sie terrorowi i trwamy jak mozemy a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fani którzy co miesiąc
odwiedzają Forest Lawn, przynoszą kwiaty dla Michaela, byli tam także i wczoraj. Spotkali Debbie Rowe:( jedna z fanek EJacobs opisała to zdarzenie na mjjcommunity: mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=88419 bardzo smutne:( widziałam dwa zdjęcia, Debbie płakała... niestety system nie przepuszcza tych linków:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip-a-dee-doo-dah
czy mi się wydaje, czy początek Mind is the Magic wykorzystano w The Drill?? oraz że melodia we fragmencie gdzie śpiewa: "Nothing's impossible......" przypomina trochę Who is it?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,7614135,Wstrzasajace_zdjecia_z_sekcji_Jacksona.html Dla wrażliwców - to nie on, tylko filmik "jak miałoby to wyglądać na prawdę" zrobią wszystko żeby miec lepszą oglądalność, a plotek wieksza czytelność :O jak nie pudel zapchlony to plotek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość human natureee
Rademeness coś dla Ciebie mjjgallery.free.fr/bad/awards/whitehouse/015.jpg resztę znajdziesz na mjjpictures Bad > Awards & Special Performances > Capital Childrens Museum PS. wk..... mnie to forum wszystko uznawają za spam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość circus girl
znalazłam ciekawy artykuł o Grace Rwaramba. " Jackson stun gun snitch exposed" rodzina Jacksonów podejrzewa, że to ona stoi za telefonem informującym służby o tej broni a także za udostępnianiem tabloidom informacji o rodzinie i nie tylko tinurl.mobi/mbekjud co o tym myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Księżycaaa
fajne te panoramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóka z móminkuf
przeciez to jest po prostu sampel z invincible. nie spiewa tu zaden MJ, tylko Ne Yo trochę zmienia glos i to moze tak brzmiec, pewnie chcial oddac Michaelowi hołd i po prostu zapozyczyl sobie troche bitów i zrobil z tego,w sumie niezły, kawałek. tacy z was fani a nie umiecie skojarzyc faktów a co więcej, nie odrozniacie głosu MJ'a od głosu Ne-Yo. żenada powiem wam, moje drogie, zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Abraja napisałam na gg w sprawie naprasowanki :D beade wdzięczna za linka. Co do utworu z NE YO to faktycznie tam MJ nie slysze. Oni zresztą z tego co wiem nigdy razem nie nagrywali ale moze sie myle. A ktos wie co w końcu z tym paralizatorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×