Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Hej Kobitki wyniki z krwi będą jutro, a i umówiłam się do innego ginekologa najwcześniejsza wizyta na piątek i to miałam szczęścia, bo jakaś kobitka zrezygnowała, więc wskoczyłam na jej miejsce. Jak wyniki pokażą, że nie jestem w ciąży to piątkowa wizyta, będzie przeznaczona, co jest przyczyną, że nie dostałam jeszcze @ i że luteina jej nie wywołała. Szczerze to już zaczynam się przyzwyczajać do tej myśli. Pielęgniarka powiedziała, że jej też testy kiedyś wyszły pozytywne i umówiła się do wizyty i powiedziała, że przyszła potwierdzić ciąże. Lekarz ją zbadał i wylał jej kubeł zimnej wody na głowę, bo ciąży nie było. Wyszła z gabinetu z łzami w oczach i na następny dzień dostała okres. Smutne to.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes już sobie ściągam:) ten tytuł to chyba "no kochaj mnie" nie słyszałam jej jeszcze, ale zaraz usłyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlkast kochana, u Ciebie bedzie inaczej, ponieważ u Ciebie testy potwierdzają ciążę, a lekarz się pomylił, zobaczysz, że tak będzie... Na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może byc. tez Afromental ma jakąś nowa nawet fajną. ale dzis nudny dzień i śpiąćy juz dawno bym poszla spac ale wstyd tak wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, nie wiem co ci napisac, ale z tego co pisalam to mialas regularne cykle, ztakze albo stres ci go przedluzyl albo jestes w ciazy, zycze ciazy bi tego chcesz! Jak jazda z nas! Everlast, tutaj tez nie wiem co powiedziec, ale skoro masz 3 testy pozytywne, to wyhodzi NATO ze jednak ciaza jest! Jakby jeden z trzech byl pozytywny to wtedy mozna sie zastanawiac, ale wszystkie 3!!!! To juz cos! Moze tak jak czarna pisala, ciaza baaaaardzo wczesna I dlatego gin slepota nic nie widzial!! No ale czekaj na winik z krwii I daj znac! Ja mysle ze jestx ciaza, wczesna ciaza!!! Czarna co do muzyku to ja slucham co popadnie, pubis wszEelkiego rodzaju starocia, ale I tak jak ktoras pisala, stachulski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stachursky miał kiedys fajne piosenki i tyle wspomnien mi przywołują że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - wyniki testu mogą być pozytywne i wyniki z krwi również wtedy kiedy jest ciąża pozamaciczna jeśli jej dalej nie widać na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewerlast ale nie martw sie na zapas.bądz pozytywnie nastawiona i mysl sobie ze wszystko jest ok a ten slepy gin był poprostu na kacu i nic nie dojrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ci trudno o tym nie mysleć ale postaraj sie mysleć pozytywnie. giny sie bardzo czesto mylą wiem po sobie jak stwierdził ciąże kiedy miałam niecale 18 lat a wcale w ciąży nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Everlast kochanie nie martw się, bo może już dzidzi szkodzisz tymi nerwami. Ja tak sobie zaglądam jak mam czas i cały czas trzymam za Was kciuki.Mam nadzieję, że już będę gratulowała jedna po drugiej :) Buziaczki i nie zamartwiajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, rozumiem........ Nie denerwoj sie kochana!!! Napewno wszystko jest w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy powinnam to pisac czy nie , ale..... Przyczynami ciąży pozamacicznej mogą być różne stany chorobowe, które upośledzają proces dotarcia zapłodnionej komórki jajowej do jamy macicy. Mogą to być częste zapalenia przydatków, wady rozwojowe jajowodów, guzy powodujące zwężenie lub zamknięcie jajowodów (np. torbiele jajników, torbiele okołojajnikowe, mięśniaki macicy...), endometrioza, zrosty po operacji (np. wyrostka robaczkowego), stany po operacji jajowodów powodujące ich zwężenie. Do potencjalnych przyczyn ciąży ektopowej można również zaliczyć opóźnienie w wędrowaniu zapłodnionej komórki jajowej a także używanie wkładki wewnątrzmacicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast czy mialas ktorekolwiek z wymienionych wyzej? Mam nadzieje ze nie I ze jednakt o wczesna ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalam sobie na luz narazie i niemyśle czekam do niedzieli na @ teraz sobie pije piwko. bo jak bede tak wegetowac i caly czas myslec to sobie jakąś urojona wkręce/ everlast z tego co piszesz to mysle ze jednak ci sie udalo,a za toba pujdze agnes a potem my wszystkie :) agnes a ty lec do apteki i rob sobie ten teścior bo juz mnie tak ciekawość zrzera że szok i nietrzymaj nas tak długo w niepewności. czarna co do muzyki to ja ogulnie słucham wszystkiego co mi wpadnie do ucha,niemam takiej ulubionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja tez wrzucilam na pelen Luz, wczoraj mialam upojny wieczor! Dzisiaj troche mysle, ale przeciez nie moge sobie wszystkiego odmowic, a jestem w 10000% pewna ze nam now wyszlo tym razem, to zaszalalam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój S to normalnie ma szczęscie. pojechalismy do weterynaza niedawno z psem bo zaczol nam kulec na przednia lape i weterynaz dal mu jakieś tam zastrzyki przeciwbulowe,ogolnie mielismy zaplacić 40 zł,moj S wyciągnol 100zl i płaci weterynazowi,ten jak zaczol wydawac reszte to mój S zaczoł go zagadywać i tak go zagadal ze w domu okazało sie ze gosciu wydał mu z tej stówy reszte i dał mu jeszcze spowrotem ta stówe.czyli pies dostal zastrzyki za darmo i my jeszcze 60 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay czas sie wziasc za jakas robote, Bo jak narazie to sie obijam caly czas.... Jedu yne co zrobilam dzisiaj to poszlam na spacer z mala ale po 40 minutach wrocilam Bo wczorajsza impreza nie dala mi spacerowac. Pojechalam na male zakupki, dla siebie...... I polozylam mala spac..... I siedze na telefonie I pisze..... Nic komplenie nie robie, jak by mnie szef zobaczyl to by zwariowal! Heheheh ale co mama robic jak nie ma co robic??? Ale jestem zakrecona! Powodzenia kobitki, odezwe sie puzniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, ja jak zaszłam w ciażę, to ploszłam do gina i w czasie tej wyizyty lekarz powiedział, ze na 60% jestem w ciaży, nie mógł potwierdzic nic, ani w USG.......a 2 testy- wtym 1 z krwi wyszły pozytywnie.....niestety za wczesnie było na USG, a tydzień póżniej widać było juz pęcherzyk. Myślę, ze do zapłodnienia doszło duzo później niż myślisz- plemniki zyja długo w sprzyjajacych warunkach, wiec biorac pod uwagę, ze masz długie cykle, to może byc tak, ze to bardzo wczesna ciaża. Dlatego nie martw się. Warto sobie wziać dzień wolnego i sie nie stresować, na spokojnie. Dziewczyny, dziś malowałam wzorki na scianie w małej pokoiku, dlategon nie zagladałam, bo chciałam skończyć. Moja siostra zajmowała sie Emilką. A ja przy okazji obklejałam szafę w jej pokoiku i w końcu ma pokoik jak na dziewczynke przystało :) Jak przyjdą zasłonki, to Wam wkleję jakieś fotki... Nie dam rady Was przeczytać. BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam Wam podziękować i przeprosić też za moje wylewanie żalów i panikę, ale się przestraszyłam ;( Macie racje co ma być to będzie chyba zrobiłam już wszystko co było można, jedna wizyta u gina za mną plus usg, test krwi też zrobiłam jutro wynik, a dla pewności idę do innego gina jeszcze w piątek. Co ma być to będzie. Jesteście kochane buźka dla Was 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast ne masz za co przepraszać ani dziękować, po to tu jestesmy, żeby sie wspierać i doradzać... Mi zawsze jak jest źle, jeśli mam proboem nawet nie dotyczący ciąży czy podobnych, zawsze tu piszę i zawsze otrzymuję odpowiedź.... Serio dziewczyny jesteście dla mnie przyjaciółkami:) Dużo łatwoiej znieść z wami klażdy najmniejszy problem bądź życiową porażke... Jesteście wielkie... Everlast napisz jutro rano jak tylko odbierzesz wyniki... Czekam z niecierpliwością. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, nie ma co sie nakręcać i dreczyc na zapas- bo jeśli naprawde jestes w ciaży, to stres żle służy fasolce, więc głowa do góry :* Czarna, ja też sie cieszę, ze Was mam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×