Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hejka! No jak tam się Anulka wyleży na tych łożach to pewnie i bóle jej przejdą :) Beata___nie nakręcaj się chyba wolisz cc niż sn?Ja to mam dopiero przesr*ne najgorzej bo nie wiadomo kiedy.Jestem wykończona psychicznie i fizycznie.Ostatnio też się z M pokłóciłam bo ja cała w nerwach chodzę,po nocach nie śpię a po nim żadnego stresu nie widać. Annolia____fajnie z tymi rzeczami ile wydatków mniej jak już coś jest dla dzidzi.A takie maleństwa nic nie niszczą. A ja zjadłam śniadanko,2 jabłka i chodzę i non stop sprzątam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do południa brzuszek mam normalny ale jak pochodzę cały dzien to na wieczór wszystko mnie ciągnie w dól a w nocy mam wrażenie jakbym miała za chwilę urodzić ale nic się nie dzieje.Nie spieszy się Milenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka---bo pewnie sie nie przytrafia a jeśli już to koniecznei mi, jak cała reszta ciazowych dolegliwości:) Dziewczyny kilka pytań: - ile czasu przed porodem najwczesniej jest sens prać i prasowac ubranka tak by wytrzymały bez zarazków i by to całe pranie nie poszło na marne? - w jakim proszku prałyście? - czy trzeba też prać inne rzeczy np: rożki, kocyki,pieluchy tetrowe,śpiworki itd.? Beatko----czy do cc trzeba do spzitala zabrac coś szczegolnego czego nie trzeba przed sn?a jakie zabierasz majtki? swoje zwykłe? jednorazowe? wielorazowe siateczkowe? masz jakiś model wybrany który nie bedzie draznił tej blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby ale jestem zmęczona szok!!!!!!!!!!!!!! Byłam po łózko dla małej :-D bez pomocy chłopa dałam rade hi hi :-) Niewiem co u Ani zaraz bede do niej pisać co i jak :-d Nikulam wiec ja prałam wszystko bo wiadomo ze w sklepach ludzie macaja wszystko kocyki i rożka w rekach bo zeby sie nie zniszczyło :-) i tylko przepłukać chciałam reszte w pralce peałam no chyba ze pisało ze nie wolno bi że tylko ręczne ale później sie kapłam ze mam opcje prania ręcznego w pralce wiec męczyłam sie niepotrzebnie. Ja juz mam ze 2 miesiace wszystko poprane przy córci tez tak prałam bo z wielkim brzuchem by było ciężko stać i prasować. Ja prałam w JELPIE kupiłam proszek i płyn do płukania. Do szpitala na CC nie mam nic innego brać niż do porodu SN .Majtki mam te jednorazowe 8 par kupiłam sobie bo wiem jak przy córci ze mnie leciało to na ziemi krew była wiec i gacie beda do zmiany :-D ale byłam wczoraj w sklepie i kupilam tez sobie takie co stare babcie uzywają z wysokim stanem żeby rany nie podrażnić bo zwykłe majtki by mi gniotły rane. No to sie opisałam ide do szkoły po córcie i biore sie za pakowanie bo już dzis musze skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam____ja już z m-c temu sobie poprałam a więc tak ok 8 m-ca ciąży w zwykłym proszku i płynie silan sensitive.Tylko nastawiałam podwójne płukanie żeby proszek dobrze wypłukało.Kocyk,rożek jeśli masz nowy to możesz ale nie musisz prać naprawdę dziecko nie musi być chowane w sterylnych warunkach ale jak nie masz co robić to możesz przepłukać to miłe takie szykowanie dla dzidzi. No ciekawe co tam z Anka? Beatko___jakie łóżko kupiłaś i za jaką cenę?bo ten zakup mnie też na dniach czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam zwykłe łóżko taki fotel rozkładany za 500 zł wiec nawet nie najdrozszy a taniej nie kupi no chyba ze takie na chwilke ale bez sensu. Ania miała rano ktg i nic nie wykazało wiec wypuścili ja do domu pewnie sie wnet odezwie :-) Ja uciekam sie pakować bo wnet bede miała auto podstawione i weźnie mi meble z domu przewiezie. Apropo auta znów mi sie zepsuło wrrrrrrr chyba go na złom oddam jak sie okaże ze duzo mam dołożyc znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY TO PROSZE PISAC WARKOCZ1@WP.PL.Taki monitor moze uratowac zycie dziecka przed smiercia lozeczkowa.Polecam!!ja przespalam wszystkie noce a z pierwszym dzieckiem gdy nie mialam tego monitora to wogole wciaz wstawalam patrzec czy oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie pomału "wyprowadzam" z mojej komody w sypialni, bo muszę gdzieś te ciuszki upchać jak już wypiorę :) Mam komodę z trzema dużymi szufladami, a i tak mi się to nie zmieści wszystko. Z ubranek nie muszę nic kupować, bo niektóre z tych rzeczy co dostałam są jeszcze całkiem nowe i nigdy nie noszone.... Rozglądamy się za łóżeczkiem. Jak mi w sklepie powiedzieli cenę za pościel to mi szczena opadła. Życzą sobie 200zł za poszewkę na poduszkę, kołderkę i ochraniacz! I to taka zwykła pościel, bez niczego specjalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobity! Jestem juz w domku.Pierwsze co to polecialam sie wykapac,bo prawie nic ze soba nie mialam w tym szpitalu..Wszystko mnie boli tyle Wam powiem.Chodze jak pingwin,bo nawet krocze mnie napierdziela..Wymacali mnie od zewnatrz i do wewnatrz i kazali duzo lezec i odpoczywac.Pomimo tego,ze sie niby wyspalam to jestem wykonczona..Musialam wypic chyba z 6 litrow wody od wczoraj wieczora..Prawdopodobnie mialam piasek w nerce,ale chyba sie przeplukalo,bo nie boli od wieczora-odpukac. Wczoraj jak mnie podlaczyli to ktg szalalo.Skurcze byly co 5 min,tyle ze zamiast narastac to sie zmniejszaly.Maly sie krecil i im wykres nie wychodzil dlatego trzymali mnie pod tym 3 godz..Zrobili tez usg i maly ma glowe tak nisko,ze az jej widac nie bylo.. Juz mialam isc do domu jak lekarz zdecydowal,ze na wszelki wypadek zostawia mnie na noc.Biedny M sie naczekal na mnie i w koncu pojechal do domu sam.. ALe przynajmniej wiem juz co i jak wyglada w szpitalu.Powiem Wam,ze obsluga i sale super.. Lozko ma pilota i ustawia sie na wszystkie strony.Bylam tym wniebowzieta hehe Na sali lezalysmy 3,ale zadna zadnej nie widziala nawet,bo wszystko pooslaniane kurtynami. Polozne rewelacja.Co chwile przychodzily pytac czy moze chcialabym cos zjesc albo pic.Obym przy godzinie zero trafila na te same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, trzymaj się, stara, już niedługo:D Teraz spokojnie możesz rodzić, czekamy na wieści! Beti, jak dziś samopoczucie? Pozdrawiam Twoje górki spod żeber. Klaudia, Wy wszystkie jesteście już w 38. tyg.? Idziecie łeb w łeb... Annolia, kiedy masz termin? Moja mała to taki nerwus. Ale jest kochana i śliczna. Ładnie przybiera na wadze, ma czasem kolki, nie daje w nocy spać. Tylko mi tego pediatry brakuje, żeby coś jej przepisał na brzuszek. Plantex wypiła raz i potem w nocy była spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przynajmniej już wiesz co Cie czeka w szpitalu. Z tego co piszesz, bo warunki królewskie! :) Spacerku ja mam termin dopiero na początek marca... Dziewczyny zrobiły się wam rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki tutaj tez dlugo mnie nie bylo...widze, ze juz niektore z was maja wszystko za soba i trzymaja w ramionach swoje malenstwa.no, a niektore z was urodza juz na dniach.sama nie moge uwierzyc w to jak ten czas leci.ja jestem w 24 tc, a jeszcze niedawno wpatrywalam sie w test z II kreseczkami.zycze wam wszystkim duzo radosci i szczesliwego rozwiazania.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa! Co tam u Ciebie? A co tu dzisiaj taka cisza? Gdzie was wywiało? NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............38...18.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................38... 20.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................33....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam...................28...11.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam takie pytanko moze wy mi pomozecie:) jestem tydzienprzed kresem a tydzien temu robilam dwa testy ktore wydaje mi sie byly pozytywne bo blade kreski byly te drugie na obu a dzisiaj zrobilam i tak jakby jest kreska a nie ma i nie wiem czemu to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby ledwo zyje :-( Jak mnie nie weźnie na rodzenie po tym dniu to sie bede cieszyc bo tyle czasu co mnie nie było to pakowałam sie i troch musiałam dźwignać masakra i wyobraźcie sobie ze jeszcze wszystkiego nie zrobiłam ale jutro zakończe pakowanie i musze jakoś to przewieźć. Chmurko moje górki z pod zeber też Cie pozdrawiaja i Klaudunie też buziaka kazał jej nawet dać. Ania to mały juz gotowy do wyjscia na swiat jak tak nisko jest :-d Nowa no bardzo dawno Cie nie było gdzie Ty sie podziewasz kaj Cie niema.?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............38...18.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................38... 20.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................33....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M Hej! Dzięki,że odpisałyście o tych ubranakch. Czyli chyba powoli zaczne prać ,najpierw te duże rzeczy typu rożki, spiworki czy pieluchy....mówiąc szczerze to pranie to ejszcze ok. ale prasowac to ja poprostu NIENAWIDZE to dla mnie najgorsza czynność domowa, jak dla siebie coś kupuje to patrze czy się nie gniecie i praktycznie zalazko u mnie w domu stoi nieuzywane.... Jeszcze takie pytanko: czy do pielęgnacji pepka moga być takie gaziki wyjałowione nasączone 70% spirytusem- nazywaja się leko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to super,że warunki takie dobre!ciesze sie,że z Tobą już wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nikulam____ja do pępuszka miałam spirytus 70% przepisany jak wychodziłam z mała do domu. Chmurko____ja,Ania i Beata jesteśmy w tym samym tyg.a co najlepsze moja sąsiadka też ma termin na koniec stycznia :) No i ja zakupiłam w koncu łóżko dla małej królewny dzisiaj mają przywieść.M ma złożyć łózeczko i właściwie już wszystko będzie gotowe. Ja rozstepów nie mam póki co... Brzuchatki a kupowałyście jakąś maść czy coś do pielęnacji brodawek przy karmieniu?Ja kiedyś używałam bephanten ale zwykła maść z wit.A okazała się dużo bardziej skuteczna tyle że ją trzeba było zmywać przed karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! pierwsze miesiace byly koszmarem, na nic nie mialam ochoty.pozniej wyjechalam na dluuugie wakacje zobaczyc troche swiat.no, a teraz jestem w domku i zagladam co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka____Ty nas nie dobijaj z tymi warunkami...lózko na pilota :) A u nas?już mnie wszystko boli jak aby sobie przypomnę szpitalne lozka,jedna łazienka na korytarzu i 6 osób na sali... A jakieś rozwarcie Ci się robi? Nowa_____Wiesz już jaka płeć?dużo się rusza?W ogóle jak się czujesz i dlaczego Cie tyle nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby. Nikulam ja też rozstępów nie mam a brzuch całkiem pokaźny ;-) nawet małego rozstepika niema i dobrze. Nie jestes jedyna co nie nawidzi prasować ja też tego nie lubie ale wszystkie ubrania sobie i małej prasuje. Ja dziś ciag dalszy pakowania niemam juz siły ale wieczorkiem cghciałabym juz wszystko wywieźc zeby jutro juz mieszkać na nowym mieszkanku. :-D Wiecie co ja nawet nie wiedziałam ze mam tyle rzeczy w jednym małym pokoiku niewiem z kad mi sie to wzieło. Ja do pepuszka uzywałam fiolet na spirytusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............38...18.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................39... 21.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................33....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania widze ze jesteś pisz jak z Twoim rozwariem masz juz jakieś????????????? Ja bede tak do 45 minut ide po córcie do szkoły i musze jeszcze do sklepu wstapić :-D obiadek mam jeszcze w sklepie ale gotować mi sie nie chce. Moja córcia jutro jedzie do ojca na ferie do Torunia ale bede tesknic za nią anajgorsze ze to kawał drogi i nieda sie tak o pryjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dopiero wstalam..Ale mnie wszystko boli.. Zastanawialam sie co mi tak smierdzi w salonie..Myslalam,ze moze termofor,bo nowy i sadzilam,ze moze ta guma tak wali,ale nie..obwachalam go i to nie to..Ale doszlam co to..kwiaty,ktore dostalam w pracy..zaczely sie dopiero otwierac i smierdza tak,ze szok..a takie ladne sa...wytrzymam jeszcze pare dni... Czuje sie dobrze,nie liczac bolu bioder..pachwiny to tak bola,ze ciezko mi sie na kanapie polozyc,bo musze uniesc noge,zeby na nia wejsc. Klaudia rozwarcie sie nie robi..inaczej caly czas trzymaliby mnie w tym szpitalu.. Zaraz ide robic kurczaczka w piekarniku.Wczoraj go przyprawilam,zeby sobie polezal mmm do tego pieczone ziemniaczki mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............38...18.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................39... 21.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................33....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M Nikulam,sorki nie zauwazylam ze tez uaktualnialas tabelke wiec poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czas zaktualizowac tabelke NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............38...18.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................39... 21.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................33....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M KLAUDUS - a wiec to kolejny maly mezczyzna:) z jednej strony chialam miec parke, ale z drugiej strony wszystkie ciuszki i zabawki mam po pierwszym synku. a nie bylo mnie tak dlugo, bo przezbardzo dlugi okres czasu zle sie czulam.pozniej wyjechalam i tak jakos czas zlecial. a powiedzcie mi dziewczyny czy to normalne odczuwac czasami bole jak na @ tylko, ze delikatniejsze i skurcze macicy?czasami czuje jak mi brzuch troche twardnieje. a jak nasze brzuchatki, ktore leca leb w leb z tc? KLAUDIA, BEATKA I ANKA? macie juz wszystko przygotowane dla maluszka, no i czy boicie sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×