Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

no ja właśnie przez te suwaczki namieszałam. miła a powiedz bo dziś przeglądałam właśnie jak ustawiac te suwaczki na kompie i tam jest instrukcja jak to zrobić w xp a ja w swoim laptopie mam wiste ,mój ma xp ale na jego rzadko siadam więc chciałabym miec na swoim. A ty masz xp czy wiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Xp, nie miałam nigdy do czynienia z Vistą :-/ ale pewnie będzie podobnie. A oglądałaś instrukcję na stronie suwaczków? Bo tam jest pokazane jak gdzie wkleić. Np. zeby mieć na pulpicie trzeba wejść w ustawienia pulpitu i tam wkleić stronę ze suwaczków, link jest tam podany. http://suwaczki.slub-wesele.pl/ nie chce mi teraz strona wskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Dulcia nie widziałam wczesniej bukietów z tulipanów! rzeczywiście są śliczne! zwłaszcza takie jasne, skromne ale bardzo eleganckie:) kiedys tez mialam suwaczka na pulpicie ale cosik mi sie komp mulił i zlikwidowalam a za to zainstalowalam sobie program odliczajacy dni do ślubu z jakiegoś portalu ślubnego go wzięłam za free:) ja jestem niska no ale niestety malo ktora suknia ślubna pasuje do karzełków więc bede nadrabiać obcasami - buty mam obcas 8cm!!!! wiem wiem jak przezyje noc w takich obcasach to bedzie cud:D ale kurcze moze chociaz do oczepin wytrzymam... moj narzeczony jest dużo wyższy ode mnie więc bysmy tak troche nie bardzo wygladali, świadek i świadkowa też wysocy a ja taki mały karakan pośród nich:D więc musze sie troche podwyższyc:) dodam jeszcze ze na co dzien nienawidze obcasow, kocham płaskie buty "cichobiegi" ;D no ale cóż trzeba się poświęcic:) juz niedlugo zaczne chodzic w obcasach zeby przyzwyczaić noge:) co do nk to zaraz przesle ci niebiesko-zielona;) link do mojego profilu, chociaz przyznam że po raz pierwszy to robie tak "internetowo" bo z reguly nie jestem zbyt ufna jesli o takie rzeczy chodzi:) no ale cóż chyba nie wykorzystacie moich danych do niecnych celów hehehe a jak się "zobaczymy" to bedzie nam łatwiej doradzić sobie nawzajem jaka sukienka, fryzura czy bukiet pasuje do danej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulątko też będę miała obcasy 7-8 cm bo mój Luby tak jak Twój dużo wyższy, tak więc nie jesteś sama ;) Również zastanawiam się czy wytrzymam w nich, ale w sumie nawet często chodzę na obcasach, tylko że takich ok. 5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko wyslałam ci zaproszenie:) kurcze wiesz na zdjęciach nie widac,że jesteś nizutka. A włosy masz naturalnie kręcone? miłego chyba juz jutro w tych suwaczkach pokombinuje bo zaraz mój serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie zapominajcie o mnie, wyślijcie te zdjęcia na naszą pocztę, bo nie mam konta na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już to jutro zrobię dulcia bo wyłączamzxaraz kompa.jeszcze muszę się was coś poradzić.idelajda pewnie rano będzie i mi odpowie. chodzi mi o hemoroidy. bo boli mnie ale nie sam odbyt tylko tam wyżej, robiłam siku i jak sie podcierałam zobaczyłam krew ,myslałam,że to okres ale nie. i teraz mi cieknie to znaczy cieknie to za dużo powiedziane jak dotykam chusteczką to jest lekko różowa. poczytałam trochę o tych hemoroidach i nawet zdjęcia oglądałam ale ja nic takiego nie mam,(oglądałam w lusterku razem z moim :D:D:DD:) więc myślicie,że miałam hemorida i mi pęknął. kurde trochę się wystraszyłam. a bolało mnie tak juz od 3 dni,zreszta to nie pierwszy raz ,jak dłużej siedzę to często mnie boli. tylko dodoam jeszzce,ze nie sam odbyt tylko dużo wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska, a może od wycierania się podrażniłaś sobie, jeżeli jak piszesz boli Cię wyżej ? Kiedyś właśnie powyżej odbytu miałam trochę podrażnione, czerwone, szczypało mnie to i smarowałam zwykłą Nivea i przeszło. Jakby Cię dalej bolało można spróbować użyć czopków. Może też być tak, że przy wypróżnianiu jakby pękło Ci w tym miejscu. Gdzieś czytałam, że ostrzejsze rzeczy, np. chipsy mogą powodować, że potem ciężko z wypróżnieniem bo oddziałują na jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie mi się coś tam obtarło od stringów, gadałam z teściową i poczytałam o tych hemoroidach i one są w odbycie a mnie dużo dużo wyżej boli i właśnie tak szczypie.mój mi tam zaglądał i mówi ,ze jakieś otarcie tam mam. więc chyba za szybko spanikowałam. spadam do łóżeczka, ciężki poranek jutro będzie bo ostatnie dni to do 10 spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
naturalnie mam bardzo proste włosy, aż zbyt proste... na fotce o której mówisz mialam pierwszy raz w życiu tak dobrze pokręcone że trzymały mi sie całą noc, bo tak to moje włosy kompletnie nie są podatne na kręcenie:( a niska jestem, mam dokładnie 161:) a mój ma 182 więc same widzicie ponad 20 cm różnicy co do hemoroidow sie nie wypowiadam bo tego problemu nigdy nie mialam, natomiast problemy z cera to jest moja zmora:( juz teraz sie stresuje ze przed ślubem z tych nerwow bede miala jakis wysyp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki cos sie tak rozspisaly, Odrazu przepraszam jezeli komus zle podalam haslo "kokoszanel" 🌻 wybacz mi plisssss.... juz po swietach a a ja nie cwiczylam caly tamten tydzien i mam 2 kg do przodu ale to raczej zawartosc kiszek hehe, wiec jakos nie dramatyzuje. Zaraz ide jezdzic itd Pozniej wroce to nadrobie to wszystko co napisalyscie. Swieta, swieta i po swietach. Na meila musze wam sie do czegos przyznac mam nadzieje ze mnie nie zabijecie;-) Kobietjki pozniej zajrze ale jak by cos do udanego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulątko wysłałam Ci zaroszenie na nk :) znalazłam Cię u niebieskiej. Dobrze że masz naturalnie proste włosy bo lepiej w takich wyglądasz. Fajnie jest was zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulątko wysłałam Ci zaroszenie na nk :) znalazłam Cię u niebieskiej. Dobrze że masz naturalnie proste włosy bo lepiej w takich wyglądasz. Fajnie jest was zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam was na nk bez linkow, tylko ze ja mam takie konto fikcyjne. Znalazlam niebieska, paulatko(tak mysle) i darie;-) Ladne z was kobietki i wszystkie chudzinki, a tak klalmaly ze musza zgubic nieladnie dziewczyny, nieladnie. Ja wam kiedys podesle moje zdjecie na poczte tylko plis bez komentarzy;-) Niebieska nie wydaje mi sie zeby to mialo zwiazek z hemoroidami, jak bys miala jakies oznaki to bylo by widoczne zasinienie w okolicy odbytu(ale precyzja) prawdobododnie obtarlas sobie jak juz sama pisalas, przy hemoroidach baaardzo by cie bolalo jak bys sie zalatwiala i to doslownie jak bys wydalala szklo. Sorki za taki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka kolejna ladna kobitka a na dodatek chudzinka, oj mam kompleksy i to wieeeelkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.. jak zwykle po świętach czuję się bardzo zmęczona. przytyłam 2 kg, a schudłam 3 :D faktycznie bukiety z tulipanów są piękne. tylko właśnie wydaje mi się, że może być problem z ich dostępnością. nie mam konta na nk. wahałam się, czy się tak internetowo pokazywać, ale wysłałam fotkę z moim menem na pocztę. od razu będziecie wiedzieć jak jego można ubrać i jaką mu dobrać fryzurę hehe :D za butami będę biegała w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska to od majtek, też tak czasem mam, potem zawsze smarowałam nivea i przechodziło. A szczypało strasznie. Co do dostępności tulipanów też się boję. Myślę, że za kasę sprowadzą, ale jak by to miały być duże sumy to sobie podziękuję i wybiorę kuleczkę z jakichś innych kwiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja swergo czasu tez chorowalam na tulipany ale w kwiaciarni powiedziala mi ze owszem moze sprowadzic ale podejrzewa ze bedzie to sporo kosztowalo, a po za tym stwierdzila ze tulipany sa piekne aale jak rozkwitn szybko to bukiet sie sypie i nie wyglada juz tak ladnie jak zaraz po ulozeniu hmm wiec aj zostane przy storczykach w jakiejkolwiek postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolka, zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam:) to przez ten pseudomin krejzolka:) co do zdjęć, muszę sobie strzelić fotkę, jak już schudłam, więc trochę to potrwa. Ida:) jak dla mnie normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam suwaczek. Za 4 miesiące i jeden dzień wychodzę za mąż, a my jeszcze daleko w lesie:) wymyśliłam sobie, że wydrukuje kilka tych fotek, które Wam wysłałam pójdę do 2-3 fryzjerek i niech zrobią coś z tych moich włosów, zobaczymy jak wyjdzie, bo nie mam stałej fryzjerki. Zawsze chodzę do tej samej - to prawda - ale tylko raz podobało mi się to, co zrobiła z moimi włosami. Ona się za każdym razem pyta, czy ładnie, a ja mówię, że ładnie, bo głupio się przyznać. Więc nie mogę tak w ciemno na nią postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa ladne ale, ale musza ci pasowac do ksztaltu twarzy, ja fryzura za bardzo sie nie prejmuje czesze mnie moja fryzjerka, na dodatek moja ciotka;-) zawsze fajna fryzure wymysli cos doda napewno bede miala storcyka we wlosach;-) tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny ale się rozpisałyście...:) idelajda oczywiscie wybaczam Ci małą pomyłkę z hasłem:) pozniej wyśle Wam na pocztę zdjecia z miejsca gdzie bedzie weselicho:) a z nk to dobry pomysł mogę sie z Wami wymienić linkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda spoko,ja tez czasami miałam takie opory,że ktoś mógłby przeczytać jakie rzeczy czasem pisałam na teściowa i jej córeczkę. Głównie o to mi chodzi. Ale nie ma nikogo z mojego województwa więc ok.Ata córeczka jest za tępa ,ze ledwo co komputer potrafi włączyć. ja wszystkie was sobie inaczej wyobrażałam,sama nie wiem jak ale inaczej. idelajda masz rację wszystkie płakały ,że muszą schudnąć a wszystkie zgrabniutkie i ładniutkie paulatko mi się tez wydaje,że ładniej ci w prostych. idelajda a ty się nam pokarzesz? idelada uspokoiłaś mnie z tymi hemoroidami:) ja to zawsze taka panikara jestem:D później wyśle nasza fotkę na pocztę to te co nie maja nk zobaczą. wyśle wam tez zdjęcie sukienki,koleżanka chce sprzedać ,powiecie mi co o niej sądzicie ,bo mi tak za bardzo się nie podoba ale dobra o tym potem bo muszę do garów na chwilęD:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslałam na pocztę zdjęcie sukienki, powiedzcie szczerze co o niej sądzicie.mam możliwość odkupienia jej od koleżanki. ja jeszcze sama nie wiem co o niej myślę,nie wiem niestety co to za sukienka bo na modelce by pewnie lepiej wygladała. A i bardzo ładny bukiet ma wysłałam jeszcze zdjęcie bukieciki,taki inny niż wszystkie może sie któreś spodoba. kokoszanel, wysłałam ci zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet Twojej koleżanki jest bardzo ciekawy - pierwszy raz taki widze:) a sukienka nie jest taka zła, podoba mi sie i mysle ze na Tobie bedzie całkiem inaczej wygladac, ale jestem ciekawa jak sie prezentuje bez bolerka - choć pewnie sama bym takiej nie wybrała. zawsze miałam fioła na punkcie długiego ternu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tego było mi potrzeba, ja w sklepie tez bym takiej nie wybrała. tylko ja jestem taki leń jak nie wiem co.nie długo lecę do polski kupić sukienkę i tak się tym stresuje bo nie nie cierpię przymierzać ciuchów, jak sobie pomyślę że czeka mnie to jeżdżenie po salonach to mi się nie dobrze robi.chciałam iść na łatwiznę i kupić tę sukienkę od koleżanki,chociaż nie podoba jestem przekonana.I jeszcze te bolerko:( ale już podięłam decyzję,że jej nie kupię.dzięki kokoszanel za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziewczyny rozpisałyście :) ale już nadrobiłam. niebieska sukienka ładna, ale mi nie podobają się te kwiaty.ale to moim skromnym zdaniem. wysłałam ci na pocztę linka do mojego profilu na nk. pozostałe dziewczyny jak chcecie to też podeślijcie mi na pocztę linki do nk. a jak będę miała chwilkę to wrzucę na naszą pocztę jakąś moją fotę i mojej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×