Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Bać to się boje zbliżającej się imprezy firmowej, będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to nie jest tak cholera mój były tez mi napisał ze mnie nie kocha ze tak było ale sie zmienilo bo wymuszałam na nim odpowiedz wypytywalam sie tez najpierw rozstalismy sie na jakis czas ale tak go meczyłam ryczałam szantazowałam ze juz miał dosyc i napisał ze nie kocha, i teraz jak sie z nim po 2 miechach spotkałam to powiedział ze kocha ze tamto w złosci było i wogóle, poprostu takie zachowanie ich jeszcze bardziej wkurza to działa w 2 strone ja tez tak robilam i teraz załuje dlatego jak sie juz teraz spotykamy na normalnej narazie stopie to nie wypytuje sie o nic, nie zmuszam go do niczego,nie nalegam... to ze wam powiedział ze juz niekocha to niekoniecznie musi to byc prawda tylko to przez te nasze zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja wiem o tym. ale zobacz, większość z nas myśli: powiedział, że mnie nie kocha a teraz się nie odzywa np. przez kilka miesięcy i ma kogoś. więc co taka duszyczka ma myśleć? przecież jego słowa + zachowanie to dowód na to, że nie kocha. kurcze nie wiem jak to wyjaśnić;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, masz rację...ja też parę głupot zrobiłam przez ostatni miesiąc...teraz wiem, że niepotrzebnie naciskałam, tylko go tym zmęczyłam i zraziłam do siebie...człowiek jednak uczy się na błędach, więc już więcej nie będę się narzucała. Kocham go bardzo i bardzo chcę z nim być. Żeby tylko dostał pracę w Pl i wrócił do Gdyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ale u mnie tez sie nie odzywał a jak juz to chamsko no tylko ta roznica ze nikogo nie ma i nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdruzgotana_6
A ja sie dzisiaj dowiedzialam ze moj chlopak, tzn byly , wrocil do swojej poprzedniej dziewczyny :) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruzgotana... długo z nią był? przykro mi ze względu na CIebie.. ale może szybko się odkochasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoje szczęście zdruzgotana, to trwało tylko kilka miesięcy, a facet od początku zachowywał się jak...no, pamiętam Twą historię, więc nie masz kogo żałować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdruzgotana_6
Dokladnie, nie mam kogo zalowac, juz coraz rzadziej o nim mysle:) A z tamta byl 1,5 roku, ona nie mogla sie pogodzic ze sie rozstali, probowala nas rodzielic, rodzielila, na tydzien, a teraz znowu sa razem i szczescia im zycze:) a szczerze to marze o tym zeby sie do mnie odezwal i chcial wrocic, a ja bym mu wtedy powiedziala co o nim mysle i zbluzgala, ojj tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no blue woman,to nie tak,że on był spokojny. On jest jeszcze gorszy ode mnie:) znerwicowany człowiek, bardzo łatwo go wyprowadzić z równowagi, wszystko musi być po jego myśli i ...... jeszcze długo mogłabym wymieniać. Ogólnie bardzo trudny człowiek w relacjach. On jest nerwowy, ja jestem nerwowa, potrafiliśmy mówić sobie baaardzo przykre rzeczy, dopiero po fakcie żałując. Nasz związek w ogóle był trudny, ja też nadużywałam jego nerwów, pozwalałam sobie na wiele, wiedziałam jaki jest ale byłam bardzo przekonana,że mimo to strasznie mnie kocha i nie zostawi. Pomyliłam się, niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba dlatego że go olalam. Napisał że niepotrzebnie się odezwał ,chciał tylko abym poczuła się lepiej (?). A teraz pisał że jestem zerem,że szybko o nim zapomniałam, nie jestem nic warta i ma zamiar się dobrze bawić ,bo ja się pewnie puszczam,szaleję i nie mam czasu odpisać.. Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini nie obraź się ale ten Twój były ma chyba coś z głową nie w porządku.... naprawdę koleś zostawia a potem pisze takie rzeczy, nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szaleje szlag go bierze bo go olałas niech wie jak to boli.... jeszcze przyjdzie znów i bedzie cie przepraszał zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie obrażam :) dochodzę do wniosku że to był psychopata... Manipulował ludźmi,wszyscy go lubili..pozował na idealną osobę.. Teraz o mnie będzie opowiadać niestworzone rzeczy..że to moja wina,że ja jestem tą złą..że bylam przewrażliwiona..bo przecież w każdym związku ludzie się kłócą..a ja jestem nienormalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, nawet jak przeprosi ja się go boję.. bo jak można ufać komuś kto powiedział że nie kocha, że jestem do niczego,że każda inna jest lepsza,normalna...On sobie coś wmówił na mój temat,układa chore bajki..boję się go po prostu.nie chcę żeby wracał,przepraszał,chcę już mieć spokój,by mnie nie zaczepiał.. wiedziałam,w ogóle nie podobały mi się wcześniej jego miłe słowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini w takim razie olej jak to robisz:) chyba sece sie powoli leczy moze czas poznac kogos nowego:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdruzgotana_6
A ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem:-) Ale zaraz idę :-) Pozdrawiam Was cieplutko! Ps. aaa...no, to wybuchową mieszanką tworzyliście :-) Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
Cześć drogie panie. Dzisiaj widziałem moją byłą z nowym chłopcem. Fatalne uczucie, ale daje dużo do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego się cieszę,że były mieszka w innym mieście, małe prawdopodobieństwo,że spotkam go z jakąś panną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
A ta mieszka obok mnie, swoja droga szybko sobie znalazła zapychacza- po 2 miesiącach, chociaż kto wie może miała wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×