Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość SpinkaMalwinka
"Zanim znów go zapytasz, zanim znów uklękniesz Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy wielkiej Nie jesteś dla niego zbyt dobra? To nie jesteś po prostu dla niego..." Wszystkie tęsknimy, czekamy, gramy, udajemy i wmawiamy sobie że wszystko jest ok.. Mamy nadzieję że zadzwoni, sama bym się cieszyła gdyby mój ex chciał do mnie wrócić, ale nie dlatego że go kocham, ale dla satysfakcji. Kategorycznie powiedziałabym NIE. Tak podpowiada mi rozsądek, do tej pory kierowałam się tylko sercem i co? Jedna Wielka Lipa! A starałam się bardzoo, oj bardzo.. Ale się nie załamałam ,żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpinkaMalwinka
"Zanim znów go zapytasz, zanim znów uklękniesz Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy wielkiej Nie jesteś dla niego zbyt dobra? To nie jesteś po prostu dla niego..." Wszystkie tęsknimy, czekamy, gramy, udajemy i wmawiamy sobie że wszystko jest ok.. Mamy nadzieję że zadzwoni, sama bym się cieszyła gdyby mój ex chciał do mnie wrócić, ale nie dlatego że go kocham, ale dla satysfakcji. Kategorycznie powiedziałabym NIE. Tak podpowiada mi rozsądek, do tej pory kierowałam się tylko sercem i co? Jedna Wielka Lipa! A starałam się bardzoo, oj bardzo.. Ale się nie załamałam ,żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpinkaMalwinka
Zanim znów go zapytasz, zanim znów uklękniesz Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy wielkiej Nie jesteś dla niego zbyt dobra? To nie jesteś po prostu dla niego...' Wdowa dobrze nawija ;) Hmm, tak naprawdę wszystkie czekamy na to żeby się odezwał.. Udajemy że jest wszystko ok, gramy .. Ja sama czekam na to az przyleci ale nie dlatego że go kocham, ale dla czystej satysfakcji żeby powiedziec mu NIE! Trzeba kierowac się też rozsądkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka_calkowita!!!
nela masakra jaka ty jesteś, aż szkoda na Ciebie słow. odrazu widać po Tobie ze masz nadzieje,ze jeszcze cos dla niego znaczysz. po co mu wogole odpisujesz, jakieś dialogi? wszyscy Ci tlucza do łba zebys dala spokoj a Ty niby taka silna bo potrafisz mu napisac NIE. silna bys byla gdybys nie napisala nic. szkoda slow. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka_calkowita!!!
nela masakra jaka ty jesteś, aż szkoda na Ciebie słow. odrazu widać po Tobie ze masz nadzieje,ze jeszcze cos dla niego znaczysz. po co mu wogole odpisujesz, jakieś dialogi? wszyscy Ci tlucza do łba zebys dala spokoj a Ty niby taka silna bo potrafisz mu napisac NIE. silna bys byla gdybys nie napisala nic. szkoda slow. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela 26
moze i masz racje ale wypada odpisac.a ze sie nie zgodzilam na spacer sm poszedl tylko po nim sam przyszedl do mnie po fil zebym mu nagrala i pytac co wieczorem porabiam ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka_calkowita!!!
ale tak postępując nigdy się od niego nie uwolnisz dzewczyno. facet nie kocha Cie bo gdyby kochał-nie zostawiłby. więc daj sobie siana, nie rób sobie nadzei tym, że on przyszedł nagrać sobie film. moj tez zaraz po rozstaniu szukal takiego bzdetnego kontaktu. ale ktos napisal ze dla nich to poczucie odpowiedzialnosci za osoba z ktora sie bylo iles tam czasu. a nie milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka - święte słowa. Zerwać całkowicie kontakt. Jak zatęskni - będzie można się zastanawiać. Jak wytrzyma bez nas - to znaczy że ch** mu w... albo nie.... bo jeszcze mu się spodoba... ;p No niech spieprza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"porazka_calkowita!!!" Masz całkowitą racje, niestety, ale to tylko poczucie odpowiedzialności i po trochu przywiązanie do dawnej osoby, ehhh, dajmy im spokój, bo tylko w ten sposób jakoś damy sobie radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma sensu reagować na opisy, ja żeby się nie męczyć i zastanawiać po prostu wywaliłam go z listy. No i tak jak Luka tu tłucze to faktycznie brak kontaktu to jedyne sensowne wyście w jedną lub w drugą stronę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ł-e-z-k-a" A koleżanka jak się tam trzyma ?? Pogoda dopisała dzisiaj ?? Bo ja akurat dzisiaj mam fajny, nastrojowy dzien, od tak bez powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że nastrój Ci dopisuje :) U mnie pogoda nie specjalnie bo pochmurno i deszczowo,a nastrój? No na pewno lepszy niż wczoraj, ale ogólnie to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaariaaa
Ja miałam okropny dzien.... tęsknie... Mam nadzieje ze szybko wyjde z tego dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaariaaa
Ja miałam okropny dzien.... tęsknie... Mam nadzieje ze szybko wyjde z tego dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi juz przechodzi ;p duzo roboty, co wiaze sie z tym,ze nie mam czasu o nim myslec,nie rozmawiamy ze soba, a jak pisze to zwyczajnie nie odpisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.. zakochana
sluchajcie.. rozmawialam dzisiaj na gg z moim bylym, doszlo do ostrej wymiany zdan na temat faceta ktorego ostatnio spotkalam i ktory jest mna zainteresowany.. nastepnie zarzadal calkowitego zerwania kontaktu mimo ze wczesniej ja powiedzialam mu ze lepiej bedzie jesli przestaniemy ze soba gadac.. i on teraz chce sie spotkac w czwartek zeby wyjasnic wszystkie nie porozumienia, twierdzi ze chcial sie ze mna przyjaznic ale ze jaa do tego nie doroslam.. zgodzilam sie na to spotkanie.. ale kieppsko to widze.. co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za koleś :/ a co go to teraz obchodzi i co to ma w ogóle wspólnego do waszej "przyjaźni"? CO żal mu du*e ściska że ktoś się Tobą interesuje i że jak zachce mu się wrócić to Ty już nie będziesz chciała, zaczął mu się palić grunt pod nogami! Może najlepiej by było jakbyśmy powiedziała że wy już nie macie o czym rozmawiać, broń Boże spotkania. ojjj ale by go zabolało. Na początku by się uniósł dumą ale później by na kolanach wracał tak coś czuję. No to tak z mojego punktu widzenia nie wiem co na to reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.. zakochana
wiesz jaki byl oburzony... zaczal wyskakiwac ze dlaczego ja sie interesuje jego zyciem ze to nie jest moja sprawa.. a sam robi dokladnie to samo.. nie wiem co o tym myslec.. ale nie robie juz sobie nadziei bedzie co ma byc.. czuje ze sie z nim nie dogadam ma bardzo trudny charakter ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, ogarnijcie się!!
wiadomo, że się zgodziłaś. to po pierwsze. a po drugie żałosne jest takie wzbudzanie zazdrości wywodami o osobach trzecich. chcesz zerwać kontakt - tak jak mu napisałaś czy powiedziałaś TO GO ZERWIJ, bądz konsekwentna w tym co do niego piszesz. a nie mowisz ze chcesz zerwać kontakt a potem gadacie na gg. o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu żebyś się z nim spotykała bo on chce Ci tylko teraz nawrzucać, żebyś się poczuła gorzej i jego było na wierzchu. Szlak by go trafił gdybyś napisała że nie macie się po co spotykać i zamilkła nie odpisywała ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, ogarnijcie się!!
"a sam robi dokladnie to samo.. nie wiem co o tym myslec.. ale nie robie juz sobie nadziei bedzie co ma byc.. " ja wiem co Ty sobie myślisz - że jemu zależy ciągle skoro się interesuje i jest "zazdrosny". a tym że napisałaś, że nie robisz sobie nadzei... robisz robisz, dlatego się z nim spotykasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja "J" tak samo mi zrobiła, po zerwaniu jak jej powiedziałem, że poznałem pewną laskę, że nawet było coś więcej, to ona identyko postąpiła jak Były Załamanej !!! Nie mam pojęcia dlaczego tak zrobiła, ale olałem to ;] No kurcze, odeszła i jeszcze będzie mi zabraniać ?? A jakie ona ma prawo ?? Haha, niech się goni ;P I tobie Załamana tak samo radzę, pogoń typa w siną dal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.. zakochana
nie sadze.. jest bardzo obojetny w tej sytuacji.. choc mimo tego widze ze go to juz meczy.. mysle ze chce wyjasnic wszystkie nieporozumienia tylko po to zeby uspokoic swoje sumienie.. a wiecie co.. tez mysle tak jak wy zeby go olac.. ale pojde i stawie mu czolo.. nie mam zamiaru go ani przepraszac a ni prosic o powrot.. wyslucham go zapytam jak sobie wyobraza nasze dalsze relacje i odejde.. a on niech robi co chce. Nie zamierzam sie juz tym wiecej zamartwiac, co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.. zakochana
nie sadze.. jest bardzo obojetny w tej sytuacji.. choc mimo tego widze ze go to juz meczy.. mysle ze chce wyjasnic wszystkie nieporozumienia tylko po to zeby uspokoic swoje sumienie.. a wiecie co.. tez mysle tak jak wy zeby go olac.. ale pojde i stawie mu czolo.. nie mam zamiaru go ani przepraszac a ni prosic o powrot.. wyslucham go zapytam jak sobie wyobraza nasze dalsze relacje i odejde.. a on niech robi co chce. Nie zamierzam sie juz tym wiecej zamartwiac, co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chce się spotkać żeby swoje sumienie uspokoić, po co mu dawać satysfakcji żeby co mógł się wygadać i on się będzie czuł ok a Ty będziesz to musiała dźwigać? Niech w sobie nosi to i się męczy tak jak Ty musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się spotkacie to on powie że chce zerwać kontakt a nie Ty i znów będzie dumny jak paw, a nie lepiej mu podciąć skrzydełka i zerwać kontakt wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać typa i już !!! Będzie sobie pogrywał !! Jakim prawem, zerwał to niech się goni, a ty możesz robić co chcesz i z kim chcesz !! Załamana, daj mu jasno do zrozumienia, żeby dał sobie spokój, a jak dasz to wytrwaj w tym i zero kontaktu z nim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie napisać na gg, że się nie spotkacie bo nie ma po co i że lepiej będzie jak przestaniecie się kontaktować i najlepiej napisz to jak go nie będzie bo jak będzie to odpisze i znów nawiąże się niepotrzebna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×