Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

a najbardziej przypadł mi do gustu ten wózek o którym pisała dodka ..Jedo Fyn 4ds wydaje się być na prawdę niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście jeśli chodzi o łóżeczka to molestuje wszystkie moje dzieciate koleżanki jakie jest najlepsze. Dowiedziałam się, że żadna kołyska tylko normalne drewniane łózko z dwoma wyjmowanymi szczebelkami. Jesli chodzi o szufladę to jest bardzo praktyczna, ale jak ktoś ma dużo miejsca w szafach to może zrezygnować z szuflady na korzyść ceny. Materac gryczano-kokosowy, a baldachim to tylko element dekoracyjny, który trzeba często prać, ale za to super wygląda. Sama się zastanawiam nad tym fantem, ale chyba kupie na allegro w komplecie z materacem i pościelą. Byłam zdecydowana na to z szufladą, ale cena jest dużo wyższa i chyba kupie takie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfno frela...już mogę sobie wyobrazić jaka byłabym seksowna z tą luką w uzębieniu i fajeczką. Sęk w tym, że nie pale, ale...zawsze mogę się nauczyć:) Moja dzidzia też najbardziej aktywna zaczyna być w nocy, ja kładę się spać a tam dyskoteka. Miejmy nadzieję, że po urodzeniu zmienią sięmu upodobania:) Właśnie wróciłam z wizyty u gina i na szczęście wszystko ok. Podobnie jak i Wam- twardnieje mi brzuch, do tego niedawno problemy z tą kolką nerkową, więc byłam pełna obaw. Ale spoko. Szyjka zmierzona i wszystko super długie i pozamykane. Na moim wypisie ze szpitala także widniał zapis "poronienie zagrażające", więc zapytałam o co w tym chodzi, bo jak leżałam w szpitalu to nikt mi nic takiego nie powiedział. Więc lekarz uspokoił mnie, że to nie tak dokładnie, że czasami kolka może powodować skurcze, a jak pojawiają się skurcze przedwcześnie to jakieś ryzyko istnieje, ale niewielkie. W moim przypadku je wykluczył, bo z szyjką wszystko w porządku a poza tym, to typowo na kolkę nie mogłabym leżeć na ginekologii, więc trzeba to wszystko ze sobą powiązać. Wierzę mu, że to prawda co mówi, bo po co miałby mnie okłamywać a wiadomo...przed naszym NFZ-tem muszą się jakoś wytłumaczyć. A teraz byle do czwartku i oby małe wreszcie ujawniło czy jest dziewczynką czy chłopcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak tak czytam o waszych kopiących dzidziach to wam zazdroszczę, bo ja póki co to chyba tylko ze 3 razy czułam - niestety to tak do końca nie jestem pewna czy to było to czy nie - nie wiem czy potrafię to rozpoznac i martwi mnie jak wszyscy wokół (forum i u mnie w pracy) mówią, że czują już nawet kopniaki a ja ... pocieszam się tym, że jak idę na badania wszystko jest ok i tłumaczę to też moją wagą, bo ja co prawda przytyłam 1 kg (ostatnia wizyta 3 tyg. temu a jak pójdę w poniedziałek to spodziewam się max 3) ale wystartowałam z wysokiego poziomu cały czas pracuję :-) i w zasadzie czuję się bardzo dobrze imię wybrane, wózek też(Jedo Fyn 4ds), kilka ciuszków kupione ale chyba będzie mała zmiana planów - kupiłam na 56 cm ale teraz już kupuje na 62 - wczoraj moja koleżanka urodziła synka - naturalnie - uwaga 60 cm i 4400g - kolos no i szukam łóżeczka - ale co chwila mi sie zmienia i problem, w którym pokoju zrobić pokoik dziecięcy - niby nic a ile z tym problemu no ale się rozpisałam - nie zanudzam - trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, ja już po wizycie, ogólnie nie jest źle, coś tam mam w moczu nie tak, przepisał mi jakieś leki, no i dodatkowo no-spe 3 razy dziennie na skurcze. No i za to też dostałam zjebkę delikatną, że nie zadzwoniłam i nie zjawiłam się ani w gabinecie ani w szpitalu, kiedy dwa dni z rzędu nie czułam ruchów małej i miałam bolący twardy brzuch- kazał mi się meldować w szpitalu kiedy znów któregoś dnia nie wyczuję ruchów albo będzie mnie bolało. Moja wina, głupie zaniedbanie. Najważniejsze, że wszystko jest dobrze z malutką, nie darowałabym sobie gdyby było inaczej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, Chwilę mnie nie było (awaria netu - i już po półtora tygodniu operator łaskawie naprawił) a tu tyle do poczytania. Zacznę od tego, że byliśmy na USG połówkowym i z syneczkiem wszystko OK tylko większy o tydzień, ale tym narazie nie trzeba się martwić. Harcownik z niego niezły, czasami jak mi zapakuje znienacka to aż podskakuję - mimo wszystko uwielbiam to uczucie. Dodka07 - z tym czuciem ruchów dziecka to sprawa indywidualna a wyższa waga mamy nie jest bez znaczenia, mnie mój gin szykował na dłuższe czekanie na pierwsze ruchy bo moja waga wyjściowa była więcej niż wysoka ale mały dał o sobie znać już w 20 tc - co mnie zdziwiło i ucieszyło jednocześnie, nie martw się więc i ty zaczniesz delektować się bęckami w większej ilości. Wczoraj byłam u diabetologa i niestety po miesiącu diety przyszedł czas na insulinę. Dostałam "pistolecik". Liczyłam się z tym, lekarka zapowiadała, że w 24 tc hormony zaczynają działać i przy mojej wadze tak się skończy ale w sumie nie jest to straszne więc nie martwię się zbytnio. Wszak dla dobra mojego skarba to mogę kłuć się nawet kilka razy dziennie - zwłaszcza, że to nic nie boli. Miłego dzionka i wyrównanych cukrów życzę nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad łóżeczkiem jeszcze się nie rozglądałam ,chociaż moja teściowa się uparła że nam kupi...to samo było z wózkiem ,chciała kupić ale jak zobaczyłam jakie jej się podobają to tak męczyłam mojego M że wybił jej ten pomysł z głowy ,taki wózek jak jej sie najbardziej podobał to nawet by się nie zmieścił w naszym samochodzie :O w ogóle mam dość udzielania jej rad żeby kupić wózek jak największy bo jej synowie przy urodzeniu ważyli grubo ponad 4 kg...co nie znaczy że nasze dziecko się takie urodzi...trochę marudzę ale teściowa trafiła mi się na prawdę niezła:O widziłam fajną wyprawkę w tesco 5-cio częściową (body,śpiochy,niedrapki,czapeczka,sliniczek)za 27 zl ale nie wiem czy warto kupować coś firmy cherokke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije tramki - cherokke to firmowe ciuchy z tesco. gdy mieszkałam w irlandii, kupa moich znajomych mających dzieci kupowała właśnie wyżej wymienione dla swoich pociech i powiem ci, że ciuszki po praniu się nie kurczyły, nie ściągały, kolory były te same co na początku. ja z racji tego, że nie znam jeszcze płci, nie kupuje niczego dla brzdąca, ale na pewno zjawię się w tesco i pooglądam tamtejsze śpioszki itp. dziewczyny z bolącymi zębami - a nie doradził wam dentysta, że zamiast faszerować siebie i malucha antybiotykami, lepiej wziąć jednorazowo znieczulenie i pozbyc sie bólu i problemu? odnośnie łóżeczka, to mam jedno na oku. teraz nie potrafie go znaleźć na allegro, ale u mamy na laptopie go zapisałam wiec niebawem wkleję to niego odnośnik.. łożeczko z szufladką w cenie ok.500zł, w tym: wyciągane szczebelki, materac grycz-kokos, ochraniacz, posciel. wydaje mi się, że cena adekwatna do wyposażenia. ahaaa, no i ładne było, a to też ważne:D powoli zaczynam rozglądać się za wózkiem, ale mamy małe ścięcie w rodzinie.. moja szwagierka chętnie mi da wózek po swoim bąblu, teście stoją za nią murem, no ale ten wózek jest okropny!! w dodatku jasnobłękitny, a tego koloru wprost nie znoszę!!! moi rodzice zaoferowali, że kupią wózek dla wnuka/wnuczka, bo długo był oczekiwany, no ale tamci z kolei kręcą nosem i na bank sie obrażą.. eeeeeh, to moje pierwsze dziecko i wiem, że to banalne, ale chciałabym, by wózek był dostosowany do nas..by był taki, jaki mi się wymarzył (oczywiście w rozsądnej cenie!!) no nic, wszystko niebawem sie rozstrzygnie.. a jeśli chodzi o pieluchy, to myślę, że wszystko się okaże w trakcie. jeśli moje dziecko nie będzie uczulone, nie będzie miało odparzeń, to będę się kierowac ku tym tańszym wyrobom, bo nie chcę przepłacać. i nie będę sie raczej sugerować opiniami innych w tej kwestii, bo to sprawa indywidualna. to podobnie jak z ........podpaskami:D mnie np bardzo nie pasowały always'y, bo miałam wrazenie, jakbym chodziła z książką telefoniczną pomiędzy nogami a poza tym, jakaś wysypka mi wyszła-a to nie było miłe, bo swędziało jak cholera:) koleżanki z kolei się nimi zachwycały, wiec to kwestia skóry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofrela - 500 zł za łóżeczko to strasznie drogo wg mnie... Ja oglądałam na allegro takie do 230 zł maksymalnie, ale i tak pewnie albo dostanę od szwagierki albo tata mi zrobi, który jest stolarzem :) A co do wózka to niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale ja właśnie też się trochę martwię, że wózek co mi obiecali będzie brzydki :) no ale na szczęście nie błękitny, bo też nie lubię tego koloru. Jest czerwony, a słyszałam, że dziecko przy kontakcie z czerwonym może być bardziej agresywne, że lepszy jest jakiś zielony, bo dzidziuś odpoczywa patrząc na ten kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaja ciekawa teoria z tymi kolorami. Niebieski też uspokaja ;) Hmm... na szczescie nikt mi wózka nie obiecał, ad łóżeczka, ceny są b. rozne. Najtansze lozeczko to ok 100 zl. takie lepsze choc jeszcze bez szuflady to 2002-250, z szuflada pewnie 300, jesli do tego dorzucimy posciel ktora kolezanka ma w wyposazeniu to pewnie z 400+wiec cena taka sobie:) Ja za moje lozeczko bez zadnego wyposazenia dalam ok 200zl, bo dokladnie nei pamietam, jak gdzies takie znajde to wkleje, jest ladne ale np. nie mialo szuflady. za to babcoia uszyla mi taka duuza kieszen na glupotki i tez bylo ok. teraz musze kupic komode;)Ale b.mi sie podobaja te z szufladkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item879380785_super_lozeczko_z_szuflada_3_kolory_posciel.html może to nie jest mało, ale bobas będzie w tym łóżeczku spał więcej niż rok, wiec to wydatek na lata. poza tym dużo rzeczy jest w cenie - to nie jest tylko kwota za pare desek drewna:) jest też podobne, ciut tańsze:) http://www.allegro.pl/item877127742_14_el_lozeczko_z_szuflada_gryka_posciel.html ja osobiście nie będę potrzebować baldachimu, no ale jest juz w zestawie.. zreszta tego typu modeli jest wiele, w różnych kombinacjach wiec mam w czym wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofrela za takie łóżeczko 500 zł wcale nie jest dużo . Wychodzi że samo łóżeczko to tylko 270 zł . (pościel ok 100 , materac ok 80 , kołderka i poduszka ok 50 ) . Ja też zamierzam kupić coś takiego obowiązkowo z szufladą bo mam mały pokoik a przecież szafkami się nie pozastawiam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie majóweczki🌼 czasem Was podczytuję, ale tylko czasem:( nie mam na to za bardzo czasu, też jestem majóweczką(zresztą wpisaną w Waszą tabelkę) a niedawno dowiedziałam się, że będę miec córeczkę. cieszę się niezmiernie bo mam już synka, więc będzie parka:) trzymajcie się cieplutko, postaram się wpadac częściej i więcej udzielac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne są te łóżeczka, i cena też w sumie spoko (jak dla kogoś kto nie ma skąd wziąć pościeli, materaca i i tak musiałby kupić- mówię teraz o sobie:). Ja podobnie jak koleżanki wyżej potrzebuję takiego z szufladą, bo nie mam zbyt wiele miejsca na kolejne szafki. Znalazłam ostatnio na Allegro fajne łóżko, cena też tak ok. 500-600 zł, z szufladą i wyposażeniem, a dodatkowo miało taką opcję demontażu boczków i barierek i zrobienia z tego tapczanika dla starszego już malucha. Jak znajdę link to też wrzucę. Odnośnie wagi: -waga przed ciążą: 65kg -pierwsza waga wpisana w karcie ciąży: 62 kg; -obecnie: 62,5. Jak na 6 miesiąc to wypadam średnio;) Buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżeczka faktycznie są bardzo fajne, zwłaszcza to z chmurkami i słoneczkiem. Jednak ja wolałabym materacyk gryka-kokos nie gryka-pianka, no i bez baldachimu - jak dla mnie zbędny i kurzochłonny dodatek. Co do wózków - razem z M skłaniamy się do wyboru Implast Bolder w wersji 4-kołowej kolor 211 (beżowo-brązowy) lub 214 (zielono-czarny). Zastanawiam się jednak bo w różnych miejscach podawane są różne długości gondoli, raz 80 a raz 90 cm, to jest znacząca różnica - trzeba będzie to sprawdzić przed ewentualnym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że wózek z linka mi się podoba :) I moze tez rozwaze zakup takiego:) Co do lozeczek tez mi sie wydaje ze 500zl to normalna cena za taki zestaw. Własnie lozeczko w stylu tego ze slloneczkiem mam, tylko moje z ksiezycem i gwiazdkami;)a jak pisalam dalam za nie ok 200zl+4 lata temu:P to z 2 linka ma w zestawie 100zl tansze lozeczko wiec cena jest zblizona:) Zestawiki sa super, sama bym taki chciala gdybym nie miala lozeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 zl za wozek
psychiczne jestescie czy macie za duzo kasy???? Ja kupilam uzywany z allegro za 300PLN, i bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie w sumie nic nowego, bezsenne noce i bolace plecy na ktore to dostalam dzisiaj od mojego ginka skierowanie na kilka masazy, poza tym kilka wskazowek jak sobie ulzyc kiedy bol dokucza. Poza tym zwazyl i mnie mala, zmierzyl brzuch i powiedzial ze ciaza przebiega prawidlowo/ksiazkowa. A skurcze lydek ktore miewam sporadycznie moga byc spowodowane odwodnieniem, brakiem calcium lub potasu a wiec woda, mleko i banany. Powiedzial tez ze waga tez w normie, teraz powinno mi przybywac ok 30-40dag/tydzien wiec tez zeby nie wariowac z jakimis "dietami" Lozeczko mam wlasnie takie o jakim piszesz *Zuzia1987, z szuflada i mozliwoscia przerobieia na tapczanik w przyszlosci, dodatkowo z przewijakiem. Na zgage niezawodne siemie lniane i znalazlam herbate na zgage ale jeszcze nie probowalam, wiec nie wiem czy dziala. Zadne inne apteczne specyfiki mnie nie przekonuja. Pomaranczowy zlosliwcu, kupuj sobie co chcesz i gdzie chcesz bez obrazania innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe zaczepki pozostawiam bez komentarza. Widzę, że każda z nas ma jakieś ciążowe bolączki - a to kręgosłup, a to zgaga, a to znowu bezsenność czy problemy z cukrem. Jednym słowem - byle do maja. Niezapominajka - na potas bardzo dobre, choć mniej smaczne niż banany, są pomidory lub sok pomidorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarówki zauważyłam że mi też brzuch twardnieje ale z czego słyszałam to teraz tak będzie coraz częściej ,dzisiaj z jednej strony wystaje mi takie zaokrąglenie ,to chyba główka:)tak czekałam aż będzie się odbijać przez brzuch jakąś noga albo łokieć ale nie wiedziłam że tak szybko...:D ból zęba mi przeszedł tylko spuchłam bo mam zapalenie ale lekarka nie przepisała mi antybiotyku tylko ząb pójdzie do wyrwania ale po porodzie...:( łóżeczko podoba mi sie mniej więcej takie http://www.allegro.pl/item881096252_lozeczko_gracja_iv_sosna_szuflada_zakryta.html ale muszę pochodzić po hurtowniach może znajdę w komplecie z pościelą w podobnej cenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno nie pisałam, choć zaglądam codziennie. U nas wszystko ok, mały się wierci i rozpycha. Robiłam krzywą cukrową, w poniedziałek dowiem się jakie wyniki. Cały czas kontroluję ciśnienie bo na wizytach mi wychodzi strasznie duże... Poza tym toczę się codziennie do pracy i jakoś to jest:) Odnośnie wózków, to ja wyboru wózka dokonałam już jak zaczynałam się starać czyli 2 lata temu:) Te clippery mi się bardzo podobają, ostatnio widziałam też babkę z jedo fynn i wyglądał na solindy:) Co do łóżeczek, ja mam najprostsze drewniane po starszym synu. Dokupie tylko materacyk i kocyki. No i oglądam leżaczki - bujaczki i zdecydować się nie mogę:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mam do Was pytanie: czy któraś z Was brała urosept? Mam jakieś bakterie w moczu, dostałam antybiotyk, do tego właśnie urosept i no-spe na skurcze. No i tak sobie czytam na ulotce a tam napisane, że urosept jest niewskazany dla kobiet w ciąży a lekarz mi kazał brać trzy razy dziennie po dwie tabl. Trochę się boję, brała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziaa, u mnie też wyszły liczne bakterie w moczu, poza tym żadnych innych objawów infekcji. Gdyby była to byłyby też leukocyty i erytrocyty świeże w moczu. W moim przypadku, prawdopodobnie za późno robili badanie (sikałam do pojemniczka o 7 rano a badanie robili po 19), więc pewnie zdążyły się namnożyć. Ale niewykluczone, że doktorka da mi skierowanie, tak na wszelki wypadek, na posiew i dopiero potem będzie decydować o leczeniu. I dobrze, bo nie chciałabym brać antybiotyku, już od 3 lat żadnego nie brałam i chciałabym aby to się utrzymało :) Jestem całkowitą przeciwniczką bezsensownego faszerowania się antybiotykami, a prawda jest taka, że lekarze przepisują je na byle błachostkę :/ No a tak poza tym to się wściekłam na laboratorium, bo nie zrobili mi krzywej cukrowej. Krew na czczo owszem zbadali (jak zwykle wynik mam poniżej normy), ale po obciążeniu glukozą to już nie :/ Bo nie wiedzieli, że ma być krzywa, pomimo że było to zaznaczone na skierowanie i opisana próbka :/ Ja nie wiem co za barany tam pracują. Podobnie było z oznaczeniem mojej grupy krwi, zgubili próbkę krwi do badania, przez co musiałam być drugi raz kuta, wrrrrr Nic ubieram się i zmykam do pracy Miłego dnia Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziaa1987 ja też miałam bakterie w moczu i lekarz od razu mi przepisał urosept. Jest to lek ziołowy więc nie ma zagrożenia dla kobiet w ciąży. Ważniejsze to pozbyć się tych bakterii. Mi niestety nie udało się ich pozbyć po urosepcie więc przepisał mi jakieś mocniejsze tabletki (teraz nie pamiętam nazwy). Brałam przez miesiąc i tydzień temu w badaniach wyszło że dalej mam bakterie. Tym razem lekarz zapisał mi żebym brała Femisept URO. Za trzy tygodnie okaże się czy pomógł. Ja łóżeczko już kupiłam z kompletem materacyk , kołdra i pościel. Zapłaciłam coś około 560zł z przesyłką. Jestem bardzo zadowolona bo cena za cały zestaw nie jest za wysoka. Zresztą za łóżeczko płaci teściowa więc luz. O wózku jeszcze nie myślałam ale najpewniej kupie coś w sklepie bo boję się kupić coś niewypróbowanego. Ale czas leci, to już 26 tydzień... Baby kopie coraz silniej i jak zacznie się prężyć to aż czasami brzuch chce pęknąć. Na następną wizytę mam zrobić sobie tą glukozę więc ciekawa jestem co to takiego:) Ale im dalej tym cięższa się czuje. Ciężko się wstaje, buty wiąże itp. A po całym dniu plecy bolą i brzuch jakiś taki twardy się robi. Nie wiem czy ta twardość to skurcze ale lekarz uspokoił mnie że wszystko jest ok i takie zachowanie brzuszka to normalne bo dzidziuś rośnie, zmienia pozycje i się rozpycha. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie i ja doczekałam się mojego połówkowego badania i poznałam płeć maluszka:) U mnie będzie chłopiec, mąż dumny i szczęśliwy a ja muszę się przestawić. No cóż...może następna będzie dziewczynka;) Na szczęście szkrab zdrowy i rośnie jak na drożdżach, niby wg. ostatniej miesiączki byłam w 21tyg. 3dniu ciąży a wg. wczorajszego usg wyszło, że to już 23tydz.1dzień. Taki wielkolud z niego!! Automatycznie termin porodu z 28.05 przesunął się na 19.05. Ale wiadomo...natura rządzi sobie własnymi prawami i tego nie da się tak dokładnie przewidzieć. Odnośnie wagi w ciąży to u mnie wygląda to tak: waga startowa - 67kg waga po około 3miesiącach - 62kg waga waga aktualnie - koniec 21tyg. - 66kg Nadal jestem na minusie lecz brzuchol rośnie w zastraszającym tęmpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie wkleić tabelkę i ją uaktualnić;) aganiok79 ........26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec......30...Aleksandr a roxi200................01.05.2010............J-bie .............27 córcia Marysia Bergamotka 81..........01.05.2010.............Kraków................28. .......Gabryś Martuśka 83...........01.05.2010............Gubin..................26 ...Dziewczynka Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa... .........27 Nikam1313..............03.05.2010............Warszawa... ........31 dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..............27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia.................26..... Jaś gryfno frela............04.05.2010............katowice............. . 26 *campini*...............05.05.2010..........Wrocław..... ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita.................06.05.2010......ok.Krakowa..... .............25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok. ..............25 OlciaCk..................07.05.2010............Kielce... .................23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......... ..............30 ...chlopiec Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot .................... 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK........... ...............27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ................26 Anda76.................08.05.2010........Dąbrowa Gornicza.........33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK............08.05.2010...........UK........... ...............20... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno... ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie.............. 28 ...Oliwia natka900.............11.05.2010............Tarnowskie Góry........ 23 ...dziewczynka Estera0904...........12.05.2010............Hrubieszów... ............17 ...Dziewczynka Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Kraków....... .............24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź.................... .. .35 magdalunka……………14.05.2010. ........…………Toruń……̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0; …………….39……synek Jurek baaja..................15.05.2010............Przemyśl... ..... ..........23...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa.. .............34.... Blanka wiki 82................15.05.2010............Dębica.............. ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 Zuziaa1987...........16.05.2010.......Szczytno.......... .............22 ...córcia Nadia Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa..... .............26........córcia Tease27...............16.05.2010............UK.......... ..................27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik..... ................24 ...dziewczynka maggdunieq...........18.05.2010............Poznań....... .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła....... ........24...dziewczynka Julita agnes3d...............19.05.2010............Poznań...... ..............30 ... chłopczyk Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia... .............26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 dorota288.............20.05.2010............Wch........ ..............28 ...Dziewczynka zola82..................20.05.2010...........Zielona Góra..............27 pije trampki...........21.05.2010..........Wrocław............... ....24 ...chłopiec Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów....... ............20 seventy88............23.05.2010............Kielce....... ................21...synuś Jaś Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d..............24.05.2010............UK.......... .................26 dziewczynka izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ..............26 ...chłopiec Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa...... ............29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok..... ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 muminka1...........28.05.2010............Skoczów........ .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław..... ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ...............28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010............ok. Warszawy...............35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna....... .............26..... ....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań......... ..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej My po badaniu usg 4D - poślę Wam na maila foty Jasia :o) Uciekam bo mam w pip roboty. Buziaki weekendowe. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×